search
Підписатися

logo

Топ програм на основі ШІ для смартфона для обробки відео

23 Жовтня, 2023, 10:54 0

Створення якісного контенту – улюблене заняття блогерів і маркетологів усього світу. Та й сучасні користувачі не в змозі відмовитися від перегляду цікавого відео в інтернеті. З появою ШІ в нашому житті всі процеси, пов’язані з цифровими технологіями, значно покращилися. Наприклад, багато смартфонів на базі Андроїд вже мають налаштування камери з моментальною обробкою фотографій штучним інтелектом. Робот моментально сканує недоліки і прибирає їх, в результаті ви отримуєте досконале селфі.

Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256Gb Blue Titanium

48499 грн

Купити

Смартфон Apple iPhone 15 Pro 512Gb Blue Titanium

58499 грн

Купити

Смартфон Apple iPhone 15 Pro 1Tb Natural Titanium

68499 грн

Купити

Програмне забезпечення для смартфонів та айфонів на базі штучного інтелекту також значно прискорює обробку відео. Бажано вибрати той софт, який задовольняє потреби вибагливого користувача. Якщо ви створюєте фільми зі своїх кадрів або просто часто знімаєте щось і викладаєте сторіс в соцмережі, вам знадобиться якісна програма для обробки відео на базі ШІ. Розберемо, на які чинники звернути увагу при виборі відеоредактора, та яке саме забезпечення вважається кращим з кращих.  

редагування кліпів за допомогою ШІ

На що звернути увагу при виборі застосунку?

Форми штучного інтелекту присутні в будь-яких сферах, наприклад, при створенні чат-ботів, використанні помічника в мережі інтернет, який дає підказки. Навіть в поліції почали використовувати застосунки для швидкого розпізнавання рис обличчя небезпечних порушників. Втім у відеоконтенті розумові здібності робота використовуються частіше за все. 

Смартфон Xiaomi 13T 8/256Gb Black 

19999 грн

Купити

Смартфон Xiaomi 13T Pro 12/512Gb Black 

25999 грн

Купити

Смартфон Xiaomi 13T 8/256Gb Alpine Blue

19999 грн

Купити

Користувачі надають перевагу таким можливостям відеоредагування:

 • швидкість роботи софту для монтажу та миттєва обробка відео та зображень;
 • зрозумілий інтерфейс з першого дотику та погляду;
 • зручність у користуванні;
 • візуальноий эффект;
 • базові можливості, зокрема обрізання, прискорення, уповільнення, тощо;
 • наявність функционалу, щоб зробити відео професійної якості;
 • використання різних спецефектів.

Отже, мобільний додаток повинен бути зручним та зрозумілим для кожного, незалежно від віку. Наш підбір топового софту ми склали з п’ятьох учасників, але це не єдині варіанти, щоб розпочати плідну “співпрацю” зі штучним інтелектом. Поїхали…

застосунки з ШІ

ТОП-5 найкращих застосунків для обробки відео на Смартфоні

Пропонуємо спробувати та оцінити наш топ класних програм для обробки відео за допомогою ШІ, які на піку популярності:

 1. GoPro Quik – додаток, роботу якого вже оцінили щонайменьше 880 тисяч користувачів. Програма пропонує автоматично налаштувати створення відеоефектів в роликах та переходи. За допомогою цього редактора дійсно можливо відтворити шедевр і отримати задоволення від зйомки. Робіть кліпарт, додайте фото, прискорюйте та робіть slow motion. 
 2. Adobe Premiere Rush – один з найкращих відеоредакторів, пристосований до айфонів та смартфонів. За його допомогою легко створити контент для Instagram чи будь-якої іншої мережі. Дуже зручна панель меню та великий шрифт кнопок дозволяє не замислюватися над тим, як працює програма, просто насолоджуватися. Безкоштовний софт прекрасно синхронізується з іншими продуктами розробника. 
 3. Magisto від Vimeo – безкоштовний застосунок з преміальною підпискою за бажанням. ШІ та технологія Emotion Sense Technology аналізують кожний рух в кадрі, звучання, розмову чи крупний план, та видає справді якісний результат монтажу. 
 4. InShot – потужний Instagram відеоредактор з розмитим фоном, та без обрізання! Об’єднуйте відео, додайте музику, текст, смайли і прикрасьте своє відео фільтрами, переходи. Функціонує будь-де – на YouTube, TikTok, Whatsapp та охоплює інші соціальні медіа.
 5. Likee не зовсім звичний відеоредактор. Це повністю незалежна платформа для створення відео зі спецефектами, тому потребує реєстрації облікового запису. 

Смартфон Samsung Galaxy Fold5 12/512Gb Black (SM-F946BZKCSEK)

67199 грн

Купити

Смартфон Samsung Galaxy Flip5 8/512Gb Light Green (SM-F731BLGHSEK)

39999 грн

Купити

Смартфон Samsung Galaxy Flip5 8/256Gb Gray (SM-F731BZAGSEK)

36599 грн

Купити

Усі ці платформи підходять для новачків і вже досвідчених блогерів і маркетологів. Варто протестувати кожну на собі, щоб оцінити переваги та зупинитися на одній з них. Обирайте свою платформу для редагування та монтажу контенту, і нехай ваше відео від цього тільки виграє, а підписників стане ще більше!

129911 0 cookie-check Топ програм на основі ШІ для смартфона для обробки відео

Читайте також:

Із чистого листа. Системи ефективного й легкого прибирання
Із чистого листа. Системи ефективного й легкого прибирання
17 Жовтня, 2023, 10:18 1734
Усі ми неодноразово чули про існування чарівних систем, за допомогою яких прибирання можна перетворити на справжнє задоволення. Проте чути й застосовувати — це різні речі,...
Смотреть результаты
Тайм-менеджмент на кухні — готуємо смачні швидкі сніданки
Тайм-менеджмент на кухні — готуємо смачні швидкі сніданки
Їжа — одна з головних насолод у житті людини. Окрім насичення, вона несе у собі й інші функції, виступаючи і як елемент естетичного задоволення, і...
Смотреть результаты
Топ бездротових навушників 2023: огляд та коротке порівняння
Топ бездротових навушників 2023: огляд та коротке порівняння
Сьогодні навушники є не просто аксесуаром, який дозволяє слухати музику заради розваги. Вони допомагають у навчанні, роботі для прослуховування аудіо- та відеоматеріалів, запису тренінгів, участі...
Смотреть результаты