search
Підписатися

logo

ТОП навушників з активним шумозаглушенням.

26 Лютого, 2021, 05:51 4158 0

Навушники є незамінним аксесуаром, наприклад, для смартфона. Сьогодні це не просто інструмент для прослуховування музики, адже завдяки сучасним навушникам можна спілкуватися, не дістаючи смартфон з кишені, активувати віртуальний асистент та інше. Користь навушників переоцінити складно і, напевно, у вас вони теж є в якомусь зі своїх проявів, адже різновидів навушників величезна кількість.

Найбільшу популярність і поширення за останні пару років отримали TWS-навушники. Це повністю бездротовий  гаджет, який не має проводів ні для підключення до смартфону або іншого пристрою, ні навіть проводу, що з’єднує лівий і правий навушники. Вони дуже зручні і практично непомітні для оточуючих.

  • Дивимося відео: Як вибрати бездротові навушники?

А з ростом популярності бездротових навушників, активними темпами стали розвиватися і технології для них, наприклад, активне шумозаглушення.

 Що таке активне шумозаглушення і чим воно відрізняється від пасивного?

Одягаючи навушники, зазвичай хочеться, щоб звук було чути тільки з них, щоб він  змішувався з навколишньою метушнею і зовнішніми сторонніми шумами. А й справді, сторонні звуки можуть відволікати від мрійливого прослуховування музики або від важливої ​​розмови. Відповідно, розробники сучасних TWS-навушників занепокоїлися цим питанням і придумали, як можна захистити користувача від зовнішніх шумів.

Технологія активного шумозаглушення працює завдяки додатковим мікрофонам в навушниках, які призначені зовсім не для розмов, а для уловлювання цих самих сторонніх шумів. В подальшому вловлений шум фільтрується спеціальними фільтрами і нівелюється. При цьому фільтри, в залежності від типу навушників, можуть бути аналоговими або цифровими.

Розбираємося в питанні: Як підключити бездротові навушники до телефону?

Провідні виробники TWS-навушників, такі як Samsung, Apple або Huawei, розв’язали справжню гонку між собою, удосконалюючи цю технологію з кожним роком і з кожним новим поколінням своїх навушників. Зараз, надягаючи навушники, можна відчути себе повністю ізольованим від зовнішньої метушні і чути лише те, що відтворюють наші навушники.

Але якщо є активне шумозаглушення, отже, має бути і пасивне. Чим же принципово відрізняються один від одного ці дві технології? Як ми вже встигли розібратися, активне шумозаглушення в своїй основі використовує додаткові мікрофони і фільтри. Якщо ж розглядати пасивне шумозаглушення, то в даному випадку воно досягається конструкцією самих навушників.

Так, при пасивному шумозаглушенні, ізоляція від зовнішнього шуму досягається матеріалом гаджета, наприклад, щільними вакуумними вкладишами або широкими амбушюрами, які закривають цілком все вухо. Таким чином розуміємо, активне шумозаглушення більш ефективно справляється зі своїм завданням, але при цьому, така технологія є більш дорогою і в більшості випадків застосовується в преміальних моделях навушників.

Apple AirPods Pro

Незвичні вакууми

Всі ми звикли до того, що в AirPods немає м’яких вакуумних вкладишів, таких, які присутні на більшості навушників від інших виробників. Однак, незважаючи на це, вони нереально зручні і мають відмінну технологію шумозаглушення.

AirPOds в кейсе

Проте, на відміну від попередніх реінкарнацій AirPods, найновіша версія під маркуванням Pro, все ж обзавелася вкладишами трьох різних розмірів і навушники від Apple нарешті стали вакуумними. Але добре це чи погано, вирішувати тільки вам.

Активне шумозаглушення в AirPods Pro

Функція пониження шумів AirPods Pro працює ефективно. Навушники, завдяки системі вбудованих мікрофонів здатні аналізувати шум від навколишнього середовища до 200 разів на секунду. Так навушники здатні істотно знизити наше сприйняття стороннього шуму відразу ж після їх включення. Однак, через деякий час, вони продовжують аналізувати шумоутворення навколо і в результаті повністю позбавляють нас від нав’язливих шумів навколо.

Прозорий режим

Безумовно, є моменти, коли шумозаглушення виявляється не потрібним, нам необхідно почути все те, що відбувається навколо. Наприклад, необхідно перейти дорогу на жвавій вулиці або відповісти на чиєсь запитання. В такому випадку необхідно активувати прозорий режим в навушниках AirPods Pro і все навколо буде чутно так, якби ми зовсім не надягали навушники.

  • Цікаве чтиво: Огляд AirPods Pro – кращі бездротові навушники від Apple

У чому виражається продуктивність навушників AirPods Pro?

Наскільки продуктивною може бути 10-ядерний процесор? Здається, що 10 ядер забезпечать відмінну роботу гаджета і багатофункціональність! Адже саме таким процесором обладнані AirPods Pro. Завдяки процесору Н1 звук, відтворений навушниками, стає максимально чистим, гучність контролюється, витрата акумулятора стає більш оптимізованою.

наушники возле клавиатуры

Захищеність навушників

Незважаючи на те, що навушники досить компактні, вони вимагають певного захисту. Перший ступінь захисту відповідає за працездатність навушників. Вона робить їх невразливими до дії вологи в певній кількості. Так, AirPods Pro не бояться поту або попадання бризок від дощу.

Крім цього, вони обладнані сіточкою, яка зводить нанівець перешкоди під час вітряної погоди. Чутність залишається на високому рівні.

Автономність

Для будь-яких TWS-навушників дуже важливий показник автономності та AirPods Pro не стає винятком. Навушники без додаткової зарядки здатні працювати до 4,5 годин, але при періодичній зарядці від кейса, який поставляється в комплекті, вони пропрацюють до 24 годин безперервної експлуатації. Показники хоч і не вражаючі, але не нижче поставленої конкурентами планки.

До слова, якщо зарядити навушники AirPods Pro протягом 5 хвилин, їх можна використовувати протягом години.

Huawei FreeBuds Pro

Що таке гібридне активну шумозаглушення?

Ми з’ясували, що активне шумозаглушення є найбільш ефективним, але при цьому воно може бути двох видів. Воно може бути зі зворотним зв’язком або без нього. Від типу шумозаглушення буде залежати розташування мікрофонів і фільтрів.

наушники huawei

Як показує практика, найбільш ефективним виявляється гібридне шумозаглушення, яке використовується в TWS-навушниках Huawei. В цьому випадку для активації активного шумозаглушення застосовуються вищеописані типи.

Дизайн і колір навушників

Huawei FreeBuds Pro– це вакуумні навушники з силіконовими вставками різних розмірів в комплекті. Вони зручно сідають у вуха, а невеликі «ніжки» акуратно укладаються у вушну раковину. Асортимент кольорів корпусу доступний в трьох варіантах – чорний, білий і сріблястий.

Безумовно, навушники доповнюються акуратним і стриманим кейсом, який поставляється в комплекті. Він буде виконаний в тому ж кольорі, що і навушники.

Час автономності

Автономність, іншими словами час роботи навушників без підзарядки, є сильною стороною гаджета Huawei FreeBuds Pro. Справа в тому, що при певних умовах ці навушники здатні працювати без підзарядки і кейса до 7 годин. Це майже вдвічі більше, ніж у конкурентів!

пара наушников huawei

Але, справедливості заради, варто зауважити, як тільки ми включаємо режим шумозаглушення, час автономності значно знижується. Якщо ж ми використовуємо кейс для періодичної підзарядки навушників, то автономний час роботи фіксується в межах до 30 годин.

  • Ще про навушники: Як вибрати навушники для геймера? Корисні поради і хороші моделі

Вітер – головний ворог навушників!

Крім шумозаглушення, багато виробників спантеличені проблемою вітру, який стає серйозною перешкодою при розмові через гарнітуру. Не виключенням стали і навушники від компанії Huawei. Захист даної моделі навушників від впливу вітру перевірений виробником при їзді на велосипеді до 20 км / г. Навіть в таких умовах, звук з навушників залишається чистим і без зайвих перешкод.

Навіщо потрібна система з двох антен?

Залежно від смартфона і навушників, зв’язок між двома гаджетами може бути обмежений до 10 метрів або до 30 метрів. Але це лише умовне обмеження, адже навіть якщо ви кладете смартфон в кишеню джинсів, а навушники надіті у вуха, зв’язок вже може втрачатися.

наушники в руке

Такого не трапляється при використанні навушників Huawei FreeBuds Pro, адже в їх системі використовується відразу дві антени для прийому і передачі сигналу. Це дозволяє зберегти впевнений і стійкий зв’язок, навіть якщо перешкод для синхронізації більше, ніж зазвичай.

Samsung Galaxy Buds Pro

Незвичайне оформлення

Після досвіду з торішніми «Квасольками» розробники вирішили повернутися до більш-менш традиційної форми TWS-навушників і представили нам Galaxy Buds Pro. У них використовується дуже багато цікавих технологій, але розглядаємо їх зовнішнє оформлення в найпершу чергу ми тому, що корейський виробник дуже любить експериментувати саме в даній сфері.

три разных цвета

Нові навушники доступні в чорному, сріблястому і бузковому кольорах.

Особливості шумозаглушення

У своїй новій моделі Galaxy Buds Pro розробники застосували нову технологію адаптивного шумозаглушення. Це означає, що ви самостійно здатні регулювати рівень шумозаглушення в своїх навушниках. Максимальний рівень шумозаглушення становить 99%, що досить вражаюче, але ви самі зможете вибрати цей рівень, в залежності від того, де ви є.

Крім цього, навушники мають можливість автоматичного контролю шумозаглушення, наприклад, якщо ви починаєте розмову з ким-небудь, вони знижують цей рівень, щоб вам було чути голос співрозмовника.

Об’ємне звучання

Навушники  Samsung Galaxy Buds Pro обладнані системою датчиків, які здатні створювати об’ємне звучання таким чином, якби ви перебували безпосередньо в місці, що відбувається. Тепер, завдяки  системі Dolby Head Tracking, навушники самі розуміють звідки виходить звук, а також під час прослуховування стежить за поворотом нашої голови. Завдяки цьому, ми зможемо відчути все те, що відбувається на екрані таким чином, якби самі перебували в епіцентрі подій.

  • Найновіші: Samsung Galaxy Buds Pro. перші враження

Мультипідключення

Якщо ви і ваші друзі є власниками новеньких Galaxy Buds Pro, то при прослуховуванні музики з одного пристрою, більше не потрібно ділитися навушником з правого або лівого вуха. Ви без особливих зусиль зможете підключитися до пристрою спільно і прослуховувати улюблену музику індивідуально, але з одного гаджета.

сиреневый наушник

Цікаво, що при цьому ваші повідомлення будуть надходити індивідуально.

Наскільки Galaxy Buds Pro автономні?

Активне шумозаглушення є досить «ненажерливою» функцією. Тому буде справедливо розповісти про той час, який навушники зможуть працювати без підзарядки з включеним шумопоглинанням і без нього. Ось, наприклад, час без активного шумозаглушення, який навушники здатні працювати без підзарядки становить близько 8 годин, а якщо заряджати їх від кейса, то час автономності збільшується ще на 20 годин.

Однак, якщо активне шумозаглушення активувати, час роботи навушників скорочується до 5 годин, а разом з кейсом – до 18 годин.

Підведемо підсумок

У рейтингу найкращих навушників з активним шумозаглушенням нам вдалося відзначити три моделі від провідних світових брендів. Кожен з них має свої особливості, які здатні привернути до себе своїх шанувальників.

tws наушники

  • Apple AirPods Pro – відмінне доповнення до екосистеми Apple з відмінним захистом від попадання вологи і високої автономністю;
  • Huawei FreeBuds Pro – навушники зі стійким і впевненим з’єднанням з гаджетом, а також з прекрасним захистом від вітру;
  • Samsung Galaxy Buds Pro – навушники з адаптивним шумопоглинанням і об’ємним звучанням.

# Аксесуари

112426 0 cookie-check ТОП навушників з активним шумозаглушенням.

Читайте також:

ТОП-5 посудомийних машин 2021
ТОП-5 посудомийних машин 2021
16 Лютого, 2021, 08:20 2362
Як чудово, коли немає необхідності в регулярному митті посуду. Погодьтеся, що це досить рутинний захід, займатися яким мало кому приносить задоволення. Але ви можете запитати...
Смотреть результаты
ТОП-5 духових шаф 2021
ТОП-5 духових шаф 2021
Можливості сучасної кухонної техніки стали настільки широкі, що, володіючи певним асортиментом обладнання, можна готувати страви, які зможуть здивувати навіть шеф-кухарів популярних ресторанів. І це зовсім...
Смотреть результаты
Форми для випічки – з яких матеріалів бувають і яка для чого потрібна
Форми для випічки - з яких матеріалів бувають і яка для чого потрібна
У кожної господині на кухні обов’язково є куточок, в якому зберігаються формочки для випічки – великі і маленькі, прості прямокутні і вигадливо-фігурні. Тільки ось частенько...
Смотреть результаты