ТОП-5 духових шаф 2021

15 Лютого, 2021, 03:40 0

Можливості сучасної кухонної техніки стали настільки широкі, що, володіючи певним асортиментом обладнання, можна готувати страви, які зможуть здивувати навіть шеф-кухарів популярних ресторанів. І це зовсім не перебільшення, особливо якщо крім наявності відповідної кухонної техніки буде достатньо бажання і цілеспрямованості.

Безумовно, духова шафа на кухні є однією з найбільш важливих технік, в якій готується величезна кількість рецептів. У ній можна запікати, випікати, готувати під грилем або на пару. Функціонал духовки дійсно дуже великий, а сучасна автоматика і панель управління робить процес приготування досить простим, а в деяких випадках навіть автоматичним.

  • Важливо розуміти: Як вибрати духову шафу

Але чи всі духовки і від усіх виробників мають подібні позитивні характеристики? Дійсно, асортимент різноманітних моделей дуже широкий, тому Блог Comfy вирішив підготувати для вас добірку найкращих рішень в різних категоріях.

Gorenje BOS737E36BG

Зовні духова шафа Gorenje BOS737E36BG виглядає досить стильно і сучасно. Завдяки чорному кольору корпусу, який є досить універсальним, може вписатися в абсолютно будь-який інтер’єр. Перше, що ми бачимо – панель управління, виконана у вигляді дисплея з сенсорними кнопками і двома утопленими ручками.

панель управления Горение

Зазирнувши всередину, бачимо, що виробник не поскупився достатнім чином укомплектувати духовку, адже в ній ми знайдемо решітку для гриля і відразу три дека. Два дека виявляються звичними для багатьох з нас – це глибоке і звичайне, а третє виконано зі скла. Сама ж камера духової шафи більше, ніж у більшості моделей конкурентів і становить 71 літр. До слова, завдяки збільшенню внутрішнього обсягу духової шафи, в неї вдалося помістити листи з більшою шириною, яка становить 46 см.

  • Цікава тема: Духова шафа з конвекцією або без: розбираємося в питанні

У духовій шафі Gorenje BOS737E36BG дуже легко готувати на пару. Для цього передбачено окремий режим під назвою ExtraSteam. Необхідно просто налити воду в неглибокий лист, встановити його всередині шафи і запустити потрібну програму.

булочки на противне

Також слід звернути увагу на внутрішнє покриття духовки Gorenje, адже воно повинно витримувати високі і навіть екстремально високі температури. Покриття від словенського виробника називається SilverMatte і здатне витримувати температуру до 500 ° С, воно дуже міцне і не піддається швидкому псуванню, а завдяки дрібнодисперсній структурі, така емаль легко миється.

Додаткова зручність у використанні духової шафи Gorenje BOS737E36BG забезпечується завдяки доводчику на дверцятах. Як би ми не закривали дверцята або навіть «хряпали», доводчик спрацьовує на певному положенні і акуратно закриває її.

 Bosch HBJ558YS0Q

Німецький виробник побутової техніки пропонує нам не просто функціональний пристрій, а дуже практичну духову шафу. Зовні корпус моделі Bosch HBJ558YS0Q виконаний з напівпрозорого темного скла на дверцятах і панелі управління з нержавіючої сталі. Основний контроль режимами духовки відбувається завдяки двом ручкам – програма готування і температура приготування, а також дисплею з сенсорними клавішами, який розташований між двох ручок.

духовка Бош нержавейка

Але в чому ж проявляється практичність духової шафи Bosch HBJ558YS0Q? По-перше, клас енергоефективності даної духовки А, що означає мінімальну витрату електроенергії, серед інших моделей в такій же категорії. Як правило, витрата електроенергії при роботі духової шафи Bosch становить 0,98 кВт / г, що для духовки не є високим показником.

  • Ось ще: Духові шафи з функцією НВЧ. Вибираємо модель для вашої кухні

По-друге, догляд за духовою шафою Bosch HBJ558YS0Q максимально простий і не трудомісткий. Досягти цього вдалося завдяки спеціальному внутрішньому покриттю камери, яке називається EcoClean Direct. Завдяки такому покриттю жир не залишається на внутрішніх стінках духовки, а розщеплюється. Для повного прибирання духовки потрібно просто протерти внутрішню частину дверцят і дно духової шафи.

духовки Бош

Комплектується духова шафа Bosch HBJ558YS0Q двома листами і решіткою. Для зручності їх застосування передбачені телескопічні направляючі, які розташовуються на двох рівнях.

До слова, додатковий показник практичності духової шафи проявляється в простоті її монтажу. Досить просто закріпити її в підготовленій шафці і підключити в розетку. Таким чином відбувається весь монтаж і пристрій стає готовим до роботи.

Bosch HBF534EB0Q

Ще одна модель від німецького виробника, яка  вкрай схожа з попередньою. Вона володіє схожим функціоналом і практичністю, але дещо відрізняється зовні. Дизайн духової шафи Bosch HBF534EB0Q не має вставок з нержавіючої сталі (тільки на гравірування назви бренду), колір корпусу повністю виконаний чорним. На відміну від попередньої моделі, ручки, які відповідають за установку програми і температури на панелі управління, заглиблюються в корпус, це досить важливо в умовах обмеженого простору на малогабаритній кухні.

черная духовка Бош

Загальний функціонал духовки під час приготування передбачає 8 різних програм. Полягають вони в комбінації включення і виключення різних нагрівачів всередині камери духової шафи. При цьому 8 програм виявляється цілком достатньо, щоб вибрати будь-яку з необхідних комбінацій.

  • Не духовкою єдиною: Як вибрати варильну поверхню?

Температурний режим для приготування улюбленого рецепта можна буде вибрати будь-який в діапазоні від 50 ° С до 275 ° С. Задана на панелі управління температура швидко досягається всередині камери і рівномірно розподіляється по ній.

Незважаючи на те, що Bosch HBF534EB0Q є більш бюджетною моделлю, порівняно з попередньою, вона також оснащена каталітичними пластинами і технологією EcoClean Direct для розщеплення жирів, що дозволяє істотно скоротити трудомісткість під час чищення духовки після приготування.

корпус духовки Бош

Загальний обсяг духової шафи Bosch HBF534EB0Q становить 66 літрів, а в комплектації ми знайдемо два дека – глибоке і звичайне, а також решітку. Підключається і встановлюється духова шафа Bosch також легко, як і інші моделі лінійки, просто закріплюємо шафу в підготовленому місці і підключаємо її до розетки, після чого вона готова до експлуатації.

Vestfrost BOV67BE

Звичайно ж і серед бюджетного сегмента духових шаф є моделі, які заслуговують  пильної уваги. Одним з найбільш яскравих представників недорогого класу стає датський виробник і його модель Vestfrost BOV67BE. Корпус духової шафи виконаний повністю в чорному кольорі. На панелі управління розташувалися дві ручки, що не заглиблюються в корпус. Дисплей, на якому можливо встановити таймер приготування невеликий, а кнопки управління не сенсорні.

панель управления Вестфрост

У розумінні більшості з нас бюджетні моделі будь-якої техніки поступаються своїм функціоналом більш дорогим аналогам. Однак це твердження зовсім не стосується духової шафи Vestfrost BOV67BE, адже в асортименті програм для приготування передбачено відразу 8 режимів. З таким набором можна легко підібрати відповідний режим для приготування улюблених рецептів.

  • Корисно знати: Як доглядати за технікою на кухні

Догляд за духовою шафою Vestfrost BOV67BE не передбачає піролітичних або каталітичних технологій, але для полегшення процедури догляду за нею виробник дбайливо передбачив можливість зняття скла з дверцят для більш легкої мийки або можливість відсунути гриль в духовці, щоб без зайвих зусиль помити за ним поверхню камери.

приготовление в духовке

Зовні духовка Vestfrost виглядає досить компактно, але насправді внутрішній обсяг досягає 69 літрів. У комплекті передбачена решітка і два дека – неглибоке  і глибоке. Підключення та введення в експлуатацію духовки також не повинно викликати складнощів, адже Vestfrost BOV67BE можна підключати до звичайної розетки, в комплекті передбачений кабель з вилкою, а потужність підключення не перевищує 2,6 кВт.

Gorenje BO727E10X

Ще однією моделлю духової шафи, яка не зажадає наявності великого бюджету при покупці, є модель від відомого словенського виробника Gorenje BO727E10X. Зовні ця духова шафа виглядає досить просто. Колір оформлення – нержавіюча сталь, а панель управління складена з трьох механічних ручок, які можна заглиблювати в корпус.

бюджетная духовка Горение

Вибір температурного режиму для приготування доступний в діапазоні від 50 ° С до 275 ° С, асортимент програм налічує відразу 10 режимів, що досить незвично для бюджетного класу духовок. Таймер, як уже було сказано, в даній моделі механічний. Він здатний відключити духовку, після закінчення встановленого часу, але доступний і ручний режим приготування, коли вимикати духову шафу необхідно самостійно.

  • Також відноситься до теми: Як вибрати витяжку, яка позбавить від всіляких запахів

Внутрішня камера Gorenje BO727E10X має об’єм 71 літр, завдяки чому в ній можливого готувати великі порції, а габарити листів більше, ніж у більшості аналогічних моделей конкурентів. Незважаючи на те, що ми маємо справу з бюджетною і недорогою духовкою, в її комплектації передбачена решітка і відразу два дека замість одного.

Для багатьох з нас важливим питанням при покупці духової шафи є простота догляду за нею. Якщо розглядати це питання в розрізі Gorenje BO727E10X, завдяки емальованому покриттю SilverMatte і автоматичній програмі очищення AquaClean, чищення стає максимально легкими. Необхідно лише налити воду в деко, а після автоочищення протерти внутрішню поверхню камери.

 Підведемо підсумок

Розглянувши уважно всі переваги представлених моделей духових шаф від різних виробників, можна переконатися в тому, що цілком функціональні і якісні моделі подібних пристроїв присутні як в преміальному сегменті,  так і в середньому і навіть недорогому бюджетному. Основні параметри, які вплинули на наш вибір полягали в широкому функціоналі, достатній комплектації, простоті догляду та практичності в експлуатації і монтажі.

духовка внутри

Таким чином нам вдалося вибрати для вас наступні моделі:

Gorenje BOS737E36BG – містка духова шафа з широкими листами і можливістю приготування на пару;

Bosch HBJ558YS0Q – практична і економічна духова шафа з каталітичним очищенням;

Bosch HBF534EB0Q – стильна духовка в чорному кольорі з простим очищенням і легким монтажем;

Vestfrost BOV67BE – недорога духова шафа з хорошою комплектацією і зручним очищенням;

Gorenje BO727E10X – бюджетна духовка від відомого бренду з великою місткістю 71 літр.

# Побутова техніка

Не забудь поделиться с друзьями:

111672 0 cookie-check ТОП-5 духових шаф 2021

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Форми для випічки - з яких матеріалів бувають і яка для чого потрібна
26 Січня, 2021, 12:28 838
У кожної господині на кухні обов’язково є куточок, в якому зберігаються формочки для випічки – великі і маленькі, прості прямокутні і вигадливо-фігурні. Тільки ось частенько...
Смотреть результаты
ТОП-10 кращих флагманів року
В кінці року прийнято підводити підсумки, складати рейтинги, вибирати кращих. Цю справа ми любимо. Тримайте-но добірку кращих флагманських смартфонів за версією COMFY. Зміст статті Apple...
Смотреть результаты
Оновлюємо техніку вдома - топ товарів
Техніка не буває вічною, тому, як би нам того не хотілося, рано чи пізно необхідно буде замінити старий холодильник на новий, поміняти плиту на варильну...
Смотреть результаты