search
Підписатися

logo

ТОП-5 духових шаф 2021

15 Лютого, 2021, 03:40 0

Можливості сучасної кухонної техніки стали настільки широкі, що, володіючи певним асортиментом обладнання, можна готувати страви, які зможуть здивувати навіть шеф-кухарів популярних ресторанів. І це зовсім не перебільшення, особливо якщо крім наявності відповідної кухонної техніки буде достатньо бажання і цілеспрямованості.

Безумовно, духова шафа на кухні є однією з найбільш важливих технік, в якій готується величезна кількість рецептів. У ній можна запікати, випікати, готувати під грилем або на пару. Функціонал духовки дійсно дуже великий, а сучасна автоматика і панель управління робить процес приготування досить простим, а в деяких випадках навіть автоматичним.

  • Важливо розуміти: Як вибрати духову шафу

Але чи всі духовки і від усіх виробників мають подібні позитивні характеристики? Дійсно, асортимент різноманітних моделей дуже широкий, тому Блог Comfy вирішив підготувати для вас добірку найкращих рішень в різних категоріях.

Gorenje BOS737E36BG

Зовні духова шафа Gorenje BOS737E36BG виглядає досить стильно і сучасно. Завдяки чорному кольору корпусу, який є досить універсальним, може вписатися в абсолютно будь-який інтер’єр. Перше, що ми бачимо – панель управління, виконана у вигляді дисплея з сенсорними кнопками і двома утопленими ручками.

панель управления Горение

Зазирнувши всередину, бачимо, що виробник не поскупився достатнім чином укомплектувати духовку, адже в ній ми знайдемо решітку для гриля і відразу три дека. Два дека виявляються звичними для багатьох з нас – це глибоке і звичайне, а третє виконано зі скла. Сама ж камера духової шафи більше, ніж у більшості моделей конкурентів і становить 71 літр. До слова, завдяки збільшенню внутрішнього обсягу духової шафи, в неї вдалося помістити листи з більшою шириною, яка становить 46 см.

  • Цікава тема: Духова шафа з конвекцією або без: розбираємося в питанні

У духовій шафі Gorenje BOS737E36BG дуже легко готувати на пару. Для цього передбачено окремий режим під назвою ExtraSteam. Необхідно просто налити воду в неглибокий лист, встановити його всередині шафи і запустити потрібну програму.

булочки на противне

Також слід звернути увагу на внутрішнє покриття духовки Gorenje, адже воно повинно витримувати високі і навіть екстремально високі температури. Покриття від словенського виробника називається SilverMatte і здатне витримувати температуру до 500 ° С, воно дуже міцне і не піддається швидкому псуванню, а завдяки дрібнодисперсній структурі, така емаль легко миється.

Додаткова зручність у використанні духової шафи Gorenje BOS737E36BG забезпечується завдяки доводчику на дверцятах. Як би ми не закривали дверцята або навіть «хряпали», доводчик спрацьовує на певному положенні і акуратно закриває її.

 Bosch HBJ558YS0Q

Німецький виробник побутової техніки пропонує нам не просто функціональний пристрій, а дуже практичну духову шафу. Зовні корпус моделі Bosch HBJ558YS0Q виконаний з напівпрозорого темного скла на дверцятах і панелі управління з нержавіючої сталі. Основний контроль режимами духовки відбувається завдяки двом ручкам – програма готування і температура приготування, а також дисплею з сенсорними клавішами, який розташований між двох ручок.

духовка Бош нержавейка

Але в чому ж проявляється практичність духової шафи Bosch HBJ558YS0Q? По-перше, клас енергоефективності даної духовки А, що означає мінімальну витрату електроенергії, серед інших моделей в такій же категорії. Як правило, витрата електроенергії при роботі духової шафи Bosch становить 0,98 кВт / г, що для духовки не є високим показником.

  • Ось ще: Духові шафи з функцією НВЧ. Вибираємо модель для вашої кухні

По-друге, догляд за духовою шафою Bosch HBJ558YS0Q максимально простий і не трудомісткий. Досягти цього вдалося завдяки спеціальному внутрішньому покриттю камери, яке називається EcoClean Direct. Завдяки такому покриттю жир не залишається на внутрішніх стінках духовки, а розщеплюється. Для повного прибирання духовки потрібно просто протерти внутрішню частину дверцят і дно духової шафи.

духовки Бош

Комплектується духова шафа Bosch HBJ558YS0Q двома листами і решіткою. Для зручності їх застосування передбачені телескопічні направляючі, які розташовуються на двох рівнях.

До слова, додатковий показник практичності духової шафи проявляється в простоті її монтажу. Досить просто закріпити її в підготовленій шафці і підключити в розетку. Таким чином відбувається весь монтаж і пристрій стає готовим до роботи.

Bosch HBF534EB0Q

Ще одна модель від німецького виробника, яка  вкрай схожа з попередньою. Вона володіє схожим функціоналом і практичністю, але дещо відрізняється зовні. Дизайн духової шафи Bosch HBF534EB0Q не має вставок з нержавіючої сталі (тільки на гравірування назви бренду), колір корпусу повністю виконаний чорним. На відміну від попередньої моделі, ручки, які відповідають за установку програми і температури на панелі управління, заглиблюються в корпус, це досить важливо в умовах обмеженого простору на малогабаритній кухні.

черная духовка Бош

Загальний функціонал духовки під час приготування передбачає 8 різних програм. Полягають вони в комбінації включення і виключення різних нагрівачів всередині камери духової шафи. При цьому 8 програм виявляється цілком достатньо, щоб вибрати будь-яку з необхідних комбінацій.

  • Не духовкою єдиною: Як вибрати варильну поверхню?

Температурний режим для приготування улюбленого рецепта можна буде вибрати будь-який в діапазоні від 50 ° С до 275 ° С. Задана на панелі управління температура швидко досягається всередині камери і рівномірно розподіляється по ній.

Незважаючи на те, що Bosch HBF534EB0Q є більш бюджетною моделлю, порівняно з попередньою, вона також оснащена каталітичними пластинами і технологією EcoClean Direct для розщеплення жирів, що дозволяє істотно скоротити трудомісткість під час чищення духовки після приготування.

корпус духовки Бош

Загальний обсяг духової шафи Bosch HBF534EB0Q становить 66 літрів, а в комплектації ми знайдемо два дека – глибоке і звичайне, а також решітку. Підключається і встановлюється духова шафа Bosch також легко, як і інші моделі лінійки, просто закріплюємо шафу в підготовленому місці і підключаємо її до розетки, після чого вона готова до експлуатації.

Vestfrost BOV67BE

Звичайно ж і серед бюджетного сегмента духових шаф є моделі, які заслуговують  пильної уваги. Одним з найбільш яскравих представників недорогого класу стає датський виробник і його модель Vestfrost BOV67BE. Корпус духової шафи виконаний повністю в чорному кольорі. На панелі управління розташувалися дві ручки, що не заглиблюються в корпус. Дисплей, на якому можливо встановити таймер приготування невеликий, а кнопки управління не сенсорні.

панель управления Вестфрост

У розумінні більшості з нас бюджетні моделі будь-якої техніки поступаються своїм функціоналом більш дорогим аналогам. Однак це твердження зовсім не стосується духової шафи Vestfrost BOV67BE, адже в асортименті програм для приготування передбачено відразу 8 режимів. З таким набором можна легко підібрати відповідний режим для приготування улюблених рецептів.

  • Корисно знати: Як доглядати за технікою на кухні

Догляд за духовою шафою Vestfrost BOV67BE не передбачає піролітичних або каталітичних технологій, але для полегшення процедури догляду за нею виробник дбайливо передбачив можливість зняття скла з дверцят для більш легкої мийки або можливість відсунути гриль в духовці, щоб без зайвих зусиль помити за ним поверхню камери.

приготовление в духовке

Зовні духовка Vestfrost виглядає досить компактно, але насправді внутрішній обсяг досягає 69 літрів. У комплекті передбачена решітка і два дека – неглибоке  і глибоке. Підключення та введення в експлуатацію духовки також не повинно викликати складнощів, адже Vestfrost BOV67BE можна підключати до звичайної розетки, в комплекті передбачений кабель з вилкою, а потужність підключення не перевищує 2,6 кВт.

Gorenje BO727E10X

Ще однією моделлю духової шафи, яка не зажадає наявності великого бюджету при покупці, є модель від відомого словенського виробника Gorenje BO727E10X. Зовні ця духова шафа виглядає досить просто. Колір оформлення – нержавіюча сталь, а панель управління складена з трьох механічних ручок, які можна заглиблювати в корпус.

бюджетная духовка Горение

Вибір температурного режиму для приготування доступний в діапазоні від 50 ° С до 275 ° С, асортимент програм налічує відразу 10 режимів, що досить незвично для бюджетного класу духовок. Таймер, як уже було сказано, в даній моделі механічний. Він здатний відключити духовку, після закінчення встановленого часу, але доступний і ручний режим приготування, коли вимикати духову шафу необхідно самостійно.

  • Також відноситься до теми: Як вибрати витяжку, яка позбавить від всіляких запахів

Внутрішня камера Gorenje BO727E10X має об’єм 71 літр, завдяки чому в ній можливого готувати великі порції, а габарити листів більше, ніж у більшості аналогічних моделей конкурентів. Незважаючи на те, що ми маємо справу з бюджетною і недорогою духовкою, в її комплектації передбачена решітка і відразу два дека замість одного.

Для багатьох з нас важливим питанням при покупці духової шафи є простота догляду за нею. Якщо розглядати це питання в розрізі Gorenje BO727E10X, завдяки емальованому покриттю SilverMatte і автоматичній програмі очищення AquaClean, чищення стає максимально легкими. Необхідно лише налити воду в деко, а після автоочищення протерти внутрішню поверхню камери.

 Підведемо підсумок

Розглянувши уважно всі переваги представлених моделей духових шаф від різних виробників, можна переконатися в тому, що цілком функціональні і якісні моделі подібних пристроїв присутні як в преміальному сегменті,  так і в середньому і навіть недорогому бюджетному. Основні параметри, які вплинули на наш вибір полягали в широкому функціоналі, достатній комплектації, простоті догляду та практичності в експлуатації і монтажі.

духовка внутри

Таким чином нам вдалося вибрати для вас наступні моделі:

Gorenje BOS737E36BG – містка духова шафа з широкими листами і можливістю приготування на пару;

Bosch HBJ558YS0Q – практична і економічна духова шафа з каталітичним очищенням;

Bosch HBF534EB0Q – стильна духовка в чорному кольорі з простим очищенням і легким монтажем;

Vestfrost BOV67BE – недорога духова шафа з хорошою комплектацією і зручним очищенням;

Gorenje BO727E10X – бюджетна духовка від відомого бренду з великою місткістю 71 літр.

# Побутова техніка

111672 0 cookie-check ТОП-5 духових шаф 2021

Читайте також:

Форми для випічки – з яких матеріалів бувають і яка для чого потрібна
Форми для випічки - з яких матеріалів бувають і яка для чого потрібна
26 Січня, 2021, 12:28 2109
У кожної господині на кухні обов’язково є куточок, в якому зберігаються формочки для випічки – великі і маленькі, прості прямокутні і вигадливо-фігурні. Тільки ось частенько...
Смотреть результаты
5 програм для перевірки SSD диска на помилки, швидкість і биті сектора
5 програм для перевірки SSD диска на помилки, швидкість і биті сектора
Своєчасна перевірка диска SSD за допомогою спеціальних утиліт дуже важлива, тому не варто нею нехтувати. По-перше, це допоможе вчасно зреагувати на зміни та зберегти важливі...
Смотреть результаты
Як вибрати блендер?
Як вибрати блендер?
Сучасна кухня наповнена всілякою технікою, яка допомагає нам готувати. Але як правильно вибрати блендер, соковижималку чи овочерізку? Адже без таких «помічників» час, проведений за приготуванням,...
Смотреть результаты