search
Підписатися

logo

ТОП-5 зубних щіток 2021

26 Лютого, 2021, 06:24 0

Про електричні зубні щітки ходить чимало чуток і домислів. Але на даний момент зрозуміло лише одне, електричні щітки значно ефективніше звичайних і при цьому користуватися ними значно легше. Наприклад, вони мають таймер чищення. Так ми не ризикуємо «недочистити» зуби. Окремі моделі мають мобільний додаток, який проконтролює чи всі ділянки в порожнині рота ми очистили.

Зміст статті

Але це далеко не всі переваги, які надаються нам при використанні електричної зубної щітки.

  • Щоб чистити зуби електричною зубною щіткою, не потрібно прикладати зусилля, просто переміщаємо її від зуба до зуба;
  • Чищення зубів за часом також коротше, як показує статистика при кожному чищенні зубів електричною щіткою ми економимо до 2 хвилин;
  • Зуби можна чистити як зовсім без зубної пасти, так і з її мінімальною кількістю;
  • Електрична зубна щітка здатна видаляти навіть найскладніший наліт, з чим не справляється звичайна зубна щітка;
  • Обертаючись або пульсуючи, електрична щітка досить щадно впливає на ясна, в деякій мірі навіть масажує їх.

Дивимося відео: Електрична зубна щітка. За та проти

Пристрій безумовно корисний, а нам вдалося зібрати для вас добірку з найбільш цікавих моделей на даний момент.

Braun Oral-B D100.413.2K Frozen

Дитяча електрична зубна щітка Braun Oral-B D100.413.2K Frozen має привабливий для дітей дизайн, виконаний за мотивами популярного мультфільму від студії Disney «Холодне серце». Щітка має два режими роботи – делікатне чищення і повсякденне. Працює за принципом зворотно-обертальних рухів і робить 7600 рухів за хвилину.

холодное сердце

Щоб бути в постійній боєготовності, електрична щітка Braun Oral-B D100.413.2K Frozen заряджає свій акумулятор на док-станції і від повного заряду здатна пропрацювати до 7 днів. Це досить непоганий показник, адже щітку не потрібно щодня ставити на підзарядку.

Важливо знати! Як доглядати за електричною зубною щіткою – корисні поради від Блогу Comfy

Цікавою особливістю даної моделі є можливість встановити на смартфон додаток Magic Timer, який в ігровій манері контролюватиме процес чищення зубів і зможе захопити таким процесом дитину, прищеплюючи їй таким чином корисну звичку чистити зуби. До слова, контролюватиме тривалість чищення зубів, адже не рекомендується робити це менше двох хвилин.

У комплектації з електричною зубною щіткою поставляється лише одна стандартна насадка, але в подальшому її можна буде замінити на будь-яку насадку Oral-B, всі вони взаємозамінні.

Philips Sonicare HX3411 / 01

Діти не завжди правильно чистять зуби, іноді навіть прикладають більше зусиль, ніж це потрібно. Однак, дитяча зубна щітка Philips Sonicare HX3411 / 01 здатна цілком контролювати процес чищення зубів і прищепити корисні звички дітям з самого раннього віку. Електрична щітка своїми пульсуючими діями здатна вичищати простір між зубами, а також уздовж ясен.

детская щётка филипс

Не секрет, що діти далеко не завжди позитивно ставляться до процедури чищення зубів, але компанія Philips потурбувалася і про це. Цікаві і незвичні стікери допоможуть перетворити  звичайну електричну зубну щітку в незвичайного монстра з дитячих казок. Так дитині буде куди цікавіше проводити час за чищенням зубів.

У комплекті зі щіткою поставляється всього одна насадка, але вона має прогумовану основу, яка ставиться до зубів, навіть молочних, максимально дбайливо і не травмує їх. Сама ж зубна щітка Philips Sonicare HX3411 / 01 обладнана не тільки стандартним таймером на 2 хвилини, але і 30-секундним контролером темпу роботи щітки.

Braun Oral-B Vitality D100.413.1 PRO 3D White

Дана електрична зубна щітка призначена для широкого кола застосування, а не тільки для дітей. Однак в назві її моделі криється розшифровка основного призначення щітки Braun Oral-B Vitality D100.413.1 PRO 3D White. У комплекті з даною щіткою поставляється насадка з прогумованою основою, яка здатна ефективно видаляти наліт з зубів і відбілює їх.

щетка браун

Всього в зубній щітці від Braun передбачено 4 режими роботи: повсякденний, делікатний, відбілювання і догляд за яснами. Роботу зубної щітки контролює вбудований таймер, який буде спрацьовувати кожні 30 секунд, сповіщаючи нас про те, що настав час перенаправити роботу щітки в іншу ділянку ротової порожнини.

Зубна щітка може бути розумною: Штучний інтелект в зубній щітці Oral-B

Як і більшість своїх аналогів, Braun Oral-B Vitality D100.413.1 PRO 3D White працює від акумулятора. Але щітка від німецького виробника досить автономна, адже від повного заряду батареї вона здатна працювати до тижня при чищенні зубів два рази на день.

 PhilipsSonicare HX6856 / 17

Як правило, зубна щітка зберігається у ванній кімнаті. Але розеток у ванній не завжди достатньо, щоб часто ставити електричну щітку на підзарядку. Відповідно, одним з найбільш важливих параметрів електричної зубної щітки стає її автономність. Цим з лишком може похвалитися щітка Philips Sonicare HX6856 / 17, яка від одного повного заряду здатна пропрацювати до двох тижнів.

щетка филипс

Це ультразвукова зубна щітка, яка здатна своїми звуковими вібраціями створювати 62000 рухів за хвилину. При цьому на мініатюрній панелі управління, розташованій на корпусі зубної щітки, нам буде доступний вибір з трьох режимів роботи: посвседенний, відбілювання і догляд за яснами.

Цікавою особливістю даної щітки є можливість контролювати насадки, які встановлюються. Так, через деякий час використання насадки, Philips Sonicare HX6856 / 17 нагадає нам про те, що цю насадку необхідно замінити на нову.

Крім цього, щітка від компанії Philips здатна дбайливо ставитися до ваших зубів. Якщо навіть ви самостійно будете сильно натискати щіткою на ясна або зуби, щітка зреагує і звуковим сигналом дасть вам про це знати.

Philips Sonicare HX9911 / 27

Це справжнісінька розумна електрична зубна щітка. Philips Sonicare HX9911 / 27 здатна працювати в парі з вашим смартфоном завдяки спеціально розробленому додатку від виробника. Програма дозволяє контролювати всі процеси, які стосуються чищення зубів, ми наочно будемо бачити той час, який витрачаємо на чистку і ділянки ротової порожнини, які могли залишитися без уваги. Такий додаток робить процедуру чищення зубів максимально ефективною.

щетка филипс в руке

Крім можливості використання спеціального додатка для смартфона, щітка Philips Sonicare HX9911 / 27 здатна розуміти, як довго використовується насадка і коли її необхідно замінити на нову. Як тільки насадка втрачає свою актуальність і корисні властивості, зубна щітка повідомить нам про це.

Зубна щітка Philips Sonicare HX9911 / 27 має 5 режимів роботи: повсякденний, делікатний, відбілювання, догляд за яснами, видалення нальоту. При цьому вбудована інтелектуальна система BrushSync в залежності від обраної насадки самостійно здатна визначити оптимальний режим для чищення зубів. Але крім 5 режимів чистки, в арсеналі зубної щітки присутні додатково 3 режими інтенсивності, які ми зможемо вибирати самостійно.

Завершення

Ефективність електричних зубних щіток доведена практичними тестами і величезним досвідом в застосуванні. Порівняно зі звичайними щітками, електричні чистять зуби швидше, якісніше, видаляють наліт, чого не можуть зробити звичайні щітки. Але асортимент різних моделей досить широкий, як же вибрати найбільш підходящу для себе?

электрической щёткой

Блог Comfy зробив актуальну добірку кращих електричних зубних щіток на початок 2021 року:

  • Braun Oral-B D413.2K Frozen – дитяча зубна щітка, дизайн якої виконаний за мотивами популярного мультфільму «Холодне серце»;
  • Philips Sonicare HX3411 / 01 – також дитяча зубна щітка, яку за допомогою стікерів можна перетворити на справжнісінького монстра з дитячих казок;
  • Braun Oral-B Vitality D413.1 PRO 3D White – щітка для дорослих, яка має велику кількість режимів роботи і покликана вибілювати зуби;
  • Philips Sonicare HX6856 / 17 – електрична зубна щітка, яка здатна працювати дуже довго на одному заряді акумулятора;
  • Philips Sonicare HX9911 / 27 – «розумна» зубна щітка, яка має можливість працювати в парі зі смартфоном.

# Аксесуари

112428 0 cookie-check ТОП-5 зубних щіток 2021

Читайте також:

ТОП навушників з активним шумозаглушенням.
ТОП навушників з активним шумозаглушенням.
26 Лютого, 2021, 05:51 2236
Навушники є незамінним аксесуаром, наприклад, для смартфона. Сьогодні це не просто інструмент для прослуховування музики, адже завдяки сучасним навушникам можна спілкуватися, не дістаючи смартфон з...
Смотреть результаты
ТОП-5 посудомийних машин 2021
ТОП-5 посудомийних машин 2021
Як чудово, коли немає необхідності в регулярному митті посуду. Погодьтеся, що це досить рутинний захід, займатися яким мало кому приносить задоволення. Але ви можете запитати...
Смотреть результаты
ТОП-5 духових шаф 2021
ТОП-5 духових шаф 2021
Можливості сучасної кухонної техніки стали настільки широкі, що, володіючи певним асортиментом обладнання, можна готувати страви, які зможуть здивувати навіть шеф-кухарів популярних ресторанів. І це зовсім...
Смотреть результаты