search
Підписатися

logo

Топ ігор на андроїд

02 Лютого, 2019, 08:52 7

Так хочеться скачати цікаву гру на Андроїд і залипнути, не копаючись нескінченно в Google Play в пошуках чого-небудь отакого. Можна зробити вибір, подивившись барвистий рекламний ролик про гру і в черговий раз розчаровано видалити безповоротно зі свого гаджета, шкодуючи про витрачений час. А можна скористатися нашими рекомендаціями, вибравши одну з топових ігор на Андроїд. Рейтинг був складений за кількістю скачувань і встановленому рейтингу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

 1. Minecraft
 2. Plants vs. Zombies
 3. Plants vs. Zombies 2
 4. Angry Birds 2
 5. Clash of Clans
 6. Township
 7. Grand Theft Auto: Vice City
 8. Terraria
 9. World of Tanks Blitz
 10. Grand Theft Auto: San Andreas
 11. Vikings: War of Clans

Minecraft

Гра з відкритим світом про вживання, особливість якої – це графіка і можливість будувати свій світ, як хочеться вам. У майнкрафт можна грати в двох режимах: креатив, коли вам не страшні зомбі, скелети і інші чудовиська, які населяють піксельний світ гри. Ви можете спокійно втілювати свої мрії і дизайнерські здібності, вибудовуючи середньовічний замок або, займаючись фермерством, розводячи корів, курей та іншу живність.

Топ гра на Андроїд Minecraft

Другий режим “хардкор” – це режим на виживання, де крім підтримки своєї життєдіяльності і свого господарства, а також збору цінних металів і матеріалів, вам доведеться боротися з кріперами вогняними, алмазними, мутантами і іншими чудовиськами.

Грати в Майнкрафт можна самому або по мережі з друзями, але платно. Гра йде на Андроїд версії 4.1+. Була завантажена більше 10 мільйонами людей, які в середньому оцінили гру на 4.3 бала.

Plants vs. Zombies

Не знаєте у що пограти на Андроїд, щоб і цікаво і керування було зручним, тоді Plants vs. Zombies – це точно, що вам сподобається. Гра в стилі “захисти вежу”. Йде на андроїд старих версії, умовно безкоштовна гра. Не дивлячись на наявність платного контенту (покупка рослин), це не заважає повноцінно грати без капіталовкладень.

Популярна гра на Андроїд Plants vs. Zombies

Сюжет зав’язаний на протистоянні зомбі і рослин з вашого городу, при цьому грати ви можете, як за зомбі так і за садову флору. Вас чекає велика різноманітність злісних, але милих і смішних, повсталих з мертвих монстриков і велика кількість оборонних рослин, які стріляють, вибухають, уповільнюють, заморожують і навіть дають гроші. Кілька барвистих локацій, для яких є особливі рослини-зброї. Незважаючи на те, що сенс гри в одноманітній перемозі над ворогом, Plants vs. Zombies дуже складно назвати нудною.

Всього додаток завантажило 100 мільйонів чоловік з усього світу, а рейтинг становить 4.4 бала, свої відгуки про гру залишили 4 млн. чоловік. Перелічені показники, за якими можна оцінити цікавість гри для Андроїд.

Plants vs. Zombies 2

Різниця між першою і другою грою в більш широких можливостях. У Plants vs. Zombies 2 вам все також доведеться боротися з зомбі, грати можна тільки за рослини. Але є кілька принципових відмінностей, які роблять гру на Андроїд затягуючею:

 1. Кілька різних світів зі своїми рівнями складності: диско-світ, морський, дикий захід, піратський, льодовиковий період, дачну ділянку, космічний світ.
 2. Більша кількість рослин, які можна покращувати, купувати за реальні і ігрові гроші, а також за цукерки.
 3. Графіка гри набагато краща, ніж в першій частині, як і музичний супровід.
 4. Додаткові нескінченні рівні, бонусні ігри з відкриттям горщиків.
 5. Додаткові рівні на свята, щоденні бонусні рівні з можливістю заробити очки до рослин для підняття їх рівня і грошовими призами.
 6. Можливість дуельної битви з реальними гравцями. При перемозі ви отримуєте цукерки, гроші, очки до рівня рослинам. Обійшовши всіх рандомних суперників ви можете пройти в битву найсильніших і виграти найвищу нагороду – нефритовий кубок.

Гра в жанрі "захисти вежу" на Андроїд Plants vs. Zombies 2

Перевага гри в розмаїтті, в продумуванні тактики вибору і розміщення бойових рослин. Додаток скрасить дозвілля, як дорослого геймера, так і дитини, адже в ньому немає кривавих сюжетів і картинок. Гра добре працює і не гальмує на Андроїд 4.5+, всього завантажили її більше 100 мільйонів людей, рейтинг оцінюється в 4.3 бала. Головний недолік програми – займає багато місця на гаджеті.

Angry Birds 2

Аркадна гра легенда, яка стала свого часу проривом і завоювала шанувальників у всьому світі. Додаток Angry Birds можна вважати однією з кращих ігор на Андроїд. Сюжет заснований на руйнуванні оборонних укріплень свінобоссів пташками, кожна з яких наділена власними силами: швидкість, наявність яєць-бомб, які можна скидати над ворожими будівлями, сила удару, клонування на три окремих птиці та інше. Графіка яскрава, соковита, нетривіальна, добре продумана фізика гри, тобто в ній немає нелогічних ударів. Траєкторії польотів приємно дивують – ви реально самі налаштовуєте майбутній удар і його міць.

Аркадна гра Angry Birds 2 на Android

У другій частині, щоб пройти гру повністю, вам доведеться попрацювати над 1370 рівнями. Після остаточної перемоги або під час шляху до неї, ви можете влаштувати змагання з реальними людьми через інтернет. У разі перемоги, ви будете отримувати перлини, самоцвіти і можете зайняти п’єдестал кращого гравця.

Підводячи підсумок, можна сказати, що це цікава гра на телефон, яка “не їсть” багато ресурсів. Всього її завантажило більше 100 мільйонів чоловік, в цілому додаток геймери оцінюють в 4.6 балів. Всього в оцінюванні взяло участь 4 млн. 200 тис. користувачів. Гра умовно безкоштовна, з можливістю збільшити свої шанси на перемогу за допомогою покупки додаткових бонусів, є реклама.

Clash of Clans

Входить до ТОП ігор на Андроїд з платним контентом. Одна з рекламованих ігор, яку завантажило більше 500 мільйонів чоловік, а 47 мільйонів чоловік залишили відгуки про програму і оцінили її в 4.6 балів!

Цікава гра на Андроїд Clash of Clans

Особливості гри в її мультяшному стилі, приємній графіці і відмінному звуковому-музичному супроводі. За жанром гра відноситься до стратегії. Як і в класичних стратегіях, вам необхідно буде розвивати своє поселення, оснащуючи його оборонними спорудами, сильною армією, для якої знадобиться достатня кількість їжі та навчальних будівель. У грі ви будете боротися на дуелях, грабувати або завойовувати сусідні села, не забуваючи залишати солдатів для захисту свого поселення. Адже поки ви стаєте володарем світу, ваші сусіди можуть залишити вас без ресурсів.

Грати в Clash of Clans можна поодинці, борючись зі штучним інтелектом або з реальними людьми через інтернет. Платний контент – це всякі бонуси і фішки, які допомагають швидше прокачувати своє село і воїнів. Користувач, який буде грати без вкладень в додаток не буде обділений якимось примочками, але швидкість просування поселення і армії буде значно нижче.

Township

Казуальна гра, яка являє собою поєднання містобудування та фермерства. Додаток буде нормально працювати, якщо встановити його на гаджет з Андроїдом 4.3 і вище. Відноситься до супер ігор на Андроїд завдяки яскравій графіці, великим зображенням та цікавому сюжету.

Гра в жанрі "ферма" на Андроїд Township

Починається все з того, що гравцеві надається земля, на якій можна вирощувати пшеницю, цукрову тростину і інші рослини. Збуваючи їх, ви будете отримувати кошти для спорудження будівель, закупівлі насіння, сільгоспінвентаря. Як і в інших подібних іграх вам будуть доступні фабрики і заводи, на яких ви зможете переробляти вирощені продукти і продукти, які будуть даватися домашньою худобою. Для збільшення кількості городян і розвитку села, вам потрібно буде будувати лікарні, школи, поліцейські ділянки і інші комунальні будівлі.

Не дивлячись на високий рейтинг гри (4.6 бала), користувачі відзначають і її недоліки – обмежений ринок збуту. Для цього в грі продумана відправка продуктів залізницею і за допомогою авіатранспорту, які з кожним разом повертаються все довше і довше. Незважаючи на це, шанувальники гри залишаються з нею протягом кількох років.

Grand Theft Auto: Vice City

Завантажити гру безкоштовно не вийде, щоб закачати її вам потрібно буде заплатити невелику суму (близько 5 доларів). Гра з позначкою 18+, тобто дітям і неповнолітнім грати в неї не рекомендується. Завантажується і нормально встановлюється ігровий додаток на гаджетах з версією Андроїд 2.3 і новіших версіях. Всього завантажили гру, в порівнянні з попередніми варіантами, мільйон чоловік. Але серед екшенів – це найкраща гра на Андроїд.

 Гра в жанрі екшн на Андроїд Grand Theft Auto: Vice City

Гра Grand Theft Auto: Vice City – це стара і всім відома GTA, яка отримала своє друге життя в мобільному форматі. Вас чекають всі ті ж гангстери, дівчата в бікіні і непередавані погоні. При цьому добре реалізовано управління у версії для Android, що дивно для таких ігор. Граючи в гру вас чекають захоплюючий сюжет і крутий геймплей.

Terraria

Гра входить в кращі ігри на Android в жанрі пригодницької аркади. Реалізована за допомогою 2-D графіки, яка так нагадує інший додаток – Майнкрафт. У грі вам належить виживати, добуваючи ресурси і використовуючи доступні вам інструменти.

чіпляюча гра на Андроїд Terraria

Гра починається зі створення вашого персонажа, хоч ви і обмежені кількома десятками пікселів, ви можете вибрати колір шкіри, волосся, стать, одяг для свого персонажа. Після цього ви з’являєтеся в випадково згенеруваному світі з початковим інвентарем для видобутку каменю, дерева і захисту себе від недругів. Перше на чому доведеться зосередитися – це ресурси. У Terraria крафтінг не стане похмурим заходом, адже для видобутку цінних матеріалів, ви будете заходити все далі, потрапляючи в цікаві локації і зустрічаючи сильних супротивників. Переваги гри в тому, що гравець сам створює сюжет гри, створює нові предмети, комбінує їх, конструює будівлі.

Всього гру завантажили більше 10 млн чоловік, сто тисяч чоловік оцінили її в 4.1 бала з графіки, інтерфейсу.

World of Tanks Blitz

У Google Play гру можна знайти в жанрі екшн і бестселери №1. Легендарна гра , яка завоювала шанувальників задовго до реалізації в якості додатку на Андроїд. Завантажити та встановити ТОП гру на Android можна на версії 4. 3 і вище. Завантажити її можна безкоштовно, є платний контент, що не створює великої прірви між гравцями, проплачені акаунти просто отримують можливість відкривати рідкісні види танків.

Кращий військові-симулятор в реальному часі для Андроїд World of Tanks Blitz

Встановивши гру ви поринете в динамічні битви на танках часів Великої Вітчизняної війни років 1941-1945. Почнете гру ви зеленим танкістом з самої простенькою бойовою машиною, але в підсумку ви пройдете весь шлях до досвідченого бійця, який вміє вигравати битви на легких, середніх і важких бойових машинах. У грі передбачено створення своєї команди гравців, кількістю не більше 7 чоловік. Ви зможете продумувати спільні вилазки до ворогів і тактики ведення боїв. Також ви можете брати участь в командних турнірах або індивідуальних турнірах. Що доступно гравцям в світі World of Tanks Blitz:

 • 250 видів важкої бойової техніки.
 • Можливість досліджувати і покращувати технічне оснащення танків.
 • Більше 20 локацій.
 • Непогана графіка і музичний супровід.

Додаток World of Tanks Blitz входить в найцікавіші ігри на Андроїд, який вже 4 роки утримує свої лідируючі позиції. Всього її завантажило більше 70 мільйонів людей у ​​всьому світі, а загальна оцінка геймлея, графіки та управління дорівнює 4.3 балів.

Grand Theft Auto: San Andreas

Ще одна гра з позначкою 18+ – це п’ята частина знаменитої GTA, події якої в цей раз починаються в 92 році, під час розквіту злочинності в Каліфорнії. Головний герой, повний прототип персонажа гри для ПК, потрапляє в круговорот злочинного світу, який починається з помилкового звинувачення у вбивстві і закінчується об’єднанням злочинних кланів.

Гра GTA на Андроїд Grand Theft Auto: San Andreas

Як і Grand Theft Auto: Vice City, в цій версії ви можете керувати автомобілями, до того ж додана можливість лазити й плавати і використання додаткового інвентарю, наприклад, реактивного ранця. Особливість гри в відсутності платного контенту, гостросюжетності і екшені. Популярна гра на Андроїд , яку завантажило більше одного мільйона чоловік.

Vikings: War of Clans

Вікінги: Війна кланів – одна з найпопулярніших ігор на Андроїд. Стратегія в скандинавському стилі з елементами RPG. Грати в неї можна поодинці, але це досить складно, так як поки ви намагаєтеся розвиватися, більш сильні гравці вас грабують. Тому для більш швидкого розвитку поселення, вступайте до лав якого-небудь клану. Так ви будете захищені від набігів слабших команд і більш сильних одиночних гравців. Навіть сама назва гри говорить про те, що грати в неї краще вступаючи в клан.

Військово-економічна стратегія на Андроїд Vikings: War of Clans

В кланах продумано присвоєння звання кожному учаснику команди: рядовий, воїн, вождь, старійшина, генерал. Чим вище ваш рейтинг в клані, тим більше можливостей у вас. Наприклад, у вождя з’являється можливість виключати або приймати гравців в команду, а також надається право закупівлі в клановому магазині. Але рангових розподілом не обмежується гра Вікінги.

Для того, щоб перемагати потрібно розвивати і організовувати інші підрозділи клану, тому серед гравців розподіляються й інші посади: дипломат, банкір, шпигун, диверсант. Все залежить від стратегічної лінії розвитку клану.

Гра Vikings: War of Clans – цікава військово-економічна стратегія з платним контентом, який допомагає значно швидше відновлюватися в разі поразки або швидше розвивати своє поселення або свій клан. Гру завантажили більше 10 мільйонів чоловік за два роки існування, рейтинг гри на Андроїд досить високий – 4.5 балів.

69066 0 cookie-check Топ ігор на андроїд

Читайте також:

Як вибрати бензопилу – секрети вдалої покупки
Як вибрати бензопилу - секрети вдалої покупки
31 Січня, 2019, 11:06 1731 6
Бензопила – незамінний помічник на присадибній ділянці. Вам потрібно обпиляти зайві гілки дерев або заготовити дрова до зимових холодів? Можливо, ви шукаєте надійний інструмент для...
Смотреть результаты
Топ мобільних ігор для двох по Bluetooth на Android
Топ мобільних ігор для двох по Bluetooth на Android
Мобільні ігри – справжній порятунок, коли хочеться відволіктися від роботи та навчання або потрібно зайняти себе під час поїздки. Грати на ноутбуці або планшеті не...
Смотреть результаты
Як працює безпровідний зарядний пристрій для телефону: переваги та недоліки
Як працює безпровідний зарядний пристрій для телефону: переваги та недоліки
Зміст: Розвиток технології Революційна безпровідна зарядка – як це працює Чи варто побоюватися за своє здоров’я? Плюси безпровідних зарядок Недоліки приладів, які працюють за методом...
Смотреть результаты