search
Підписатися

logo

Топ-7 смартфонів з технологією бездротової зарядки

26 Червня, 2019, 09:17 9

Величезна увага серед сучасних технологій приділяється смартфонам і всім тим благам, які ми отримуємо в результаті їх використання в нашому повсякденному житті. Смартфонів сьогодні дуже багато, тому виділити щось одне дуже складно, адже в кожній моделі є родзинка або своєрідна фішка. Особлива увага завжди приділяється так званим «флагманам», які демонструють нам кращі технології і функції.

Топ-7 смартфонов с технологией беспроводной зарядки - зарядка без проводов

Через деякий час ці передові функції і технології мають можливість перекочувати на трохи більш бюджетні смартфони. Як правило, так і трапляється, багато звичних сьогодні технології навіть для бюджетних смартфонів, вперше були випробувані на «флагманах», наприклад, безрамковий дисплей, 8-ядерний процесор, доповнена реальність … ще недавно все це було прерогативою дорогих смартфонів, але вже зараз зустрічається повсюдно.

Теж цікаво: Що таке доповнена реальність і чим вона відрізняється від віртуальної реальності?

Але ось уже кілька років атрибутом смартфона флагмана є технологія бездротової зарядки, яка так і не мігрує в ряди більш недорогих девайсів. Давайте розглянемо найбільш цікаві гаджети з цією технологією, які доступні для нас влітку 2019 року.

# 7 Samsung Galaxy S8

Всім нам відома лінійка «S» смартфонів Samsung, адже вона відрізняється від усіх інших найвідомішими технологіями і розробками які доступні в мобільних технологіях. Надалі вони застосовуються не тільки в смартфонах Samsung, але і у конкурентів. З цього зрозуміло наскільки великий вплив корейського гіганта в сфері мобільних технологій. Ще одним аргументом на користь смартфона-флагмана можна навести те, що модель Galaxy S8 2017 року до цих пір залишається в тренді.

Топ-7 смартфонов с технологией беспроводной зарядки - samsung galaxy s8

Особливістю саме цього смартфона є те, що це родоначальник безрамкових смартфонів усього світу. Саме з нього почалася ера девайсів без фізичних кнопок і з величезними дисплеями на кшталт планшетів, але при цьому за фізичними габаритами  вони не перевершують всі інші телефони.

Цікава дуель: Samsung Galaxy S8 проти iPhone 7: Битва платформ

У 2017 році це був найпрогресивніший смартфон свого часу і крім безрамкового дисплея він був оснащений ще однією технологією, яка могла вразити кожного з нас, а саме технологією бездротової зарядки. Докупивши до нього спеціальну док-станцію зі спеціальною платформою, ми могли просто покласти смартфон на неї і той просто заряджався від неї.

# 6 Xiaomi Mi 9

Особливу популярність в останні кілька років в нашій (та й не тільки нашій) країні придбали смартфони Xiaomi. Здавалося б, що це недорогі і непоказні девайси. Купити їх можна за недорого, але і функціонал у них буде так собі. Насправді ж виявилося, що в сімействі смартфонів Xiaomi є справжнісінькі флагмани, які мало чим поступаються відомим брендам.

Топ-7 смартфонов с технологией беспроводной зарядки - xiaomi mi9

Як нескладно здогадатися, Xiaomi Mi 9 є флагманом китайської компанії, яка вже не перший рік намагається скласти конкуренцію відомим брендам. Скажемо відверто, що у виробництві абсолютно нових технологій компанія Xiaomi може не досягла успіху, але в застосуванні вже існуючих, відмінно себе почуває.

Цікава інформація: Xiaomi Mi9 – один з найбільш очікуваних смартфонів на виставці MWC 2019

Xiaomi Mi 9 володіє всіма атрибутами флагмана, а саме величезними запасами пам’яті, флагманським процесором, великим і яскравим дисплеєм. А ще в Mi 9 доступна бездротова зарядка. Це означає, що ми зможемо підзарядити смартфон в будь-якому зручному місці, де передбачена підзарядка гаджета бездротовим шляхом. На жаль, але сьогодні, це можна зробити або у себе вдома за допомогою спеціальної станції, або за межами України в громадських місцях або в громадському транспорті.

# 5 Apple iPhone Xr

Уявіть собі найновіший iPhone, але бюджетний. Це зовсім не iPhone 4, iPhone 5 або iPhone SE. Адже це все моделі давно минулих років, а що ж зараз? Мабуть, в компанії Apple вирішили задуматися не тільки про преміальний сегмент, але і  середній. Раніше вони заповнювали цей сегмент моделями минулого року, але вже зараз задумалися про конкуренцію і презентували нам iPhone Xr, який володіє багатьма атрибутами флагмана, але має не такий високий цінник.

Не дивлячись на це, iPhone Xr володіє багатьма атрибутами і характеристиками, які притаманні флагманам. Наприклад, він оснащений точно таким же процесором і програмним забезпеченням, що і найдорожчі iPhone. Проте, спрощена камера, відсутність захисту від зовнішніх факторів, менша роздільна здатність дисплея і ще кілька інших параметрів, зробили iPhone Xr більш доступним девайсом.

Comfy рекомендує: Огляд iPhone Xr

Але не варто забувати про те, що всі iPhone, починаючи з iPhone SE працюють на єдиному програмному забезпеченні, крім цього Xr володіє точно таким же процесором, що і старші Xs і Xs Max, але з трохи меншим запасом пам’яті. А ще iPhone Xr пропонує нам величезний асортимент різних кольорів корпусу. Такого асортименту немає навіть в самих дорогих редакціях. А підзарядити iPhone Xr ми зможемо за допомогою бездротової док-станції, якої хоч і немає в комплекті з гаджетом, але її можна придбати окремо.

# 4 Samsung Galaxy Note 9

Технологія бездротової зарядки почала шлях розвитку приблизно з 2017 року, але до цих пір є атрибутом лише найпередовіших і дорогих смартфонів. Але, якщо поглянути на цю ситуацію під іншим кутом, то що б ще відрізняло найдорожчі смартфони від середнього класу і бюджетного крім високопродуктивного процесора і обсягу пам’яті? Безумовно, явною відмінною рисою є технології, такі як бездротова зарядка.

Топ-7 смартфонов с технологией беспроводной зарядки - samsung galaxy note 9

Samsung Galaxy Note 9 досить унікальний смартфон, навіть якщо не брати технологію зарядки без проводу. Це чи не єдиний (але як мінімум один з найвідоміших в світі), смартфон зі стилусом в комплекті. Цей стилус компанія Samsung називає S Pen, який крім усього іншого став інтерактивним.

Цікава інформація: 9 речей, які роблять Samsung Galaxy Note 9 особливим

Galaxy Note 9 ми зможемо підзарядити відразу декількома способами, або через дріт, як зазвичай, або за допомогою бездротової зарядки. До слова, завдяки технології бездротової підзарядки ми не ризикуємо зайвий раз вивести з ладу кабель або роз’єм телефону. Це вкрай зручно і безпечно. Сам же стилус здатний заряджатися від нашого смартфона, перебуваючи в його корпусі.

# 3 Huawei P30 Pro

Компанія Huawei має чималу кількістю запатентованих інновацій. Щорічно, з виходом найбільш технологічних девайсів, китайська компанія презентує і пропонує нам чимало власних напрацювань. Технології компанії Huawei не стосуються всього лише нарощування продуктивності або обсягів пам’яті, як це трапляється з менш відомими компаніями і брендами, Huawei пропонує нам технології, які в подальшому використовує весь світ.

Топ-7 смартфонов с технологией беспроводной зарядки - Huawei p30 pro

Щоб не бути голослівними, наведемо вам в приклад технологію використання декількох модулів камер. Саме Huawei вперше застосував в смартфоні подвійну камеру, а потім цю технологію слідом за китайцями почали продовжувати розвивати (зовсім не повторювати, а саме продовжувати розвивати) інші розробники. Окремої згадки так само варта технологія камери, створена спільно з відомим у всьому світі брендом Zeiss.

Відео: Що можуть камери Huawei P30 Pro? Думка Саші Ляпоти

Незважаючи на безліч технологій, які застосовуються в аксесуарах Huawei, модель P30 Pro стала однією з небагатьох, в якій нам доступна можливість підзарядитися без дротів. Це один з двох основних флагманів китайського гіганта, в якому нам доступні всі найсучасніші інновації та функції. Саме завдяки Huawei P30 Pro компанія має можливість на рівних конкурувати з найвідомішими брендами в світі.

# 2 Apple iPhone Xs Max

На думку багатьох iPhone це справжнісінький флагман серед флагманів. Це не повинно здаватися дивним, адже саме iPhone почав активніше за інших розвивати технології сенсорного дисплея і сучасної форми і зовнішнього вигляду девайсів. Уже в 2007 році ми побачили гаджет з технологіями, які дуже нагадують нам сьогоднішні мобільні пристрої. Дивує і довговічність iPhone, адже навіть зараз Apple повноцінно підтримує оновленнями всі моделі виготовлені, починаючи з 2016 року.

Топ-7 смартфонов с технологией беспроводной зарядки - iphone xs max

Щорічно навіть шанувальники Android-смартфонів стежать за урочистою презентацією новенького iPhone, адже там обов’язково будуть продемонстровані нові технології та інновації. iPhone Xs Max, найімовірніше, не розчарував нікого. Він отримав величезний дисплей з високою роздільною здатністю і технологією безрамкового екрану. Крім цього, традиційно був представлений оновлений фірмовий процесор, який дивує продуктивністю.

Comfy рекомендує: Огляд iPhone Xs і Xs Max

«Але чому ж, флагман серед флагманів виявився лише на другому місці?» – можете запитати ви. Все дуже просто, iPhone Xs Max, поряд з високою продуктивністю, технологією штучного інтелекту, просунутого асистента Siri і найкрутішою камерою є одним з найбільш дорогих смартфонів. А фактор цінника, на нашу думку, так само важливий.

# 1 Samsung Galaxy S10 +

Безумовно, головним конкурентом iPhone є корейські смартфони компанії Samsung. Ці два основні конкуренти, які володіють власними особливостями, фірмовими технологіями і перевагами один перед одним. Так, наприклад, Samsung Galaxy першим впровадив технологію безрамкового дисплея, яка сьогодні є трендовою. А вже найновіші моделі 2019 року Samsung Galaxy S10 + оснащений дисплеєм формату Infinity-O, в якому дисплей займає практично все на фронтальній панелі пристрою.

Топ-7 смартфонов с технологией беспроводной зарядки - samsung galaxy s10+

Сьогодні ми розглядаємо найпопулярніші і затребувані пристрої з технологією бездротової зарядки, але в Samsung Galaxy S10 + в цьому питанні пішли ще далі. У бездротовому режимі смартфон може не тільки заряджатися сам, але і заряджати інші пристрої, перетворюючись на своєрідний бездротової powerbank.

Корисна інформація: Гаряча десяточка: Топ-10 фішок новенького Samsung Galaxy S10 +

Ще одна проблема технології бездротової зарядки полягала в її не надто швидкому прогресі, але і цю проблему вдалося вирішити. Новий флагман від Samsung має не просто технологію бездротової зарядки, але і технологію швидкої бездротової зарядки, що істотно скорочує час відновлення автономності пристрою. Такими ж перевагами володіє і «молодший» Galaxy S10, але в своєму рейтингу ми вирішили розглянути саме «плюсовий» Galaxy, адже всі ми любимо великі екрани.

Підведемо підсумок

Не дивно, що технологія бездротової зарядки на даний момент залишається долею дорогих девайсів, які володіють не тільки цією функцією, але і масою цікавих інновацій та технологій. Саме тому нам стало цікаво розібратися в тому, які саме сучасні смартфони пропонують нам цю технологію і чим особливим вони володіють крім цього. Як бачимо, виявилося, що цікавого дуже багато.

Топ-7 смартфонов с технологией беспроводной зарядки - беспроводная док-станция

Передбачаючи численні обурення наших читачів, деякі з яких можуть потрапити в коментарі до матеріалу, поспішаємо запевнити вас, що розташування від сьомого до першого місця ми зробили на свій суб’єктивний погляд і зовсім не претендуємо на те, щоб бути незаперечними. Адже ми чітко розуміємо, що думка кожного індивідуальна і по-своєму правильна. Ми ж сподіваємося на те, що технологія зарядки без дротів якомога швидше перекочує на інші моделі і стане більш доступною кожному.

Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy, заглядайте сюди частіше, і вас чекає багато корисних статей і просто цікавих публікацій від Блогу Comfy! Тут не нудно! 🙂

81982 0 cookie-check Топ-7 смартфонів з технологією бездротової зарядки

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Видалення аккаунта в додатку Фейсбук
Видалення аккаунта в додатку Фейсбук
26 Червня, 2019, 05:24 7042 12
Підписуйтесь на наш Telegram-канал Зміст: Деактивувати особистий аккаунт в ФБ Деактивация аккаунта в додатку Фейсбук Як видалити аккаунт з Фейсбук Видалити профіль через мобільний додаток...
Смотреть результаты
Вибираємо холодильник до 5 000 гривень
Вибираємо холодильник до 5 000 гривень
Необхідність в покупці нового холодильника може виникнути спонтанно і несподівано. Наприклад, наш основний холодильник міг просто зламатися, тому діяти потрібно дуже терміново і купувати те,...
Смотреть результаты
Елегантність і неперевершена функціональність. Розповідаємо про нову лінійку техніки Electrolux
Елегантність і неперевершена функціональність. Розповідаємо про нову лінійку техніки Electrolux
Шведський бренд Electrolux відомий якістю продукції, яку виробляє. Безкомпромісна надійність, стильний сучасний дизайн і зручний функціонал, що з’єднує в собі рішення для побутової та професійної...
Смотреть результаты