search
Підписатися

logo

Топ-5 смартфонів на Android

23 Березня, 2018, 06:34 5

Безумовно, Android є найбільш популярною і затребуваною операційною системою для мобільних гаджетів. Розглянемо п’ять най-най смартфонів на ОС Android.

Побічним ефектом величезної популярності й затребуваності операційної системи Android є безліч девайсів, які працюють під її управлінням. І якщо ще зовсім недавно у Android була хоч якась конкуренція з боку Windows Mobile, то зараз ОС від Google можна вважати повноправним гегемоном в своїй категорії. Уявіть тільки, якщо ви берете в руки смартфон, то він практично напевно буде працювати на Android. Якщо, звичайно, ви взяли не iPhone, який працює тільки на iOS. Що ж ми знаємо про Android-смартфони? Головне, що про них потрібно знати, так це те, що їх неймовірно багато!

Через таке величезне різноманіття, з’являються смартфони, які користуються більшою або меншою популярністю у користувачів. Ми вирішили виділити п’ять найбільш затребуваних і популярних Android-смартфонів на березень 2018 року. Вибирали ми їх самостійно, спираючись на співвідношення вартості і внутрішніх параметрів смартфонів, на відгуки від користувачів, які вже придбали собі такий смартфон і, звичайно ж, ми спиралися на зростаючий попит, який присутній на дані моделі. На повну незаперечність свого рейтингу ми не претендуємо, тому ваші коментарі та зауваження нам дуже цікаві. А зараз, нарешті, перейдемо до наших Android-смартфонів, які здалися нам кращими за інші.

# 5 Huawei P Smart

Топ-5 смартфонов на Android - huawei p smart

Модний тренд на безрамкові екрани підтримала компанія Huawei, випустивши досить цікаву, але при цьому відносно недорогу модель смартфона P Smart. Недорогу, звичайно, щодо інших смартфонів, які вважають безрамковими. Зовні Huawei P Smart вийшов привабливим і сучасним, що, швидше за все, в якійсь мірі і спровокувало зростаючу популярність P Smart в народі. Таким чином, непогані параметри продуктивності, великий яскравий екран, сучасний дизайн і задовільна вартість нового смартфона, зіграли свою роль, і Huawei P Smart по праву входить до числа найбільш цікавих смартфонів на початок 2018 року. Крім того, міцний «середняк» від Huawei має ще й низку індивідуальних особливостей, які можуть кожного з нас зацікавити.

На момент свого виходу, Huawei P Smart став одним з перших смартфонів, який працював на новій ОС Android 8.0 Oreo. Це все в той час, поки більшість інших смартфонів випускалися на попередній редакції Android 7 Nougat або тільки-тільки отримали оновлення. Окремо варто згадати наявність NFC, адже безконтактні платежі стають все більш популярними в Україні, а Huawei так рідко використовує цю функцію в своїх смартфонах, навіть тих, які відносяться до більш високої цінової категорії.

Цікавою функцією також являється  Smart Split Screen, яка є своєрідним багатовіконним режимом. Так, якщо вам приходить повідомлення, то зовсім не потрібно буде закривати те, чим ви займалися до цього. Ви зможете прочитати повідомлення, відкривши його паралельно, наприклад, з браузером або відеоплеєром.

# 4 Nokia 6

Топ-5 смартфонов на Android - nokia 6 камера

Ще зовсім недавно у Nokia не було б жодних шансів потрапити в рейтинг кращих Android-смартфонів. І справа тут зовсім не в тому, що Nokia Lumia мали погану якість або не користувалися популярністю. Навпаки, ці смартфони були настільки популярні, що сам Microsoft вирішив викупити відомий бренд. А не могли Nokia Lumia потрапити в наш рейтинг просто тому що раніше вони працювали на ОС Windows Mobile. Але ось у сучасній своїй реінкарнації Nokia вирішили кардинально переглянути свої принципи і перейшли на бік Android-смартфонів. Як показала практика і статистика, це виявилося правильним кроком і одна з найбільш популярних моделей Nokia 6 може впевнено почувати себе у нашому рейтингу.

Топ-5 смартфонов на Android - nokia 6 в разных цветах

Nokia 6 являється дуже популярним серед любителів, так званої, класики. Адже смартфон не має безрамкового екрану або здвоєної камери, але при цьому строгі класичні обриси металевого корпусу надають гаджету солідного вигляду. Головною особливістю Nokia 6, як власне і всієї лінійки смартфонів Nokia, є абсолютно «чистий» стоковий Android 7.1 Nougat. Він не навантажений будь-якою оболонкою або фірмовими програмами, що міцно засіли в прошивці гаджета. Такі програми і утиліти далеко не завжди корисні й необхідні, але видалити їх цивілізованими методами неможливо. Цікавим «чистий» Android виглядаєще й тому, що він не створює високого навантаження на батарею, яка працює без підзарядки більше часу, а також  не забирає у нас дорогоцінне місце на локальній пам’яті й оперативній.

# 3 Samsung Galaxy A8 і A8 +

Топ-5 смартфонов на Android - Samsung Galaxy A8

У даному випадку одну позицію рейтингу займають відразу два смартфони – Galaxy A8 і Galaxy A8 +. У цьому немає  нічого дивного, адже вони практично однакові, а відрізняються лише розмірами і незначно зарядом батареї. Дана пара смартфонів надійшла у продаж в січні 2018 року, але  велика кількість чуток про те, якими вони будуть почали поширюватися задовго до моменту появи Galaxy A8 і A8 + на полицях магазинів. Через це, вже за кілька місяців до офіційної появи смартфонів, ми вже напевно знали, що вони стануть безрамковими. Так воно й сталося, Galaxy A8 і A8 + стали першими безрамковими смартфонами, які не належать до категорії флагманів.

Топ-5 смартфонов на Android - Samsung Galaxy A8 и A8+

Samsung Galaxy A8 і A8 + – смартфони бізнес-класу. Вони мають респектабельний дизайн, який підкріплений ефектним скляним корпусом. Крім сучасного зовнішнього вигляду, нові смартфони отримали масу фішок і особливостей, які й дозволили їм потрапити у перелік найбільш популярних Android-смартфонів.

Варто відзначити пиловологозахист смартфонів за технологією IP68. Це означає, що ми сміливо можемо розмовляти по телефону, навіть під дощем, а якщо ми упустимо свій смартфон у воду, то він обов’язково залишиться в робочому стані. Крім захисту корпусу, Galaxy A8 і A8 + отримали захист і програмний.  До традиційних методів блокування розробники додали розпізнавання обличчя користувача. Отримали смартфони і популярну сьогодні подвійну камеру, але от тільки не основну, а фронтальну. Це дозволяє вважати Galaxy A8 і A8 + не тільки одним з кращих Android-смартфонів, але й одним з кращих смартфонів для селфі.

# 2 Huawei Mate 10 Pro

Huawei Mate 10 pro

Довгий час багато хто з нас наївно вважали, що для шанувальників бренду Huawei межею мрій може стати лише Huawei P9, а після нього Huawei P10. Але ось зовсім недавно ми дізналися про справжній флагман китайських розробників, яким є насправді Huawei Mate 10 Pro. Смартфон має великий і яскравий безрамковий дисплей, а дизайн гаджета не просто сучасний, а самий що ні на є футуристичний. Mate 10 Pro не схожий ні на один зі своїх конкурентів, що робить його унікальним. Звичайно ж, ми вправі очікувати від флагмана і відповідних параметрів, які відповідають статусу смартфона.

Але не через одні лише високі параметри Huawei Mate 10 Pro виявився на такій високій позиції кращих Android-смартфонів, адже він може запропонувати нам ще й безліч унікальних особливостей. Однією з головних таких особливостей є штучний інтелект, який взаємодіє практично з кожним елементом смартфона, будь то камера або програмне забезпечення. Так, Mate 10 Pro здатний поступово вивчати звички й уподобання користувача і підлаштовуватися під наші потреби, передбачаючи наші дії.

Ще однією важливою особливістю можна вважати подвійну камеру гаджета. Унікальна вона зовсім не тим, що вона подвійна, а тим, що вона розроблена спільно з відомою в цій сфері компанією Leica. Підтримує смартфон і режим багатовіконного використання. Особливо вдало сприяє цьому формат дисплея зі співвідношенням сторін 2: 1. Таким чином, нам буде дуже зручно розділити дисплей смартфона на дві частини і користуватися двома програмами одночасно.

# 1 Samsung Galaxy S9 +

Топ-5 смартфонов на Android - Samsung Galaxy S9+

Так вже історично склалося, що презентація, а потім і вихід нових смартфонів Samsung Galaxy S стає найголовнішою подією в світі Android-смартфонів. Не виключенням став і 2018 рік, який став роком народження Galaxy S9 і S9 +. Але от якщо раніше між «молодшою» і «старшою» моделями відмінностей практично не було, то в нових поколіннях вони стали більше відрізнятися. Тому перше місце рейтингу ми віддали саме «плюсовій» версії, бо саме в ній було реалізовано максимальну кількість фішок та високопродуктивних аспектів. Додатковим аргументом того, що флагман від Samsung гідний лідируючої позиції, служить той факт, що він як мінімум весь найближчий рік виявиться тим еталоном якості, до якого будуть прагнути абсолютно всі виробники й розробники.

Топ-5 смартфонов на Android - Samsung Galaxy S9+ задняя панель

Основний акцент в удосконаленні корейські розробники зробили на камері гаджета. Так, Galaxy S9 + отримав подвійний модуль камери, який має властивості, подібні людському оку. При слабкому освітленні камера працює зі світлочутливістю f / 1.5, а при яскравому освітленні – f / 2.4. Медіаможливості нового флагмана стали куди більш широкими завдяки застосуванню в ньому двох стереодинамиків від AKG і технології Dolby Atmos. Це дозволило зробити звучання смартфона не тільки потужним, але й об’ємним.

Не обійшлося і без штучного інтелекту і доповненої реальності. Всі ми вже знаємо про Bixby, віртуального помічника Samsung, але в Galaxy S9 + віртуальний асистент став ще розумнішим. Наприклад, використовуючи доповнену реальність, Bixby може перекладати незнайомий текст, підбирати товар в магазині, інформувати нас про цікаві об’єкти тощо.

Підсумки ТОПу …

Топ-5 смартфонов на Android - Android приложения

Звичайно ж, безліч вражень і симпатій до різних смартфонів і брендів обов’язково викличуть жваву дискусію з питаннями: «А чому в рейтингу не виявилося ось цього або цього смартфона?». Як ми вже казали на початку огляду, у підборі підходящих та гідних смартфонів ми ґрунтувалися на їх популярності, оптимальних параметрах і, звичайно ж, народному визнанні гаджетів. Як ви вже могли помітити, в наш ТОП-5 кращих Android-смартфонів потрапили досить імениті бренди, які довгі роки напрацьовували свій імідж і народне визнання. Таким чином, ми не представили, так званий, «другий ешелон», наприклад, Xiaomi, Meizu або ZTE. А часом смартфони від цих виробників так само заслуговують на окрему увагу, і якщо даний матеріал отримає велику кількість відгуків у вигляді ваших коментарів, то ми обов’язково зробимо окремий ТОП кращих китайських смартфонів.

49480 0 cookie-check Топ-5 смартфонів на Android

Читайте також:

Топ-10 додатків та утиліт для Android
Топ-10 додатків та утиліт для Android
22 Березня, 2018, 02:31 1824 10
Неможливо собі уявити Android без Google Play, адже  це  саме те місце, де ми можемо встановити всі кращі програми на смартфон. Підписуйтесь на наш Telegram-канал...
Смотреть результаты
Як зробити резервну копію ваших контактів і календаря з iCloud
Як зробити резервну копію ваших контактів і календаря з iCloud
Швидше за все ви здивуєтеся, побачивши таку назву і запитаєте – як це? Адже зазвичай все відбувається з точністю до навпаки – в хмару копіюються...
Смотреть результаты
Не лишень покрутити, а й нагріти — як правильно вибрати мікрохвильовку
Не лишень покрутити, а й нагріти — як правильно вибрати мікрохвильовку
Мікрохвильова піч — один з постійних та незамінних кухонних ґаджетів. Її можна зустріти на будь-якій сучасній кухні — хоч у квартирі, хоч в офісі, й,...
Смотреть результаты