search
Підписатися

logo

ТОП-5 популярних настільних ігор

25 Березня, 2021, 11:15 0

Нудно? Хочете відволіктися від смартфона та телевізора і розбавити дозвілля чимось таким собі? Ми знаємо як – за допомогою настільних ігор. Любимо. Практикуємо. Ділимося досвідом і розповідаємо про найцікавіші.

У сьогоднішній добірці найрізноманітніші ігри: для дітей від 8 років і старше, для дорослих, для сім’ї, великої компанії і для двох. Потрібно сказати, що останніх на ринку не так вже й багато. Більшість рідко грає в настілки саме тому, що не вистачає учасників. В Інтернеті найчастіше шукають настільну гру для двох, ніж для всієї родини. Але одне не виключає іншого. Ми знаємо кілька крутих варіантів і для сімейного дозвілля, щоб підбадьоритися: іноді посперечатися, іноді посміятися, налагодити довірливі відносини і краще пізнати один одного. Такого продуктивного спілкування багато не буває. І обов’язково запрошуйте в гру дітвору. З нею завжди цікавіше.

Зміст статті

Економічна настільна гра Hasbro «Монополія. Бонуси без кордонів »

Інтерактивна гра Mattel games Pictionary Air

Розважальна настільна гра Hasbro «Дженга Брідж»

Настільна гра спілкування Strateg «Туба»

Настільна гра Hobby World «Манчкін: кольорова версія»

Ми знаємо, як урізноманітнити сімейні вечори і зробити їх максимально цікавими та веселими. Пограти в настільні ігри! Пропонуємо п’ятірку цікавих варіантів, які сподобаються великим і маленьким

Є парочка варіантів для великої компанії. Виручать, якщо у вас гості і якщо вони мало знайомі. Вибирайте будь-яку настілку з нашої добірки, якщо не уявляєте, що з цими всіма людьми робити, як їх розважити і добре провести час. Не прогадаєте!

Також цікаво:

 • Для дітей і дорослих: ТОП-10 незвичайних конструкторів
 • Що, як і чому: все про LEGO і легендарні конструктори
 • Кубик Рубіка – головоломка століття

Економічна настільна гра Hasbro «Монополія. Бонуси без кордонів »

У «Монополії» репутація «най-най». Легендарна економічна стратегія першою приходить на думку при згадці настільних ігор. І це те, що зробить будь-який вечір крутим.

Подобається як дітям, так і дорослим. І знатно затягує! Особисто нам жодного разу не вдавалося вкластися в годинку-другу. Тільки розставили фішки, як вже і (треба ж), три години пройшло!. Роблячи перерви на чай з бутербродом, з «Монополією» можна просидіти всі вихідні. І якщо запросите друзів, попереджайте відразу, у що будете грати, щоб вони також час розраховували. Раптом вийде з ночівлею.

Купувати і продавати, інвестувати самому і залучати інвестиції, розділяти і володарювати … «Монополія» – неймовірно азартна гра, що захоплює не на одну годину. У версії «Бонуси без кордонів» навіть є касовий апарат. Підносьте до нього картку – і він сам знімає або нараховує кошти

Фішка гри, яку ми хочемо вам запропонувати, в тому, що в ній немає паперових грошей. Тільки банківські карти і термінал. В іншому все звично. Можна купувати нерухомість, стягувати орендну плату, в зоні вимушеної торгівлі обмінювати свою власність на власність інших гравців, отримувати винагороди. Хто заробить найбільшу кількість бонусів, той виграв.

Грати можуть від двох до чотирьох осіб. Вікове обмеження – 8 років. Однак досвід показує, що і шести- і семирічки не без задоволення грають, користуючись підказками дорослих. Треба сказати, хороша практика майбутніх підприємців. А хто стане мільйонером, а хто – банкрутом, залежить вже від кмітливості і успішності.

 • Жанр: економічна гра
 • Призначення: для двох, для всієї родини, для компанії
 • Кількість гравців: від 2 до 4
 • Вікове обмеження: 8+

У комплекті: ігрове поле, 6 фігурок, банківський термінал, 4 жетона, 4 банківські карти, 16 карток права власності, 20 карток «шанс», 4 довідкові картки, 1 гральний кубик, інструкція

Купити настільну гру Hasbro «Монополія. Бонуси без кордонів» (українська версія)

Повна ціна *: 1 399 грн

Акційна ціна *: 1 179 грн (знижка 16% – 220 грн)

Інші варіанти:

настільна гра Hasbro «Моя перша Монополія з банківськими картами»

стратегічна настільна гра (8 +) Hasbro «Монополія ЛОЛ Сюрприз» (англійською мовою)

настільна гра (5-7 років) Strateg «Монополія України»

Інтерактивна гра Mattel games Pictionary Air

Відмінний варіант для великої компанії і сім’ї. Ця інтерактивна гра є усучасненій версією класичної гри в шаради. Вона розвиває координацію рухів, творче мислення і комунікативні навички.

Pictionary Air – це весела командна гра для сім’ї або великої компанії. Щоб почати гру, скачайте на смартфон безкоштовний додаток. Через екран пристрою учасники і зможуть бачити малюнки, намальовані в повітрі комплектною ручкою Pictionary Air

Для початку потрібно завантажити в смартфон або планшет безкоштовний додаток Pictionary Air. Він є як для моделей на Android, так і на iOS. І можна починати гру, розбившись на команди. Гравець бере картку зі словами і малює в повітрі підказки, а його команда відгадує по ним слово, спостерігаючи всю його графіку на екрані пристрою. Щоб допомогти команді, гравець може взаємодіяти з шарадою в додатку. Важливий момент: додаток відстежує його рухи, тому загострений наконечник ручки Pictionary Air потрібно тримати строго спрямованим на камеру пристрою.

Додаток автоматично підраховує бали. Можна встановлювати час гри і кількість раундів. Якщо не хочете, щоб вас обмежували за часом, виберіть для малювання Selfie-режим. У ньому можна гарненько прокачати свої скіли і креативити в задоволення. Також в додатку зберігаються спогади, записуються відеоігри, редагуються записи. Кумедними моментами можна поділитися з друзями. А щоб гра була ще цікавіше, можна транслювати малюнки на телевізор через Apple TV, Chromecast або подібний потоковий пристрій.

 • Жанр: розважальна командна гра
 • Призначення: для всієї родини, для компанії
 • Кількість гравців: 4 (2 команди)
 • Вікове обмеження: 8+

У комплекті: ручка Pictionary Air, лужна батарейка (AA), 112 двосторонніх карток з підказками, коробка для них, інструкція і правила гри

Купити настільну активну гру (8+) Mattel games Pictionary Air (українска мова)

Ціна *: 999 грн

Також рекомендуємо:

 • 3Doodler – 3D-ручка, яка оживляє фантазії. Огляд

Розважальна настільна гра Hasbro «Дженга Брідж»

Геніальна по своїй простоті розважальна гра, яку полюбили в усьому світі. Японці навіть зробили про неї окреме шоу. У нас «Дженга» ще називають «падаючою вежею». Зі стіни потрібно діставати якомога більше дерев’яних брусків, добудовуючи ними нові поверхи і зберігаючи при цьому конструкцію.

 «Дженга» – перевірена часом настілка, яка кидає виклик координації і спритності учасників. Гравці по черзі витягують з вибудуваної вежі по одному дерев’яному брусочку і розміщують його зверху. Будь-який неакуратний рух зруйнує конструкцію під загальний тріумф

У версії «Дженга Брідж» все ще складніше, адже вежа знаходиться на підвісному дерев’яному мосту. Він гойдається і тим самим створює дійсно нестабільну ситуацію. Конструкція може обрушитися в будь-який момент. Якщо хочеться полегшити свою долю, можна грати на столі або будь-якій інший рівній і стійкій поверхні. Але за правилами гри таку можливість ще потрібно заслужити.

У «Дженга» можна грати в будь-якому віці. Малюки можуть будувати з дерев’яних брусків свої споруди, діти старше – грати за правилами. Гра розвиває сенсорне сприйняття, дрібну моторику, об’ємно-просторове мислення. А ще це просто весело.

 • Жанр: розважальна гра
 • Призначення: для двох, для всієї родини, для компанії
 • Кількість гравців: від 2
 • Вікове обмеження: 8+
 • У комплекті: 42 дерев’яних блоки, 1 міст, 1 підстава, інструкція

Купити розважальні настольну гру Hasbro «Дженга Бридж»

Повна ціна *: 699 грн

Акційна ціна *: 519 грн (знижка 26% – 180 грн)

Настільна гра спілкування Strateg «Туба»

Це різновид відомої гри «Крокодил», в якій вгадують предмет або дію. Незважаючи на прості правила, захоплює з першої партії.

 «Туба» – цікава настільна гра для сім’ї або великої компанії. Тут відома кожному механіка поясни-покажи діє зовсім інакше. Захопить і дітей, і молодь, і людей старшого віку, підбадьорить і буквально включить мозок

У «Тубу» можна грати компанією від 4 до 7 осіб. Чим людей більше, тим веселіше. На початку всі учасники отримують ігрові поля з будь-яким сюжетом. Дерев’яна туба встановлюється на ігровому столі. Відповідно до очок,що  випали на кубику, ведучий, малюнками або жестами описує предмет або фігуру на ігровому полі. Той, хто першим схопив тубу, отримує право відповісти на питання. Якщо відповідь неправильна, він повинен повернути тубу на місце і передати хід іншому гравцеві. При правильній відповіді учасник пересуває свою фішку на біговій доріжці, наближаючись до фінішу. Завдань вистачить на кілька діб безперервної гри. Ігрових полів багато.

До речі, тубу можна встановити подалі, щоб ще і порухатися в процесі. Минулого літа ми якось взяли її на пляж. Вирішили заховати тубу в 20 метрах від покривала, де розташувалася наша компанія. Грали так: ведучий пояснює завдання, хто першим знайде правильну відповідь, хапає тубу. А до неї ще треба добігти! Наступного дня у багатьох була крепатура. І це все, що потрібно знати про можливий рівень активності в даній грі.

Виробник орієнтує гру на дітей 12 років і старше. Втім, вікові обмеження виробника – умовність. Сміливо запрошуйте в гру і молодшеньких. Їм сподобається. Крім того, вони завжди можуть розраховувати на допомогу, чи не так?

Пропонована гра українською мовою. Також є версії російською та англійською мовами.

 • Жанр: розважальна гра
 • Призначення: для всієї родини, для компанії, для дітей
 • Кількість гравців: від 4 до 7
 • Вікове обмеження: 12+

У комплекті: туба, 12 ігрових полів, 80 карток із завданнями (480 завдань), бігова доріжка, 7 фішок, кубик, інструкція

Купити настільну гру Strateg «Туба» (українська мова)

Повна ціна *: 559 грн

Акційна ціна *: 439 грн (знижка 21% – 120 грн)

Настільна гра Hobby World «Манчкін: кольорова версія»

Нова версія настільної карткової гри. Тепер – з кольоровими картами! Збирайте компанію і разом йдіть рейдом в підземелля. Його потрібно досліджувати, битися з монстрами, добувати скарби, досягати десятого рівня і перемагати – це не так вже й легко. Важливо бути гранично уважними, а то навіть добрі знайомі можуть зазіхнути на здобуті скарби. Вони ж – і допомогу запропонувати. Гра ні на секунду не дає розслабитися.

У «Манчкіні» велика кількість цікавих карт. Грати можна довго й захоплено, з головою занурюючись у фентезійний світ. Головне – не посваритися.

«Манчкін» – легендарна карткова гра, створена Стівом Джексоном по книзі «Манчкінске керівництво по Powergaming» як висміювання різних РПГ. І вона неймовірно затягує. На початку 2000-х базова версія двічі отримала премію Origins в номінації «Кращі настільні ігри світу». Ми пропонуємо спробувати кольоровий варіант гри

У грі можуть брати участь від трьох до шести осіб. Вирішіть, хто буде ходити першим, надягайте шолом на голову, беріть зброю в руки – і вперед!

 • Жанр: розважальна гра в карти
 • Призначення: для всієї родини, для компанії, для дітей
 • Кількість гравців: від 3 до 6
 • Вікове обмеження: 12+
 • У комплекті: 168 карток, кубик, інструкція

Купити настільну гру Hobby World «Манчкін: кольорова версія»

Ціна *: 509 грн

Інші варіанти:

 • настільна гра Hobby World «Манчкін: чудо-монстри»
 • карткова настільна гра (12+) Hobby World «Манчкін 6. Безбашенні підземелля»
 • розважальна настільна гра (8 +) Hobby World «Манчкін 4. Тяга до Коняги»
 • настільна гра Hobby World «Легендарний Манчкін»

Любителям карткових ігор також рекомендуємо UNO.

UNO – одна з найпопулярніших настільних ігор. Швидко затягує і довго не відпускає. Азарт, живе спілкування і море веселощів гарантовані

Це ще один привід зібратися разом з друзями, отримавши порцію азарту і позитиву від живого спілкування. Можна грати великою компанією в десять чоловік, а можна – удвох. Перемагає той, хто першим скине всі карти. І дітей кличте. За допомогою UNO в ігровій формі можна легко вивчити цифри.

* Ціна за станом на 23.03.2021

# Comfy KIDS

113586 0 cookie-check ТОП-5 популярних настільних ігор

Читайте також:

Розстановка пріоритетів
Розстановка пріоритетів
25 Березня, 2021, 02:13 1833
Серед неосяжного списку справ складно вибрати для виконання саме ті, які наближають вас до цілей, і при цьому не забути про заняття для душі. Йтиметься...
Смотреть результаты
Скрічери: 7 крутих машинок-трансформерів
Скрічери: 7 крутих машинок-трансформерів
Ви чули про іграшки, які можуть в одну мить змінювати свій зовнішній вигляд, роблячи сальто? Виглядає це так, ніби машинка на повній швидкості стикається з...
Смотреть результаты
LEGO® VIDIYO ™ – вже в Comfy
LEGO® VIDIYO ™ - вже в Comfy
  LEGO і Universal Music Group запустили нову ігрову платформу LEGO VIDIYO для створення відеокліпів. Це – цілий музичний всесвіт з піратами, русалками, єдинорогами та...
Смотреть результаты