search
Підписатися

logo

LEGO® VIDIYO ™ – вже в Comfy

20 Березня, 2021, 06:40 0

 

LEGO і Universal Music Group запустили нову ігрову платформу LEGO VIDIYO для створення відеокліпів. Це – цілий музичний всесвіт з піратами, русалками, єдинорогами та іншими унікальними персонажами. Є навіть популярний Л.Л.А.М.А. Кожну фігурку можна оживити, змусити співати і танцювати. Розповідаємо, як це зробити і чому це так захоплююче.

Зміст статті

Що таке LEGO® VIDIYO ™

Як грати і записувати музичні кліпи

А що далі

Міф. Легенда. Л.Л.А.М.А

Які ще набори в першій колекції

Також цікаво:

  • Що, як і чому: LEGO
  • ТОП незвичайних конструкторів для дітей і дорослих

Що таке LEGO® VIDIYO ™

LEGO VIDIYO – не просто нова серія конструктора LEGO. Це – платформа для створення відеокліпів: модна фонотека, гра в продюсера, режисера або зірку власної музичної групи і соціальна мережа без хейтерів. У ній можна безпечно ділитися своїми роботами, розкриваючи творчий потенціал.

Платформа об’єднала безкоштовний мобільний додаток з соцмережею і фізичні набори конструкторів LEGO VIDIYO. Основних компонентів три:

  • БітБокси (BeatBoxes) – прозорі кубики з міні-фігурками всередині. У першій хвилі шість варіантів. Кожен БітБокс представляє певний музичний напрям, кожен має платформу для БітБітсів-ефектів. І в кожному зручно зберігати вміст, щоб грати, коли захочеться і де захочеться.

Llama BeatBox-Битбокс Любителя вечеринок Л.Л.А.М.А набор

  • БітБітси (BeatBits) – різнокольорові пластинки 2 × 2 см, які об’єднують реальний світ з віртуальним. Пластинки схожі на обкладинки альбомів, надруковані на невеликих плитках. Кожна відповідає за окремий музичний ефект, танцювальний хід персонажа або налаштування сцени. Ця творча система аудіовізуальних ефектів робить кліпи яскравіше. У планах LEGO на 2021 рік випуск 130 БітБітсів. Буде чим урізноманітнити відео.

эффекты от битбитсов ассорти.

У кожному набореLEGO® VIDIYO ™ по одній унікальній міні-фігурці і серія спеціальних пластмасових квадратиків з унікальним дизайном. Це – БітБітси. І саме вони в музичних кліпах забезпечують круті візуальні ефекти на зразок блискавок, конфетті, незвичайних декорацій, а також звукові ефекти, такі як: соло на саксофоні, скретч, писк. Є БітБітси, які додають забавні рухи. Скажімо, брейк-данс або серфінг на акулі. На кожному елементі – малюнок. Його потрібно відсканувати камерою смартфона, щоб почалася справжня магія. Треба сказати, це унікальний ігровий досвід, дарований сучасними AR-технологіями

  • БендМейти (Bandmates) – колекційні міні-фігурки з одним ексклюзивним БітБітсом і парою стандартних. Всього у весняній колекції дванадцять БендМейтів. І кожен з них – особливий. Тут є і співаки, і репери, і гітаристи, і барабанщики, і танцюристи. Всі вони нерозривно пов’язані музикою.

Фішка персонажів LEGO® VIDIYO ™ – оригінальність. Вони не такі універсальні, як звичні колекційні міні-фігурки бренду.

LEGO VIDIYO Bandmates (БендМейты)

І якщо при погляді на упаковку БітБоксу відразу ясно, що всередині, то ось в разі БендМейта – ні. Це завжди сюрприз.

Як грати і записувати музичні кліпи

VIDIYO-наборы-новинки.

За допомогою наборів LEGO® VIDIYO ™ діти можуть одночасно веселитися і розвивати свої таланти, оживляючи унікальні фігурки в безкоштовному додатку за допомогою AR-технології

Нічого складного. Збираєте фізичний конструктор, запускаєте додаток і скануєте за допомогою камери смартфона БендМейти. На екрані з’являються віртуальні образи зірок – майбутня група. Для початку потрібно визначитися з її назвою. Вибрати із запропонованих в додатку варіантів або придумати самостійно. Можна все: грати зі сценічними образами (кнопка Customize), міняти відсканованих учасників реальними, влаштовувати фотосет для обкладинки альбому, редагування фотографій і багато іншого.

1 крок. Виберіть трек, який буде виконувати ваша група. У бібліотеці хітів і нестаріючої класики від Universal Music Group композиції під будь-який настрій і на будь-який смак. Для всіх – «від малюків і до бабусь і дідусів».

2 крок. Виберіть ефекти. Просто поставте BeatBits – і світ wow-ефектів відкриється.

VIDIYO-эффекты

3 крок. Виберіть місце. Підготуйте сцену. Вона може бути не тільки з кубиків. Навіть звичайна кімната або двір стануть відмінними локаціями для зйомки музичного кліпу, тим більше що в кадрі вони зміняться за допомогою БітБітсів. Додаток сканує простір буквально за три секунди. На даному етапі можна вибрати розмір чоловічків. Вони можуть бути як крихітними, так і гігантськими.

виртуальность и реальность

4 крок. Усе. Знімайте і створюйте свій хвилинний відеошедевр. Керуйте музикою і діями, додавайте ефекти BeatBits і творіть без обмежень.

Це дуже захоплююче! Погляньте-но самі.

А що далі

Кліп можна зберегти в смартфоні або показати світу через спеціальну соціальну мережу, збираючи лайки. Це такий собі TikTok для LEGO-кубиків. Народ назвав соцмережу BrickTok. Тут немає ні реальних імен, ні персональних даних. Завантаження і коментарі попередньо модеруються. А батьківська панель управління дозволяє переконатися, що дитина творчо самовиражається, будучи в повній безпеці. Ще й отримує за участь в конкурсах винагороду.

Міф. Легенда. Л.Л.А.М.А

У LEGO VIDIYO великий потенціал. І перші набори серії – тільки початок. У команді музичних зірок нове ім’я – L.L.A.M.A від LEGO Group і Astralwerks, дочірнього лейбла Universal Music Group, лідера ринку танцювальної та електронної музики в Штатах. Це перший в музичній індустрії персонаж LEGO, який співпрацює із звукозаписною компанією.

L.L.A.M.A дебютує з хітом Shake і знімається в кліпі разом з триразовим володарем премії «Греммі» NE-YO і учасницею іспанської версії шоу «Голос» Кармен Делеон. Сингл вже в додатку LEGO® VIDIYO ™ і на всіх стрімінгових сервісах.

У БітБоксі Любителя вечірок Л.Л.А.М.А, крім міні-фігурки, є маракаси-аксесуар і 16 тайлів BeatBits для спецефектів: 2 спеціальних і 14 випадкових. І цього цілком достатньо, щоб створити авторську версію хіта.

Які ще набори в першій колекції

У першій лінійці наборів LEGO VIDIYO 12 БендМейтів, 90 БітБітсів і 6 БітБоксів. Разом з БітБоксом любителя вечірок L.L.A.M.A доступні:

Також цікаво:

  • Весняний набір LEGO Creator Expert Букет
  • Тематичні мозаїки LEGO
  • ТОП крутих наборів конструкторів LEGO
113331 0 cookie-check LEGO® VIDIYO ™ – вже в Comfy

Читайте також:

Матусина тема: Розповідаємо про серії дитячих підгузків Huggies Elite Soft та Huggies Pants
Матусина тема: Розповідаємо про серії дитячих підгузків Huggies Elite Soft та Huggies Pants
17 Березня, 2021, 05:18 3037
Кожна матуся знає, наскільки важливим є комфорт для малюка. Адже коли дитині добре, вона міцно спить, їсть з апетитом та просто щиро радіє життю, із...
Смотреть результаты
Бадьорий ранок: як навчитися прокидатися раніше?
Бадьорий ранок: як навчитися прокидатися раніше?
Ранні підйоми починаються з мети і наміру. При повній зайнятості після повернення додому і приготування вечері хочеться тільки грати, дивитися серіали і прокрастинувати. Про розвиток,...
Смотреть результаты
Слухай наших: подкасти українського виробництва
Слухай наших: подкасти українського виробництва
Поки весь світ божеволіє від дискусій в Clubhouse, принесла вам перелік подкастів, які можна прослухати в будь-який момент, поставити на паузу і не пропустити після...
Смотреть результаты