search
Підписатися

logo

Терка, шинкування, нарізка: огляд м’ясорубок з додатковими насадками

28 Вересня, 2018, 08:36 10

Незамінною помічницею на кухні у будь-якої порядної господині обов’язково виявляється м’ясорубка.

Що ми знаємо про сучасні м’ясорубки? Одночасно ми знаємо про них все і в той же час ми не знаємо про них нічого. Якщо раніше було все просто, механічна м’ясорубка кріпилася до столу, і ми обертали її ручку до тих пір, поки все м’ясо не перетворювалося на фарш або ж ми не втомлювалися до такої міри, що сил не вистачало ні на один поворот цієї самої ручки. Максимум чим  ми могли розширити функціонал такої м’ясорубки – встановити насадку шнекової соковижималки для томатів і приготувати за її допомогою томатний сік. Ну а як же йдуть справи зараз?

тёрка, шинкование, нарезка обзор мясорубок с дополнительными насадками - мясорубка Kenwood с насадками

Насправді м’ясорубки залишилися м’ясорубками, але механічний прилад вже знайти, швидше за все, не вдасться. Всі сучасні прилади електричні, і нам більше не потрібно докладати величезних зусиль для того, щоб привести її в дію. При цьому переробка м’яса на фарш відбувається вкрай швидко, а іноді навіть моментально. Але в цьому питанні є і зворотний бік медалі, адже тепер при виборі нової м’ясорубки ми повинні не просто взяти і купити першу вподобану модель, а звертати увагу на її основні параметри, такі як потужність, продуктивність і кількість насадок в комплекті. Саме додаткові насадки є цікавим аспектом сучасних приладів, адже вони значно розширюють функціонал м’ясорубки.

Підписуйся на наш Telegram-канал

Як додаткові насадки розширюють функціонал м’ясорубки

Раніше ми могли лише приготувати м’ясний фарш за допомогою своєї м’ясорубки, але з часом з’явилися м’ясорубки з насадками, які істотно розширили їх функціонал і полегшили наш кухонний побут. З огляду на те, що нам не потрібно прикладати будь-яких фізичних зусиль для того, щоб привести м’ясорубку в дію, ми отримуємо велику свободу і більше вільного часу. На перший погляд навіть може здатися, що м’ясорубка з великим асортиментом додаткових насадок виявляється зовсім не м’ясорубкою, а справжнісіньким кухонним комбайном. Насправді це зовсім не так, адже першорядне призначення такого приладу – переробка м’яса на фарш, а насадки лише доповнюють її функції і розширюють наші можливості на кухні.

томатный сок в стакане

Але як це відбувається? Насправді, навіть основна насадка м’ясорубки гарантує нам якісний продукт в тій консистенції, яку ми визначаємо самі. Цього, частіше за все не відбувається, коли ми просто купуємо готовий м’ясний фарш в магазині. Найбільш популярною насадкою для м’ясорубки, яку ми зможемо використовувати додатково, є соковижималка для томатів і ягід. Завдяки їй ми зможемо приготувати корисний домашній томатний сік. А ще дуже часто ми натираємо або шаткуємо різні овочі для салатів, засмажки або ще  для чогось. Як не дивно. Існує спеціальний набір насадок для м’ясорубки, який повністю замінить нам ручну тертку і шатківницю. Завдяки цьому приготування салатів буде займати лічені хвилини.

ТОП найкорисніших насадок

Насправді, якщо на вашій кухні немає кухонної машини, то кращою м’ясорубкою з насадками виявляється та, асортимент насадок якої найбільш широкий. Наївно вважати, що деякі з них нам можуть виявитися не потрібні, і ми просто не будемо ними користуватися. Насправді, навіть якщо ми будемо використовувати їх рідко, вони значно спростять нам нашу роботу на кухні. Так які ж з додаткових насадок можуть виявитися найбільш корисними для нас?

тёрка, шинкование, нарезка обзор мясорубок с дополнительными насадками - соковыжималка для мясорубки

Соковижималка для томатів і ягід. У цьому випадку все просто, завдяки цій додатковій насадці ми зможемо переробляти томати або навіть ягоди у смачний домашній сік, який, між іншим, дуже часто заготовляють на зиму, коли подібні продукти в магазинах коштують дуже дорого.

тёрка, шинкование, нарезка обзор мясорубок с дополнительными насадками - колбаса на мясорубке

Насадка для ковбас. Найчастіше подібна насадка виявляється в комплектації будь-якої м’ясорубки, але, не дивлячись на це, її вважають додатковою або навіть допоміжною. За її допомогою ми зможемо готувати смачну домашню ковбасу з натуральних інгредієнтів без добавок і домішок.

тёрка, шинкование, нарезка обзор мясорубок с дополнительными насадками - шинковки и тёрки на мясорубке

Шатковки і терки. Дана насадка являє собою спеціальний агрегат з декількома знімними барабанами (в різних моделях їх може бути від двох до чотирьох), які замість нас натирають овочі на крупній або дрібній тертці або навіть шаткують.

тёрка, шинкование, нарезка обзор мясорубок с дополнительными насадками - кеббе на мясорубке

Насадка для кеббе. Це своєрідна страва східної кухні, яку найлегше готувати за допомогою електричної м’ясорубки, але для цього знадобиться спеціальна насадка. Незвичайні порожнисті «сосисочки» або «котлетки» начиняються вашими улюбленими продуктами – печерицями, овочами, жульєном або чим тільки захочете.

тёрка, шинкование, нарезка обзор мясорубок с дополнительными насадками - песочное печенье из мясорубки

Насадка для печива. Спочатку це може здивувати, але готувати печиво можна навіть за допомогою м’ясорубки. Багато брендів надають у вигляді додаткової комплектації спеціальні насадки, які формують з готового тіста форми для випічки пісочного печива.

Насадка для нарізки кубиками. Багато рецептів наших улюблених салатів включають нарізку овочів кубиками. Робити це руками не завжди хочеться, адже це забирає чимало сил і часу. Тому багато брендів подбали про те, щоб їхні вироби могли доповнюватися спеціальними насадками, які самі виробляють нарізку кубиків з овочів. Салат олів’є в такому випадку можна приготувати дуже швидко.

ТОП моделі з насадками, «плюшки» брендів

Для чого необхідна та чи інша насадка, ми детально розібралися. Розібралися навіть в тому, чим вони можуть допомогти нам на кухні. Але завжди хочеться якоїсь конкретики, тому дуже цікаво дізнатися про те, які ж конкретно моделі виявляються хорошими м’ясорубками з насадками.  Як ми вже встигли з’ясувати, чим більше додаткових насадок в м’ясорубці, тим нам легше на кухні!

тёрка, шинкование, нарезка обзор мясорубок с дополнительными насадками - Philips Daily Collection HR2714

Philips Daily Collection HR2714 / 30. Це чи не найбільш вигідна модель в співвідношенні кількості насадок і її вартості. Окрім чудової продуктивності 1,7 кг м’яса в хвилину, чого для домашніх умов цілком достатньо, вона має насадку для ковбас, насадку для кеббе, насадку для томатів і ягід, а також шатковку і терки.

тёрка, шинкование, нарезка обзор мясорубок с дополнительными насадками - Moulinex ME306832

Moulinex ME306832. При абсолютно тій ж потужності, що і попередня модель, французький бренд пропонує нам велику продуктивність – 1,9 кг / хв. Але комплектація при цьому дещо скромніша, крім основної насадки, ми отримаємо шинкування і терки з двома барабанами, а так само три сітки різного діаметру.

тёрка, шинкование, нарезка обзор мясорубок с дополнительными насадками - Kenwood MG517

Kenwood MG517. Якщо ж ми є шанувальниками салату олів’є, але при цьому зовсім не гидуємо м’ясними котлетами, то наступна модель може виявитися вельми до речі. По-перше, м’ясорубка має відмінну продуктивність 2 кг / хв. По-друге, вона оснащена значним суцільнометалевим корпусом, який вселяє впевненість в її надійності і довговічності. По-третє, м’ясорубка має додаткові насадки – для ковбас, для кеббе, а так само для нарізки кубиків 1х1 см.

тёрка, шинкование, нарезка обзор мясорубок с дополнительными насадками - Zelmer MM1200.83

Zelmer MM1200.83. Популярний польський бренд, напевно, багатьом з нас пам’ятається оригінальними і кумедними рекламними роликами на телебаченні. Якщо ж розглядати технічні характеристики м’ясорубки, то мінуси і недоліки знайти складно. Відмінна продуктивність 2.3 кг м’яса в хвилину і широкий асортимент насадок, який включає в себе насадку для ковбас, шинкування і терки з чотирма різними барабанами, а так само шнекову соковижималку.

Поради по експлуатації в побуті

Дуже часто трапляється так, що ми прагнемо придбати максимально потужну м’ясорубку, але при цьому геть забуваємо про інші її корисні характеристики. Варто розуміти, що багато брендів навмисно надають нам м’ясорубки з високою піковою потужністю, щоб привернути нашу до них увагу, але насправді нам важливо звертати увагу на продуктивність м’ясорубки, яка виражається в кілограмах переробленого м’яса за хвилину. Навіть при однаковій потужності цей показник може бути різним.

Далі необхідно розібратися в тому, які додаткові аксесуари надаються з м’ясорубкою, і дізнатися про можливості розширення цього асортименту за допомогою придбання додаткових насадок, які зможуть знадобитися в подальшому. Не виключено, що з часом ви захочете придбати додаткову насадку, але зробити це не вийде, тому що даний виробник не спромігся підготувати такі насадки для нас. Таким чином, не будемо втомлюватися повторювати, краще купувати м’ясорубки з найбільшою кількістю насадок, адже кожна з них, може виявитися дуже цінною з часом.

Підписуйся на наш Telegram-канал

59672 0 cookie-check Терка, шинкування, нарізка: огляд м’ясорубок з додатковими насадками

Читайте також:

Струменевий або лазерний друк в БФП- розбираємося в різновидах
Струменевий або лазерний друк в БФП- розбираємося в різновидах
28 Вересня, 2018, 07:39 1543 9
Canon або Nikon? Android або iOS? ПК або ноутбук? Струменевий принтер або лазерний? На перший погляд може здатися, що статті, котрі оглядали ті чи інші...
Смотреть результаты
Який монітор вибрати, щоб зберегти зір і зняти навантаження з очей: огляд характеристик для безпечного перегляду
Який монітор вибрати, щоб зберегти зір і зняти навантаження з очей: огляд характеристик для безпечного перегляду
І сказав Білл: «У XXI столітті ти або вчишся працювати мишкою, або працюєш лопатою». І стало так. І стали плодитися і розмножуватися зі страшною силою...
Смотреть результаты
Щоб прокинутися з ранку. Огляд кавоварок для смачної кави
Щоб прокинутися з ранку. Огляд кавоварок для смачної кави
Підбадьорлива ранкова кава для багатьох людей є запорукою гарного настрою і продуктивності протягом дня. А якщо улюблений напій буде смачним і ароматним, то почати свій...
Смотреть результаты