search
Підписатися

logo

Синдром переповненої валізи, або Як все встигати тим, у кого мільйон справ

24 Травня, 2019, 09:51 9

“Я не встигаю”. Як часто в наші дні можна почути цю фразу. Причому в окличній інтонації і не без роздратування. Звучить знайомо?

Безвихідь від браку часу – небезпечна епідемія. Вражені ми всі, що погрузли по вуха в стресі. До речі, ми навчилися з ним співіснувати. Філософський закон про боротьбу суперечностей між масою справ і часом якось не дуже заспокоює. Кожен з дефіцитом часу справляється як може і як хоче.

А між тим є думка, що відчуття нестачі часу – міф. Так вважає і Ембер Рей, автор нашумілої книги «Вся правда про мене. Цікавість замість тривоги на шляху до істиного «я» ». Вона впевнена, що встигнути можна все. Як то кажуть, було б бажання.

Эмбер Рэй-Вся правда обо мне обложка книги

Відчуття нестачі часу – міф. Свої переконання Ембер Рей виклала в бестселері «Вся правда про мене. Цікавість замість тривоги на шляху до істиного «я» ». Книга спонукає подивитися своїм страхам в обличчя, раз і назавжди розібратися з тим, що заважає щасливо жити, досягати своїх цілей, з душевним дискомфортом. І якщо позбутися тривожних установок, які блокують справжнє – краще – «я», то можна все або майже все

Книга вчить, як самореалізуватися, розкрити свої таланти. Вона надихає на те, щоб змінити своє життя, подолавши сумніви. А вони, звичайно, є у кожного з нас. Це нормально.

Здоровый эгоизм-управление временем

Коли ви встигаєте читати? Де знайти час на сім’ю, друзів, хобі та просто на звичайне життя? Як висипатися, бути продуктивними, успішними, щасливими  насамкінець? Як знайти себе, реалізувати, навчитися ставити цілі і досягати їх? Напевно ці питання вам близькі. Прийшов час дати на них відповіді. Сьогодні спробуємо це зробити за допомогою бестселера Ембер Рей «Вся правда про мене. Цікавість замість тривоги на шляху до істиного «я» »

І ви знаєте, можливо, «Вся правда про мене. Цікавість замість тривоги на шляху до істиного «я» »- найчесніша книга, яка розповідає про негативні емоції, які заважають самореалізації. Хлопці з Forbes вважають, що вона «допомагає домагатися найзухваліших устремлінь», чого вам, власне, і бажаємо.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст

  1. Відмовтеся від того, до чого душа прагне
  2. Цікавість знає ваші здібності
  3. Відшукати головне

Також рекомендуємо:

  • 8 звичок, які заважають нам жити краще
  • ТОП-5 способів боротьби з нудьгою

Синдром переповненої валізи

Щоб стати загальними улюбленцями, часом ми ліземо зі шкіри геть. Нам чомусь здається, що для цього в обов’язковому порядку потрібно перелопатити гору справ, зробити побутові подвиги з прання-прибирання-готування, довести до знемоги нещасний тренажер і ні в чому не винне власне тіло. Але і мета – благородна: стати мудрішими, успішнішими, здоровішими …

Трохи сповільніться чашкою смачного чаю і згадайте валізу. Так, ту саму, яку ви збираєте напередодні тривалої подорожі. Чого тільки не доводиться їй витерпіти, щоб замки застебнулися. І так і сяк намагаєшся, а результат не радує. І хочеш не хочеш, але вибір зробити необхідно: деякі речі доведеться залишити вдома.

Переполненный чемодан-синдром

Ця валіза – і є ваше життя, в яке ви день у день намагаєтеся засунути мільйон невідкладних справ. Ніяких сил і резерву часу не вистачить, щоб зрушити такий вантаж з місця. Так чому ж вас так дивує те надмірне напруження, з яким ви тягнете переповнену валізу? Висновки очевидні.

Много дел-как все успевать

Якщо вам постійно не вистачає часу, ви просто не можете вибрати з загальної маси справ найбільш важливі. Інакше кажучи, не можете грамотно розставити пріоритети

Люди, яким постійно не вистачає часу, розписуються у власному безсиллі вибрати із загальної маси справ найбільш важливі.

Відмовтеся від того, до чого душа прагне

Американська письменниця Елізабет Гілберт, автор бестселера «Їсти, молитися, кохати», вивела власну життєву аксіому. Звучить та на перший погляд парадоксально: потрібно сказати «ні» тому, чого хочеш.

Надриваючись на кількох роботах, Гілберт ледве зводила кінці з кінцями. Ніяких сил і тим більше часу на заняття улюбленими справами, творчістю не залишалося. Рішення їй підказала мудра жінка, з якою Елізабет поділилася своєю проблемою. Дівчина була готова відмовитися від речей, робити які вона не хотіла. Але все виявилося складніше. Потрібно було навчитися говорити «ні» саме тим речам, які їй подобалися, але в силу ліміту часу і сил їх не виконати. Варто було засвоїти просте правило: життя – одне, і витрачати його на все підряд не можна.

Хіба є в житті, про яке ви мрієте, місце стресу від невиконаних справ або незадоволеності від сотні речей, які зроблені у пів сили і без задоволення? Хіба ви хочете бути від цього нещасними? Так що сміливо відмовляйся від чогось. І врахуйте, що це може бути одна з улюблених справ.

Цікавість знає ваші здібності

У нашій свідомості, на думку автора «Вся правда про мене. цікавість замість тривоги на шляху до істиного «я» », є дві протиборчі сторони, що віщають різними голосами. Це – Тривога і Цікавість.

Перший голос – злий геній: шкідник, цензор, критик. Він переконує нас в неспроможності, вселяє невпевненість (як перемогти невпевненість у собі), забирає сили, які ми могли б витратити на важливі справи, які спонукають до життя та обіцяють успіх і щастя.

Тревога-уводит в сторону

Ембер Рей  переконана, що зайва тривога згубна для розвитку, бо часто веде з наміченого шляху. Правда, в розумних межах буває корисною.

Другий голос – добрий і підбадьорюючий. Зацікавлений. Це голос Цікавості.

Любопытство-фото

Він знає наші сильні сторони і підштовхує до успіху: «Цікавість на нашому боці, коли ми намагаємося розплутати клубок з історій двох видів:  тих, що позбавляють сил – тих, що ми отримали у спадок або придумали, і інших – що  відгукуються десь на глибинному рівні» . Автор радить до нього прислухатися: «Цікавість знає, на що ми здатні, і покликане підштовхувати все ближче до того, ким ми були, перш ніж світ продиктував нам, ким бути».

Исаак Ньютон-любопытный опыт

Ісаак Ньютон вивчає заломлення світла. І його закони – теж результат здоровоі цікавості

Відшукати головне

Время-тайм-менеджмент

Отже, очевидно, щоб здобути перемогу в боротьбі з часом, потрібно просто – та не все так просто – вчитися з ним працювати.

  • Встигнути все: 15 чарівних прийомів тайм-менеджмента 9 корисних порад по тайм-менеджменту від Ілона Маска

Складіть два списки. У першому – зафіксуйте те, чим мрієте зайнятися, а в другому – те, чого бажаєте у сто разів більше. Приблизно це буде виглядати так.

Список дел-я хочу

Потім намітьте перші кроки на шляху до своєї мети. Важливо навчитися спрощувати своє життя. І це, до речі, шлях до щастя.

Путь к цели-первые шаги

Сміливо прибирайте з неї те, що не наближає вас до бажань з другої колонки. І Ембер Рей надихає своїм прикладом. Так, в книзі вона зізнається, що відмовилася від посиденьок з коктейлем у вихідні, від зависань в соцмережах. А це, варто визнати, люблять багато хто. Довелося сказати тверде «прощавай» деяким речам, які не приносили доходу. Часом робити це болісно і важко, але результат того вартий:  стане легше.

Эгоист-умозаключения

Робіть те, що хочеться. Саме це автор називає здоровим егоїзмом. На думку Ембер Рей, егоїст – це той, хто власні інтереси ставить вище за все, хто свої потреби знає і поважає. «Егоїстами ми кличемо людей, які роблять те, на що у нас ніколи не вистачить сміливості: виявляти свою справжню суть і робити те, чого хочеться найбільше», – пише вона. І ви знаєте, аж захотілося стати одним з них. І Юліан Тувім зі своїм: «Егоїст – це той, хто піклується про себе більше, ніж про мене», – тільки додає рішучості

Якщо ви поки на роздоріжжі, почніть вести щоденник цікавості. Заносите туди все, над чим вам цікаво працювати. Поцікавтеся, хто займається такою ж справою і вже домігся успіху.

І якщо ловите себе на тому, що заздрите, сприймайте це як підказку для самоаналізу: «Заздрість таїть золоту жилу мудрості – вона просить вас прислухатися. Підказує те, чого ви хочете, але боїтеся не одержати. Зазначає, що так невимовно-важливо для вас серед розваг і шуму. Заздрість – це потік натхнення, що очікує, що ви в нього зануритеся ».

Навчіться сприймати труднощі і навіть негативний результат як навчальний досвід. Позбувшись безперспективних турбот, розваг і клопоту ви перестанете бути рабом часу.

Книга «Вся правда про мене» об’єднала п’ять мільйонів читачів в 195 країнах світу. Всі вони прислухалися до шепоту Цікавості: «Як цікаво». Разом з тим відкинули бурчання Тривоги: «Це не для тебе». Віримо, що і у вас все вийде.

Будь собой-здоровый эгоизм

За мотивами книги Ембер Рей «Вся правда про мене. Цікавість замість тривоги на шляху до істиного «я» ».

79339 0 cookie-check Синдром переповненої валізи, або Як все встигати тим, у кого мільйон справ

Читайте також:

Не втрачаємо багаж: 9 корисних порад для мандрівників
Не втрачаємо багаж: 9 корисних порад для мандрівників
22 Травня, 2019, 09:21 883 9
Статистика свідчить, що одна з найчастіших причин зіпсованої відпустки – це саме втрачений багаж. Прилетіти на якийсь закордонний курорт і раптово виявити, що з усіх...
Смотреть результаты
Як приготувати смачний омлет. 7 рецептів від Comfy
Як приготувати смачний омлет. 7 рецептів від Comfy
Куряче яйце – дивовижний продукт, з якого можна зробити безліч смачних страв. Одне з них – омлет з молоком. Цей смак поряд з яєчнею знаком...
Смотреть результаты
Розбір останньої серії Game of Thrones. Мріємо про весну
Розбір останньої серії Game of Thrones. Мріємо про весну
Чомусь кожного разу, як фанатам «Гри престолів» здається, що далі падати вже нікуди, автори серіалу ввічливо стукають знизу, і починається нова серія. І ось ми...
Смотреть результаты