search
Підписатися

logo

Що таке макропад і навіщо він потрібен

06 Лютого, 2024, 10:40 0

В сучасних умовах, коли всесвітня павутина охоплює нас із різних сторін, неможливо залишатися осторонь від автоматизації. Остання допомагає пришвидшити будь-які дії:

  • створювати цікаві відеоролики;
  • працювати з контентом;
  • розробляти дизайнерські рішення на комп’ютері;
  • геймерські задачі.

Макропад – невеличкий пристрій, який автоматизує певну інформацію та дозволяє налаштувати конструкцію під себе. Він зазвичай має декілька кнопок, підключається до основної клавіатури ПК чи повністю замінює її. Також його легко взяти в подорож, гості, підключити до основного обладнання зчитування інформації, тобто ноутбука чи планшета. 

Клавіатура дротова ігрова Hator Starfall Outemu Red (HTK-608)

1299 грн

Купити

Клавіатура дротова ігрова Hator Rockfall 2 Mecha TKL Indigo USB Black (HTK-525)

1999 грн

Купити

Клавіатура дротова ігрова MSI Vigor GK20 UA

1099 грн

Купити

Іншими словами – це міні девайс, який має гарячі клавіші, під них налаштовуються спеціальні макроси. Такий пад допоможе легко налаштувати власні секретні поєднання, про які ніхто не здогадається, що є фішкою власника техніки. Макроклавіатура нагадує комп’ютерну, але в зменшеному варіанті. Розроблена, щоб зробити певні завдання чи функції простішими та ефективнішими, дозволяючи  програмувати певні команди чи ярлики.

Розглянемо дану конструкцію та кому вона підійде.

Що таке макропад і для чого він потрібний?

Де використовується макропад: основні галузі

Панелі особливо корисні для відеоредакторів, яким потрібно пришвидшитись, та ефективно виконувати різні завдання. В ПЗ для редагування відео часто є десятки комбінацій, які регулярно потрібні. Запрограмувавши ці ярлики, редактор може оптимізувати  робочий процес і зменшити ризик повторних помилок.

Програмісти також отримують велику користь від цікавого обладнання: його можна запрограмувати на введення необхідних фрагментів коду, зменшуючи потребу вводити той самий код повторно. Це економить час і знижує ризик помилок кодування.

Клавіатура дротова ігрова Hator Rockfall 2 Optica Black TKL Black (HTK-730)

3299 грн

Купити

Клавіатура бездротова ігрова Logitech G Pro X TKL LightSpeed Black (920-012136)

8599 грн

Купити

Клавіатура дротова Vinga KB-460 Black

439 грн

Купити

Графічним дизайнерам знадобиться айті-продукт задля створення власних рішень у програмному забезпеченні з дизайну. Це може допомогти спеціалістам швидко перемикатися між інструментами та діями, роблячи робочий процес плавнішим і ефективнішим.

Що таке макропад і чому він вам потрібен

Для кого зручний макропад: приклади застосування

Якщо ви шукаєте електронний пристрій з багатьма функціями, розгляньте MacroPad. Девайс налічує ряд функцій, які можуть бути корисними для бізнесу, студентів і геймерів. Однією з найпопулярніших є можливість запису макросів. Останні можна використовувати для автоматизації завдань, відтворення складних послідовностей натискань.

Це особливо корисно для бізнесменів, яким потрібно неодноразово вводити ту саму інформацію в різні програми, гравців, щоб швидко виконувати складні команди.

Клавіатура дротова ігрова Hator Skyfall TKL PRO ENG/UKR/RUS (HTK-656) White

3499 грн

Купити

Клавіатура бездротова ігрова Keychron K3 PRO Gateron Brown BT/USB-A Hot-swap Low Profile QMK, EN/UKR, RGB (K3PH3_KEYCHRON)

5799 грн

Купити

Клавіатура + миша бездротова Logitech MK270 UA (920-004508)

1599 грн

Купити

Ще декілька прикладів застосування міні обладнання:

  • ярликами, що вимагають більше одного натискання (нове вікно, вкладка, оновлення, копіювання, вставлення), а також деякі паролі, адреси тощо;
  • іграми, його призначають для різної зброї;
  • комбінаціями елементів для редагування відео;
  • певними програмами, наприклад, веб-браузера;
  • мультимедіа, навігаційного кластера тощо.

Непогано створити пад для копіювання, вставки, видалення текстових елементів тощо. Отже, пристрій можна підключити до будь-якого порту USB, це заощадить ваш час і енергію, дозволяючи швидко та легко вставляти часто використовуваний текст або команди в будь-яку програму. Він має багато різних функцій, які роблять його універсальним інструментом. Якщо ви часто працюєте з макросами, це, безумовно, варто інвестицій.

130755 0 cookie-check Що таке макропад і навіщо він потрібен

Читайте також:

Чим замінити вершкове масло у випічці, пюре та інших стравах
Чим замінити вершкове масло у випічці, пюре та інших стравах
06 Лютого, 2024, 10:23 633
Вершкове масло – невідʼємна складова страв та випічки. Проте багато людей шукають йому альтернативу з різних причин. Так, хтось слідкує за здоровʼям серцево-судинної системи і...
Смотреть результаты
Як позбутися слідів солі на взутті, одязі та килимах
Як позбутися слідів солі на взутті, одязі та килимах
Зустрічають завжди по зовнішньому вигляду. Іноді усвідомлювати це не зовсім приємно, проте варто починати із себе, щоб оцінити переваги щирого спілкування. В першу чергу, поверніть...
Смотреть результаты
Паста болоньєзе. Секрет приготування
Паста болоньєзе. Секрет приготування
Спагетті з м’ясною заправкою бере коріння в Болоньї. Перші згадки про страву датуються Середньовіччям, але справжню популярність паста болоньєзе набула у 18 столітті. Томатно-м’ясний соус...
Смотреть результаты