search
Підписатися

logo

7 речей, які не можна залишати в машині на морозі

07 Лютого, 2024, 08:41 0

Зимовий сезон приносить із собою не тільки красиві пейзажі та святковий настрій, але й специфічні виклики для власників автомобілів. Водії часто лишають різноманітні предмети в салоні своєї машини. Проте взимку варто бути особливо обережним щодо цього. Важливо розуміти, що не всі речі витримують низькі температури, і невірний підхід призведе до пошкодження чи навіть непридатності. Розглянемо речі, що не можна залишати в машині взимку.

Набір склянок з подвійними стінками Ardesto 250 мл 2 шт. (AR2625GP)

229 грн

Купити

Навушники вкладиші бездротові TWS Apple AirPods Pro 2nd Gen USB-C (MTJV3TY/A)

10499 грн

Купити

Смартфон Samsung Galaxy A34 5G 6/128Gb Light Violet (SM-A346ELVASEK)

11499 грн

Купити

Вещи, которые нельзя оставлять в машине на морозе

Ліки 

Медичні препарати вразливі до екстремальних температур, і зберігання в автомобілі впливає на їхню ефективність. Мороз спричиняє розрив структур та зміни хімічних властивостей. До таких препаратів відносяться:

  • інсулін;
  • антибіотики;
  • рідкі ліки, сиропи.

Використовуйте термоізоляційні упаковки або термосумки. Краще носіть препарати з собою, насамперед ті, які потребують особливих умов зберігання.

Газировка

Газовані напої

Пляшки з газованими напоями, якщо вони наповнені повністю, можуть вибухнути та витікати через розширення рідини при холоді. Оптимальніше залишати їх при кімнатній температурі.

речі які не можна залишати в машині на морозі

Музичні інструменти

Музичні інструменти чутливі до низьких показників градусника і вологості. Деякі з них мають деревʼяні частини, які пошкоджуються внаслідок таких умов. Це спричине розкол, деформацію та інші проблеми. Рекомендується тримати при кімнатній температурі. Намагайтеся уникати різких перепадів. Правильно доглядаючи за музичними інструментами, ви допоможете зберегти красу та функціональність пристроїв протягом тривалого часу.

фарби

Фарби

Багато видів фарб чутливі до холоду – це негативно діє на консистенцію та якість. Це викличе розділення компонентів та зробить її непридатною. Краще поставити фарбу у тепле місце. Вона має термін зберігання, якого важливо дотримуватися. Використання старих фарб з великою часткою ймовірності призведе до проблем, таких як зміна кольору чи консистенції.

Какие вещи нельзя оставлять в автомобиле в зимние морозы

Побутова хімія

Хімічні засоби негативно реагують на мороз, і це вплине на ефективність та безпеку використання. Замороження змінить властивості, після чого не можна буде використовувати. Аерозольні продукти, ймовірно, вибухнуть і втратять свої властивості.

яйца

Яйця

Яйця краще зберігати від 4 °C до 7 °C. Такий режим допомагає уникнути висихання білків та залишає їх свіжими. Заморожування провокує до зміни консистенції та структури. Яйця мають водяний вміст, і переохолодження спричинить вибух через розширення рідини. Якщо потрібно лишити їх в авто, краще робити це в теплому контейнері.

 

Електронні пристрої

У холодну пору року не рекомендується лишати в автомобілі такі пристрої: 

  • смартфони;
  • ноутбуки;
  • планшети;
  • електронні годинники та ін.

Гаджети вразливі до холоду та вологості. Унаслідок цього виникнуть проблеми з акумулятором та екраном. Не піддавайте електроніку різким перепадам температури. Через різку зміну виникне конденсат всередині пристроїв.

Якщо гаджети були на холоді, зачекайте, доки вони повністю не прогріються, перш ніж вмикати. Запуск електроніки при низьких градусах вплине на продуктивність.

Тепер ви знаєте, що не можна залишати в машині на морозі. Враховуйте вразливість речей до холоду, щоб зберегти функціональність і продовжити термін використання. Так ви захистите себе від неприємних наслідків, спричинених несприятливими погодними умовами. Дотримуючись правил правильної організації та уважного ставлення до власності в зимовий період, ви максимально збережете цінні речі та забезпечите довговічність. Памʼятайте, що вчасні заходи можуть значно зменшити ймовірність збитків.

130762 0 cookie-check 7 речей, які не можна залишати в машині на морозі

Читайте також:

Що таке макропад і навіщо він потрібен
Що таке макропад і навіщо він потрібен
06 Лютого, 2024, 10:40 167
В сучасних умовах, коли всесвітня павутина охоплює нас із різних сторін, неможливо залишатися осторонь від автоматизації. Остання допомагає пришвидшити будь-які дії: створювати цікаві відеоролики; працювати...
Смотреть результаты
Чим замінити вершкове масло у випічці, пюре та інших стравах
Чим замінити вершкове масло у випічці, пюре та інших стравах
Вершкове масло – невідʼємна складова страв та випічки. Проте багато людей шукають йому альтернативу з різних причин. Так, хтось слідкує за здоровʼям серцево-судинної системи і...
Смотреть результаты
Як позбутися слідів солі на взутті, одязі та килимах
Як позбутися слідів солі на взутті, одязі та килимах
Зустрічають завжди по зовнішньому вигляду. Іноді усвідомлювати це не зовсім приємно, проте варто починати із себе, щоб оцінити переваги щирого спілкування. В першу чергу, поверніть...
Смотреть результаты