search
Підписатися

logo

Розбираємось у брендах: смартфони. Частина 2 – Huawei, LG, HTC, Motorola, Prestigio

09 Червня, 2017, 06:02 12

Раніше ми почувались набагато впевненішими, коли були одягнені у презентабельний костюм або управляли раритетним або дорогим автомобілем. З плином часу пріоритети та світогляд людства постійно змінюються. І якщо зовсім недавно символом достатку і процвітання були вищевикладені символи, то зараз впізнати справжній стан фінансових справ у вашого співрозмовника можна лише поглянувши на його гаджети, такі як смартфон або планшет. Як ми і розглядали в попередній статті щодо даної теми незамінним та невід’ємним атрибутом сучасної людини є смартфон. І чим дорожчий він та більш брендовий, тим вище статус його володаря у суспільстві.

Папка «Фото», Разбираемся в брендах_смартфоны2 – два смартфона

Проте, далеко не завжди зовнішній вигляд смартфона визначає статус його володаря та дорожнечу самого пристрою. Часом, зовні дорогий смартфон може виявитися недорогою підробкою відомого бренду, яка не відповідає якості оригіналу, а часом навпаки. Трохи простіший смартфон може бути зручнішим пристроєм та відповідати всім вимогам.

Іншими словами, бренд того чи іншого пристрою може бути оманливим і це стосується не тільки смартфонів, а й абсолютно будь-якого іншого пристрою. Ми ж вважаємо, що не так важливий напис на корпусі смартфона, який відповідає тому чи іншому бренду, скільки його технічні та якісні характеристики. Ну ось, наприклад, чим поступаються смартфони Huawei раніше розглянутим у першій частині статті смартфонам Samsung? Відносно технічних характеристик, нічим, навіть більш вигідні за ціною …

Huawei

Huawei Y5 II

Китайський бренд Huawei ще не встиг ґрунтовно «засвітитися» на українському ринку, проте в решті світу, зокрема в Європі та Азії, Huawei відомий вже дуже давно. Компанія, що заснована в Китаї ще в 1987 році виробляє не тільки смартфони та планшети, а й такі пристрої, як термінали, мережеві пристрої, апаратне забезпечення. Іншими словами Huawei є досить різноплановим виробником. Як би там не було, це не заважає йому бути якісним і надійним виробником електроніки.

Більшість смартфонів Huawei використовують популярну сьогодні матрицю екранів IPS, яка забезпечує досить якісне зображення, яке вирізняється хорошою яскравістю та відсутністю явно виражених відображень світла на екранах смартфонів. Оманливою для українського споживача стала схожість смартфонів Huawei зі смартфонами Lenovo. Це й не дивно, недорогі смартфони у порівнянні з Samsung, LG або Apple мають досить суттєві характеристики. Та й зовні деякі смартфони Huawei віддалено нагадують смартфони Lenovo.

Разбираемся в брендах_смартфоны2 - смартфон huawei honor 7

Проте, смартфони Huawei стали справжнім відкриттям для українського ринку, і виявилося, що вони нічим не поступаються навіть найпопулярнішим та відомим брендам. Адже, навіть у невисокій ціновій категорії, приблизно від 4 000 до 6 000 грн, вам пощастить стати володарем досить функціонального та потужного смартфона, який може стати для вас не тільки корпоративним помічником в робочих питаннях, а й ігровим гаджетом, здатним запустити будь-які, навіть найважчі мобільні додатки.

LG

Папка «Фото», Самые интересные смартфоны от компании LG - LG V10 (2)

Неочікувано бачити південнокорейський бренд LG лише у другому ешелоні тих, кого вважають кращими, тим не менш, це не дивно. На сьогоднішній день компанія LG залишила лише невеликий обмежений асортимент моделей смартфонів, які вони випускають на ринок. Обмеженим він є, звичайно ж, лише порівняно з тим, який вони пропонували буквально пару років тому або якщо порівняти їх з конкурентами, наприклад, компанією Samsung. Однак, якщо звернути увагу на всі моделі смартфонів, що нині випускаються компанією LG, якось язик не повертається назвати їх модельний ряд обмеженим.

Смартфони LG, як і більшість сучасних смартфонів, використовують у своїх екранах найпопулярнішу матрицю IPS, проте в смартфонах LG вона отримала досить м’які відтінки й кольори, що і є їх фірмової особливістю. Це, в свою чергу, може не сподобатися шанувальникам яскравих екранів, таких як SUPER AMOLED. Проте, любителів більш м’яких тонів теж предостатньо.

Разбираемся в брендах_смартфоны2 - экран на смартфоне LG

 

Фірмовою особливістю смартфонів LG стала кнопка включення і блокування на задній панелі пристрою. Спочатку така кнопка виглядала не на своєму місці і здавалася досить незручною, але з часом експлуатація даних смартфонів показала всю «хитрість» задумки інженерів південнокорейського бренду. Дістаючи смартфон, припустимо, з кишені, ви не затискаєте випадково кнопку включення і блокування, що розташована збоку, так як її там немає, а ваш вказівний палець завжди в потрібний час знаходиться у потрібному місці, щоб відключити/включити або заблокувати пристрій.

HTC

Обзор нового флагмана HTC 10 - дизайн

Тайванський бренд HTC є досить молодим брендом. Його вік не нараховує ще навіть двох десятків років, але за цей нетривалий час HTC встиг стати для нас асоціацією з високою якістю та фірмовими технологіями, які інженери і програмісти компанії HTC впроваджують у свої смартфони.

Довгий час виробник смартфонів HTC не міг визначитися з тим, яка ж з двох найпопулярніших мобільних операційних систем більш прийнятна в смартфонах HTC, та довгий час у смартфонах даного бренду могли використовуватись то Android, то Windows Mobile. Проте, з плином часу пріоритет в смартфонах HTC отримала ОС Android.

Обзор нового флагмана HTC 10 - экран

Головною особливістю смартфонів від компанії HTC є використання HTC Sense. Завдяки цій технології, ви зможете отримати швидкий доступ до найбільш використовуваних папок, додатків та файлів, виходячи з того, де ви зараз перебуваєте. Іншими словами, смартфон, з технологією HTC Sense зможе підлаштуватися під ваш ритм роботи і відпочинку, надаючи вам швидкий доступ до файлів, що стосуються вашої професійної діяльності в той час, коли ви перебуваєте, припустимо, в офісі. Це досить зручно, коли інтелектуальна система смартфона сама адаптується до ваших потреб не просто щодня, а деколи навіть щогодини.

Як би там не було, смартфони HTC у середній ціновій категорії у своїх технічних характеристиках значно поступаються своїм прямим конкурентам. А адекватні по своїй продуктивності моделі можна зустріти лише у менш затребуваному преміальному сегменті. Напевно, саме тому ми згадуємо про смартфони HTC лише в другій частині нашої статті.

Motorola

Motorola опубликовала в сети тизеры

Напевно, вперше в наш огляд найпопулярніших брендів тієї чи іншої техніки потрапляє компанія, яка, по суті, не існує. Смартфони Motorola, звичайно ж є на вітринах магазинів, ви з легкістю знайдете моделі Moto X, Moto G або Moto E в інтернет-магазинах. Однак, нове життя смартфонам Motorola дала компанія Lenovo. Саме цей китайський бренд пару років тому викупив усі права на виробництво смартфонів Motorola і використання популярного бренду. Тому, купуючи смартфон Motorola, пам’ятайте, що ви купуєте його у компанії Lenovo (це відноситься до скептиків, які недолюблюють смартфони Lenovo).

Motorola Moto G-экран фото 2

Фірмової особливістю смартфонів Motorola, яку стала використовувати Lenovo в пристроях під цим брендом, стала їх захищеність. Причому захищеність не програмна, а фізична. Найчастіше, загубивши смартфон Motorola, вам не варто переживати з приводу його збереження і цілісності, а якщо ви упустили його у воду, то так само, швидше за все, він залишиться працездатним. Багато моделей смартфонів Motorola відрізняються додаткової стійкістю до механічних пошкоджень, пило- та вологостійкістю.

Таким чином, якщо вам необхідний міцний, стійкий до форс-мажорних обставин смартфон, але ви не хочете користуватися масивними прогумованими з усіх боків Caterpillar, то ніякий інший смартфон, крім Motorola, вам не підійде.

Prestigio

 Папка «Фото», Разбираемся в брендах_смартфоны2 – смартфон prestigio

Prestigio є виробником не тільки смартфонів і планшетів, до чого ми дуже звикли за останні кілька років, але і відеореєстраторів, навігаторів та деяких комп’ютерних комплектуючих. Смартфони Prestigio досить привабливі у співвідношенні ціни на дані смартфони та їхніх технічних характеристик. Прямо скажемо, що смартфон під брендом, наприклад, Samsung або навіть LG, з тими самими характеристиками, що й Prestigio коштував би в рази дорожче, ніж смартфон розглянутого бренду.

Добре це чи погано, можна випробувати лише на власному досвіді, однак варто згадати, що дешева техніка, що має дорогі характеристики далеко не завжди є якісним і гідним замінником своїх дорогих аналогів.

Разбираемся в брендах_смартфоны2 – смартфон Prestigio в руках

Смартфони Prestigio працюють на базі ОС Android, матрицю екрану використовують як IPS, так і більш застарілу TFT (це в той час, коли практично всі конкуренти вже давним-давно відмовилися від використання застарілої технології TFT), що, можливо, пояснює більш низьку ціну на смартфони Prestigio.

Звертаючи увагу на кількість ядер процесора або матрицю екрану (в цьому всьому смартфони Prestigio, як правило, не поступаються конкурентам), не забудьте, що крім іншого існують різні моделі процесорів, які при однаковій кількості ядер працюють абсолютно по-різному, і графічні процесори. Зазвичай саме в цих мало відомих характеристиках і «проколюється» Prestigio.

35733 0 cookie-check Розбираємось у брендах: смартфони. Частина 2 – Huawei, LG, HTC, Motorola, Prestigio

Читайте також:

Розбираємося в посуді Частина 3 – посуд зі скла
Розбираємося в посуді Частина 3 - посуд зі скла
09 Червня, 2017, 05:49 2098 9
Універсальність скляного посуду Скло завжди було і залишається одним із найгігієнічних матеріалів для приготування або зберігання будь-якої їжі. Сучасний посуд зі скла досить міцний, стійкий...
Смотреть результаты
Топ-10 найоптимальніших ноутбуків 2016
Топ-10 найоптимальніших ноутбуків 2016
Деякий час тому ми не уявляли свого життя без комп’ютера або ноутбука, але з появою сучасних смартфонів і планшетів, популярність ПК і ноутів знизилася. Проте,...
Смотреть результаты
Найнеобхідніші аксесуари до смартфонів Samsung серії А 2017 року
Найнеобхідніші аксесуари до смартфонів Samsung серії А 2017 року
Смартфон є досить багатофункціональним пристроєм, який виконує безліч завдань, але і його необхідно доповнювати аксесуарами. Додаткові аксесуари, необхідні для смартфона, можуть бути призначені абсолютно для...
Смотреть результаты