search
Підписатися

logo

Огляд холодильників Samsung RB33

09 Червня, 2017, 05:14 7

Новенький холодильник Samsung

Модельний ряд в побутовій техніці оновлюється не так інтенсивно, як це відбувається в електроніці. Наприклад, один і той же виробник всього за рік може випустити відразу кілька абсолютно нових моделей смартфонів або планшетів. Це й не дивно, адже цифрові технології оновлюються дуже стрімко і смартфон, зроблений всього лише рік тому, вже не може вважатися сучасним. Тому будь-який поважаючий себе виробник в даній сфері регулярно поповнює свій модельний ряд новинками.

obzor-kholodilnikov-rb33-kholodilnik-vnutri

У побутовій техніці модельний ряд оновлюється не так часто. Наприклад, у сфері виробництва холодильників, оновлені моделі частіше доповнюються якимись зовнішніми нововведеннями або ж отримують інші габарити. Однак з плином часу навіть у виробництві холодильників відбуваються величезні прогресивні зміни, які призводять до випуску нових моделей, мають абсолютно нові технічні параметри.

obzor-kholodilnikov-rb33-nofrost

Так одного разу ми отримали технологію сухої системи заморозки NoFrost, яка дозволяє нам не розморожувати сучасні холодильники. А відносно недавно нам стали доступні холодильники з сучасними інверторними компресорами, які зробили наші холодильники тихішими, надійнішими і довговічнішими
obzor-kholodilnikov-rb33-kholodilniki-rb31

Один з головних новаторів у багатьох сферах виробництва побутової та електронної техніки Samsung є одним з головних лідерів з продажу холодильників в нашій країні. Кілька років тому ми отримали абсолютно нову лінійку холодильників серії RB31 і RB29. Ці холодильники стали першими в доступному сегменті, які були оснащені інверторними компресорами, адже раніше таким видом агрегату могли похвалитися лише власники вкрай дорогих холодильників з преміального сектора. Володіючи інверторними компресорами, холодильники Samsung RB29 і RB31 стали чи не найпопулярнішими холодильниками серед пересічного українського покупця за останні кілька років. Самі ж моделі RB29 і RB31 відрізнялися лише габаритами, маючи однакові технічні характеристики.

obzor-kholodilnikov-rb33-kholodilniki-rb33

Але ось уже в 2016 році компанія Samsung вирішила, що настільки популярні моделі не можуть не мати серйозних оновлень так довго і представила своїм споживачам новенькі моделі Samsung RB33 і RB37. Саме холодильники RB33 ми і розглянемо в сьогоднішньому огляді.

Зовнішні особливості моделі

kholodilnik-2

Моделі холодильників Samsung RB33 є оновленим продовженням популярної лінійки RB31. Якщо поглянути на обидві моделі з боку, то може здатися, що це один і той самий холодильник. А й справді, зовнішні параметри і габарити нової моделі абсолютно нічим не змінилися. Якщо не відкривати дверцята холодильників, то видати новенький RB33 може лише дисплей, звичайно ж якщо такий дисплей присутній на дверцятах, а не знаходиться у верхній частині холодильника за ними.
obzor-kholodilnikov-rb33-displejj-na-dveri

Дисплей на новій моделі RB33 не зазнав значних змін, але на відміну від інших частин корпусу холодильника все ж має відмінності від попередньої моделі. Дисплей, яким оснащені холодильники Samsung RB33, не має світлових індикаторів навпроти  покажчиків температури, яку ви задаєте за допомогою кнопок управління. Замість світлових індикаторів, які використовувалися на дисплеях холодильників RB31, загорятися буде сам покажчик відповідної температури.

obzor-kholodilnikov-rb33-kholodilnik-rb33-chernyjj

Samsung RB33 нічим не відрізняється габаритами від свого попередника. Висота нової моделі складає 185 см, ширина – 59,5 см, а глибина – 66,8 см. Корпус можна вибрати в різних кольорах – традиційному білому, сірому і незвичайних бежевому і чорному. Ручка холодильника лінійки моделей RB33 може бути зовнішньої або внутрішньої.
obzor-kholodilnikov-rb33-displejj-za-dvercejj

Слід пам’ятати, що холодильники RB33 дають вам можливість регулювати температурний режим незалежно один від одного в холодильній і морозильній відділеннях. Таке регулювання здійснюється за допомогою панелі управління, яка може бути розташована або всередині за дверцятами холодильника, або зовні безпосередньо на самих дверцятах. Останній варіант робить зовнішній вигляд холодильника більш сучасним і дає вам можливість побачити виставлену температуру або керувати режимами роботи холодильника, не відкриваючи його.

Головні технічні особливості моделі
obzor-kholodilnikov-rb33-kholodilnik-rb33-vmestitelnyjj

Володіючи ідентичними з моделями RB31 габаритами корпусу, лінійка моделей Samsung RB33 отримала більший об’єм холодильної камери. Холодильник має морозильну камеру, яка розташована знизу і має досить значний обсяг, якщо розглядати основні аналоги від компаній конкурентів – 98 літрів. Тому зміни обсягу в новій лінійці торкнулися саме холодильного відділення. Обсяг в ньому збільшили на 18 літрів і тепер він становить 230 літрів корисного простору.
obzor-kholodilnikov-rb33-easy-slide

Моделі холодильників Samsung RB33, також як і попередні моделі RB31, оснащені зручною висувною поличкою, яка називається Easy Slide. Завдяки своїй конструкції, закладка і викладка товарів на таку поличку відбувається в рази легше, ніж на інші. Однак непотрібною в новій лінійці виявилася винна поличка, яку в нових холодильниках ви не знайдете.

obzor-kholodilnikov-rb33-skladyvayushhayasya-polochka

В окремих моделях лінійки крім боксу для овочів присутній так само і бокс свіжості. Температура в такому відділенні буде нижча за температуру в інших ділянках холодильної камери, що дозволяє подовжити термін зберігання швидкопсувних продуктів. А розташувати велику каструлю або банку вам дозволить наявність складної  полички, яка звільняє простір в складеному стані.
obzor-kholodilnikov-rb33-morozilnaya-kamera

Зручність експлуатації морозильної камери забезпечують добре продумані ергономічні ящики, оснащені ручками. Крім того, конструкція морозильної камери дозволяє висувати ящики, не дістаючи їх, практично до самого кінця, що полегшує процес завантаження свіжих продуктів і діставання вже заморожених.

obzor-kholodilnikov-rb33-invertornaya-tekhnologiya

Серцем будь-якого холодильника є його компресор. Абсолютно всі моделі холодильників Samsung оснащені інверторними компресорами власного виробництва. Тому, цілком природною стала його присутність в холодильниках Samsung RB33. Даний компресор має тривалий термін служби, завдяки чому виробник має можливість надати на такі компресори десятирічну гарантію. Крім цього інверторні компресори відрізняються низьким рівнем шуму, порівняно з колекторними, які використовуються у більшості конкурентів.

Наявність інверторного компресора в холодильниках Samsung RB33 робить дані моделі одними з найбільш тихих і економних холодильників. Рівень шуму нової моделі складає всього лише 37 дБ.

obzor-kholodilnikov-rb33-volt-control

Як і більшість побутової техніки Samsung, холодильники RB33 оснащені системою захисту від стрибків напруги, яка має назву Volt Control. Однак у новій лінійці холодильників така система зазнала позитивних змін. Раніше стабільну роботу пристрою виробник гарантував в діапазоні від 165 В до 265 В. В нових моделях холодильників Samsung RB33 такий діапазон вдалося істотно розширити і тепер він становить 115-300 В. Так само як і раніше, побутовим приладам Samsung, які оснащені системою Volt Control не страшні перепади напруги в електромережі до 400 В.

obzor-kholodilnikov-rb33-ustanovka-rezhimov

Управління всіма режимами холодильників RB33 відбувається за допомогою панелі управління, яка виконана в двох варіантах, залежно від конкретної моделі. Панель управління може розташовуватися безпосередньо на дверцятах холодильника або ж за нею на верхній частині корпусу з фронтальної сторони.
obzor-kholodilnikov-rb33-morozilnaya-kamera-s-produktami

За допомогою панелі управління ви зможете контролювати температуру окремо в холодильній камері і морозильній камері. У холодильнику ви зможете встановити температуру від 1˚С до 7˚С, а в морозильній камері від -15˚С до -23˚С. Крім цього, на панелі управління ви будете мати можливість активувати режим PowerFreeze. Для цього необхідно буде утримувати кнопку Freezer 3 секунди. Даний режим корисний для тих випадків, коли вам необхідно заморозити велику кількість свіжих продуктів. Працюючи в режимі PowerFreeze, морозильна камера холодильників RB33 максимально швидко заморозить завантажені в неї продукти.

obzor-kholodilnikov-rb33-ovoshhnojj-yashhik

Так само на панелі управління ви зможете активувати режим Vacation, який мінімізує споживання енергії холодильника тоді, коли ви відлучаєтеся на тривалий час, наприклад, їдете у відпустку. Для того щоб активувати даний режим, необхідно 3 секунди утримувати кнопку Fridge. Таким чином холодильник буде працювати в температурному режимі 15˚С-17˚С, а морозильна камера буде працювати в повноцінному режимі. Активуючи даний режим, не варто залишати в холодильній камері будь-які продукти.
obzor-kholodilnikov-rb33-coolselect-zone

У деяких моделях лінійки холодильників Samsung RB33, панель управління забезпечена додатковою клавішею Coolselect Zone. Активуючи даний режим, холодильник встановлює найоптимальнішу температуру для зберігання м’яса і риби. Слід пам’ятати, що розглянуті режими абсолютно не сумісні один з одним. Іншими словами, включаючи один з них, ви виключаєте попередній.

35711 0 cookie-check Огляд холодильників Samsung RB33

Читайте також:

Огляд LG Watch Sport і LG Watch Style мабуть кращі гаджети на Android Wear 2.0
Огляд LG Watch Sport і LG Watch Style мабуть кращі гаджети на Android Wear 2.0
09 Червня, 2017, 04:59 803 7
Після свого початкового успіху, Android Wear втратив свою привабливість, яку він мав протягом двох років. Компанія Google виконала величезну роботу, впроваджуючи різні інтерфейси і підтримку...
Смотреть результаты
Кручу-верчу, розмішати хочу … Як вибрати міксер
Кручу-верчу, розмішати хочу ... Як вибрати міксер
Уже багато десятиліть міксер залишається незамінним помічником на будь-якій кухні. Цей невеликий за габаритами прилад вражає співвідношенням своєї простоти і функціональності. Без міксера не обходиться...
Смотреть результаты
Як вибрати плиту, яка стане центром вашої кухні
Як вибрати плиту, яка стане центром вашої кухні
Плита – це серце будь-якої кухні. Без цього пристрою не обходиться практично жодна кухня. Адже, в основному, саме на цьому пристрої відбувається приготування всього того,...
Смотреть результаты