search
Підписатися

logo

Рейтинг кращих тепловентиляторів осені 2018 – гайд по вибору ТОП моделі

06 Жовтня, 2018, 08:04 3

Зміст:

 1. Тепловентилятор – що це за техніка, її переваги та види
 2. ТОП 5 рейтинг тепловентиляторів:

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

 Тепловентилятор – що це за техніка, її переваги та види

Барабанний дріб дощу по дахах і похмурий вигляд з вікна змушують зіщулитись і згадати рядки класиків: «свела промозглость корчею, неважен, мокр уют…», «оглянуться не успела, как зима катит в глаза…». Так-так, панове, це саме про нас з вами. Літо, як завжди, виявилося несподівано коротким, а похолодання вкрай непередбачуваним.  І до нього не всі встигли підготуватися належним чином.

Однією з головних складових побутового комфорту є відповідна температура в приміщенні.  Саме вона робить «погоду в будинку». Досягненню оптимальної температури в кімнаті нам допомагають різні теплові прилади, одним з яких є тепловентилятор.  Він підходить в якості ідеального засоби обігріву при незначному зниженні температури в приміщенні, а також в якості додаткового джерела тепла під час сильних морозів.

Побутовий електричний тепловентилятор представляє опалювальної пристрій, який нагріває потік повітря, що продувається вентилятором через нагрівальний елемент. При цьому нагріте повітря розподіляється по приміщенню, поширюючи тепло і вирівнюючи температуру. Як видно з принципу роботи, конструкція електричного тепловентилятора досить проста. Це корпус з термостійкого полімеру, всередині якого розміщується нагрівальний елемент з розташованим позаду нього вентилятором. Під час включення приладу одночасно йде нагрів спіралі і нагнітання повітряного потоку скрізь неї вентилятором.

Якщо консультант в магазині пропонує вам тепловентилятор з функцією охолодження, не зважайте на його слова всерйоз. Тому що це вміють робити всі прилади даного класу – досить відключити режим нагріву і працювати буде тільки один вентилятор, якому нічого не залишається робити, як ганяти холодне повітря. У такому режимі добре використовувати прилад в спекотний літній день.

Перш ніж шукати відповіді на запитання, як вибрати тепловентилятор, слід зрозуміти, якими вони бувають і чим один від одного відрізняються.

Всі тепловентилятори, що випускаються виробниками різняться:

 • за джерелом енергії або теплоносія – електричні, водяні, газові, дизельні
 • за потужністю – побутові та промислові
 • за типом нагрівального елементу – спіральні, ТЕНові, керамічні
 • за способом установки – настільні, підлогові, настінні, стельові, переносні, автомобільні
 • за кількістю підтримуваних режимів роботи – 1 або 2 режими обігріву
 • за управлінням напрямком повітряного потоку – нерухомі і з автоповоротом
 • за додатковим функціоналом – з датчиком температури, із зволожувачем, з іонізатором, з таймером, з термостатом, з пультом, з вологозахистом

Найдешевшими електричними тепловентиляторами вважаються пристрої зі спіральним нагрівальним елементом.  Зазвичай в таких пристроях нагрівальну спіраль виготовляють з ніхромового дроту, яка при включенні в електромережу гріється до високої температури.  На жаль, розпечена до червоного спіраль, температура якої сягає 10000С, занадто пересушує повітря в приміщенні.  Крім того пил, осідаючий на спіраль, тліє з неприємним запахом. Тому подібні моделі ми рекомендуємо розглядати при дуже обмеженому бюджеті.

Тепловентилятори з ТЕНом кращий варіант для домашнього обігріву. У трубчастих електричних нагрівачах в металеву або кварцову трубку поміщається ніхромовий стрижень.  Між нагрівальним стрижнем і внутрішньою поверхнею трубки засипається наповнювач – кварцовий пісок, що рівномірно розподіляє температуру нагрівання стрижня, що становить 5000С, по всій довжині трубки. У цій конструкції немає прямого контакту нагрівача з повітрям, що дозволяє знизити вплив на його склад і якість. Використання такого нагрівача призводить до збільшення вартості приладу в цілому.  Прилади з ТЕНом, що дозволяють значно збільшити потужність і площа обігріву, краще використовувати в гаражах і підсобних приміщеннях.

Прилади з керамічним нагрівальним елементом є кращими тепловентиляторами для домашнього застосування. Вони оснащуються нагрівальними пластинами з металокераміки або склокераміки, які в процесі роботи нагріваються не вище 1500С. Нагрівання повітря тут відбувається швидше, ніж в пристроях зі спіраллю, за рахунок більшої поверхні тепловіддачі пластини. Пристрої з керамічними нагрівальними елементами найбільш доброзичливі по відношенню до навколишнього середовища і придатні в якості постійного джерела домашнього опалення. Єдиним мінусом опалювальних приладів даного типу є висока ціна, яка приблизно втричі вище моделей з нагрівачами спірального типу.

У споживача вже є сформований стереотип електричного тепловентилятора. Він бачить його невеликою пластиковою коробкою з ручкою регулятора і заґратованою «мордою», крізь яку можна розгледіти нагрівальні спіралі і вентилятор. Це найпоширеніший різновид побутових приладів обігріву, що зустрічаються повсюдно – в квартирах, офісах, торгових точках, на дачах, в установах.

Потужність приладу визначає можливість використання для побутового або промислового опалення. Виходячи з розрахунку, що на обігрів 10м2 приміщення необхідно 1кВт потужності, то ми отримаємо максимальну потужність для побутових приладів 3кВт. У той же час потужність промислових моделей може сягати десятки кіловат. Всі опалювальні пристрої оснащуються регуляторами потужності, які дозволяють, як знизити, так і підвищити температуру обігріву.

Додаткові функції і оснащення зазвичай отримують тепловентилятори середнього і верхнього цінового діапазону.  Особливо корисними можуть бути вбудований термостат, здатний підтримувати задану температуру обігріву, а також таймер, що дозволяє встановлювати власні настройки часу роботи приладу. Для безпечної експлуатації підлогових моделей тепловентиляторів важливим буде наявність датчика перекидання, що дозволяє автоматично відключити прилад, щоб уникнути пожежі.  Зовсім не зайвим буде інформаційний LCD-дисплей, що відображає робочий статус приладу і температуру.  Не завадить і поворотний механізм, який буде направлено на розподіл повітряного потоку.  І в будь-якої моделі буде вітатися дистанційний пульт управління.

Переваги електричних тепловентиляторів перед іншими типами опалювальних приладів:

 • невисока ціна більшості моделей
 • невеликі розміри і мобільність багатьох моделей
 • простота у використанні

Недоліки електричних тепловентиляторів:

 • висушування повітря в приміщенні
 • випалювання пилу, що супроводжується неприємним запахом
 • галаслива робота

Navesnoy (настінний тепловентилятор)

Крім мобільних тепловентиляторів існують також настінні, стельові і підлогові пристрої обігріву.  Як правило, це солідні прилади, що володіють більшою потужністю і розширеною функціональністю. Серед них виділяються потужні тепловентилятори, що використовуються для обігріву будівельних майданчиків і промислових зон.  Внаслідок високої потужності нагріву вони отримали назву «теплові гармати».

T-Pushki (тепловентилятори класу «теплові гармати»)

Є моделі обігрівачів, які працюють від електромережі, а є і автономні, що споживають газ і дизпаливо.  Крім того, існує цілий сегмент виробничих тепловентиляторів, які використовують в якості теплоносія гарячу воду з центральної системи опалення.

Prom-T-V (промисловий водяний тепловентилятор)

 ТОП 5 рейтинг тепловентиляторів:

А тепер, коли ми дізналися про сильні і слабкі сторони приладів, пора вибирати найкращий тепловентилятор, який створить нам в холодні вечори теплу атмосферу домашнього затишку. У нашому рейтингу тепловентиляторів ми зібрали найпривабливіші і гідні уваги моделі , грунтуючись на відгуках покупців.  Ми підібрали по 5-ці кращих обігрівачів для дому, для гаража, для дачі, і в машину, які стануть практичними порадами щодо вибору тепловентілятора.

Для будинку

Домашні моделі повинні відповідати вимогам екології, а також бути безпечними і надійними для споживачів.

Dyson AM09 HOT + COOL

Dyson AM09 HOT+COOL (тепловентилятор для будинку Dyson AM09 HOT+COOL)

Підлоговий тепловентилятор Dyson AM09 HOT + COOL інтригує своїм зовнішнім виглядом з першого погляду. Відсутність видимих ​​слідів вентилятора спочатку напружує, але лише потім розумієш, що нагнітач повітря прихований в корпусі (технологія Air Multiplier).  Площа обігріву – 30м2.  Керамічний нагрівач – 2кВт, термостат, терморегулятор, таймер, пульт дистанційного керування.  Функція обертання.  Загалом, справжній топ-гранд серед тепловентиляторів.

Bork O703

Bork O703 (тепловентилятор для будинку Bork O703)

Підлоговий теловентілятор з керамічним нагріванням 2,5 кВт.  Площа обігріву – 30м2.  Захист від перекидання і перегріву, функція обертання, клімат контроль, дисплей, пульт дистанційного керування.

Electrolux EFH / С-5115

Electrolux EFH/С-5115 (тепловентилятор для будинку Electrolux EFH/С-5115)

Потужність нагрівача з кераміки – 1,5 кВт, площа обігріву – 15м2. Типова «золота середина» за ціною/ продуктивністю/якостю.

Delonghi HVA 3220B WH

Delonghi HVA 3220B WH (тепловентилятор для будинку Delonghi HVA 3220B WH)

Телповентілятор зі спіральним нагрівачем потужністю 2, кВт. Два режиму обігріву, захист від замерзання. Площа обігріву – 20м2.

Polaris PFH 2082

Polaris PFH 2082 (тепловентилятор для будинку Polaris PFH 2082)

Недорога модель зі спіральним нагрівачем 2кВт, призначена для опалення приміщення 20м2. Ніяких доповнень крім вбудованого термостата. Дешево й сердито.

 Для гаража або дачі

Для гаража і дачі головними критеріями вибору стала продуктивність, опалювальна площа і простота використання.

Hyundai H-FH5-20-U9201

Hyundai H-FH5-20-U9201 (тепловентилятор для дачі Hyundai H-FH5-20-U9201)

Обігрівач для дачі зі спіральним нагрівачем потужністю 2кВт (20м2).Механічне управління нагрівом, 2 режиму – 1кВт/2кВт і вбудований захист від перегріву.  Нічого зайвого і в цьому його принадність.

Stadler Form Max

Stadler Form Max (тепловентилятор для дачі Stadler Form Max)

Настольно-підлоговий «дачник» з функцією захисту від замерзання.  Незвичайний дизайн і невеликі габарити.  2 режими нагріву – 1,2 кВт/2кВт.  Опалювальна площа – 20м2.  Захист від перегріву, термостат, подвійна ізоляція.

КЕВ-3С31Е

КЭВ-3С31Е  (тепловентилятор для гаража КЕВ-3С31Е)

Продуктивний гаражний апарат з розряду електричних теплових гармат.  Потужність ТЕНа 3кВт, 2 режими обігріву.  Опалювальна площа – 30м2.

КЕВ-4С40Е

 КЭВ-4С40Е (тепловентилятор для гаража КЕВ-4С40Е)

Тепловий агрегат, який задовольнить ваші потреби, якщо вам недостатньо потужності попередньої моделі.  Вбудований ТЕН потужністю 4 кВт.  Площа обігріву – 40м2.

Timberk TGH 4200 SM1

Timberk TGH 4200 SM1 (газовий тепловентилятор для дачі Timberk TGH 4200 SM1)

Газовий тепловентилятор, що працює на пропані. Потужність – 4,2 кВт. Площа що обслуговується – 60м2.  Функції п’єзопідпала, газ-контролю і захисту від нахилу/перекидання.

 Для машини

У рейтингу автомобільних опалювачів представлені моделі, які живляться від прикурювача 12Вт і мають стандартну потужність 150Вт.  Її вистачає для обігріву невеликого салону машини. Автомобільні тепловітродуйки оснащені термостатом і регулятором нагріву.

Roadpro RPSL-58

Roadpro RPSL-58  (автомобільный тепловентилятор Roadpro RPSL-58)

Nuzamas Car Heater Fan

Nuzamas Car Heater Fan (автомобільный тепловентилятор Nuzamas Car Heater Fan )

Schumacher 1225 Ceramic Heater

Schumacher 1225 Ceramic Heater (автомобільный тепловентилятор Schumacher 1225 Ceramic Heater)

Schumacher 1224 Ceramic Heater

Schumacher 1224 Ceramic Heater (автомобільный тепловентилятор Schumacher 1224 Ceramic Heater)

Tvird Car Heater

 Tvird Car Heater (автомобільный тепловентилятор Tvird Car Heater)

Всі моделі відрізняються дизайном виконання, а їх вартість не перевищує 25 $.  У цьому ряду автомобільних «хитерів» можна, мабуть, особливо виділити обігрівач Tvird Car Heater з функцією поворотного обдування в межах 1800.

61434 0 cookie-check Рейтинг кращих тепловентиляторів осені 2018 – гайд по вибору ТОП моделі

Читайте також:

Як правильно заряджати ваш смартфон? – Повсякденні і екстремальні способи
Як правильно заряджати ваш смартфон? - Повсякденні і екстремальні способи
06 Жовтня, 2018, 06:55 2719 6
Зміст: Правила коректної зарядки смартфона Як правильно заряджати смартфон одразу після покупки? Способи зарядки смартфона будинку і в машині Лайфаки із зарядки смартфона в екстримальних...
Смотреть результаты
Apple техніка та аксесуари: як відрізнити оригінал при покупці?
Apple техніка та аксесуари: як відрізнити оригінал при покупці?
Зміст: Як відрізнити оригінальну техніку Apple від підробки На що звернути увагу при купівлі техніки Apple Підписуйтесь на наш Telegram-канал Як відрізнити оригінальну техніку Apple...
Смотреть результаты
Захист смаку і свіжості – огляд популярних вакууматора побутового призначення
Захист смаку і свіжості - огляд популярних вакууматора побутового призначення
Кожна господиня хоче, щоб продукти на її кухні якомога довше залишалися свіжими, зберігали аромат і смак. Тут на допомогу приходять вакууматори. Це відносно новий вид...
Смотреть результаты