search
Підписатися

logo

Як знайти людину за номером телефону? – Кілька робочих способів

04 Жовтня, 2018, 09:47 14

Зміст:

 1. Загубився / вкрали смартфон – що потрібно робити відразу після виявлення пропажі
 2. Поради щодо подальших пошуків зниклої техніки
 3. Як за номером телефону знайти інформацію про людину
 4. Поради по тому, що робити, натрапивши на телефонного шахрая

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Загубився / вкрали смартфон – що потрібно робити відразу після виявлення пропажі

Смартфон в наш час – це універсальний помічник у всьому, починаючи від простих дзвінків, роботи і закінчуючи розвагами. Крім того, що смартфон – дорога річ, в ньому, як правило, міститься багато цінних даних. Іноді інформація може коштувати набагато дорожче самого пристрою, так як багато зберігають на своєму смартфоні паролі, фото, відкриті облікові записи в соціальних мережах і так далі.


кража

Ви втратили телефон або його вкрали. Що потрібно робити відразу після виявлення пропажі? Треба діяти швидко і не панікувати.

 1. Дзвонимо на зниклий телефон 1-2 рази, щоб переконатися, що не забули його в будинку або у друзів.
 2. Згадуємо, коли останній раз тримали в руках гаджет.
 3. Визначаємо можливі місця втрати телефону.
 4. Якщо є помічники, то вирушаємо кожен в одне з ймовірних місць втрати. Коли все на місці – дзвонимо на телефон, щоб спробувати знайти його по звуку.
 5. Якщо смартфон шукаєте самостійно, то дзвонити не варто. Поступово ретельно оглядаємо кожне з можливих місць втрати.
 6. Якщо результатів немає і телефон, швидше за все викрадений, то за допомогою додатків і програм намагаємося його заблокувати, видалити інформацію віддалено і відстежити місце розташування.
 7. Якщо смартфон дорогий і вище перелічені пункти не дали результату, тоді намагаємося знайти його по imei (при наявності). Для пошуку телефону по імей на Україні треба звернутися в правоохоронні органи.

Поради щодо подальших пошуків зниклої техніки

Втрата або крадіжка смартфона може перетворитися на справжню трагедію для будь-якого користувача, тому краще підготуватися до цього заздалегідь.

Після придбання смартфона на платформі android, відкрийте сторінку android.com/find користувача Google. Якщо ви використовуєте кілька пристроїв, виберіть потрібне у верхній частині сторінки.

Перестрахуйтеся заздалегідь: «прив’яжіть» андроїд до аккаунту Google, тоді зможете відстежити за допомогою пошукової функції по GPS, Wi-Fi і по мобільній мережі. Або зателефонуйте, навіть якщо SIM-карту переінстальовано.

 • Щоб увімкнути функцію пошуку, зайдіть в «Налаштування» → «Безпека» → «Адміністратори пристрою»
 • Підтвердіть галочкою, що дозволяєте сервісу блокувати екран, змінювати графічний пароль і видаляти дані з телефону. Активізуйте систему.

Тепер контролювати девайс ви зможете на відстані, коли зайдете до аканту гугл, за умови, що він підключений до інтернету і облікові записи збережені.

Щоб визначити локацію телефону необхідно:

 • зайти в пошук браузера;
 • вибрати меню і натиснути на «мій акаунт»;
 • перегорнути сторінку вниз;
 • вибрати «пошук телефону».

Для отримання доступу необхідно ввести пароль від свого Google-аккаунта. Після чого сервіс відразу ж шукає місцезнаходження гаджета.

Щоб захистити айфон android, підключіть функцію «Знайти iPhone». Надалі зможете заблокувати, відправити смс і визначити місце розташування телефону, навіть якщо він не підключений до мережі інтернет. Коли буде онлайн, зміни вступлять в силу.

 • Зайдіть на сайт icloud.com/find з комп’ютера.
 • Запустіть програму «Знайти iPhone».
 • Якщо програма не відображається, знайте: ваш обліковий запис має доступ тільки до веб-функцій iCloud. Щоб отримати доступ, налаштуйте iCloud на пристрої з iOS або комп’ютері Mac.
 • Клацніть “Всі пристрої», виберіть своє для відстеження / блокування.
 • Тисніть «Режим пропажі» (iOS 6 або пізнішої версії) або «Блокування» (iOS 5 або OS X 10.7.5 або пізнішої версії). Він заблокує девайс за допомогою пароля. Наступні дії, які відображаються на екрані.

найти айфон

Як за номером телефону знайти інформацію про людину

Починаємо робити спроби безкоштовно знайти в інтернеті за номером телефону людини – в соціальних мережах і загальнодоступних месенджерах. Це більше стосується пошуку людей молодого віку. В інстаграмі, вайбері, телеграмі, скайпі, твіттері, тіндері можна знайти інформацію про власника номера телефону.

Якщо ви маєте viber, то додавши номер мобільного в список контактів, з’являється інформація про власника, за умови його реєстрації в вайбері. Звітувавши цьому абоненту і натиснувши на стрілочку відправити повідомлення, можна побачити його місце розташування, також і він побачить ваше.

Акаунти в різних соціальних мережах часто між собою пов’язані. Таким чином, дізнавшись людину за номером телефону в одній соцмережі, можна багато інформації знайти про неї в інших мережах, якщо акаунти у загальному доступі.

Після чергового скандалу, facebook закрили доступ до номерів мобільних телефонів власників акаунтів. Але якщо ви знайшли людину в інших соціальних мережах, то і фейсбук може виявитися корисним.

Власник телефонного номера міг засвітитися в оголошеннях на торгових майданчиках OLX, Prom, NewAuction та інших. На олх дізнатися за номером телефону людини можна тільки в тому випадку, якщо його номер в оголошенні не прихований.

Якщо через соціальні мережі знайти за номером телефону інформацію не вдалося, пошукайте бази мобільних номерів, які є на просторах інету або ринках. Вони, як правило, застарілі і даний варіант спрацює в тому випадку, якщо людина давно не змінювала мобільного оператора.

Можна скористатися послугами розшукових агентств або спеціальних сервісів в інтернеті і шпигунських програм, але за них доведеться заплатити. Ці методи не зовсім законні.

Як варіант, можна звернутися в офіс мобільного оператора і прописати причини звернення в заяві. Якщо ваші доводи вважатимуть переконливими, представники компанії нададуть деяку інформацію. Хоча покладати великі сподівання на даний варіант не варто. Законодавством України заборонено розголошувати персональну інформацію особи без її згоди. До того ж, у операторів може не виявитися даних про людину, якщо він ніде не реєструвався з цим мобільним. Знайти людину за номером телефону в Україні складніше, так як при покупці сім-карти реєстрація з зазначенням прізвища, імені, по батькові, фірми і організації не потрібна, на відміну від інших країн.

Якщо має місце ситуація кримінального характеру, дізнатися за номером телефону людини можна, звернувшись до правоохоронних органів: поліцію, прокуратуру, СБУ. Слід подати заяву з викладом претензій і вимог. Після відкриття кримінального провадження, правоохоронні органи зможуть отримати інформацію про абонента мобільного номера оперативними методами.

Часто виникає необхідність знайти за номером телефону розташування людини (дітей, рідних, співробітників). У цьому допоможуть сервіси і додатки для мобільних пристроїв.

 1. “Дитина під наглядом” від Vodafone (МТС).

Послуга платна, дія поширюється майже на всю територію України, але необхідно попереднє підключення. Користуватися можна через інтернет-сервіс www.poisk.vodafone.ua або відправляти SMS-запит з мобільного на номер 7005.

 1. “Маячок” від Київстар.

Послуга платна, дія охоплює практично всю Україну, попереднє підключення не потрібно. Скористатися також можна через Web-інтерфейс або СМС, ММС, відправивши запит. Подробиці розписані тут https://kyivstar.ua/ru/mm/services/save/mayachok.

киевстар

У інших операторів є подібні сервіси пошуку, але у всіх них одна умова – згода абонента, якого шукають. Принцип відстеження місце положення телефону – через GPS, отже він повинен бути включений.

 1. Додаток Sygic Family. Ця програма допоможе в пошуку місця розташування дітей, рідних, друзів в режимі реального часу. Він також надає інформацію про рівень заряду батареї в їх девайсах. Додаток працює і на iOS і на Android, але для айфонів платне. Натиснувши на кнопку SOS, можна знайти за номером телефону людину, і дізнатися де він знаходиться.

семейний локатор

 1. Сервіс Android Device Manager – це для смартфонів android . З його допомогою можна знайти смартфон або планшет і віддалено блокувати їх, маючи доступ до вашого аккаунту в Google. Для цього знадобиться комп’ютер з доступом до інтернету.

андроид менеджер

 1. Додаток Find my iPhone. Безкоштовний сервіс для власників iphone дозволяє визначити місцезнаходження всіх ваших пристроїв на платформі iOS, побачити локацію на карті і навіть отримати маршрут , за яким можна їх відшукати. Також додаток повідомить рівень заряду шуканого телефону. Для доступу до інформації знадобиться пароль від вашого облікового запису в iCloud. Як і в попередніх випадках, потрібно скачати програму на смартфон шуканої людини. Результат видається з точністю до 1 м.

Подібні додатки на гаджет рекомендується встановлювати одразу після придбання. Недоліком даного сервісу (так само як і інших) можна вважати те, що дані про місцезнаходження відправляються через підключення по мобільному інтернету, Wi-Fi або по GPS. Там, де доступ в мережу відсутній, визначення місцезнаходження неможливе.

Подібних програм багато, на будь-який смак і гаджет. Принципи роботи у всіх аналогічні. Головне – попередньо встановити програми на смартфон і ноутбук.

Поради по тому, що робити, натрапивши на телефонного шахрая

Якщо ви маєте змогу знайти когось за номером мобільного, будьте готові до того, що й вас можна вирахувати аналогічним шляхом. Цим активно користуються шахраї. У них припасено чимало віртуозних способів «розвести» обивателів на значну суму грошей. Розпізнати телефонних аферистів можна за кількома ознаками:

 • дзвонять із прихованих номерів;
 • вимагають негайного прийняття рішення;
 • закликають отримати “легкі” гроші;
 • виманюють персональні дані;
 • нервують і плутаються, коли розмова йде не за їхнім сценарієм і у вас виникають питання.

аферист

Що робити, якщо ви зіткнулися з телефонними аферистами?

 1. Намагайтеся зберігати спокій і раціональне мислення, навіть якщо вам повідомили про великий виграш.
 2. Не надавайте незнайомцям по ту сторону особисту інформацію та конфіденційні дані.
 3. Якщо вам дзвонить нібито співробітник правоохоронних органів – уточніть його ПІБ, посаду і контактні дані начальства.
 4. Не соромтеся просити номер гарячої лінії, будь то перемога в лотерею або «дзвінок з СБУ».
 5. Ні в якому разі, ні за яких обставин не переказуєте гроші телефонному незнайомцеві.

Якщо ви все ж втратили свій смартфон – також будьте готові до можливого зіткнення з шахраями. Отримавши ваші персональні дані, аферисти можуть зайнятися викачуванням грошей з банківських карт.

Не соромтеся звертатися до представників закону, якщо потрапили в ситуацію, пов’язану з телефонним шахрайством.

61069 0 cookie-check Як знайти людину за номером телефону? – Кілька робочих способів

Читайте також:

Кращі підлогові ваги – рейтинг моделей в магазині Comfy
Кращі підлогові ваги - рейтинг моделей в магазині Comfy
04 Жовтня, 2018, 06:24 2217 8
Зміст: Основні особливості підлогових ваг, які завдання виконують. На що звертати увагу при виборі підлогових ваг? ТОП 10 моделей підлогових ваг. Поради по експлуатації пристрою....
Смотреть результаты
Як налаштувати VPN на смартфоні?
Як налаштувати VPN на смартфоні?
Зміст: Навіщо може знадобитися VPN на смартфоні Поради з налаштування VPN Різниця налаштування VPN на андроїд і IOS Підписуйтесь на наш telegram-канал В епоху інформаційних...
Смотреть результаты
Конвектор або масляний обігрівач? Рейтинг кращих моделей
Конвектор або масляний обігрівач? Рейтинг кращих моделей
Зміст: Конвектор і масляний обігрівач – особливості, переваги і недоліки кожного з видів техніки Порівняння ТОП 5 моделей техніки кожного виду за параметрами: ціна, продуктивність,...
Смотреть результаты