search
Підписатися

logo

Кращі морозильні камери для зберігання заморожених фруктів

03 Жовтня, 2018, 07:49 8

Вже закінчуються останні теплі літні дні, коли було багато різних фруктів і ягід, але у нас є можливість зберегти їх до самих морозів.

Зміст:

Ключові параметри вибору морозильної камери для дому

На що звернути увагу при виборі морозильної камери для зберігання фруктів?

Рейтинг кращих морозильних камер для дому по ціні / якості

Морозильна камера стає справжнісінькою машиною часу для наших продуктів. Це може здатися дивним, але морозною зимою ми зможемо поласувати смачними фруктами або ягодами так, немов вони ось-ось були зірвані з гілки. Крім цього взимку, коли спостерігається дефіцит вітамінів, це дуже корисно і ефективно. Кращі морозильні камери для дому можуть бути абсолютно різними, а її вибір безпосередньо залежить від того, які обсяги заморозки ви будете заготовляти, який тип камери необхідний тощо.

Лучшие морозильные камеры для хранения замороженных фруктов - фрукты и овощи в льдинках

Зовсім не варто думати, що замороження продуктів в морозильній камері зможе повністю замінити нам заготовки на зиму у вигляді різноманітних салатів, овочів, фруктів або компотів, закатаних в банках. Насправді це лише приємне доповнення до наших заготівель. Але морозильних камер так багато, що часом ми губимося у величезному асортименті і не знаємо, яка саме краще нам підійде. Давайте розберемося в їх параметрах.

Ключові параметри, вибір морозильної камери для дому

  • Розміри

Вибираючи нову морозильну камеру, ми часто задаємося питанням, а на що ж звертати свою основну увагу? Наприклад, яка найкраща морозильна камера для квартири, а яка для будинку. Цілком природно, що спершу свою увагу нам необхідно звернути на розміри морозильної камери. Вона повинна легко поміщатися в тому приміщенні, де ми її плануємо встановити і використовувати, але варто розуміти, що фізичні розміри морозильної камери будуть безпосередньо впливати на корисний об’єм камери. Адже логічно, що чим більше сама морозилка, тим більше і її обсяг.

Лучшие морозильные камеры для хранения замороженных фруктов - встроенная морозильная камера

Найбільше місця і простору займають морозильні ларі, адже їх великий обсяг досягається не завдяки висоті, а завдяки більшій ширині і глибині корпусу. Побутова скриня може досягати обсягів 500 літрів або навіть більше. Якщо звертати увагу на морозильні камери (їх іноді називають морозильними шафами), то їх обсяг досягається завдяки збільшенню висоти самої камери. Іншими словами вони компактно поміщаються в інтер’єрі, а їх розміри будуть обмежені лише висотою стель у вашому будинку. Але, частіше за все, обсяги таких морозильних камер рідко досягають навіть 300 літрів.

  • Функціонал

Яким може бути функціонал морозильної камери? Ну, звичайно ж, вона повинна заморожувати продукти і підтримувати їх в такому стані  протягом усього часу, поки нам це необхідно. Але для того, щоб зробити наш побут ще більш комфортним, багато виробників подбали про те, щоб розширити основний функціонал наших морозильних камер і доповнили їх новими режимами.

Лучшие морозильные камеры для хранения замороженных фруктов - суперзаморозка в морозильной камере

Суперзаморозка – чи не найкорисніша функція для морозильної камери, особливо, якщо це морозильна камера для фруктів. Температура всередині камери опускається до -24 ° С і продукти заморожуються миттєво такими, якими вони були спочатку.

Льодогенератор – Якщо ми звикли пити холодні напої та ще й з льодом, то функція приготування льоду в морозильній камері виявиться до речі. Найчастіше нам нададуть одну або кілька форм для заморозки льоду, а ми зможемо їх розмістити в камері і дочекатися перетворення води на лід.

Сигналізація відкритих дверей – що тут приховувати? Іноді буває так, що з необережності ми забуваємо закрити щільно двері холодильника або морозильної камери. Ця функція через хвилину подасть сигнал і сповістить нас про нещільно закриті дверцята.

Дисплей – найчастіше ним обладнуються морозильні камери з системою No Frost. Завдяки дисплею ми зможемо максимально точно встановити бажану температуру в морозильній камері і наочно бачити, які режими в ній активовані.

  • Місце для установки

Іноді ми вибираємо морозильну камеру для овочів і фруктів, а іноді для м’яса або риби. При виборі конкретної морозильної камери, тип продуктів, які в ній будуть заморожувати, дуже важливий. Але ось для того, де ми будемо її встановлювати, це відношення має лише непряме. Але і цей нюанс необхідно враховувати. Наприклад, для того, щоб встановити ту чи іншу морозильну камеру, нам потрібно розрахувати той простір, який вона займе для того, щоб вона комфортно була встановлена ​​і не заважала нам в загальному просторі та інтер’єрі нашого будинку.

Лучшие морозильные камеры для хранения замороженных фруктов - морозильная камера под столешницей

Крім цього, дуже важлива погода в домі. Вірніше в тому приміщенні, де буде встановлена ​​і працювати морозильна камера. Кращі морозильні камери для фруктів та інших продуктів мають можливість стабільної і безперебійної роботи при температурі від + 10 ° С до + 43 ° С. Дізнатися про діапазон допустимої температури морозильної камери, яку ви вирішили придбати, можна ознайомившись із заводськими даними, де вказано кліматичний клас пристрою. Таким чином, не варто розраховувати на те, що ми вільно встановимо камеру, наприклад, на балконі, вона не буде нам заважати і буде працювати безвідмовно. Насправді взимку вона, швидше за все, включатися не буде.

  • Потужність і обсяг

Ще одним дуже важливим параметром морозильної камери, який безпосередньо впливає на якість її роботи, є параметр потужності заморожування. Найчастіше, рядовий споживач зовсім нічого не знає про цей показник і що він означає, тому ми вирішили трохи підняти завісу над цим інтригуючим терміном. Насправді все дуже просто, показник потужності заморожування вказує на те, який обсяг продукту здатна заморозити морозильна камера або скриня за одиницю часу. Чим цей показник більше, тим краще і ефективніше працює пристрій. Хорошим показником потужності заморожування може вважатися той, який більше 12 кг / добу. Але він може обумовлюватися в залежності від обсягу камери.

Лучшие морозильные камеры для хранения замороженных фруктов - мощная морозильная камера

Як ми вже встигли розібратися, найчастіше, внутрішній об’єм морозильної камери безпосередньо залежить від її розмірів. Об’єм морозильної камери підбирається суто індивідуально, але краще купувати камеру більшу, адже витрата електроенергії кардинально не збільшується, а продуктів заморозити можна більше. Іноді нам може здатися, що великий обсяг зовсім не потрібен і нам нема чого заморожувати в такій камері, але практика свідчить про те, що ми завжди знаходимо чим заповнити камеру ущерть.

На що звернути увагу при виборі морозильної камери для фруктів?

Замороження різних продуктів вимагає так само і різних умов. Якщо висловлюватися кілька точніше, то для заморозки м’яса і риби нам буде потрібно одна морозильна камера або скриня з певними функціями і умовами. Але якщо ми вибираємо морозильну камеру для ягід і фруктів, то нам краще визначитися з абсолютно іншою морозильною камерою. Фрукти і ягоди найкращим чином ми зможемо заморозити саме в морозильній камері, але не в скрині. Вся справа в тому, що морозильна камера (а саме, морозильна шафа) має декілька ящиків або відсіків, які відокремлені один від одного. Їх кількість залежить від розмірів камери. Таким чином, ми зможемо розсортувати різні продукти по таким скринькам і заморозити разом з фруктами навіть овочі.

Лучшие морозильные камеры для хранения замороженных фруктов - свежие фрукты

Не секрет, що морозильні камери можуть мати різну систему заморозки – суху або крапельну. Для заморозки фруктів і ягід ідеально підходить система No Frost, яку в народі називають сухим заморожуванням. Завдяки їй фрукти і ягоди не втрачають своїх властивостей і вітамінів після тривалого перебування в льоду. Чому? А тому що цього льоду просто немає.

Рейтинг кращих морозильних камер за ціною і якістю

Так як сьогодні ми розглядаємо морозильні камери саме для фруктів, то акцент в складанні рейтингу кращих моделей ми вирішили зробити саме на ті, які найкраще підійдуть нам для подібних цілей. А для заморозки фруктів і ягід нам найкраще підійде саме морозильна камера, а не скриня і, в ідеалі, щоб ця камера мала систему заморозки No Frost, виходячи з цих параметрів, ми вибрали найкращі бюджетні морозильні камери.

Лучшие морозильные камеры для хранения замороженных фруктов - заморозка фруктов

Liebherr GN 1066. Це компактна морозильна камера, яку ми зможемо встановити під стільницю, і вона виявиться вбудованою і повністю непомітною для нас. Це одне з виключень в своїх габаритах, адже, найчастіше, камери з такими розмірами краплинні.

Beko RFNE200E20W. Дана модель вже не зможе бути встановлена ​​під стільницю, адже її 168 літрів приховані в більшому корпусі. Головна особливість подібної моделі полягає в тому, що вона захищена від перепадів напруги, що дуже важливо в наших побутових умовах.

Лучшие морозильные камеры для хранения замороженных фруктов - заморозка ягод

Indesit NUS 16.1 AA NF H (UA). Співвідношення вартості даної моделі і її обсягів вражають, адже за відносно невелику вартість ми отримуємо 237 літрів заморозки з системою No Frost, яка найкраще підходить під ягоди і фрукти.

Gorenje FN 6191 DHW. Якщо розглядати основні параметри даної моделі, то ми можемо тільки захоплюватися. Вона володіє великим об’ємом 243 літри, системою заморозки No Frost і відмінним показником потужності заморожування 18 кг / добу. Скільки б ми не завантажили фруктів і ягід в таку морозилку, вони дуже скоро заморозяться і збережуться до тих пір, поки ми їх не розморозимо.

60861 0 cookie-check Кращі морозильні камери для зберігання заморожених фруктів

Читайте також:

Коди помилок для пральних машин – допомога в самостійній діагностиці поломок
Коди помилок для пральних машин - допомога в самостійній діагностиці поломок
03 Жовтня, 2018, 04:25 3785 9
Зміст: Огляд найпоширеніших поломок пральної машини Розшифровка кодів несправностей, що сигналізують про поломку машинки бренду: Samsung Bosch Ariston Hansa LG Zanussi Atlant Поради для домогосподарок,...
Смотреть результаты
Чому пищить системний блок?  Розшифровка сигналів ПК і поради щодо усунення несправностей
Чому пищить системний блок? Розшифровка сигналів ПК і поради щодо усунення несправностей
Зміст: Що означають писки системного блоку?  Навіщо вони потрібні Що робити, якщо системник пищить: при запуску під час гри при роботі постійно Розшифровка сигналів несправності...
Смотреть результаты
Телевізор для спальні – поради щодо вибору
Телевізор для спальні – поради щодо вибору
Спальня – місце, призначене для відпочинку і розслаблення. І невеликий телевізор в цій кімнаті буде саме на часі – після важкого дня можна провести час...
Смотреть результаты