search
Підписатися

logo

ПК для майнінгу і як займатися криптовалютами і багатіти

03 Жовтня, 2018, 08:57 7

Ваш комп’ютер може робити гроші. За віртуальну валюту – ті ж біткоіни – сьогодні запросто можна купити піцу, будинок або авто. Криптовалюта вільно обмінюється на звичайні гроші. На момент написання статті один біткойн коштує 186 521,60 грн.

А якщо говорити про державну монополію на друк грошей, згадується золотий стандарт провідних економічних держав світу, що діяв у 1930-х роках минулого століття. Так, банкноти були символом золота, лежачого у сховищах. А до цього люди, як відомо, протягом багатьох століть розплачувалися монетами: золотими, срібними та бронзовими. І будь-яка людина, здатна добути (сучасною мовою – намайнити, від англ. Mine – «добувати») золото, ставав сам собі друкарським верстатом. Сучасні криптовалюти – те ж золото.

Пропонуємо розібратися, як на них заробляти. І взагалі, зрозуміти, що це таке – майнінг, що потрібно знати для того, щоб почати майнити. Основні вимоги до комп’ютера для майнінгу, тобто основні характеристики ПК для майнінгу, які криптовалюти зараз в тренді і як швидше «відбити» вартість ПК для майнінгу – про все це і піде мова статті.

Зі зростаючою популярністю криптовалюти зростає і кількість майнерів, бажаючих отримати свої електронні гроші – розбагатіти. Мало хто майнить в промислових масштабах, деякі – створюють домашні ферми. Більшість цікавиться майнінгом на домашніх комп’ютерах. Його вибирають через прогресивність (криптовалюта – це модно) і зручність (майнити на своєму ПК комфортно)

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст

 1. Майнінг: що це і з чим його їдять
 2. Що потрібно, щоб почати майнити. Мінімальні вимоги для манерського ПК і які криптовалюти зараз в тренді
 3. Лайфхак, як швидше «відбити» вартість ПК для майнінгу

Також рекомендуємо:

Як зібрати комп’ютер

Майнінг: що це і з чим його їдять

Якщо говорити простою мовою, майнінгом називається видобуток криптовалюти за певну винагороду. Користувачеві необхідно зібрати ферму (комп’ютер, що складається з десятка потужних відеокарт із спеціальним ПЗ) під ту криптовалюту, яку він бажає майнити.

Майнинг-фото

По суті, майнінг – спосіб інвестування в закупівлю обладнання з метою подальшого заробітку. Інакше кажучи, створюються обчислювальні потужності для видобутку блоків. Винагороду отримують в певній криптовалюті: біткойнах, ефірах, лайткойнах, zcash. Існує багато різновидів віртуальних грошей. І більшість з них можна добувати.

компьютер для майнинга собрать-экспертное мнение

Що з ними далі робити? Наприклад – змінити на традиційні грошові знаки, перевести в готівку.

Майнінг відбувається в три етапи:

 • створюється обчислювальна потужність
 • підтримується працездатність блокчейна, видобуваються блоки
 • йде регулярний грошовий потік криптомонет

Що потрібно, щоб почати майнити. Мінімальні вимоги для манерского ПК і які криптовалюти зараз в тренді

Ми підійшли до головного питання: що потрібно для майнінгу криптовалюти. Розповімо покроково.

 1. Зібрати обладнання.
 • GPU відеокарта) – сучасна, не бюджетна. Причому краще кілька, а не одна.

Згадаймо, як практично десять років тому, в січні 2009 року, перші біткойни майнились ентузіастами на звичайних ноутбуках, і щасливчики згодом стали доларовими мільйонерами. Іншими словами, це майнінг на домашньому комп’ютері, причому найпростішому. Тоді ПК для майнінгу біткоінів разюче відрізнявся від сучасного обладнання.

Згодом бажаючих розбагатіти ставало все більше і більше. У зв’язку з цим кількість необхідних для заробітку розрахунків зростала. Центральні процесори ПК перестали справлятися з завданням.

Було виявлено, що для швидкісного перебору хешів потрібні багатоядерні відеокарти, що справляються з алгоритмами паралельних обчислень. І стали популярні складні системи з декількох відеокарт. Виробники навіть запропонували моделі без відеовиходів. Конфігурація ПК для майнінгу змінилася.

 компьютер для майнинга биткоинов-как собрать

Розмірковуючи, яким повинен бути комп’ютер для майнінгу і яку відеокарту вибрати для майнінгу, потрібно розуміти, що не обов’язково потрібна найпотужніша модель. Оскільки мова йде про фінанси, ключовий параметр – окупність. Крім того, багато геймерских плюшок в майнінгу не важливі.

Майнинг-видеокарта

На присвячених криптовалютам сайтах можна знайти огляди з розрахунком ефективності відеокарт. Зараз, наприклад, користується попитом ATI Radeon RX 480, і ця карта аж ніяк не найдорожча в лінійці.

Щоб майнінг був стабільним і постійним, для кожного конкретного випадку потрібно скористатися покроковою інструкцією, як налаштувати зібране обладнання, аж до налаштування Bios і Windows

Серед використовуваних для майнінгу відеокарт відзначимо, наприклад: AMD Radeon RX 470/480 і 570/580, Nvidia GeForce GTX 1050 Ti / 1050, 1060, 1070, 1080 Ti / 1080. Відмінний варіант – Nvidia Quadro M4000. Великий вибір відеокарт ви знайдете за цим посиланням, а блоків живлення – тут.

Важливо! Збираючи кращий комп’ютер для майнінгу, не забувайте про його окупність. Іноді бажання отримати найкрутіше обладнання обертається величезними спрямованими витратами.

 • Комп’ютер (ферма). Обов’язкова вимога ПК для майнінгу – ефективна система охолодження (обладнання при такій продуктивності швидко нагрівається, тому без відводу тепла воно навіть може перегоріти), системна плата з максимально можливою кількістю слотів для установки графіки. Мінімальні вимоги до ПК для майнінгу оперативної пам’яті – від 4 ГБ.
 • Як ОС найбільш часто вибирають Microsoft Windows 10 Pro 64-bit. Є операційки, спеціально розроблені під видобуток певних валют (наприклад, ethOS для ефіріума).
 • Інтернет з хорошим пінгом.

Innosilicon A9 ZMaster и Antminer Z9 mini-майнинг-пул 2Miners

Є 11 різних алгоритмів видобутку цифрового золота, що годяться під ту чи іншу валюту. Щоб зрозуміти, які з них найбільш перспективні, можна скористатися спеціальними калькуляторами

 1. Визначитися з криптовалютою.

Криптовалюты-тенденции

Залежить від відеокарти. У майнерів найбільш популярні: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Zcash, Monero. Для окремих є спеціалізовані пристрої на кшталт ASIC (Application-specific Integrated Circuit).

Цікавими є й нові криптовалюти 2018 року: BioCoin, Bitcoin Candy (CDY), Crypterium, Gladius Token, Envion, NEO та інші, зокрема в плані вирішення реальних проблем, простоти використання, обміну та майнінгу. Однак складно передбачити, які саме інструменти забезпечать високу прибутковість. Для цього важливо постійно стежити за курсами і новинами.

bitcoin-компьютер для майнинга криптовалют

 1. Вибрати пул (сервер) для майнінгу.

Пулів багато. На вибір впливають:

 • пінг
 • захист і потужність
 • простота налаштування програми-майнера
 • наявність сервера в країні
 • моніторинг, його можливість
 • розмір комісії пулу (в середньому 1%) і комісії з переводу криптомонет на гаманець користувача.

Биткоин-майнинг

На форумах майнерів рекомендують такі пули, як: dwarfpool.com, nanopool.org, 2miners.com та інші.

 1. Вибрати біржу або гаманець для зберігання криптовалюти.

Для цього уважно ознайомтеся з відгуками. Радимо довіряти виключно перевіреним сервісам.

Те, наскільки майнінг буде ефективний на хорошому комп’ютері ( на тому ж ARTLINE Extreme Poseidon), визначається індивідуально для кожного майнера. Багато що залежить від початкового обладнання та обраної для майнінгу криптовалюти.

Якщо ви є щасливим володарем парочки потужних машин з геймерськими відеокартами, можна приєднатися до пулу і відразу заробляти. Робота в пулі приносить дохід швидше, ніж одиночний майнінг, проте в менших масштабах: видобуток ділиться між учасниками.

пк для майнинга эфира-оборудование

У статтю витрат майнера варто включити не тільки комп’ютер для майнінгу криптовалюти, а й оплату рахунків за електрику. Справа в тому, що майнінг криптовалюти є безперервним процесом, і обладнання доведеться тримати включеним цілодобово.

Лайфхак, як швидше «відбити» вартість ПК для Майнінг

м

Майнінг – спосіб заробляння електронної валюти, коли ПК створює математичні обчислення. Результат – пошук і знаходження блоків ланцюжка. Їх називають криптовалютами, блокчейнами. За знайдені блоки користувач отримує винагороду. Якщо ви новачок в світі електронних грошей, наші прості лайфхаки допоможуть у вдалому старті

Майнінг – хобі складне, але варте. Потрібно вкластися в устаткування. А термін його окупності, щоденний заробіток, як і цінність раніше здобутих грошей, постійно змінюються в залежності від коливань курсу криптовалют. І за цим важливо стежити.

Ми наполягаємо на тому, що потрібно стежити за новинами: ідеальний час для майнінгу – коли росте курс криптовалют. Він залежить і від новин, які зачіпають законодавче регулювання електронних монет.

Невеликий лайфхак. Якщо курс криптовалюти падає, на цьому теж можна заробити. На деяких біржах криптовалют є спеціальний інструментарій – так звана маржинальна торгівля. Завдяки цьому можна не чіпати ваші кошти. Пізніше повернете біржі електронну валюту, яку брали для своєї угоди в борг.

Перспективною стратегією є відстеження появи нових криптовалют. Можна їх майнити, поки складність не висока. Зазвичай виростають ті валюти, які можуть усунути недоліки наявних. Так, наприклад, Monero і Zcash стали успішними завдяки тому, що запропонували велику анонімність в порівнянні з біткоінами. А плюс Centurion полягає в прискоренні транзакції. У біткойн вони займають від декількох хвилин до півгодини.

что нужно для майнинга криптовалюты-советы и рекомендации

Порада. Якщо ви інвестуєте в майнінг, не кладіть яйця в одну корзину. Це головне правило трейдера.

А якщо ви новачок і не знаєте, з якого боку приступити до справи, можете приєднатися до команди обраного криптофонду. Вона навчить професійно примножувати дохід і оптимізувати витрати. За це, звичайно, візьмуть плату, але для недосвідченого майнера це буде хорошим стартом.

Якщо ж ви вирішили майнити поодинці, ставте відразу кілька відеокарт. Це підвищить хешрейт, адже пули розподіляють заробіток в залежності від потужності апаратури. Важлива і якість обладнання.

60702 0 cookie-check ПК для майнінгу і як займатися криптовалютами і багатіти

Читайте також:

Готувати легко! 5 заморожених готових вечерь
Готувати легко! 5 заморожених готових вечерь
15 Вересня, 2018, 09:42 1459 4
Заощаджуємо час, гроші і сили! Підписуйся на наш Telegram-канал Ми живемо в динамічний час і, коли весь світ облетіла фраза “готуємо раз, їмо – місяць”,...
Смотреть результаты
Виміряти все! Вимірювальні прилади на кухні і вдома
Виміряти все! Вимірювальні прилади на кухні і вдома
Чи можна обійтися без вимірювань і вимірювальних приладів у сучасному житті? Можна, можливо. Але дуже складно! Навколо нас багато вимірювальних приладів і ми користуємося ними,...
Смотреть результаты
Кращі рецепти вуличної їжі з різних куточків світу
Кращі рецепти вуличної їжі з різних куточків світу
Всім привіт! Найшвидший і недорогий спосіб перекусити на вулиці – це, звичайно, фаст-фуд. У кожній країні є свої національні вуличні страви, які місцеві жителі купують,...
Смотреть результаты