search
Підписатися

logo

Photoshop Express краще Snapseed? ▶ Думка Саші Ляпоти

04 Березня, 2019, 05:37 7

Додатки для редагування фото є в кожному смартфоні. У багатьох вони вбудовані, але є ще й сторонні, які потрібно завантажувати і встановлювати. У них є ряд переваг і недоліків, про які потрібно знати користувачеві. Сьогодні ми розглянемо додатки Photoshop Express і Snapseed, і дізнаємося, який з них сильніше у своїх функціях.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал 

Зміст:

  1. Загальна інформація про Adobe Photoshop Express
  2. Функції Adobe Photoshop Express
  3. Adobe Photoshop Express для соцмереж

Сьогодні ми розповімо вам про цікавий фоторедактор. Нас багато питали про нього, та ось розповідаємо про Adobe Photoshop Express.

Загальна інформація про Adobe Photoshop Express

Наше знайомство з Photoshop Express почалося кілька років тому, коли з різних причин довелося відмовитися від photoshop touch а photoshop express. Це щось було таке жахливе з поганими фільтрами та дуже маленькою функціональністю.

Враховуючи загальну нелюбов до розробника Adobe, у багатьох виникають думки взагалі ніколи не дивитися в його бік. Але тим не менш у читачів блогу Комфі є запит, тому ми повинні розповісти.

Отже, оскільки це додаток розробника Adobe при першому ж вході, для того щоб почати з ним працювати, вам треба ввести свій обліковий запис. Якщо його немає, вам треба його завести.

Фоторедактор Photoshop Express

Я вважаю, що це мінус, тим більше є альтернативні фоторедактори як Snapseed, в яких ви можете працювати відразу ж після установки. Якщо ви думаєте, що після установки додатка нам захотілося ще більше гнобити цей фоторедактор, то поспішаємо розчарувати. Дивіться на функціональності. Там є багато всього цікавого.

Так Adobe багато в чому все ускладнюють, і взагалі часто незрозуміло, навіщо нам на мобільних пристроях і photoshop express і окремо lightroom.

Це може стати в нагоді: Як викласти фото в інстаграм з компьютера

Функції Adobe Photoshop Express

Але конкретно дивлячись на цей додаток – він непоганий. Наприклад, розглянемо інструмент кадрування. Він природно тут є. І в ньому є чудова можливість: вибирати співвідношення сторін. Не просто в пропорціях типу один до одного, чотири до трьох, 16 до 9 і так далі, але і для різних сервісів.

 Редагування фото Photoshop Express

Причому їх багато. Наприклад:

  • для обкладинки на ютубі;
  • для обкладинки каналу;
  • для обкладинки фейсбуку.

У цьому ж інструменті можна обертати картинку, та виправляти перспективу, як точково так і стандартними інструментами. У фільтрах є багато варіантів, причому є дуже прикольні. Насиченість кожного можна регулювати. Далі перейдемо до ручної корекції.

Photoshop Express проти Snapseed

Якщо ви користувалися Snapseed, то знаєте, що тут можливостей реально багато. Є просунута робота зі світлом окремо, з кольором, можна додати стилізацію чіткості загасання, серпанок або зернистість. Працювати окремо з чіткістю картинки та можна гратися з тонами. Нам сподобалося застосовувати розмиття, а також дуже сподобалася робота віньєтки. Найчастіше в фоторедакторах це просто віньєтка, ви її додаєте і все тут.

Також буде цікаво: Фоторедактори для Windows, macOS, iOS і Android

А тут же крім налаштування кількості затемнення важливий елемент – розтушовування, яким ви можете регулювати ступінь згладжування, а й інші фішки теж є. Є простенький елемент ретуші, який працює краще ніж Snapseed. По алгоритмах, але точково розмір точки можна змінювати. Ось тільки можливості прибрати якийсь довгастий об’єкт немає.

Можливості Photoshop Express

Є ефект усунення червоних очей, і навіть досить просунута робота з текстом. Тут можна навіть постер зробити. Є стікери та можливість додавати рамки. Можна навіть зробити колаж з однієї фотографії, тобто стилізувати її. Можна навіть мозаїку зліпити.

Adobe Photoshop Express для соцмереж

Для редагування фотографій ці можливості не надто підходять. А ось, якщо вам треба терміново зробити який-небудь анонс для instagram stories або просто в стрічку instagram з красивим текстом на якомусь тлі – карбувати цією програмою.

Що вибрати Photoshop Express або Snapseed?

Підійде, навіть краще ніж snapseed. Однак і можливості по редагуванню зображень тут не слабкі, і в деяких випадках більш розширені ніж Snapseed і BSK у будь-якому випадку додаток безкоштовний хоч і вимагає учетку Adobe. Тому рекомендуємо вам його поставити і поділитися своєю думкою.

71587 0 cookie-check Photoshop Express краще Snapseed? ▶ Думка Саші Ляпоти

Читайте також: