search
Підписатися

logo

Огляд новинок кондиціонерів 2017

26 Липня, 2017, 10:53 11

Щороку ми зустрічаємо не тільки нові моделі кондиціонерів на вітринах магазинів, а й нові, часом незнайомі для нас, бренди.

В Інтернеті дуже багато різноманітної інформації про те, як можна швидко і легко, а головне правильно, вибрати кондиціонер. Розповідали про це і ми. Інформація подібного характеру не несе якихось конкретних рекомендацій, наприклад, краще купити ось таку-то модель, а не таку. У таких статтях лише загальна інформація про те, які параметри оптимальні при певних умовах і на що в першу чергу необхідно звертати увагу при виборі нового кондиціонера. Однак варто пам’ятати, що час не стоїть на місці і щороку різні виробники оновлюють свої лінійки. А іноді трапляється і так, що на вітринах магазинів з’являються і зовсім нові малознайомі нам виробники.

Не стоїмо на місці і ми. Тому сьогодні ми вирішили розглянути кілька найбільш оптимальних моделей кондиціонерів від різних виробників, які стали новинками літа 2017 року. Всі ці кондиціонери володіють різними параметрами і характеристиками, тому ми постараємося детально розповісти вам про кожну модель максимально пізнавально. У своїй збірці ми об’єднали моделі, які розраховані на площу до 25 м², так звані «дев’ятки» і до 35 м², які ще відомі як «дванадцяті». Однак варто пам’ятати, що у кожної такої моделі є аналоги меншою потужністю або, навпаки, з більшою. Далі розглянемо п’ять найбільш популярних новинок кондиціонерів, які можна зустріти на вітринах магазинів.

Gorenje KAS35NF3SDCINVWFA

кондиционер Gorenje

Словенський виробник є одним з найвідоміших виробників сучасної побутової техніки. Не є винятком і кондиціонери, адже під брендом Gorenje виробляється чимало спліт-систем. Gorenje KAS35NF3SDCINVWFA потрапив в нашу добірку кращих новинок 2017 року завдяки незвичайному зовнішньому вигляду внутрішнього блоку, який здатен вписатися в будь-який сучасний домашній інтер’єр, і високій функціональності представленої моделі. Крім усього іншого, бренд Gorenje вселяє довіру і впевненість у тому, що спліт-система буде володіти високою якістю і ефективністю.

Обзор новинок кондиционеров 2017 года - кондиционер gorenje технологии

Модель кондиціонера Gorenje KAS35NF3SDCINVWFA розрахована на площу до 35 м². Хоча даний показник і є відносним, адже він багато в чому залежить від висоти стель, кількості побутової техніки в кімнаті і деяких інших чинників. На лицьовій стороні внутрішнього блоку розташований дисплей, на якому буде відображатися температура. Зовнішній дизайн внутрішнього блоку і вдале розташування дисплея роблять кондиціонер від компанії Gorenje сучасним зовні і практичним у використанні.

Основною особливістю моделі Gorenje KAS35NF3SDCINVWFA є його інверторний компресор, який максимально точно підтримує обрану нами температуру в кімнаті. Крім цього інверторний компресор тихо працює, він надійний і економічний у витраті електроенергії. Завдяки наявності інверторного компресора, спліт-систему від компанії Gorenje можна використовувати для обігріву приміщення при низьких температурах. Серед інших режимів, якими володіє дана модель, варто відзначити режими охолодження, обігріву, рециркуляції, автоматичної підтримки температури, нічний режим і осушення. Gorenje KAS35NF3SDCINVWFA так само має функцію іонізації.

Carrier 42QHA009N

кондиционер Carrier

Бренд Carrier в 2017 році для нас став новинкою. Ще в минулому році кондиціонери Carrier для більшості з нас були маловідомі, але вже зараз ці недорогі спліт-системи ефективно охолоджують наші оселі і допомагають нам врятуватися від спеки. І хоча спліт-системи Carrier стали для нас у 2017 році новинкою, варто відзначити, що даний виробник і бренд має досить довгу історію, а його ім’я вельми відоме в світі. І ось, нарешті, настав час і нам дізнатися про американські спліт-системи Carrier.

Обзор новинок кондиционеров 2017 года - кондиционер carrier с пду

На відміну від попередньої моделі Carrier 42QHA009N оснащена звичайним компресором, а не інверторним і розрахована на площу до 25 м². Не дивлячись на те, що кондиціонер Carrier не оснащений інверторним компресором, робота його внутрішнього блоку не надто гучна і становить всього 40 дБ в стандартному режимі. Хоча «побічним ефектом» звичайного компресора буде неможливість його роботи на обігрів при температурі на вулиці нижче -5˚С.

кондиционер Carrier внутренний блок

Зовнішній вигляд кондиціонера цілком можна назвати класичним. Внутрішній блок Carrier 42QHA009N білого кольору без додаткових декоративних вставок, саме такий, до яких ми звикли. Серед основних режимів, які присутні в функціоналі розглянутої моделі, варто відзначити режими охолодження, обігріву, рециркуляції, нічний режим і осушення. Крім цього Carrier 42QHA009N володіє турборежимом і здатністю самодіагностики, яка дозволить дізнатися про наявність помилок в роботі кондиціонера і вчасно їх усунути.

Neoclima NS-09AHEw

Neoclima NS-09AHEw

Як усі ми знаємо, на півдні дуже жарко влітку. Тому зовсім не дивно, що в південній країні Греції налагодили виробництво по збірці спліт-систем. І хоча бренд Neoclima належить грецькій компанії, кондиціонери Neoclima, включаючи розглянуту нами сьогодні модель, збираються в Китаї. Спліт-системи Neoclima стали для українських споживачів у 2017 році новинкою. Новинкою дані кондиціонери стали не тільки в плані новизни свого бренду, але і в плані конкретних моделей.

кондиционер Neoclima внешний блок

Якщо розглядати кондиціонер Neoclima NS-09AHEw, варто відзначити, що дана спліт-система здатна охолодити приміщення до 25 м². Зовні модель спліт-системи від Neoclima нічим не відрізняється від більшості тих, які ми знаємо сьогодні. Той самий внутрішній блок білого кольору, який спільно з зовнішнім блоком позбавляє нас від настирливої ​​спеки. Проте, кондиціонер Neoclima NS-09AHEw стає чудовою альтернативою відомих нам раніше спліт-систем Saturn. Neoclima в 2017 році стала відмінним аналогом сплітів Saturn маючи більш привабливий дизайн і не менший функціонал.

Серед основних функцій, які виконує спліт-система Neoclima NS-09AHEw варто відзначити режими охолодження, обігріву, рециркуляції, автоматичної підтримки температури, нічний режим і осушення. При цьому ми зможемо використовувати турборежим в тих випадках, коли нам необхідно швидко охолодити те приміщення, в якому встановлений кондиціонер Neoclima. А також режим самоочищення для економії коштів на послугах фахівця з обслуговування кондиціонерів і спліт-систем (блог Comfy категорично не рекомендує вам зловживати даними режимом, адже періодична профілактика потрібна в будь-якому випадку).

Vestfrost VFE09AF5

кондиционер Vestfrost

Компанія Vestfrost досить відома в Європі і ми добре знаємо холодильники та морозильні камери під даним брендом. Однак в 2017 році датський бренд здивував нас тим, що крім холодильного обладнання для своїх осель ми можемо придбати ще й якісні спліт-системи. Всі ми чули про інверторні технології, але мало хто знає про всі переваги, які вони нам надають. Завдяки такій технології в спліт-системах ми отримуємо більш економний пристрій у витраті електроенергії, при цьому інверторний компресор більш довговічний і досить тихий, якщо порівнювати його зі звичайним.

кондиционер Vestfrost

Варто пам’ятати, що всі ми з вами намагаємося створити максимальний затишок в своїх будинках. Зовсім не зайвим при цьому стає дизайн нашої побутової техніки. Внутрішній блок кондиціонера Vestfrost VFE09AF5 має білий корпус з індивідуальною вставкою синього кольору. Однак не тільки незвичайний дизайн нашої техніки створює нам затишок в нашому будинку, адже завдяки інверторному компресору, яким оснащена модель Vestfrost VFE09AF5, їм можна буде обігріти квартиру або будинок при температурі нижче -15˚С.

Обзор новинок кондиционеров 2017 года – пульт Vestfrost

Серед основних режимів кондиціонера Vestfrost VFE09AF5 варто відзначити режими охолодження, обігріву, автоматичної підтримки температури, нічний режим і осушення. Завдяки всім своїм режимам Vestfrost VFE09AF5 здатний працювати цілий рік нічим не поступаючись навіть найвідомішим брендам. Наша добірка новинок 2017 року досить престижна і не включає в себе низькоякісних виробників, тому наявність моделі Vestfrost VFE09AF5 говорить про те, що дана спліт-система володіє достатньою якістю і функціоналом.

Samsung AR09KQFHBWKNER

Samsung AR09KQFHBWKNER

У 2017 році полки наших магазинів поповнилися не лише новими для нас брендами. Оновили також свої моделі і відомі виробники, такі як, наприклад, Samsung. Корейський виробник побутової техніки як завжди володіє великою кількістю різноманітних фірмових технологій, які сприяють максимально комфортному використанню спліт-систем Samsung. Нова модель Samsung AR09KQFHBWKNER володіє класичним дизайном. Корпус має прямокутну форму і білий колір, в той час як моделі трохи старше мали трикутну форму, яка відрізняла спліт-системи Samsung від інших виробників.

внутренний блок

Samsung AR09KQFHBWKNER розрахований на приміщення з площею до 25 м² і оснащений звичайним компресором. Не дивлячись на те, що кондиціонер не володіє інверторними технологіями, його робота досить тиха, гучність внутрішнього блоку не перевищує 37 дБ, що можна вважати практично безшумною роботою. При цьому спліт-система від Samsung традиційно для себе має щільні Full HD фільтри, вбудований захист від перепадів напруги і антикорозійне покриття корпусу зовнішнього блоку. Таким чином, кондиціонер Samsung AR09KQFHBWKNER не тільки забезпечує комфорт своєму власнику, але і досить захищений від небезпек, які можуть вивести побутову техніку з ладу в самий незручний момент.

пульт Samsung

Спліт-система від корейського виробника має стандартний набір режимів, серед яких охолодження, обігрів, рециркуляція, нічний режим і осушення. Крім цього Samsung AR09KQFHBWKNER має антиалергенні фільтри, які застережуть нас від бактерій і шкідливих мікроорганізмів.

38115 0 cookie-check Огляд новинок кондиціонерів 2017

Читайте також:

Meizu – розбираємося в лінійці
Meizu - розбираємося в лінійці
24 Липня, 2017, 03:11 808 7
За доброю традицією – ми продовжуємо розбиратися в лінійках різних смартфонів і хочемо прояснити ситуацію з модельним  рядом  смартфонів знаменитого китайського бренду Meizu. Є жартівники,...
Смотреть результаты
У чому відмінність спліт-системи від інших типів кондиціонерів
У чому відмінність спліт-системи від інших типів кондиціонерів
Клімат в нашій країні не передбачає м’якого і прохолодного літа. Навпаки, літо у нас завжди спекотне і без кондиціонерів обійтися неймовірно складно. Ми вже давно...
Смотреть результаты
Як отримати посилання на свій профіль Facebook або YouTube із офіційного застосунку
Як отримати посилання на свій профіль Facebook або YouTube із офіційного застосунку
Якщо у вас є сторінка у Facebook або YouTube-канал, отримати посилання на власний профіль із браузеру на комп’ютері зовсім не важко — достатньо скопіювати його...
Смотреть результаты