search
Підписатися

logo

Огляд ноутбука Acer Aspire VX15

01 Червня, 2017, 10:29 8

 

Компанія Acer, виходом своєї нової моделі, в черговий раз доводить те, що не тільки настільні ПК можуть бути реально ігровими, але і ноутбуки.

Вихід нових комп’ютерних ігор для геймерів іноді стає не тільки радісною подією, а й справжнім стресом. Все тому що з плином певного часу вимоги комп’ютерних ігор до характеристик десктопів і ноутбуків неухильно ростуть, а куплений нами ноутбук кілька років тому могутнішим  не стає. Як результат, нова іграшка, яку ми так чекали кілька місяців, а то й років, не бажає коректно працювати на нашому ноутбуці на максимальних параметрах. Або,  ще гірше, і зовсім не бажає на ньому запускатися. Уважний і досвідчений геймер, звичайно ж, може завчасно ознайомитися з вимогами нових ігор і переконатися в тому, впорається його машина з запуском чи ні.

obzor-noutbuka-acer-aspire-vx5-noutbuk-s-zapushhenojj-igrojj

У тому випадку, якщо параметрів ноутбука мало і прийшов той  час, коли необхідно повністю оновити свій ноутбук покупкою нового пристрою, наш блог може порадувати Вас гарною новиною. Компанія Acer подбала про геймерів усього світу і презентувала Acer Aspire VX15, який здатний вирішити всі спірні і «тонкі» моменти, щодо ігрових якостей сучасних ноутбуків. Даний апарат має всі найсучасніші компоненти, які тільки недавно стали застосовуватися в ноутбуках, що може зробити Acer Apire VX15 одним з найбільш затребуваних ноутбуків.

Характеристики екрану Acer Aspire VX15

obzor-noutbuka-acer-aspire-vx5-izobrazhenie-na-noutbuke

Одним з найважливіших компонентів ноутбука є його екран. Тому при виборі новенької моделі, будь-який споживач буде приділяти йому чималу увагу. Це й не дивно, адже на відміну від десктопів, де можна просто змінити монітор на новий, екран ноутбука окремо замінити не вдасться. Тому на початку  необхідно знати і бачити той екран, який ми будемо надалі експлуатувати. Ну а який же дисплей в ноутбуці, який пропонує нам компанія Acer?

obzor-noutbuka-acer-aspire-vx5-noutbuk-sboku

Діагональ екрану Acer Aspire VX15 становить 15,6 “, що  не робить габарити нового ноутбука величезними. А це важливо, адже габаритний ноутбук не так комфортно транспортувати або переносити. А ми впевнені, що більшість користувачів ноутбуків не раз і не два брали свої пристрої в поїздки, відпустку, відрядження і так далі. Таким чином, ігровий Acer Aspire VX15 не створить труднощів з його транспортуванням. Крім того, екран ноутбука VX15 матовий, що дозволить його більш комфортно використовувати в сонячний час доби або в яскраво освітленому приміщенні, адже матовий екран ноутбука Acer буде захищений від відблисків.

obzor-noutbuka-acer-aspire-vx5-noutbuk-s-zapushhenojj-igrojj-sboku

Ну а так як ноутбук, який ми розглядаємо, є в першу чергу ігровою моделлю, то цілком природно, що роздільна здатність екрана відповідає формату Full HD і становить 1920х1080 пікселів. Подібний показник екрана ноутбука Acer Aspire VX15 зробить зображення, що виводиться на нього, максимально деталізованим і якісним, що, безсумнівно, важливо в процесі проходження найсучасніших ігор.

obzor-noutbuka-acer-aspire-vx5-noutbuk-v-poluslozhennom-sostoyanii

А безпосередньо над екраном в традиційному для неї місці розташувалася веб-камера ноутбука, яка, до речі, здатна знімати відео в HD-форматі. Передане з веб-камери зображення буде мати роздільну здатність 1280х720 пікселів. Таким чином, ноутбук Acer Aspire VX15 може похвалитися якісним матовим антивідблисковим  дисплеєм з Full HD роздільною здатністю  і HD-камерою на 720p.

Параметри продуктивності Acer Aspire VX15

obzor-noutbuka-acer-aspire-vx5-nizhnyaya-panel-noutbuka

Як відомо, серцем будь-якого ноутбука є його процесор. Саме від характеристик і можливостей процесора багато в чому залежить те, наскільки продуктивним і потужним буде ноутбук в результаті. А недостатні характеристики процесора, встановленого у вашому комп’ютері, безсумнівно, позначаться не в кращу сторону і на інших компонентах, якими б потужними і продуктивними вони не були. Добре, що модель Acer Aspire VX15 не відноситься до числа ноутбуків з бюджетним процесором.

obzor-noutbuka-acer-aspire-vx5-intel-core-i7

«На борту» ноутбука, що ми розглядаємо, знаходиться процесор Intel® Core ™ i7-7700HQ. Це процесор останнього на сьогоднішній день сьомого покоління, що має  найкращі  характеристики  продуктивності і енергоефективності. Саме такий процесор здатний буде максимально розкрити потенціал всіх компонентів, які встановлені на ноутбуці від компанії Acer і дозволить їм працювати з найкращого ефективністю.

obzor-noutbuka-acer-aspire-vx5-intel-kaby-lake

Intel® Core ™ i7-7700HQ володіє чотирма ядрами і тактовою частотою 2,8 ГГц, а в boost-режимі здатний розганяти свій функціонал до 3,8 ГГц. Крім цього, встановлений на Acer Aspire VX15 процесор підтримує технологію багатопоточності Hyper-Threading. Нова архітектура процесора Intel® Core ™ i7-7700HQ під назвою Kaby Lake порівняно з попереднім поколінням, зробила нові процесори не тільки більш продуктивними, але і більш економними, що дозволяє подовжити ноутбуку його автономність. Практичні ж тести процесорів сьомого покоління від Intel вказують на його наявну перевагу перед попередниками.

obzor-noutbuka-acer-aspire-vx5-intel-core-i7-logotip

Звичайно ж, не один лише процесор відповідає за підсумкові параметри продуктивності пристрою. Найважливішою  ланкою в цьому процесі є ще й оперативна пам’ять. Саме зв’язка продуктивності процесора і обсягу оперативної пам’яті, найчастіше вказує на потужність ноутбука. У моделі Acer Aspire VX15 встановлено 8 Гб оперативної пам’яті DDR4. Такого обсягу достатньо для ефективної роботи ноутбука і запуску найсерйозніших комп’ютерних ігор. Безсумнівно, нам так само важливий і обсяг вбудованої пам’яті, яку має ноутбук, адже установка сучасних комп’ютерних ігор дуже швидко може заповнити жорсткий диск. Acer Aspire VX15 має 1 Тб на HDD, чого цілком вистачає в сучасних реаліях геймерів.

Можливості графічного адаптера Acer Aspire VX15

obzor-noutbuka-acer-aspire-vx5-klaviatura-noutbuka

Сьогодні ми розглядаємо з вами справжній геймерський ноутбук, а одним з головних і невід’ємних атрибутів будь-якого комп’ютера ігрового рівня, є його відеосистема. І хоча сучасні процесори мають інтегровані відеоадаптери, часом навіть досить непогані  та  продуктивні, тим не менш, їх потужності далеко не завжди вистачає для запуску на повноцінних параметрах улюбленої комп’ютерної гри. Графічний адаптер, встановлений на Acer Aspire VX15, може вважатися чи не відзнакою або навіть гордістю розглянутого ноутбука.

obzor-noutbuka-acer-aspire-vx5-videokarta-noutbuka

Відеокарта NVIDIA GeForce GTX 1 050 Ti остаточно була представлена на Consumer Electronic Show 2017, яка зовсім недавно проходила в Лас-Вегасі. Найсучаснішим графічним адаптером від NVIDIA з архітектурою Pascal GP107 будуть оснащені близько вісімдесяти моделей, серед яких і Acer Aspire VX15.

 

obzor-noutbuka-acer-aspire-vx5-nvidia-logotip

До речі, NVIDIA випустила два графічних адаптера GTX 1050 і GTX 1050 Ti для ноутбуків і десктопів. Модель ноутбука Acer Aspire VX15 обладнана другим варіантом, який відрізняється більшою продуктивністю відразу в декількох параметрах. Тим часом, практичне тестування відеокарти NVIDIA GTX 1050 Ti показало, що дана редакція саме для ноутбуків перевершує за своїми основними показниками навіть ті версії, які призначені для десктопів. Перевершує GTX 1050 Ti інші редакції в тактовій частоті свого функціоналу в базовому режимі і в boost-режимі, а так само в швидкості заповнення текстур. Таким чином, твердження, нібито по-справжньому ігровим може бути тільки настільний комп’ютер, потроху втрачає свою істинність, а ми стаємо свідками того, як їм на зміну приходять більш продуктивні ноутбуки.

obzor-noutbuka-acer-aspire-vx5-geforce-gtx

NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti, яка встановлена в Acer Aspire VX15 має 4 Гб відеопам’яті GDDR5. Даного обсягу більш ніж достатньо для більшості процесів, а в комплексі з найпотужнішим процесором останнього покоління і оперативною пам’яттю 8 Гб, показники відеосистеми ноутбука Acer Aspire VX15 здатні будуть розкритися по максимуму.

Додаткові  параметри  ноутбука Acer Aspire VX15

obzor-noutbuka-acer-aspire-vx5-noutbuk-v-zakrytom-sostoyanii

Корпус ноутбука Acer Aspire VX15 виконаний в чорному кольорі з невеликими вставками червоного кольору. Його зовнішній вигляд дещо незвичайний, що надає йому більш індивідуальний  характер і робить набагато  сучаснішим. Однак висока продуктивність і застосування найпотужніших основних компонентів робить розглянуту модель досить масивною,  її вага становить понад 3,5 кг. Іншими словами, Acer VX15 не відноситься до категорії ультра буків

obzor-noutbuka-acer-aspire-vx5-bokovaya-panel-noutbuka

З коробки дана модель має  попередньо встановлену  операційну  систему Linux, і можна розраховувати на практичну відсутність ОС, адже ігровий ноутбук на Linux мало кого влаштовує. Таким чином, отримавши в своє розпорядження Acer Aspire VX15, будьте готові до того, що на нього необхідно буде встановлювати Windows 10. Для установки ж операційної системи не буде доступний оптичний привід, який в ноутбуці від Acer просто відсутній. Але це мало кого засмутить, адже оптичні диски вже не перший рік вважаються застарілим типом носіїв.

obzor-noutbuka-acer-aspire-vx5-verkhnyaya-kryshka-noutbuka

Для зовнішніх пристроїв і накопичувачів в розпорядження користувача Acer Aspire VX15 надходить один USB 2.0 і три порти USB 3.0 / 3.1. Так само присутній один HDMI, аудіо-вихід 3,5 мм, і SD-кардрідер. Для безпеки передбачений замок Кенсингтона. Ноутбук Acer Aspire VX15 підтримує бездротові з’єднання Bluetooth і Wi-Fi.

Отже, розглянутий нами ноутбук Acer Aspire VX15 дійсно зможе вразити геймерів своїми найпередовішими основними компонентами, які, напевно, будуть зберігати актуальність і затребуваність ще не один рік. Іншими словами, якщо Ви обзаведетеся таким ноутбуком, недолік в технічних параметрах Ви відчуєте ще дуже не скоро. Чому ж ми так активно пропонуємо звернути увагу на Acer Aspire VX15 саме геймерам? Посудіть самі, розглянуті вище параметри даного ноутбука не можуть віднести  дану модель до офісних рішень або комп’ютерів лише для Інтернету або навчання. Ноутбук Acer Aspire VX15 здатний вирішити абсолютно будь-яке поставлене перед ним завдання!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

35777 0 cookie-check Огляд ноутбука Acer Aspire VX15

Читайте також:

Огляд найтоншого і легкого 12-дюймового ноутбука Apple MacBook (2016)
Огляд найтоншого і легкого 12-дюймового ноутбука Apple MacBook (2016)
01 Червня, 2017, 10:27 1039 7
  Через рік після випуску ультратонкого і легкого 12-дюймового MacBook компанія Apple вирішила оновити цю модель. Apple MacBook (2016) є першим ноутбуком компанії, який виконаний...
Смотреть результаты
Історія успіху. Компанія Samsung
Історія успіху. Компанія Samsung
На сьогодні Samsung Group є одним з найбільших промислових концернів у світі. Головний слоган компанії Samsung звучить так: «Imagine the Possibilities» – «Уяви можливості». З...
Смотреть результаты
СІМ ДЮЙМІВ І ТРИ КОЗИРА. ОГЛЯД ПЛАНШЕТА Samsung Galaxy Tab A 7.0 (2016)  ФОТО
СІМ ДЮЙМІВ І ТРИ КОЗИРА. ОГЛЯД ПЛАНШЕТА Samsung Galaxy Tab A 7.0 (2016) ФОТО
В минулому місяці компанія Samsung здивувала своїх шанувальників «непомітною» презентацією своєї планшетної новинки –  Samsung Galaxy Tab A 7.0 (2016 ).Схоже вона вирішила не витрачати...
Смотреть результаты