search
Підписатися

logo

Огляд пральної машини Samsung WW8500 AddWash

25 Травня, 2017, 04:01 8

Прекрасним доповненням до немаленького модельного ряду пральних машин від Samsung стає пральна машина ww8500 AddWash. Неординарним вихід цієї моделі у продаж робить одна, здавалося б проста, функція. У цій пральній машині ви зможете легко додавати забуту білизну в барабан, навіть якщо вже почався процес прання. Такою можливістю вперше можуть похизуватися пральні машини з фронтальним завантаженням.

Проте пральна машина Samsung ww8500 AddWash не стала в цій справі першопрохідцем, адже незадовго до неї з’явилась модель  практично аналогічна ww6500 AddWash. Це дві неймовірно схожі пральні машини, але модель ww8500 AddWash все ж таки буде вигідно відрізнятися від свого побратима.
samsung ww8500 2

Компанія Samsung вирішила реалізувати в моделі ww8500 AddWash всі найкращі та передові технології, які будь-коли застосовувала в пральних машинах і доповнила все це новими розробками, які повинні зробити нову модель, чи не найсучаснішою або, навіть футуристичною пральною машиною сьогодення.

Дверцята з функцією AddWash

Samsung WW8500 AddWash дверца

Саме дверцята з функцією AddWash роблять новий модельний ряд пральних машин Samsung таким унікальним, в тому числі і модель ww8500. Великий завантажувальний люк нової пральної машини оснащений додатковими дверцятами, завдяки яким ви зможете додати забуту білизну вже після початку процесу прання. Ці дверцята достатнього розміру, щоб додавати габаритні речі, такі як штани, сорочки, светри, тощо.
samsung ww8500 1

Раніше додати забуту білизну після старту циклу прання ви могли тільки лише в пральних машинах з вертикальним завантаженням, але компанія Samsung вирішила додати цю, безумовно, потрібну можливість і в більш популярні серед покупців пральні машини з фронтальним завантаженням. Згідно з дослідженням все тієї ж компанії Samsung, майже 90% споживачів хотіли б мати можливість додати білизну після початку прання. Та відкрити дверцята можна не в будь-який момент прання:

  • По-перше, вона оснащена дитячим замком. Ви зможете заблокувати дверцята AddWash,щоб ваша дитина не отримала до неї випадкового доступу.
  • По-друге, дверцята AddWash, не відкриються у випадку, якщо температура всередині барабана буде вищою за 50ºС.

Таким чином компанія Samsung вирішила потурбуватись про безпеку всієї вашої родини.
Обзор стиральной машины ww8500 - дверца addwash в закрытом виде

Поява дверцят AddWash може вивести пральні машини Samsung на якісно новий рівень попиту в порівнянні з найближчими конкурентами, адже аналогічних моделей, навіть з приблизно схожими функціями у конкурентів просто немає.

Далі мова піде про технології, які ми вже описували в нашій статті«Як  вибрати  пральну машину», та зараз ми зупинимося на кожній більш детально..

Функция Smart Control

Віднині пральні машини стають не тільки корисними, але й розумними. Завдяки функції Smart Control компанія Samsung реалізувала можливість синхронізувати пральні машини нової лінійки зі смартфоном. Ця, унікальна на сьогодні функція для пральних машин,дозволить управляти вашим побутовим приладом за допомогою смартфона чи планшета..

Функція Smart Control буде доступна для будь-якого пристрою на базі Android чи IOS
samsung addwash

Отримавши доступ до пральної машини ww8500 AddWash зі свого гаджета, ви зможете:

  • Повністю контролювати процес прання. Ви будете знати, який цикл прання запущений в роботу, скільки часу залишилось до його завершення і на якому етапі цього циклу знаходиться процес
  • Отримувати повідомлення про початок процесу прання чи його завершення. Це важливо, якщо ви перете велику кількість білизни в декілька прийомів, щоб мінімізувати паузи між пранням, і тим самим зекономити дорогоцінний час.
  • Почати процес прання за допомогою свого смартфона, чи навпаки призупинити прання, якщо це буде необхідно.

Все це можна буде зробити, навіть якщо ви знаходитеся не вдома, адже Smart Control працює дистанційно.

Функцією Smart Control компанія Samsung вирішила полегшити побут сучасної домогосподарки. Адже тепер будь-який володар пральної машини ww8500 AddWash може не бути прив’язаним до самої пральної машини. Відтепер вся панель управління пральною машиною буде знаходитися в вашому смартфоні.

Технологія VRT Plus

низкий уровент шума

Модель пральної машини ww8500 оснащена технологією VRT Plus, що суттєво знижує  шумові показники і вібрації під час прання та віджимання. Ідеальне балансування барабана забезпечується завдяки тривимірному датчику вібрацій, котрі використовуються в технології VRT Plus™.

Така технологія робить нову пральну машину Samsung ww8500 AddWash однією з найтихіших сучасних пральних машин, які схильні до найменших вібрацій. Таким чином можна забути про ті часи , коли віджимання вашої пральної машини відчували на собі всі мешканці будинку, а процес прання не залишався непомітним для всіх ваших сусідів. Відтепер пральні машини стають по-справжньому безшумними.

Технологія Smart Inverter

Крім технології VRT Plus, тиху роботу пральної машини забезпечує двигун по технології Smart Inverter.
инверторный двигатель в стиральной машине

При виробництві своїх інверторних двигунів компанія Samsung відмовилась від традиційних щіток, а встановила потужні магніти , які забезпечують плавну роботу двигуна і його довговічність і мінімізацію шумових показників.

Технологія Eco Bubble

Пральна машина ww8500 AddWash оснащена традиційною для пральних машин від компанії Samsung технологією Eco Bubble.
Samsung технологией Eco Bubble

Суть даної технології досить проста, але неймовірно ефективна. В пральній машині встановлено додатковий насос, який генерує піну. Підвищене утворювання піни дозволяє значно ефективніше відпирати білизну. Крім того технологія Eco Bubble™, завдяки великій кількості піни і бульбашок дозволить вам прати при більш низьких температурах води, ніж раніше. Таким чином ви зможете додатково зекономити електроенергію. Крім того, витрати прального порошку  в пральних машинах з технологією Eco Bubble™ також менші .

Технології Super Speed и Speed Spray

Нову лінійку пральних машин Samsung  також оснастили і новим циклом прання, який обіцяє отримати більшу популярність, завдяки співвідношенню короткого часу і більшої ефективності. Функція Super Speed  виконує ефективне прання без зменшення якості в порівнянні з іншими повними процесами всього за 59 хвилин.

Обзор стиральной машины ww8500 - speedspray

Щоб не погіршилась якість прання при суттєво зменшеній тривалості  процесу, компанія Samsung запровадила в процес прання Super Speed технологію Speed Spray.Суть технології Speed Spray, полягає в тому, що практично в один момент пральна машина вистрілює безліччю струменів води.Ця технологія дуже схожа на застарілу душ-систему, яка вже застосовувалась в багатьох пральних машинах різних виробників. Проте компанія Samsung відродила цю технологію, допрацювала і покращила, що дозволило миючим засобам працювати більш ефективно і швидше.

Технологія Speed Spray працює в стандартних налаштуваннях режиму Super Speed при завантаженні білизни не більше 5 кг.
Обзор стиральной машины ww8500 - smartcheck

Функція Smart Check

В пральних машинах ww8500 AddWash реалізована технологія автоматичної системи діагностики Smart Check. Завдяки функції Smart Check ви зможете діагностувати помилки пральної машини за допомогою смартфона чи планшета. Також Smart Check запропонує можливі варіанти усунення такої помилки. Завдяки цій функції вам не знадобиться викликати спеціаліста, щоб він зміг розібратися, що ж не так з вашою пральною машиною і, як наслідок зекономити сімейний бюджет.

Що ж робить Samsung WW8500 AddWash унікальною? 
Обзор стиральной машины ww8500 - уникальность стиральной машины

Нова лінійка пральних машин від Samsung AddWash дійсно унікальна. Адже ніколи раніше не вдавалось реалізувати ідею додавання білизни  після початку прання у фронтальні пральні машини.

Модель цієї лінійки ww8500 AddWash  має всі шанси стати флагманом серед пральних машин Samsung. Це повногабаритна пральна машина з завантаженням 12 кг. Вона володіє всіма сучасними технологіями, які застосовує компанія Samsung в своїх пральних машинах і доповнена новими, такими, як дверцята AddWash, функції Smart Control і Super Speed, технологіями Speed Spray і Smart Check. Крім того модель ww8500 AddWash є однією з небагатьох, яка має підсвітку барабана.
подсветка барабана

Підсвітка барабана доповнює і без того незвичайний дизайн пральної машини ww8500 і послугує цікавим доповненням для тих, хто любить спостерігати за роботою пральної машини.

Samsung ww8500 AddWash не буде знаходится в бюджетному чи навіть в середньому ціновому сегменті. Це справжній флагман серед пральних машин Samsung, який володіє багатьма функціями і технологіями, що в значній мірі полегшать побут всієї вашої родини. Це преміальний сегмент, для придбання якого посередній українській родині треба «піднакопичити». Проте це того варте.

34912 0 cookie-check Огляд пральної машини Samsung WW8500 AddWash

Читайте також:

Огляд смартфонів Samsung серии А 2017
Огляд смартфонів Samsung серии А 2017
25 Травня, 2017, 03:55 1249 8
Одним з найочікуваніших смартфонів корейського виробника Samsung є серія середнього цінового сегмента, а саме моделі А3, А5 і А7. Початок нового року ознаменується зовсім не...
Смотреть результаты
Огляд смартфона Huawei GR5 2017
Огляд смартфона Huawei GR5 2017
До китайських брендів можна ставитись по-різному, але китайські компанії все частіше стають лідерами у різних сферах виробництва. Більшість з нас прекрасно пам’ятають ті недалекі часи,...
Смотреть результаты
Огляд пылососа PHILIPS PowerPro Aqua FC 6402/01
Огляд пылососа PHILIPS PowerPro Aqua FC 6402/01
Про домашні пилососи Пилосос став невід’ємним атрибутом сучасної оселі. Прибирання сучасної квартири більше не потребує застосування незручних віника і совка. Більше того, багато пилососів навіть...
Смотреть результаты