search
Підписатися

logo

Огляд мультиварки Philips HD4749

25 Травня, 2017, 02:55 5

Невід’ємним атрибутом сучасної домогосподарки на кухні давно став такий пристрій, як мультиварка. Мультиварка може жарити, варити, тушити, випікати, в цілому все те, на що донедавна витрачалось так багато часу та сил під час готування. Більш того, мультиварка здатна робити все це без вашого втручання, звільнюючи таким чином ваш дорогоцінний час.

Іншими словами, поки мультиварка займається приготуванням, ви можете витратити вільний час на себе та свою сім’ю, не турбуючись через те, що щось згорить або википить. Адже мультиварка без зайвих команд припинить готувати у чітко вказаний час. Більш того, якщо це буде необхідно, не дасть вашому обіду охолонути, поступово підігріваючи його.

Як правильно обрати мультиварку ми вже розповідали. Тепер же ми оглянемо одну з найновіших моделей одного з провідних виробників мультиварок. Компанія Philips регулярно тішить нас новими моделями різноманітних за ціновими категоріями мультиварками. За останні кілька років мультиварки Philips пройшли довгий еволюційний шлях від кашоварок, таких як модель HD3027, до сучасних багатофункціональних мультиварок та скороварок.

.Обзор мультиварки Philips hd4749 – мультиварка в работе

Далі ми розглянемо найновішу на сьогодні мультиварку від Philips модель HD4749. У цій мультиварці розробники спробували поєднати разом усі свої запатентовані технології та напрацьовані переваги перед конкурентами.

Загальні характеристики моделі

Нова модель має комбінований корпус з нержавіючої сталі та пластику. Виробляється дана модель для нашого ринку переважно у чорному кольорі, але, можливо, вам пощастить вам пощастить знайти аналогічну модель у білому корпусі. Корпус мультиварки, традиційно для Philips, оснащений двома тримачами для лопаток та ополоників з правої та лівої сторін.

Керування всіма режимами та процесами розташовано на фронтальній частині пристрою. Завдяки сенсорній панелі ви зможете обрати один з двадцяти двох необхідних режимів, включити режим мультиповар або VitaPlus, а також відрегулювати необхідний час та температуру приготування.

Обзор мультиварки Philips hd4749

Мультиварка Philips HD4749 укомплектована п’ятилітровою чашею з керамічним покриттям ProKeram. У більш ранніх моделях своїх мультиварок компанія Philips виготовляла чаші без ручок, але комплектувала всі свої мультиварки зручними силіконовими рукавичками-прихватками. Зараз же ви не знайдете у комплекті ані рукавичок-прихваток, ані елементарних лопатки чи ложечки, проте чаша сучасної мультиварки HD4749 оснащена зручними ручками, які не дозволять вам обпектись в той часи, коли ви доставатимете її з гарячою мультиварки.

 

Обзор мультиварки Philips hd4749 - чаша прокерам

 

А ось відсутність у комплектації лопатки та ложечки виправдати нічим, такі необхідні аксесуари потрібно буде докупати окремо.

Для тих, хто не одноразово зустрічався з мультиварками Philips у побуті, вже звична потужність будь-якої з моделей без функції скороварки – 980 Вт. Дійсно, раніше всі моделі мультиварок від компанії Philips від найдешевших до флагманських моделей мали потужність 980 Вт. Але цю традицію вирішили змінити, нова модель HD4749 матиме потужність цілих 1 070 Вт. Потужність нової мультиварки від Philips виявилась більшою за потужність деяких скороварок. Тим не менш, всередині моделі HD4749 не передбачено створення високого тиску, тому як скороварка вона працювати не може. Хоча швидкість приготування у моделі HD4749 вигідно відрізняється від попередніх версій.

 

Обзор мультиварки Philips hd4749 – панель управления

У той час як конкуренти вже давно виготовляють моделі мультиварок з кількістю режимів від 16 до 50, а іноді і більше, компанія Philips навідріз відмовлялась впроваджувати у своїх мультиварках більше 15 автоматичних програм (за виключенням декількох флагманських моделей). Пояснювалось це напрочуд просто: навіщо мультиварці багато непотрібних автоматичних режимів, якщо є програма мультиповар? А дійсно, навіщо? Але у моделі HD4749 розробники вмістили цілих 22 автоматичних режими. Серед автоматичних режимів мультиварки Philips HD4749: рис, крупи, плов, каша, приготування на парі, варка, супи, жарка, томління, тушіння, напої, паста, яйця, холодець, рагу, піца, запікання, піч, йогурт, кефір.

У підборі автоматичних режимів виробники не схалтурили. Ні про жодну з програм не можна сказати, що вона не потрібна. Дійсно, кожен режим у моделі HD4749 може знадобитись у побуті будь-якої домогосподарки.

мультиварка с приготовленными рецептами

Крім цього у мультиварці Philips HD4749 є режим мультиповар, в якому ви зможете готувати рецепти власноруч без книги рецептів, яка є у комплекті.

Також є режим під назвою “Мій рецепт”. Суть режиму полягає у наступному. Якщо ви готували щось з ручним налаштуванням, протягом 10 хвилин після закінчення приготування ви можете запрограмувати ці настройки в режим “Мій рецепт”, отримуючи таким чином додаткову автоматичну програму власної розробки.

Philips hd4749 – съёмная крышка

Великий плюс мультиварки HD4749 ще і в тому, що виробник передбачив зйомну кришку, яку необхідно мити після кожного приготування, тому що вона вбирає запахи. У небагатьох моделях мультиварок Philips ця кришка раніше знімалась, але в мультиварці Philips HD4749 догляд за нею став набагато простішим, адже у цій моделі кришка, нарешті, стала зйомною.

Особливі технології від Philips

Поряд з планшетами та смартфонами мультиварки стали одними з найбільш продаваних пристроїв у 2014 та 2015 роках. Тому цілком природньо, що компанія вирішила отримати лідерство у цій сфері дрібного побуту. Заслуговане визнання мультиварки Philips почали отримувати з впровадженням цією компанією власних запатентованих технологій і розробок.

ProKeram

оготип прокерам

 

Мультиварка Philips HD4749 оснащена п’ятилітровою чашею на п’ятишаровій основі та має покриття, яке інженери Philips  називають нанокерамічним, більш відоме нам під брендом ProKeram. Такі чаші можна мити у посудомийній машині, що суттєво спрощує догляд за нею. Крім того, виробник запевняє, що таке покриття неймовірно міцне, тому у такій чаші дозволяється використання металевих приборів, таких як ложка, лопатка та ополоник. Але, як і раніше, не можна використовувати гострі ножі та виделки.

Повністю незруйновним покриття чаші мультиварки поки що зробити не вдалося.

VitaPlus

 

Папка «Фото», Обзор мультиварки Philips hd4749 – логотип витаплюс

Лінійка мультиварок з технологією VitaPlus вийшла ще у 2015 році. Наявністю такої технології може похизуватись і модель HD4749. Кажучи простими словами, технологія VitaPlus забезпечує зберігання максимальної кількості вітамінів у продуктах, що готуються. Якщо розглядати цю технологію з технічної точки зору, її суть полягає у подвійному нагрівальному елементі, розташованому на дні мультиварки. Завдяки такому ТЕНу нагрівання чаші відбувається максимально рівномірно без найменших перепадів температур. Завдяки цьому відсутній ризик пригорання ваших продуктів.

Мультиповар Pro

 

логотип мультиповар про

 

У будь-якій більш-менш вартій уваги моделі мультиварки від будь-якого виробника є режим мультиповар. Як відомо майже кожному, суть цього режиму полягає у тому, що вручну ви можете встановити час і температуру приготування рецепту. Такий режим використовується у тому випадку, якщо в наборі автоматичних програм не знайшлось потрібної саме вам.

Однак не всі рецепти готуються в один етап. Іноді, наприклад, необхідно спочатку обжарити продукт, а потім його потушити. У мультиварці зі звичайним лише традиційним режимом мультиповар вам доведеться відволікатись на зміну цих етапів приготування. Але в мультиварці Philips HD4749 для таких випадків крім режиму мультиповар передбачено цикл Мультиповар Pro.

мультиварка hd4749

Суть такого режиму полягає в тому, що вам надається можливість задати до дев’яти етапів приготування рецепту. На кожному етапі ви зможете виставити індивідуальну температуру та час, що дозволить вам у подальшому не відволікатись на зміну режимів мультиварки.

 

Висновок

Обзор мультиварки Philips hd4749 – жарка в мультиварке

Крім описаних вище високих сучасних технологій, мультиварка Philips HD4749 має традиційний 3D-нагрів, без якого не обходиться жодна сучасна мультиварка Philips, відкладання старту до 24 годин та автопідігрівом, який не дасть приготованому рецепту охолонути раніше потрібного.

У комплектації моделі Philips HD4749 є чаша, корзина для приготування на парі та книга рецептів. Лопатка та ложка у стандартну комплектацію не входять, тому, якщо вони будуть вам необхідні, потрібно буде їх купити окремо.

Виготовляється мультиварка Philips HD4749 у Китаї (зараз знайти мультиварку виготовлену не у Китаї надзвичайно складно) та має гарантію два роки з дня покупки.

Мультиварка Philips HD4749 стала прекрасним продовженням модельного ряду мультиварок Philips за відносно невисоку вартість. Іншими словами, вона дійсно коштує своїх грошей.

 

90204 0 cookie-check Огляд мультиварки Philips HD4749

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Не ідеально, а приваблює. Огляд серії доступних смартфонів Samsung J (2016)
Не ідеально, а приваблює. Огляд серії доступних смартфонів Samsung J (2016)
25 Травня, 2017, 02:26 715 6
Ідеальних людей немає. Чомусь, так вважають. І навіть коли здається, що он той чи ота – еталон: і в зовнішності вад немає, все просто чудово,...
Смотреть результаты
Galaxy S7 і окуляри Gear VR роблять віртуальну реальність неймовірно доступною
Galaxy S7 і окуляри Gear VR роблять віртуальну реальність неймовірно доступною
Компанія Samsung спільно з Oculus створила окуляри, які здатні повністю змінити уявлення користувачів про можливості мобільних пристроїв, і перетворити Galaxy S7 в портативну розважальну VR-платформу....
Смотреть результаты
Огляд кавомашини преміум класу  PrimaDonna Elite
Огляд кавомашини преміум класу PrimaDonna Elite
Кавомашина PrimaDonna Elite є результатом новітніх розробок компанії De’Longhi, і пропонує споживачеві найширший вибір кавових напоїв, інноваційний  інтерактивний спосіб управління, а також повну персоналізацію рецептів....
Смотреть результаты