search
Підписатися

logo

Galaxy S7 і окуляри Gear VR роблять віртуальну реальність неймовірно доступною

24 Травня, 2017, 12:59 7

Компанія Samsung спільно з Oculus створила окуляри, які здатні повністю змінити уявлення користувачів про можливості мобільних пристроїв, і перетворити Galaxy S7 в портативну розважальну VR-платформу.

Для тих, хто ніколи не використовував VR-гарнітуру, окуляри Samsung Gear VR можуть здатися марним аксесуаром, за який не варто переплачувати, тому компанія добре продумала маркетинг, і дарувала окуляри безкоштовно всім, хто робив передзамовлення на Galaxy S7. Завдяки Samsung Gear VR фільми, ігри та фотографії відкриються для вас з абсолютно іншого боку. Ви більше не будете просто стороннім спостерігачем, а опинитеся «всередині» епіцентру подій.

За допомогою комбінації Samsung Gear VR і Galaxy S7 Ви зможете грати в ігри, насолоджуватися чарівними пейзажами, відвідувати на космічних кораблях інопланетні світи, занурюватися під воду, і бути присутнім на концертах зірок, навіть якщо Ви не змогли потрапити на виступ в реальному світі.

Віртуальна реальність ще ніколи не була такою доступною. Смартфон Galaxy S7 і окуляри Gear VR допоможуть вам зануритися в майбутнє вже сьогодні!

Galaxy S7 и очки Gear VR делают виртуальную реальность невероятно доступной - фото 1

Початкове налаштування Samsung Gear VR

Samsung і Oculus зробили так, що до моменту підключення смартфона до окулярів Gear VR, Ви не побачите на ньому навіть натяку на те, що він може використовуватися в якості розважальної VR-платформи.

Але варто вам підключити Galaxy S7 до Gear VR, як він відразу починає розуміти, що потрібно робити далі. Якщо Ви використовуєте смартфон з VR-окулярами вперше, відразу ж після підключення до Gear VR Galaxy S7 запропонує вам відключити його від окулярів для того, щоб встановити додаток Oculus, і налаштувати свій аккаунт.

Зробити це через інтерфейс окулярів не можна, але хороша новина полягає в тому, що налаштовувати Gear VR вам доведеться лише один раз. При кожному наступному використанні система буде «підхоплювати» наявні настройки, і буде занурювати вас у віртуальну реальність відразу ж після підключення Galaxy S7 до окулярів.

Після того, як в своєму смартфоні Ви ввійдете в додаток Oculus, система покаже вам навчальний матеріал, завдяки якому Ви зможете розібратися в усіх нюансах. Додаток виконаний просто і інтуїтивно зрозуміло, тому, коли навчання закінчиться, будь-який користувач зможе легко впоратися з його інтерфейсом.

На наш погляд, розробникам вдалося зробити процес початкового налаштування Gear VR настільки простим, наскільки це тільки було можливо.
Galaxy S7 и очки Gear VR делают виртуальную реальность невероятно доступной - настройка

Інтерфейс Samsung Gear VR

Якісні VR-окуляри повинні відповідати, як мінімум, двом вимогам: бути легкими і ергономічними, щоб вам було комфортно їх використовувати протягом тривалого часу, і мати простий і зрозумілий інтерфейс. Samsung Gear VR є набагато зручнішими, ніж більшість сучасних окулярів віртуальної реальності конкурентів. Інтерфейс Samsung Gear VR є, мабуть, найкращим з усіх, які ми бачили.

Одягнувши окуляри, Ви опинитеся в неймовірно просторому павільйоні з плаваючими в тривимірному просторі елементами. Для навігації можна використовувати тачпад, який знаходиться на зовнішньому боці  корпусу Samsung Gear VR. На корпусі окулярів є клавіші регулювання гучності і ролик настройки різкості зображення. Завдяки цій можливості користуватися окулярами з комфортом зможуть люди з різним зором.

Galaxy S7 и очки Gear VR делают виртуальную реальность невероятно доступной - дизайн

Розробники з Oculus приділили дуже багато уваги інтерфейсу окулярів. Якщо Ви зайдете в магазин і вирішите придбати який-небудь додаток, ви побачите про нього дуже багато інформації. Точність керування в інтерфейсі – на висоті. Коли Ви потрапляєте у віртуальний інтерфейс, перед вашими очима з’являється курсор у вигляді хрестика, переміщати який Ви зможете поворотами голови. Така система управління є дуже простою і інтуїтивно зрозумілою: дивитесь вправо, курсор рухається за вами.

Точність наведення курсору настільки висока, що Samsung Gear VR прекрасно підійдуть для ігор, де потрібне швидке позиціонування, наприклад, для шутерів. А якщо докупити спеціальний джойстик, грати в подібні ігри буде ще цікавіше.

Galaxy S7 и очки Gear VR делают виртуальную реальность невероятно доступной - приложение

Під час експлуатації Samsung Gear VR нас найбільше вразила можливість дивитися власні відео, завантажені або зняті на смартфон, з імітацією присутності в кінотеатрі. На вибір пропонується п’ять різних віртуальних студій, в яких можна відчути неймовірний ефект занурення.

Через 20 хвилин перегляду Ви починаєте забувати, де перебуваєте, а ваш мозок починає вірити, що Ви сидите в порожньому кінозалі: повернувши голову, ви бачите сусідні сидіння, на які реалістично падає світло від величезного екрану. Просто вдумайтеся – компактні окуляри Gear VR дозволяють вам насолодитися фільмом так, як ніби Ви сидите перед величезним екраном в IMAX’e, але при цьому такий кінотеатр Ви завжди можете взяти з собою.
Galaxy S7 и очки Gear VR делают виртуальную реальность невероятно доступной - интерфейс

Остання версія інтерфейсу Oculus дозволяє ділитися своїм досвідом присутності у віртуальній реальності з іншими користувачами. Системне меню тепер включає в себе можливість робити скріншоти і записувати відео, якими Ви зможете поділитися, як тільки відключите смартфон від Gear VR.

Варто відзначити, що скріншоти і відео мають роздільну здатність 1024 × 1024, і готові до перегляду без будь-яких додаткових маніпуляцій з форматами.

Компанія Oculus розробляла інтерфейс дуже тривалий час, і на наш погляд у них вийшло створити по-справжньому досконалий продукт.
Galaxy S7 и очки Gear VR делают виртуальную реальность невероятно доступной – интерфейс (2)

Додаток Samsung Gear VR

Після того, як Ви налаштували Samsung Gear VR, на головному екрані вашого смартфона з’явиться значок Oculus. Ця програма створена для того, щоб легко керувати завантаженням і налаштуванням VR-додатків до того, як Ви потрапили в віртуальний світ.

Інтерфейс програми Oculus дуже схожий на традиційний магазин додатків, завдяки чому ви можете шукати програми по категоріям, за кількістю завантажень, дату виходу і так далі.

Перед тим, як додатки потрапляють в магазин, вони перевіряються. Перед завантаженням Ви зможете побачити рейтинг додатків і системні вимоги, необхідні для їх запуску. Якщо, наприклад, для будь-якої гри потрібно джойстик, ви це побачите.

Магазин додатків Oculus використовує окремий акаунт, і не пов’язаний з Google Play Store, тому для того, щоб завантажувати додатки, вам буде необхідно ще раз ввести дані вашої кредитної картки.

У майбутньому компанія Oculus планує розвивати соціальну направленість в віртуальній реальності. Уже зараз в вашому профілі в додатку Oculus Ви можете знайти і додати своїх друзів. Завдяки цьому ви зможете спільно використовувати деякі додатки і грати в ігри. Поки таких додатків небагато, але в майбутньому компанія Oculus планує зробити свій сервіс схожим на Xbox Live.

Galaxy S7 и Gear VR делают виртуальную реальность невероятно доступной - приложениеВисновок

Samsung Gear VR – дуже крута річ! Ще кілька років тому технології віртуальної реальності були настільки недоступні, що ніхто і подумати не міг, що за допомогою смартфона і VR-окулярів, загальна вартість яких не перевищує 1000 $, можна буде повноцінно зануритися у віртуальний світ.

Компанії Oculus і Samsung працювали над Gear VR протягом останніх двох років, і можна сміливо заявити, що у них вийшло створити унікальний і десь навіть фантастичний продукт.
Galaxy S7 и очки Gear VR делают виртуальную реальность невероятно доступной - заключение

Чи варто купувати Samsung Gear VR? Безсумнівно!

Якщо Ви цікавитеся технологіями віртуальної реальності, але не плануєте купувати потужний ігровий комп’ютер або PlayStation 4, Samsung Gear VR є чудовою альтернативою. У тандемі з Samsung Galaxy S7 окуляри показують максимальну продуктивність, а завдяки їх невисокій вартості ви вже зараз зможете «з головою» зануритися у віртуальний світ.

В даний час ми стоїмо на початковому етапі розвитку цієї технології. Звичайно, в напрямку віртуальної реальності ще є, куди рости, але сам факт того, що за допомогою смартфона і VR-окулярів можна так розширити горизонти споживання контенту змушує задуматися.

Мабуть, єдиним недоліком Gear VR для користувачів смартфонів інших брендів є прив’язка окулярів до пристроїв Samsung. Але, якщо заглибитися в суть, приходить розуміння, що по-іншому бути й не може. Компанія Samsung робить величезний наголос на розвиток технології віртуальної реальності, і вкладає величезні фінансові та людські ресурси на збільшення якості та кількості контенту, а також інструментів для його створення. Такі речі неможливо зробити мультиплатформенними на початковому етапі розвитку, але факт того, що за цю справу взялися такі «гіганти», як Samsung і Oculus, говорить про величезні перспективи Gear VR.

Для того, щоб зрозуміти, на що здатні ці VR-окуляри, краще один раз спробувати, ніж кілька разів прочитати.

34819 0 cookie-check Galaxy S7 і окуляри Gear VR роблять віртуальну реальність неймовірно доступною

Читайте також:

Все, що потрібно знати про Corning Gorilla Glass
Все, що потрібно знати про Corning Gorilla Glass
15 Червня, 2016, 07:53 1051 9
Стара компанія з дуже цікавими інноваціями! Центральний офіс знаходиться в місті Корнінг (штат Нью-Йорк) і був заснований у 1851 році – так-так, компанії вже більше...
Смотреть результаты
Огляд «розумних» годинників Apple Watch Series 3
Огляд «розумних» годинників Apple Watch Series 3
Разом з новими iPhone 8, iPhone 8 Plus та iPhone X компанія Apple представила нове покоління «розумних» годинників Apple Watch Series 3. У цій статті...
Смотреть результаты
Огляд кавомашини преміум класу  PrimaDonna Elite
Огляд кавомашини преміум класу PrimaDonna Elite
Кавомашина PrimaDonna Elite є результатом новітніх розробок компанії De’Longhi, і пропонує споживачеві найширший вибір кавових напоїв, інноваційний  інтерактивний спосіб управління, а також повну персоналізацію рецептів....
Смотреть результаты