search
Підписатися

logo

Огляд пылососа PHILIPS PowerPro Aqua FC 6402/01

25 Травня, 2017, 03:31 7

Про домашні пилососи

Пилосос став невід’ємним атрибутом сучасної оселі. Прибирання сучасної квартири більше не потребує застосування незручних віника і совка. Більше того, багато пилососів навіть зможуть допомогти вимити підлогу у всій квартирі.

Існує багато різновидів даного пристрою. Наприклад звичайні мішкові пилососи для сухого прибирання, які добре пам’ятають ще наші бабусі. Проте сучасні технології не дають застаріти даному виду пилососів, наділяючи його все новими перевагами, в порівнянні з іншими його аналогами.

Трохи пізніше стали з’являтися колбові пилососи, в яких не треба було витрушувати пильний мішок, що й до цих пір залишається дуже не гігієнічним процесом. Проте в силу своєї невисокої потужності для всмоктування пилу, колбові моделі так і не змогли на всі100% замінити мішкові пилососи.
Папка «Фото», Обзор пылесоса Philips FC6402 – моющий пылесос

Миючі пилососи стали широко втілюватися в наш побут відносно недавно, але вже завоювали велику популярність. Ці пилососи зацікавили величезну масу  покупців завдяки своїй універсальності. Сучасний миючий пилосос може проводити як вологе, так і сухе прибирання. Здавалося,  конкуренції у таких пилососів не повинно і бути  Але … абсолютно всі миючі пилососи неймовірно великі в порівнянні зі звичайним мішковим пилососом чи колбовими приборами. А, наливаючи в нього воду і миючі засоби ми робимо їх ще й дуже важкими.

Крім всіх основних різновидів існують ручні пилососи. На українському ринку вони поки ще не стали досить популярними, через свою невисоку потужність (якщо порівнювати їх з мішковими чи колбовими аналогами). Та в силу своєї компактності і зручності зберігання та використання вони заслуговують  великої уваги до себе. Підсилює таку зацікавленість компанія Philips, яка зовсім недавно запустила в продаж модель ручного пилососа, здатну проводити вологе прибирання. Зустрічали раніше ручний пилосос з вологим прибиранням? Думаю ні.

Основні характеристики пилососа PHILIPS PowerPro Aqua
Папка «Фото», Обзор пылесоса Philips FC6402 – пылесос в работе

Бездротовий ручний пилосос Philips PowerPro Aqua чи не найперший ручний пилосос з можливістю вологого прибирання.. Раніше, уявляючи собі миючий пилосос, перед очима спливала картина з великими і важкими Thomas, Zelmer чи Samsung. Проте все докорінно вирішила змінити компанія Philips, випустивши компактний PowerPro Aqua.

Компанія Philips уже мала досвід виробництва габаритних миючих моделей, таких як Philips Triathlon. Але не дивлячись на їх популярність, вирішила впровадити в рази більш компактні моделі.

Philips

Вага нового пилососа Philips PowerPro Aqua складає трохи більше за 4,5 кг. В той час, як стандартний миючий пилосос без урахування води і миючих розчинів буде вважити в середньому 10 кг. Таким чином компактність нового пилососа FC6402/01від компанії Philips вражає.

Папка «Фото», Обзор пылесоса Philips FC6402 – влажная уборка

Так само, як і зі звичайними миючими пилососами, PowerPro Aqua здатний проводити вологе прибирання поверхонь. Для проведення вологого прибирання в комплектації пилососа передбачений спеціальний контейнер для води об’ємом 0,2 л який кріпиться на основну насадку щітки TriActive Turbo за допомогою магнітів. Зчеплення насадки зі щіткою досить щільне, щоб не  боятися від’єднання насадки, а для того,щоб її зняти, не треба буде навіть нахилятися до щітки пилососа. Достатньо просто наступити на краєчок насадки ногою і насадка легко зніметься.
Обзор пылесоса Philips FC6402 - снимаем резервуар для воды

Також в комплект входять спеціальні серветки з мікрофібр. Вони кріпляться до резервуару з водою за допомогою липучок. Такі серветки рекомендується змінювати на нові один раз на три місяці.

Для більшої ефективності вологого прибирання в резервуар з водою можна додати миючі засоби.

Слід пам’ятати, що пилосос Philips PowerPro Aqua дуже добре підходить для вологого прибирання гладких поверхонь , а килимові покриття і паласи він зможе прибирати  тільки в  режимі сухого прибирання.
Обзор пылесоса Philips FC6402 - triactive turbo

Для прибирання ворсистих поверхонь дуже добре підходить  основна насадка TriActiv Turbo. Вона має вал, що обертається, з довгим жорстким ворсом в середині насадки,який з легкістю вичісує все з паласів і килимів. Крім того, така щітка добре підійде для збирання шерсті домашніх тварин.

Пилосос Philips FC6402/01 оснащений Li-Ion акумулятором на 18В. Такої потужності вистачає, щоб забезпечити якісне прибирання як гладких покриттів так і ворсистих паласів та килимів. Час повної зарядки такого акумулятора складає біля 5 годин. Тому краще всього пилосос PowerPro Aqua залишати заряджатися на ніч. Таким чином повної зарядки акумулятора вам вистачить на прибирання протягом 40 хвилин.

Та знову ж таки варто пам’ятати, що такий час виробник гарантує для сухого прибирання. Якщо ж ви будете користуватися насадкою  для вологого прибирання підлоги, то час роботи скоротиться майже вдвічі.
Пылесборник

Пилозбірника в даній моделі  вистачає, щоб прибрати біля 50 кв.м . Сам пилозбірник складається з двох частин, завдяки цьому, у випадку коли він заповнений, а прибрана ще не вся площа, то досить буде від’єднати нижню частину і безтурботно почистити її. Не так часто треба буде від’єднувати верхню частину,з, так званим, циклоном і фільтром.

Надійну ізоляцію від пилу, який потрапляє в пилосос, забезпечує тришаровий мікрофільтр, який можна промивати під водою і прогумовані ущільнювачі на корпусі пилозбірника. Сам пилозбірник і фільтр рекомендується промивати один раз на місяць.
Обзор пылесоса Philips FC6402 - удобное хранение

Пилосос PowerPro Aqua легко зберігається у вертикальному положенні, досить лише нахилити його трошки вперед. Так місця для зберігання подібного пилососа треба мінімум.

Управління роботою пилососа FC6402/01 зосереджене безпосередньо на ручці пилососа. Воно полягає в двох режимах – основному і максимальному, а також на ручці розташований індикатор зарядки акумулятора.

Основні недоліки пилососа PHILIPS PowerPro Aqua 
Обзор пылесоса Philips FC6402 - на ковролине

Одним із основних недоліків пилососа FC6402/01 є відсутність можливості використовувати його як автомобільний пилосос чи компактний меблевий пилосос. Експлуатація PowerPro Aqua в режимі сухого прибирання обмежується лише використанням пилососа, як електровіника

Крім цього, в комплектації нового пилососа від компанії Philips ви не знайдете зручної щілинної насадки. Таким чином важкодосяжні місця в кутках і стиках стін ризикують залишитися запиленими.Папка «Фото», Обзор пылесоса Philips FC6402 – полная комплектация

Рівень шуму пилососа PowerPro Aqua на максимальному режимі складає більше ніж 80 дБ. В порівнянні зі звичайними миючими пилососами, які виробляють біля90 дБ, це не здається таким вже великим показником, та варто пам’ятати, що в першу чергу модель FC6402/01 залишається ручним пилососом, для такого виду пилососів це дуже шумно.

При наявності шерсті і волосся на підлозі, щітка TriActive Turbo дуже ефективно видаляє їх з підлоги, але так само швидко намотує їх на свій вал. Вам необхідно буде ножицями розрізати весь цей моток і видаляти сміття, що не потрапило в контейнер, руками.

Пилосос Philips PowerPro Aqua має можливість  вологого прибирання, але тільки твердих покриттів підлоги. У випадкуж з килимовими поверхнями доступне тільки сухе прибирання.

До недоліків нового ручного пилососа від компанії Philips варто віднести і його ціну. На сьогодні вартість PowerPro Aqua складає 280$.

Підводячи підсумок

Обзор пылесоса Philips FC6402 - уборка в комнате

Якщо розглядати модель пилососа Philips FC6402/01 більш прагматично, то переваг в ній більше ніж недоліків. В режимі сухого прибирання  пилосос легко зможе прибрати як тверді покриття підлоги так і паласи з килимами. Крім того для вас буде доступне вологе прибирання підлоги.

Фільтр пилососа, хоч і є поролоновим мікрофільтром( в цій моделі відсутній НЕРА-фільтр) та це щільний тришаровий фільтр, здатний вловлювати 95% пилу розміром до 0,3 мікрона, Це дуже хороший показник для такого типу фільтрів.

Іншими словами пилосос Philips PowerPro Aqua може стати незамінним помічником  в побуті для будь-якої сучасної домогосподарки. Адже більше не потрібно піднімати і збирати  величезний і важкий миючий пилосос., щоб провести вологе прибирання.

Крім того відсутність щілинної насадки можна повністю компенсувати високою маневреністю основної щітки TriActive Turbo.

Ми впевнені, що на всі перераховані недоліки не зверне увагу жодна домогосподарка просто тому, що отримавши в користування такий пилосос більше не потрібно буде возитися  з великим миючим пилососом. Адже вологе прибирання з пилососом Philips PowerPro Aqua стає в рази легше.

34903 0 cookie-check Огляд пылососа PHILIPS PowerPro Aqua FC 6402/01

Читайте також:

Огляд нового флагмана HTC 10
Огляд нового флагмана HTC 10
25 Травня, 2017, 03:22 897 10
  Зміст Дизайн Звук Екран Продуктивність, пам’ять Програмне забезпечення Камери Сканер відбитків пальців, комунікаційні можливості Акумулятор Фірмовий чохол IceView Чи варто купувати HTC 10 Висновки...
Смотреть результаты
Огляд мультиварки Philips HD4749
Огляд мультиварки Philips HD4749
Невід’ємним атрибутом сучасної домогосподарки на кухні давно став такий пристрій, як мультиварка. Мультиварка може жарити, варити, тушити, випікати, в цілому все те, на що донедавна...
Смотреть результаты
Не ідеально, а приваблює. Огляд серії доступних смартфонів Samsung J (2016)
Не ідеально, а приваблює. Огляд серії доступних смартфонів Samsung J (2016)
Ідеальних людей немає. Чомусь, так вважають. І навіть коли здається, що он той чи ота – еталон: і в зовнішності вад немає, все просто чудово,...
Смотреть результаты