search
Підписатися

logo

Огляд холодильника Liebherr CN 4313

01 Червня, 2017, 11:13 9

На сьогодні, холодильник мало назвати лише засобом для зберігання продуктів – це елемент дизайну й оплот комфорту та функціональності.

Безумовно зовнішнє дизайнерське рішення має значення для інтер’єру, але з часів перших «NORD» -ів і «Дніпро 2» багато що змінилося в оформленні внутрішньої складової холодильника, а головне з’явилася неосяжна можливість вибору. З одного боку, це добре, що ми можемо підібрати саме такий холодильник як нам потрібно, але з іншого боку нас весь час мучить питання «а раптом є краще, а я зупинюся на цьому»? І тоді нескінченні ходіння по магазинах, спілкування з консультантами, читання характеристик в інтернеті можуть перетворити покупку, здавалося б, просто холодильника в справжнісіньке пекло (особливо при тому, що Дніпро 2 у багатьох ще працює по цей час, і незрозуміло навіщо їх СТІЛЬКИ видів зробили).

Сьогодні ми постараємося вирішити цю нагальну і для багатьох життєву проблему – який же холодильник вибрати. Йтиметься про фірму, яку неможливо проігнорувати, вибираючи холодильники – Liebherr.

Підписуйтесь на наш Telegram – канал

Зміст:

  1. Чому Liebherr
  2. Фізичні характеристики
  3. NoFrost і не тільки
  4. Система DuoCooling
  5. Елементи управління
  6. Додаткові переваги
  7. Висновки

Чому Liebherr

 Компанія Liebherr

Варто відзначити, що компанія Liebherr за свою майже сімдесятирічну історію випустила більше ніж 300! різних моделей холодильників, ніж, звичайно, створила неймовірні умови вибору ідеального для вас примірника. Але також вона, привнесла і чималий головний біль для багатьох, хто не бажає, не має часу або просто лінь розбиратися у всіх технічних аспектах кожної моделі, щоб вибрати найбільш підходящу.

Будівельна техніка  компанії Liebherr

Ця німецька компанія, виробляючи найпотужніші у світі самоскиди, автокрани, та іншу будівельну техніку, міцно зарекомендувала себе на ринку холодильного обладнання ще з далеких 50-х років, коли попит на них у Німеччині перевищував пропозицію. Саме там почала розпалюватися зірка, знайомої нам, компанії Liebherr, як однієї з кращих серед виробників холодильного обладнання.

Сьогодні ми візьмемо на себе сміливість підібрати для вас холодильник, який може виявитися найбільш підходящим по всіх стандартних і загальноприйнятим запитам для середньостатистичної української сім’ї, тим більше, що широкий модельний ряд Liebherr дозволяє нам вибрати її для вас. Безумовно, цей вибір ми зробили за принципом «один із», маючи на увазі що на ринку ще дуже багато гідних кандидатів, але іноді ж потрібно на чомусь зупинитися ?! Саме тому іноді так важливо попросити поради у друга – просто щоб він вказав на певну, хорошу модель і цього буде достатньо.

Давайте ж розглянемо модель Liebherr CN 4313, яка, на наш погляд, може виявитися гідна вашої уваги.

Фізичні характеристики

Холодильник Liebherr CN 4313

Розміри даного холодильника можуть припасти до душі майже будь-кому – його висота 186,1 см робить його якоюсь золотою серединою, між низькими моделями в 180 см і нижче, та високими моделями 195 см і вище. Інші габарити можна вважати стандартними – 60 см у ширину і 65,7 см у глибину.

Холодильник Liebherr CN 4313 володіє такими необхідними для сучасного холодильника можливостями, як NoFrost нижня морозильна камера, двозонний роздільний рух повітряного потоку, у холодильної та морозильної камер, дуже низьке енергоспоживання і сучасний, привабливий дизайн.

NoFrost і не тільки

NoFrost

Фанати марки Liebherr напевно знають, що використання повної системи NoFrost (і в морозильній, і в холодильній камері) не є традиційним застосуванням систем охолодження, для своїх побутових холодильників. У Liebherr дуже багато моделей, які не володіють, наприклад, системою NoFrost у холодильній камері, і це далеко не економ-варіанти серед таких моделей. Річ у тому, що в компанії дуже гнучкий підхід як до традиційних, які зарекомендували себе способів охолодження, так і до сучасних і популярних. Тому, почасти, у модельному ряду Liebherr так багато моделей – аж надто багато особливостей ліберальні європейці готові надати на вибір у різних моделях.

Так ось, повертаючись до системи охолодження, можна сказати одне – якісь переваги й недоліки системи NoFrost присутні завжди, як плюси та мінуси «крапельної» системи відтавання. На наш суб’єктивний погляд – і та і та система варта уваги. А якщо враховувати, що в холодильнику Liebherr CN 4313 застосовується динамічна система охолодження, в якій важливу роль відіграє вентилятор у холодильній камері та постійно створює рівномірний потік холодного повітря, при цьому не висушуючи його, то будь-яких зауважень до такої системи у вас виникнути не має. При динамічній системі охолодження в Liebherr CN 4313 ви можете не переживати про розморожування холодильника – лід не буде накопичуватися на задній стінці камери, і при цьому така система охолодження не висушує повітря, а значить не обвітрюватиме не закриті продукти, які зберігаються в холодильнику.

 Зберігання продуктів в упаковках

Хочемо звернути увагу на те, що ми все одно не рекомендуємо зберігати будь-які продукти в холодильній камері без попередньої їх упаковки. По-перше, це не гігієнічно – навіть при самих хороших варіантах мити холодильну камеру частіше разу на 1-2 місяці ніхто не буде. В ідеалі це робити не рідше одного разу в півроку. І уявіть скільки всього, хоч і не видимого для очей, за цей період може накопичуватися на полицях – адже ми не миємо часто продукти та їх упаковку, перед тим як відправити їх у холодильник. Ну, по-друге, зберігати продукти в холодильнику без упаковки (у відкритому стані) тягне до неприємного запаху в ньому. Особливо якщо мова йде про такі продукти як деякі овочі, сир, ковбаси, копчення – тільки уявіть, якщо ваш білковий крем буде пахнути копченою ковбасою або відбивна просочиться кислим сирним запахом. Без сумніву – холодильник дозволить вам зберігати все це без упаковки, але поставтеся до цього з розумом, і вам не доведеться шкодувати про зіпсовані сторонніми запахами продукти.

Коли ж мова йде саме про морозильну камеру – то тут NoFrost однозначний лідер і завдяки застосуванню сучасних технологій холодильник Liebherr CN 4313 професійно справляється з заморожуванням без інею і забезпечує тривале зберігання будь-яких заморожених продуктів. Охолодження і заморожування проводиться за рахунок циркуляції холодного повітря і відведення надлишкової вологи з морозильної камери. Як результат – у морозильній камері не утворюється лід, не закрижаніють продукти, і ви можете забути про необхідність розморожування морозильної камери.

Система DuoCooling

 Система DuoCooling

Одним з переваг холодильника Liebherr CN 4313 без сумніву є застосування окремих, незалежних холодильних контурів системи DuoCooling, які дозволяють точно регулювати температуру в кожній з камер холодильника. Дана конструкція мінімізує «пересихання» харчових продуктів, які зберігаються та усуває можливість обміну запахами між камерами, що дуже важливо для будь-якого холодильника.

Елементи управління

Електронна система управління

Холодильник Liebherr CN 4313 оснащений електронною системою управління. Вся необхідна інформація відображається на цифровому дисплеї – температура в кожній камері, можливі налаштування і колірна індикація з підсвічуванням. Ліворуч і праворуч від екрана розташовані кнопки управління, якими можна індивідуально налаштувати температурні режими для кожної камери або вимкнути кожну окремо. Включити або вимкнути вентилятор у холодильній камері, включити режим супер заморожування в морозилці або відключити звукові повідомлення.

Додаткові переваги

Як ми вже згадували раніше, крім інших достоїнств холодильник Liebherr CN 4313 має дуже низьке енергоспоживання, що є важливим показником у всьому світі. Холодильник відноситься до пристроїв, з класом енергоспоживання A ++, а це означає що за рік звичайного його використання, він витратить лише близько 218 кВт / год, що дуже добре. Важливо відзначити, що ми, як і виробник, радимо не притуляти задню стінку холодильника впритул до чого-небудь, щоб там залишався зазор для теплообміну – для цього встановлюються спеціальні обмежувачі. При цьому глибина холодильника збільшиться на 3,5 см, але гарантуватиме що холодильник зможе працювати максимально правильно і економічно. Якщо не дотриматися цього обмеження, то всі функції холодильника залишаться в нормі і це ніяк не відіб’ється на його роботі, крім витрати енергії – вона зросте і буде вище заявленої.

Внутрішній об'єм холодильника

Внутрішній корисний об’єм холодильника становить 304 л, де 209 л холодильна камера та 95 л морозильна. За рахунок застосування хорошій теплоізоляції холодильник здатний довго зберігати допустимі низькі температури в морозильній камері, при відключенні електрики, до 26 годин.

Полки холодильної камери

Полки холодильної камери виконані з розжареного скла і захищені металевими елементами з двох сторін. Регульовані по висоті полички у дверцятах, дозволяють встановити вниз високі пакети і пляшки на двох рядах з трьох. Є сигналізація про забуті відкриті дверці холодильника і стельове, світлодіодне підсвічування.

Комплектація

Як ми і говорили – холодильник володіє лише необхідними і мінімальними вимогами, тому це сильно позначилося на комплектації – відсутні будь-які приємні дрібниці, на зразок роликових висувних пазів в ящиках, комплектних акумуляторах холоду, складних полиць, але все це лише дрібниці, які не зможуть затьмарити загальне відчуття від використання якісного продукту за прийнятною ціною.

З цікавих особливостей хочеться виділити режим Шабат (Sabbath), спрямований на дотримання релігійних вимог під час шабату або єврейських свят, коли, наприклад, відкриття дверець холодильника прирівнюється до включення лампочки, що заборонено. У цьому режимі, який можна включити завчасно в п’ятницю, ніякі контрольні лампи, цифри, символи та вентилятори не реагуватимуть на відкривання дверцят, що робить повністю придатним використання холодильника в релігійні дні. Також відключаються всі колірні і звукові повідомлення, щоб не довелося їх, у разі чого, вимикати. Навіть при зникненні живлення в мережі холодильник включиться самостійно в режим Шабат, після відновлення живлення і відключиться тільки через 120 годин знаходження в цьому режимі автоматично, або раніше-вручну.

Додатково хочеться відзначити, що всі холодильники Liebherr виробляються на заводах в Європі, а виробник дає на них офіційну гарантію на 3 роки, що дуже вигідно виглядає на тлі конкурентних пропозицій.

Висновки

Достойнисть холодильника

Як завжди, об’єктивний висновок про будь-який продукт зробити складно, особливо про новий і сучасний. Основна частина «негативних» думок може бути хіба що від завищених очікувань про даний холодильник – чого, на наш погляд, робити не варто. Так, в ньому мало уваги приділено дрібницям, таким як плавні направляючі ящиків, роздільні полички в дверцятах або ящику для овочів, може бути не самий місткий внутрішній простір. Але все це з лишком компенсується його достоїнствами, отримати які як раз вдалося за рахунок того, що виробник заощадив бюджет на дрібницях, вклавшись в найголовніше – низьке енергоспоживання, гарне збереження холоду, зручний форм-фактор, LED-підсвітка, двозонна система розподілу повітряних потоків, режим Шабат і, звичайно, система NoFrost у морозильній камері з фірмовою системою охолодження в холодильній камері, яка перешкоджає пересиханню. А відмінним бонусом буде тривала гарантія від виробника на 3 роки.

Якісний холодильник

Холодильник вийшов гідний уваги, якісний і привабливий як зовні, так і за вартістю. Безумовно хтось може знайти собі щось інше за смаком, але ми впевнені, що Liebherr CN 4313 припаде до душі багатьом нашим клієнтам.

90446 0 cookie-check Огляд холодильника Liebherr CN 4313

Читайте також:

CES 2017 Новітні телевізори
CES 2017 Новітні телевізори
01 Червня, 2017, 12:29 805 11
    Триває однин з найбільших заходів  року в сфері електроніки та побутової техніки CES 2017, де вже представлені найкращі телевізори. Як і зазвичай міжнародна...
Смотреть результаты
iOS проти Android – iPhone 7 проти Samsung Galaxy S7. Боротьба за звання кращого флагмана
iOS проти Android - iPhone 7 проти Samsung Galaxy S7. Боротьба за звання кращого флагмана
  Два табори пристроїв зі схожою ідеєю, але абсолютно різною реалізацією, різними підходами і своїми особливостями. Йдеться, звичайно ж, про iOS і Android – історично...
Смотреть результаты
Samsung QLED телевізори. Ласкаво просимо в революцію
Samsung QLED телевізори. Ласкаво просимо в революцію
В наші дні TV-технології розвиваються так стрімко, що речі, які колись могли здивувати, стають звичайним явищем. Підтвердженням цьому можна сміливо вважати телевізори Samsung 2017 модельного...
Смотреть результаты