search
Підписатися

logo

CES 2017 Новітні телевізори

01 Червня, 2017, 12:29 11

 

 

Триває однин з найбільших заходів  року в сфері електроніки та побутової техніки CES 2017, де вже представлені найкращі телевізори.

Як і зазвичай міжнародна виставка в Лас-Вегасі збирає всі кращі розробки провідних брендів, які ті планують впроваджувати в наш побут уже в  найближчому майбутньому. Нова побутова техніка з поліпшеними можливостями, новітні телевізори, які стають ще тонше і найпродуктивніші смартфони і планшети. Все це сповна представлено на заході CES 2017.

ces-2017_novejjshie-televizory-zal-vystavki

Стрімкий розвиток технологій в наші дні сприяє тому, що нові моделі різної техніки чи не щорічно здатні перевершувати наші навіть найсміливіші припущення. Сьогодні ми хочемо торкнутися найвражаючих телевізорів, які були представлені на International CES 2017. А здивуватися дійсно було чому. Показані на CES 2017 моделі, вказали на те, що тенденція розвитку сучасних технологій – прагнути зробити наші телевізори максимально тонкими і розумними. Можливості таких телевізорів в передачі зображення поліпшуються регулярно і картинка сучасного телевізора здатна відтворити дійсність краще, ніж вона є насправді.

ces-2017_novejjshie-televizory-vystavka-sony

Іншими словами телевізор вже давно став для нас своєрідним вікном у навколишній світ, а з роками це «вікно» стає все більше і розумніше. Нові телевізори здатні відтворювати максимально реалістичну картинку і збирати весь кращий контент в мережі Інтернет, щоб позбавити нас залежності від розкладу телепередач кращих телеканалів. Отже, подивимося, чим порадують нас найвідоміші виробники в новому році.

Телевізор Samsung на металевих квантових точках

ces-2017_novejjshie-televizory-televizor-samsung

Корейська компанія Samsung продовжує розвивати технології квантових точок в своїх телевізорах. Успіх торішньої лінійки дозволив розробникам і інженерам компанії Samsung з перспективою поглянути в майбутнє, адже їх телевізори стали чи не найбільш затребуваними в 2016 році. Завдяки передовим технологіям, застосовуваним в телевізорах Samsung, яскравість зображення нових моделей 2016 року могла досягати 1 000 ніт, що і на сьогодні може вважатися солідним результатом. На CES 2017 Samsung представляє нову лінійку, яка буде доступна вже в  найближчий час, а яскравість екранів нових телевізорів стане вдвічі перевершувати ті, які ми бачили раніше.

ces-2017_novejjshie-televizory-televizor-samsung-na-vystavke

Подібні поліпшення в яскравості не єдине досягнення інженерів компанії Samsung, яке вони представляють на CES 2017. Завдяки застосуванню новітніх технологій QLED, телевізори Samsung стали неймовірно природно передавати всі кольори, які демонструються на екрані телевізора. При цьому природність кольоропередачі не губиться в залежності від того, який рівень яскравості встановлений в налаштуваннях телевізора. Раніше, зі збільшенням рівня яскравості в налаштуваннях телевізора, якість передачі кольору на екрані телевізора падала.

ces-2017_novejjshie-televizory-televizor-samsung-qled

Крім поліпшення якості зображення на екранах своїх телевізорів, компанія Samsung не забула і про поліпшення смарт-можливостей. Відтепер інтерфейс Smart TV став доступний не тільки на екрані телевізора, але і на дисплеї Вашого смартфона, що істотно полегшує управління смарт-можливостями нового телевізора. Доступно це стає завдяки доопрацьованому  додатку Smart View.

ces-2017_novejjshie-televizory-prezentaciya-qled

На виставці CES 2017 телевізори Samsung стали справжнім відкриттям, щодо своєї можливості передачі кольору, яскравості і інтеграції в глобальну мережу Інтернет. Як і раніше, компанія Samsung робить наголос на реалістичність зображення, яке демонструють їх телевізори та зручність використання смарт-можливостей. Подібні кроки повністю виправдовують себе, адже корейські телевізори користуються чи не найвищим попитом.

Телевізори Sony без динаміків

ces-2017_novejjshie-televizory-televizor-sony

Всі ми пам’ятаємо старі телевізори, діагональ екрану яких була не великою, а окремо було винесено досить непоганий, але великий динамік, здатний передавати звук тієї телепередачі або фільму, який ми переглядали. Це було давно, зараз же сучасні телевізори передають звук не гірше, але цих самих динаміків, які виробляють для нас якісне звучання практично не видно. Компанія Sony на CES 2017 стала одним з новаторів в сфері телевізорів і представила нашій увазі моделі зовсім без динаміків. Проте , не варто думати, що телевізори Sony залишаються без звуку, або щоб його отримати необхідно, підключити зовнішні пристрої. Якісне звучання передасть саме зображення телевізора.

ces-2017_novejjshie-televizory-televizor-sony-bez-dinamikov

Головною особливістю телевізорів Sony на CES 2017 стала відсутність традиційних динаміків в пристрої. Подібна технологія отримала назву Acoustic Surface, а її суть полягає в тому, що органічні світлодіоди отримують звуковий сигнал і за допомогою вібрацій підсилюють потужність звуку. Завдяки технології Acoustic Surface синхронізація зображення і звуку в телевізорах Sony стає неймовірно природною. Таким чином, сам екран стає не тільки засобом відтворення зображення, а й потужним звуковим динаміком.

ces-2017_novejjshie-televizory-televizor-sony-tonkijj

Компанія Sony так само не пройшла повз поліпшення технологій відтворення зображення на екрані телевізора. Процесор від компанії Sony X1 Extreme, який відповідає за якість зображення, був доопрацьований і став приблизно на 40% могутнішим за  свого попередника. Завдяки цьому контрастність і передача чорних відтінків стала значно природнішою і якіснішою. Однак, як би там не було, саме унікальна звукова система стала головною особливістю нових телевізорів Sony на CES 2017. Саме вона змусила нас звернути увагу на нову лінійку Sony, а конкурентів змушує задуматися над тим, щоб звернути увагу не тільки на якість зображення і смарт -можливість своїх телевізорів, а й на свої звукові системи.

Ультратонкі телевізори LG Signature

ces-2017_novejjshie-televizory-televizor-lg-signature

Не залишилася осторонь на CES 2017 і компанія LG, яка безперечно є одним з лідерів в сфері виробництва сучасних телевізорів. На нинішній виставці корейський бренд був гідно представлений своїми флагманськими моделями LG Signature. Крім розмірів телевізорів 65 “і 77”, розробники змогли здивувати нас мінімальною товщиною своїх пристроїв. Так товщина телевізора з діагоналлю 65 “становить всього 2,57 мм. Подібний телевізор можна закріпити на стіні завдяки магнітним кріпленням, які не залишать ні найменших зазорів між ним і стіною.

ces-2017_novejjshie-televizory-televizor-lg-signature-na-potolke

Подібне рішення виявилося досить вдалим, адже безрамковий телевізор, та ще й такий тонкий, виглядає на стіні неймовірно ефектно. Однак є і побічний ефект того, що телевізори настільки тонкі. Через це розробникам компанії LG не вдалося вмістити необхідні роз’єми для сполучення з телевізором і підключення до нього різних пристроїв і кабелів. Проте, рішення було знайдено, телевізор LG Signature підключений до потужного саундбару, який одночасно може виступати ще й док-станцією з чотирма роз’ємами HDMI, трьома USB і оптичним аудіо-портом.

ces-2017_novejjshie-televizory-televizor-lg-signature-s-saundbarom

Завдяки властивостям свого зовнішнього вигляду, дизайн телевізорів LG Signature отримав назву Picture-on-Wall, що дослівно перекладається, як «Картина на стіні». І дійсно, зовнішній вигляд подібного телевізора нагадує нам картину, але з живим динамічним зображенням. Так само саундбар має можливість відтворювати багатоканальний звук Dolby Atmos, завдяки чому власник подібного телевізора зможе повністю зануритися в перегляд улюбленого фільму і, можливо навіть, відчути себе його безпосереднім учасником.

Xiaomi теж показав свій телевізор

televizor

Компания Xiaomi стала одним з дебютантів ювілейного CES 2017, адже ця компанія не брала участі в торішніх виставках. Всі ми з Вами звикли, що компанія Xiaomi є виробником недорогих смартфонів, гаджетів і аксесуарів до них. Проте, діяльність  китайського бренду, що швидко розвивається дещо ширша, ніж багато хто з нас думав, адже на виставці в Лас-Вегасі Xiaomi представила свій новий телевізор Mi TV 4.

ces-2017_novejjshie-televizory-televizor-xiaomi-na-vystavke

Сучасні телевізори стають максимально тонкими, чого і спробувала досягти компанія Xiaomi, адже мінімальна товщина нового телевізора складає всього 4,9 мм. Це, звичайно ж, не фантастичні 2,57 мм, як у LG, проте теж вражає. І хоча телевізор Mi TV 4 від Xiaomi не став найтоншим на виставці, він все одно має свою індивідуальну особливість, яка виділяє його серед інших конкурентів. Вся справа в тому, що Mi TV 4 є модульним телевізором. Це означає, що його основні компоненти, такі як, наприклад, дисплей або аудіосистема, можуть оновлюватися і модернізуватися. Подібними властивостями, наприклад, телевізори LG Signature похвалитися не можуть.

ces-2017_novejjshie-televizory-televizor-xiaomi-modulnyjj

Телевізори, представлені компанією Xiaomi, працюють під управлінням Android, оснащеної фірмовою оболонкою Patch Wall. Програмне забезпечення телевізора Mi TV 4 здатне вивчати історію переглядів користувача, аналізувати її і пропонувати саме той контент, який з максимальною ймовірністю зацікавить користувача. Таким чином, компанія Xiaomi спробувала зробити свої телевізори «найрозумнішими» серед величезної кількості конкурентів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

35824 0 cookie-check CES 2017 Новітні телевізори

Читайте також:

iOS проти Android – iPhone 7 проти Samsung Galaxy S7. Боротьба за звання кращого флагмана
iOS проти Android - iPhone 7 проти Samsung Galaxy S7. Боротьба за звання кращого флагмана
01 Червня, 2017, 12:23 786 5
  Два табори пристроїв зі схожою ідеєю, але абсолютно різною реалізацією, різними підходами і своїми особливостями. Йдеться, звичайно ж, про iOS і Android – історично...
Смотреть результаты
Samsung QLED телевізори. Ласкаво просимо в революцію
Samsung QLED телевізори. Ласкаво просимо в революцію
В наші дні TV-технології розвиваються так стрімко, що речі, які колись могли здивувати, стають звичайним явищем. Підтвердженням цьому можна сміливо вважати телевізори Samsung 2017 модельного...
Смотреть результаты
Windows 10 : 7 налаштувань за замовчуванням, які потрібно змінити одразу після установки.
Windows 10 : 7 налаштувань за замовчуванням, які потрібно змінити одразу після установки.
Випущена 29 липня 2015 року, Windows 10 є новітньою операційною системою від Microsoft, яка в даний час працює на більш ніж 300 мільйонах пристроїв в...
Смотреть результаты