search
Підписатися

logo

Нова лінійка пральних машин Samsung Qdrive 2018 року

16 Травня, 2018, 04:49 8

Пральні машини кардинально оновлюються не так часто, як електроніка, але ось настав той момент, коли з’явився дійсно інноваційний пристрій.

Практично кожен з нас, а, може, навіть кожен, користувався пральною машиною автомат. Швидше за все, вона встановлена ​​у вас удома і якщо не кожного дня, то найімовірніше, через день ви обов’язково перете щось або просто освіжаєте щоденні речі. Таким чином, побутова пральна машина автомат стала для нас абсолютно звичним пристроєм, який вже давно не викликає ускладнень у використанні, а без цієї самої пральної машини, наш побут уже складно уявити повноцінним. Читаючи ці рядки, ви, напевно, уявили собі звичну пральну машину, а в голові промайнула думка: «Що незвичайного може бути в пральній машині?»

Новая линейка стиральных машин Samsung Qdrive 2018 - вещи в пене

Насправді може! Адже прогрес не стоїть на місці, а розробники провідних корпорацій, які виробляють побутову техніку, щодня працюють над якимись інноваціями і проектами. Результатом такої роботи стало створення новітньої і неймовірно інноваційної пральної машини Samsung Qdrive. Дана серія в нашій країні вже представлена ​​моделлю WW90M64MOPA. У ній об’єднали всі найкращі розробки і технології від компанії Samsung і додали нові, які зробили використання пральної машини більш швидким, ефективним і менш витратним. Крім цього, пральна машина Samsung Qdrive може справедливо вважатися справжнісінькою «розумною» пральною машиною, яка, між іншим, легко інтегрується в систему «Розумний Дім». Але про все по порядку!

Підписуйся на наш Telegram-канал

Основні параметри пральної машини Samsung WW90M64MOPA

Новая линейка стиральных машин Samsung Qdrive 2018 - инновационная стиральная машина

На що ми в першу чергу звертаємо увагу, коли вибираємо нову пральну машину? Як правило, ми вивчаємо її розміри, щоб вона вмістилася туди, де ми вирішили її встановити, звертаємо увагу на максимальне завантаження, щоб ми могли помістити в її барабан все, що нам буде необхідно випрати і лише потім вже ми розглядаємо всі інші її особливості та технології. Тому, перед тим як перейти до  «найсмачнішого», пропонуємо вам ознайомитися з основними технічними параметрами пральної машини Qdrive WW90M64MOPA.

Новая линейка стиральных машин Samsung Qdrive 2018 - фронтальная часть стиральной машины

Варто відразу бути готовим до того, що це зовсім не компактна пральна машина, а повноцінний  пристрій з великим завантаженням. Насправді це добре, адже пральна машина має клас енергоефективності А +++ і здатна заощадити для нас до 40% електроенергії більше, ніж звичайна. Таким чином, ми зможемо за один раз випрати великий обсяг брудних речей або без проблем випрати габаритні ковдри, пледи чи верхній одяг, не побоюючись при цьому витратити більше ресурсів. Розміри пральної машини цілком стандартні для повногабаритних моделей і складають 85 см у висоту, 60 см ширини і 60 см глибини. При цьому за один раз у нас буде можливість випрати відразу 9 кг забруднених речей.

Новая линейка стиральных машин Samsung Qdrive 2018 - стиральная машина с открытой дверцей

З огляду на немаленьке завантаження барабана, нам можуть знадобитися і високі обороти віджиму, щоб пральна машина змогла ефективно віджати все, що ми завантажили для прання. Максимальний показник віджиму в Samsung WW90M64MOPA становить 1 400 об / хв. Це досить високий показник для сучасних пральних машин і його, швидше за все, виявиться досить для того, щоб білизна після прання виявилася якщо і не сухою, то наближеною до такого стану. Але зовсім не ці показники настільки приваблюють до серії Qdrive. Що ж дійсно робить цю пральну машину особливою?

Нові технології від Samsung

Quick-Drive ™

Новая линейка стиральных машин Samsung Qdrive 2018 - технология QuickDrive

Нова серія пральних машин від Samsung Qdrive була названа таким чином зовсім не випадково. Qdrive – це скорочена назва новітньої технології QuickDrive, яка полягає в незвичайній будові барабана пральної машини. В це буде складно повірити, але барабан пральної машини Samsung WW90M64MOPA обертається відразу в двох напрямках. Ще складніше уявити, як барабан одночасно обертається в двох напрямках. А робить він це досить просто, поки основна частина барабана обертається в одному напрямку, його задня стінка з трьома лопатями обертається в зворотному напрямку.

Завдяки цьому, речі, які знаходяться в машині, переміщуються не тільки в такт руху барабана, але й по його осі. Так білизна відпирається більш ефективно і, що важливо, швидше. Завдяки використанню технології QuickDrive час прання вдалося скоротити чи не вдвічі.

Swirl +

Новая линейка стиральных машин Samsung Qdrive 2018 - стирка в барабане Swirl+

Вирішили корейські розробники піддати змінам (вірніше удосконаленням) і саму поверхню барабана. Багато з нас вже чули про технології поверхні барабана від Samsung під назвою Swirl, яка сприяє більш ефективному пранню. У новій моделі нам буде доступний дуже схожий барабан під назвою Swirl +, але в даному випадку отвори для відводу води з барабана будуть розташовуватися ще й на характерних виступах, що покликано збільшити ефективність віджиму і скоротити час процесу цього самого віджиму.

Q-Rator

Новая линейка стиральных машин Samsung Qdrive 2018 - система Q-rator

Багато з нас вже давно знайомі з різноманітними віртуальними помічниками і помічниками в сучасних гаджетах. Компанія Samsung вирішила не зупинятися лише на електронних пристроях, а перенесла цей досвід і в побутову техніку. Q-Rator є своєрідною інтелектуальною системою, яка здатна рекомендувати найбільш підходящі цикли і режими прання, дана система здатна оптимізувати розклад процесів прання. А ще, за допомогою інтелектуальної системи Q-Rator ми зможемо віддалено усунути неполадки в пральній машині завдяки «Майстер HomeCare Wizard». Також  інтелектуальна система в пральній машині Samsung WW90M64MOPA стає сполучною ланкою між самою пральною машиною і системою «Розумний Дім».

Eco Drum Clean +

Новая линейка стиральных машин Samsung Qdrive 2018 - очистка барабана

Дуже важливо, щоб пральна машина не тільки ефективно здійснювала прання забруднених речей, але при цьому ще й залишалася сама в чистоті. Часто трапляється так, що з барабана машини виходить неприємний запах або білизна після прання немає достатньої свіжості. Не рідко це явна ознака того, що барабан пральної машини саме час почистити. Samsung WW90M64MOPA оснащена системою Eco Drum Clean +. Для початку ця система здатна самостійно сповіщати нас про той час, коли найкраще провести чистку.

Завдяки цьому ми не доведемо стан барабана машини до того, коли там з’явиться неприємний запах. Сама ж система працює дуже ефективно, видаляючи більше 99% бактерій, які здатні викликати запахи, без будь-яких додаткових миючих засобів. Під час очищення барабана, він швидко обертається і в цей же час подається вода потужним струменем, яка видаляє всі забруднення навіть з ущільнювача люка.

Hygiene Steam

Новая линейка стиральных машин Samsung Qdrive 2018 - стирка паром

Функція пари була використана вже далеко не в одній пральній машині і не тільки компанією Samsung. Але в нашому випадку, пральна машина Samsung WW90M64MOPA з серії Qdrive, отримала досить унікальну систему подачі пари і її використання в процесі роботи. Вся справа в тому, що технологія Hygiene Steam виробляє подачу пари з дна барабана. Завдяки цьому парою насичується максимальна кількість білизни і за короткий час. Як результат, ми отримуємо чисті речі, під час обробки парою видаляються алергени, хвороботворні організми і бактерії, а так само зайві запахи (наприклад, запах сигаретного диму).

Які ще відомі технології використовуються в пральній машині Samsung WW90M64MOPA?

Add Wash ™

Новая линейка стиральных машин Samsung Qdrive 2018 - технология Addwash

Нерідко трапляється так, що вже після того, як ми запустили процес прання, раптом згадуємо про те, що забули щось завантажити. Зазвичай, в таких випадках, ми або робимо додаткове прання забутих речей, або відкладаємо їх до наступного прання.  Відмінним рішенням подібної проблеми є технологія AddWash від компанії Samsung. Дана технологія була застосована і в пральній машині WW90M64MOPA, а її суть полягає в невеликих дверцятах, які розташовані безпосередньо на самому люку пральної машини. Навіть якщо ми вже запустили процес прання, ми все одно зможемо призупинити його і через дверцята AddWash додати забуті речі.

Eco Bubble ™

Новая линейка стиральных машин Samsung Qdrive 2018 - технология ecobubble

Чи не найвідоміша технологія, яку, безумовно, асоціюють з пральними машинами Samsung, стає доступною і в новій моделі з серії Qdrive. Суть її полягає в додатковому піногенераторі, який розташований під барабаном машини. Він змішує миючий розчин, воду і повітря, завдяки чому обсяг піни стає в рази більше і він ефективніше проникає в пори тканини. Як результат, ми отримуємо більш ефективне прання речей, можемо проводити звичайне прання на більш низькій температурі (що, власне, призводить до економії) або ж просто додавати менше порошку (і це теж економія).

Super Speed

Новая линейка стиральных машин Samsung Qdrive 2018 - технология SuperSpeed

Технологія Super Speed ​​об’єднує в собі дві особливості. Першою є функція Speed ​​Spray, яка направляє невеликі, але потужні струмені води на забруднену білизнаув барабані. Друга – це новітня технологія барабана Swirl + Drum. Поєднання впливу руху барабана і потужної подачі води у вигляді своєрідного душа, дозволяє провести щоденне прання наших речей всього за 39 хвилин. У цьому процесі так само задіяні технології Quick-Drive і Eco Bubble.

Інверторний двигун

Новая линейка стиральных машин Samsung Qdrive 2018 - инвверторный двигатель

Інверторні технології вже давно не є новинкою і чимось незвичайним для нас. Проте, популярність побутової техніки з інверторними компресорами або двигунами неухильно зростає. Це зовсім не дивно, адже, наприклад, пральна машина з інверторним двигуном отримує не тільки більш тихий процес прання, менші вібрації під час віджиму, більш економне і раціональне використання електроенергії, але він є більш довговічним двигуном з довгим терміном служби. Таким чином, наявність инверторного двигуна з 10-річною гарантією в пральній машині Samsung WW90M64MOPA не стає для нас сюрпризом, адже дана модель, на сьогодні, стає справжнісіньким флагманом у всіх лінійках і оснащена найбільш досконалими технологіями від виробника.

Підсвічування барабана

Новая линейка стиральных машин Samsung Qdrive 2018 - подсветка барабана

Можливо, наступна особливість пральної машини Samsung WW90M64MOPA  не буде для вас визначальною або навіть важливою, але ми не могли не згадати про неї. Мова йде про підсвічування барабана, яке не несе на собі функціоналу щодо поліпшення якості прання, але при цьому є досить цікавим і зовсім не зайвим доповненням. Завдяки такому підсвічуванню ми зможемо краще бачити все те, що завантажено в барабан пральної машини, а витягуючи те, що вже випране, ми не ризикуємо забути якусь дрібну річ, просто не помітивши її.

Характеристики пральної машини Quick-Drive Samsung WW90M64MOPA

Новая линейка стиральных машин Samsung Qdrive 2018 - Панель управления

 Параметри                                            Samsung WW90M64MOPA

Основні параметри

Тип пральної машини                                     Фронтальна

Максимальне завантаження                           9 кг

Максимальний віджимання                           1 400 об / хв

Тип двигуна                                                     Інверторний

Показники ефективності

Клас енергоспоживання                                  А +++ (-40%)

Клас прання                                                      А

Клас віджиму                                                    А

Споживана електроенергія                             130 кВт / год

Особливі технології

Технологія якості прання                                Eco Bubble

Інтелектуальна система прання                      QuickDrive

Конструкція барабана                                     Swirl +

Функція пара                                                   Hygiene Steam

Очищення барабана                                        Eco Drum Clean +

Функція дозавантаження                               Add Wash

Програми прання

Основні програми                                            Бавовна, Еко Бавовна, Синтетика,

Делікатне прання, швидке прання

15 хвилин

.

Спеціальні програми                                     Темна білизна, Інтенсивне прання,

Постільна білизна

Додаткові функції                                          Легка прасування, Видалення плям,

Super Speed, Додаткове полоскання

Зовнішні параметри

Розміри (висота-ширина-глибина),                 см 85х60х60

Колір корпусу                                                     Білий

Колір люка                                                         Crystal Gloss

Підписуйся на наш Telegram-канал

52215 0 cookie-check Нова лінійка пральних машин Samsung Qdrive 2018 року

Читайте також:

Найгучніші анонси Google I / O 2018
Найгучніші анонси Google I / O 2018
11 Травня, 2018, 06:28 722 8
Конференція для розробників Google I / O – головна подія в мобільній індустрії. І в цьому році вона була дуже потужною. На відміну від Microsoft...
Смотреть результаты
Найгучніші анонси Microsoft Build – 2018
Найгучніші анонси Microsoft Build - 2018
Свіжі новини з Microsoft Build – найбільшої щорічної конференції для розробників. Вчора, 7 травня, у перший її день, за традицією, були зроблені головні анонси в...
Смотреть результаты
Він існує! Бюджетний геймерський ноутбук Acer Nitro 5 AN515-31!
Він існує! Бюджетний геймерський ноутбук Acer Nitro 5 AN515-31!
Вихід довгоочікуваної Kingdom Come супроводжувався повним болю і страждань повідомленням – «відеокарта не підтримується», а чергове оновлення у WOT стало останнім цвяхом, забитим у труну...
Смотреть результаты