search
Підписатися

logo

Огляд JBL Boombox – переносний «музичний центр»

17 Квітня, 2018, 05:43 6

Складно знайти людину, яка б ніколи не чула про таку компанію як JBL. Маючи за плечима вже більше ніж піввікову історію і підкоривши всю Америку, звідки вона, власне кажучи, родом, її продукція продовжує завойовувати все нові серця майбутніх фанатів. І такий успіх не є просто випадковим – як і її власник, Harman International, JBL постійно підтримує партнерство з найбільшими виробниками персональної електроніки, аудіотехніки, автомобілів і багатьох інших сфер, де може знадобитися якісне звучання.

Маючи успішний досвід партнерства з Apple, компанія перейняла безліч фірмових особливостей, які до цього дня допомагають і, одночасно, ускладнюють їй «життя». Її чудові дизайнерські рішення ось вже багато років є зразковими і, звичайно ж, саме їх найбільш підробляють. Саме її фірмовий дизайн, колись придуманий, так старанно копіюється величезною кількістю китайських «конвеєрів» і тільки їх «фірмову» продукцію можна побачити в кожному переході, кіоску та на будь-якому китайському сайті. Складно знайти більш знамениту абревіатуру у цій сфері, бо її бачив, чув і знає практично кожен – від професійного звукорежисера до школяра, що мріє про переносну колонку.

Одним словом, JBL – це мрія! Мрія всіх і кожного. І ось, в черговий раз, знаменита компанія  презентувала нове джерело заздрості для всіх конкурентів і створила для своїх фанатів новий об’єкт бажання. Величезну, потужну, переносну акустичну систему JBL Boombox, про яку ми і плануємо розповісти вам.

Що за звір ?!

JBL Boombox 2

Як і більшість своїх акустичних портативних колонок, нова JBL Boombox має циліндричну форму, з акуратними звуженнями по краях. Однак, на відміну від будь-якої іншої її попередниці, у новинки (крім її значно збільшених розмірів) з’явилася спеціальна ручка, яка, прекрасно підійде для її перенесення. Але JBL були б не так знамениті, якби їх дизайнерські рішення зупинялися тільки на одній стороні питання – вся надбудова, яка частково є ручкою, ще й забезпечує найкращий захист від пошкоджень в самих «ніжних» ділянках корпусу. Крім того, вона ж є і зручними ніжками, що дозволяють слухати JBL Boombox навіть вертикально, а також чудово вписуючись в загальну концепцію обтічного, монолітного дизайну.

Чим же вона така примітна, запитаєте ви? Адже у JBL вже є відмінна портативна акустика Xtreme, яка справлялася зі своїми завданнями і мала чудові характеристики. Все вірно, так і є, але JBL Boombox – це значно більш потужна акустична система, ніж та ж Xtreme, якісніше захищена від зовнішніх впливів, більш сучасна і досконала, ну і, звичайно ж, більш яскрава, у всіх сенсах.

Під її яскравістю можна розуміти майже кожен її аспект – дизайн, який сучасніший і привабливіший, звучання і гучність, потужність, її можливості для будь-якого типу вечірок. JBL Boombox – це прекрасний зразок того, яким має бути портативна потужна акустична система для абсолютно будь-яких умов. Від ранку в школі, до абсолютно відривної студентської вечірки або запальної гулянки під відкритим небом. Її потужності, вже повірте, вистачить для дуже великого паті, ну а в крайньому випадку, JBL приготувала вам кілька альтернативних варіантів.

Вона аеродинамічно-красива

JBL Boombox 3

Дивлячись на нову акустику JBL Boombox, її можна зіставляти з американськими спорт-карами. Дорогими, красивими, що викликають захват від малого до великого.

Вона така ж обтічна – не як японські автомобілі, ні, в міру, має свої фірмові «повітрозабірники» з боків і величезну «решітку радіатора», приховану чорною сіткою. Вона така ж потужна і гучна, така ж самобутня … Так, вона з пластика, так, вона важкувата, але все це з лишком компенсується всім тим, що вона може вам дати – її гуркітливий басовий звук! Маючи таке бездоганне поєднання яскравого зовнішнього вигляду, відмінної ергономіки і прекрасного звучання – JBL Boombox здатна буде завоювати практично будь-якого фаната музики взагалі. Адже неможливо буде встояти, щоб не почати кивати в такт головою або, хоча б ногою, коли ви почуєте ноти улюбленої пісні через динаміки нової колонки.

Примітно те, що в новій JBL Boombox також втілені всі ті можливості, про які будь-який меломан міг би тільки мріяти. Вона дуже довгограюча – це значить, що ви отримаєте повноцінну музичну добу, якщо не будете використовувати, звичайно, її на повну гучність. Крім того, вона випромінює приголомшливе об’ємне звучання, яке заповнює просто все навколо – цей сурраунд-ефект здатний в момент залучити до необхідної атмосфери всіх людей, в радіусі її дії. Ну і останнє – вона неймовірно захищена. Під цим мається на увазі, що ви можете плавати з нею разом в басейні, наприклад (ось прямо кидати у воду і нехай вона пливе поруч з вами – вона не потоне), ну вже й тим більше не боятися залишити її грати під дощем. Все це, звичайно ж, потрібно робити, так би мовити, «без фанатизму» – без необхідності і, тим більше, дуже надовго не потрібно кидати JBL Boombox у воду і навмисно створювати для неї екстремальні умови.

Фірмовий дизайн,  що зарекомендував себе в багатьох продуктах компанії і нагадує щось середнє між циліндром і м’ячем для американського футболу, вже став візитною карткою бренду і, як ми і писали вище, є найбажанішим об’єктом для наслідування мільйонами китайських фірм. І ми їх розуміємо, бо  навіть для абсолютно незнайомої людини, далекої від музичної сфери просто зовнішній вигляд JBL Boombox ну дуууже припаде до смаку. Така вже в неї харизма – виглядати ефектно і привабливо.

Цей фірмовий стиль переслідує нас, в хорошому сенсі слова, в усьому – в кожній деталі. Починаючи від кнопок управління і закінчуючи навіть блоком живлення на який, здавалося б, більшість виробників взагалі б не звернули уваги. Кожен елемент системи – її пасивні випромінювачі з кожного торця корпусу, фірмовий яскравий логотип,  що зухвало красується на чорній сітці корпусу, яка  приховує весь внутрішній вміст, просто кричить про якість та стиль. Крім того, все це має ще й рідкісне явище для багатьох  «дизайнерських» рішень – практичність  і зручність. Так-так, згадайте скільки стильних речей (як серед одягу, так і техніки) були для вас не завжди зручними й продуманими. Багато досконалих зовні предметів можуть бути абсолютно не функціональними або незручними, чим, на жаль, грішать дуже багато виробників. Продумати все, здавалося б, неможливо, але це просто фантастика, як JBL Boombox змогла виділитися і в цій сфері.

Кожна кнопка тактильно зручна, розташована в доступному і логічному місці і може легко бути натиснута навіть у повній темряві. Навіть дивно, як компанія, що входить до складу Harman,  не перейняла його любов до цих сенсорних «повзунків», регуляторів , зробила стильний блок живлення, міцну конструкцію і взагалі таку потужну батарею. Адже саме цим перерахованим «грішать» багато (і не тільки акустичні) вироби  Harman / Kardon і як вдало JBL вдається уникати саме цієї схожості.

На корпусі JBL Boombox ви також знайдете два роз’єми USB, які можуть використовуватися як роз’єми Power Bank для зарядки вашого смартфона і когось із, наприклад, друзів. Там же, під гарною заглушкою заховані ще й роз’єм для підключення блоку живлення (він же зарядний пристрій) і кабелю AUX, через який ви можете передавати аудіосигнал з пристроїв, наприклад, які не мають Bluetooth (деякі телевізори, ноутбуки, MP3-плеєри).

Характеристики

JBL Boombox 4

Перейдемо  від емоційної складової до цифр – це більш об’єктивні показники, отже пропонуємо вам подивитися на характеристики JBL Boombox, так би мовити, на власні очі.

Частотна характеристика – 50 Гц – 20 кГц (проти 70 Гц – 20 кГц у Xtreme).

Співвідношення сигнал / шум – 80 дБ.

До 24 годин роботи від одного заряду акумулятора, з подальшою 6,5-годинною повною зарядкою.

Потужність вбудованого Lithium-ion Polymer-акумулятора 20000 мАг або 74 Вт / год (проти 10000 мАг або 37Вт / ч у Xtreme).

2 випромінювача по 100мм і 2 по 20мм (проти 2 х 63мм і 2 х 35мм у Xtreme).

Потужність при роботі від мережі 2 х 30 Вт, при роботі від батареї 2 х 20 Вт (проти 2 х 20 Вт від мережі у Xtreme – в режимі батареї немає даних про номінальне зниження потужності, але воно є).

Рівень пило-вологозахисту – IPX7 (проти простого бризкозахист у Xtreme).

Bluetooth ver. 4.2 (проти 4.1).

Як бачите, дуже багато змін в кращу сторону можна спостерігати в порівнянні з попередницею. Ми ще не перерахували безліч оновлених протоколів і алгоритмів роботи, які стали сучаснішими і якіснішими, в порівнянні з попередньою «топовою» версією портативної акустики. Ну і раз ми намагаємося об’єктивно їх порівняти, то варто згадати, мабуть, єдиний мінус – це вага. Нова JBL Boombox важить аж 5,25 кг (проти 2,11 кг у Xtreme), що істотно. Уявіть, наприклад, нормальний такий 15+ ноутбук у сумці, з усіма вашими паперами, записами і, можливо навіть обідом – це і є JBL Boombox. Спочатку, з урахуванням відмінної ергономіки, ця вага може здатися невеликою, але при тривалому перенесенні непідготовлений аудіофіл швидко втомиться і просто не захоче далі тягнути цю «портативну» акустичну систему.

Але, це той випадок, коли за якість і потужність доводиться платити, бо в маленький і легкий корпус не поміститься така потужна батарея і, тим більше, такі великі і потужні динаміки. Але повірте – як тільки ви опинитеся під дією чарівного ритму, що виходить з JBL Boombox ви,( не жартуємо), прямо наповнитися енергією.

Можливості нового JBL Connect +

JBL Boombox 5

Однією з найцікавіших функцій нового JBL Boombox можна назвати Connect +, яка дозволяє об’єднувати бездротові колонки в мережу. На відміну від попередників (без «+»), де ця можливість дозволяла об’єднувати лише 2 колонки, в оновленій версії протоколу ви зможете поєднати до 100 колонок JBL, що підтримують Connect +. З огляду на популярність даного бренду і безлічі саме портативних колонок в асортименті, то ви, напевно, знайдете не одного друга, у якого теж є одна, яка підтримує даний стандарт, акустика.

У підсумку ви зможете об’єднати звучання кожної з них в єдину систему, де кожна буде грати в унісон з іншою. Тим самим звичайний день народження в офісі або прогулянка по вечірньому місту може перетворитися на справжнє свято музики і ритму. Крім того, технологія JBL Connect + дозволяє створити так звану стереопару, коли ви, маючи дві однакових колонки JBL у себе вдома, можете об’єднати їх потужності і створити з кожної окремий багатосмуговий канал звучання. Лівий і правий. Гарантуємо, що стосовно JBL Boombox такий ефект не залишиться не поміченим в радіусі пари кварталів J.

Враження від звучання

JBL Boombox 6

Ось те, за що компанію JBL полюбили по-справжньому – чудовий, чистий і потужний бас. Ми вже досить часто згадували про якість звуку і його потужність в JBL Boombox – вся справа в тому, що пройти повз нього просто неможливо. Адже кожна частинка тіла вібрує кожного разу, коли ви вмикаєте цю акустичну систему і ви буквально візуально відчуваєте кожен такт і взагалі ритм, що виходить від неї. Це візуальне доповнення за допомогою пасивних випромінювачів по краях JBL Boombox, яке, крім того, дозволяє зробити бас глибше, ще й має магнетичний ефект. Ви отримуєте не тільки чудовий звук з глибокими басами, а й справжнє видовищне шоу.

4 вбудованих динаміки, що видають до 60 чесних Ватт звуку, при роботі від мережі, здатні стрясати ваші вікна і, тим більше, всі ваші нутрощі (у хорошому сенсі цього слова). Навіть в режимі роботи від батареї, що включає автоматично режим в 40 Ватт, як ви розумієте, теж здатний створити відмінний звуковий тиск, тим більше що низькі частоти значно краще здатні поширюватися навіть, в так званій, «пересіченій» місцевості (тобто в лісі або густому натовпі).

Якщо говорити відверто, то ми навіть повинні застерегти вас, бо  використовуючи JBL Boombox ви зможете навіть перестаратися з гучністю. Адже це якраз той випадок, коли у вас буде дуже великий запас по гучності звуку і в умовах, наприклад, квартири, навіть дуже великий і навіть в режимі від акумулятора (40 Вт), встановлювати повну потужність звучання вам не доведеться. Особливо якщо регулювання проводиться за допомогою сенсорного екрану смартфона і, як буває, палець може зісковзнути трохи більше ніж потрібно, то не дивуйтеся потім закладеним вухам, злим сусідам і переляканій собаці з кішкою, що сховалися під диван.

Висновок

JBL Boombox 7

Якщо чесно, то говорити про JBL Boombox можна годинами – в ній стільки позитивних якостей, навіть візуально, навіть тактильно, що це, так би мовити, рай перфекціоніста. Продумана кожна деталь, безліч налаштувань зі смартфона, широкі можливості для бездротового підключення, як до декількох джерел звуку, так і для сполучення з іншими сумісними колонками.

З нею ви можете бути в центрі уваги практично скрізь – адже мало хто не любить послухати якісний звук. Навіть ваша бабуся оцінить її, якщо ви їй дозволите послухати  Магомаєва на JBL Boombox, що вже говорити про молодь.

Також не забувайте і можливості використовувати її як Power Bank, що буде актуально практично для всіх і кожного, у сучасному світі. Ну а її єдиний, так би мовити, недолік – значну вагу, можна навіть використовувати собі на благо! На вулиці весна, вийшов, походив, або навіть побігав, попіднімав її, поприсідав з нею – все ж 5 кг ваги, це не так вже й мало для таких цілей. Тим більше JBL Boombox обладнана такою зручною для цього ручкою. Навіть у дощ і негоду, на пляжі, в басейні або на дачі, вона буде захищена від зовнішніх впливів (хіба що у футбол нею грати не потрібно і через багаття кидати).

Ну а з огляду на час роботи від акумулятора, то ви можете без проблем піти в суботу вранці і повернутися в неділю ввечері зі ще не сівшим акумулятором,  бо за умови, що ви все ж будете спати, то по 12 годин кожного дня першокласної музики вона вам забезпечить!

50982 0 cookie-check Огляд JBL Boombox – переносний «музичний центр»

Читайте також:

Модельний ряд смартфонів Huawei
Модельний ряд смартфонів Huawei
16 Квітня, 2018, 07:09 1015 5
Смартфони Huawei, так само як і інші популярні бренди оновлюються регулярно. Давайте розберемося в актуальному асортименті 2018 року. Дуже часто трапляється так, що ми вибираємо...
Смотреть результаты
Огляд планшета Samsung Galaxy Tab Active 2
Огляд планшета Samsung Galaxy Tab Active 2
Ми вже знаємо багато захищених від попадання пилу і вологи смартфонів, але ось планшети з таким захистом нам не звичні. Свій планшет ми, найчастіше, використовуємо...
Смотреть результаты
Модельний ряд ноутбуків Lenovo
Модельний ряд ноутбуків Lenovo
Lenovo досить своєрідний бренд, особливо якщо розглядати конкретно категорію ноутбуків. Ноутбуків Lenovo багато і в них не так вже й просто розібратися. Вибираючи для себе...
Смотреть результаты