search
Підписатися

logo

Огляд Apple Watch series 3 або який годинник вибрати в якості щоденного супутника

11 Квітня, 2018, 07:38 9

Багато найпалкіших фанатів Apple, які люблять купувати нові продукти відразу ж, після їх появи у продажу, звичайно ж вже обзавелися смарт-годинником Apple Watch 3. Однак, як бути всім тим, хто тільки зараз прийшов до думки про покупку «розумного» годинника і стоїть перед вибором?

На «полицях» магазинів сьогодні все ще активно продаються Apple Watch series 2 в асортименті і навіть можна зустріти за дуже привабливою ціною series 1. Мабуть, це і є одним з ключових критеріїв вибору, якщо ви фанат виключно Apple і не приймаєте моделей інших брендів. Звичайно ж, це повинно означати, що у вас є пристрій на iOS, бо смарт-годинник Apple буде працювати тільки з пристроями Apple і вони не зможуть функціонувати з будь-якими іншими смартфонами.

Що ж стосується зворотної ситуації, коли у вас є iPhone і ви відкриті для пізнання світу сучасних пристроїв для носіння – то тут все одночасно і простіше, і складніше. З одного боку, майже всі пристрої на Android або створені для роботи з Android (на кшталт годинника Samsung), у тому числі можуть відмінно працювати і з пристроями Apple. Цей факт збентежує більшість людей, бо вибір смарт годинника «не Apple» – це величезна праця і копітке вникання в усі тонкощі їх роботи.

Кожен виробник, пропонуючи по кілька нових моделей на рік, створює величезний асортимент з десятків різних за функціональністю і вартістю моделей. Саме тому розібратися в кожній з них і зрозуміти яка ж краще і на що звернути увагу, так складно і потребує багато часу. Ми вирішили допомогти всім тим, хто відноситься до цієї категорії – «вибирають» собі перший або новий смарт-годинник, щоб цей вибір не став для вас морокою.

Так як зробити таке порівняння в одній статті практично неможливо, то ми поступово розповімо вам про всі новинки і порівняємо існуючі моделі. Ну а поки що – зупинимося на знаменитому і унікальному, у своєму роді, «розумному» годиннику Apple Watch.

Який же він, Apple Watch?

Apple_Watch_3 2

Коли компанія Apple тільки представила світу і своїм фанатам першу версію смарт-годинника Apple Watch, то вона створила неперевершений зразок для наслідування всім конкурентам. Ідеальний зовнішній вигляд, який, до слова, зберігся донині, два розміри на вибір – 42мм і 38мм, з натяком на жіночу і чоловічу руку і кілька варіантів та модифікацій кожного з них. У той час випускалася версія з нержавіючої сталі із сапфіровим склом, яка чарувала своїм виглядом і надійністю, а також зберігся донині варіант з алюмінію і фірмового скла Ion-X.

Друге покоління Apple Watch не привнесло змін у дизайн пристрою, а лише додало йому функціональності. Разом з цим, зникла версія з нержавіючої сталі і сапфіра, пропонуючи покупцеві тільки алюмінієвий корпус  зі «звичайним» склом. Ну а третя версія смарт-годинника, презентована у минулому році, зберігши все той же неповторний вигляд, витіснила свого основного конкурента всередині компанії – series 2. Тепер же покупцям доступні лише моделі першого покоління і третього (останнього) з розмірами алюмінієвого корпусу 38 і 42мм .

Так в чому ж відмінність кожного з них? Швидше за все ви помічали, як у компанії Apple намагаються завжди йти від якихось конкретний показників ємності акумулятора, роздільної здатності екрану або потужності процесора. Обмежуються вони лише «став на 20% швидше» або «на 30% довше тримає заряд акумулятора». Почасти, може це і правильно – адже досить почати вникати в кожну цифру, і середньостатистична людина почне рвати на собі волосся, від такого обсягу інформації. Або ж, може так статися, що якісь характеристики Apple Watch будуть програвати своїм основним конкурентам. Однак, як уже показала багаторічна практика, і не тільки, що до пристроїв для носіння – понад усе оптимізація, стабільність, надійність програмного забезпечення, з якими навіть не «найсильніше залізо» буде працювати краще, ніж більш продуктивне апаратне забезпечення у неоптимізованого конкурента.

Ідеальні для здорового способу життя

Саме таким шляхом розвитку йшли в компанії Apple, створюючи Watch series 3 – у ньому встановлений більш сучасний процесор, трохи більш потужний акумулятор і абсолютно новий алгоритм роботи оновленого датчика серцевого ритму. На останній пункт в компанії Apple роблять особливий акцент, бо вони провели величезну роботу над вивченням і правильним виміром безлічі станів серцевого ритму. Як результат – Apple Watch вміють чи не діагностувати можливі проблеми з серцем, які на початку можуть виникати при активному занятті спортом або ж навіть при звичайному щоденному використанні. Такий підхід дуже втішний і при нашому менталітеті буде служити відмінним сигналом, в разі виникнення, сходити і перевірити свою серцево-судинну систему.

Тонкощам вимірювання серцевого ритму і його особливостям можна присвятити окремий огляд – настільки там багато різних особливостей роботи і налаштувань. У загальних рисах, якщо спробувати описати основну функціональність, то Apple Watch series 3 співвідносить вашу активність з пульсом, який заміряється через кожні кілька хвилин. І якщо виходить так, що пульс занадто високий, хоча за даними всіх сенсорів ви спокійно сидите, то годинник вам про це сигналізує. Те ж саме стосується і різних відхилень, які можуть бути у ритмі пульсу – він повинен бути більш-менш рівний і рівномірно сповільнюватися або прискорюватися, в залежності від ситуації. Якщо в його варіабельності є занадто великі відхилення від допустимих значень, то це теж може служити сигналом, для необхідної діагностики у лікаря.

Додаткові нововведення

Apple_Watch_3 4

Крім прекрасного обліку будь-якої активності свого власника, Apple Watch 3 має можливість ще й краще взаємодіяти з ним, завдяки тому, що Siri тепер вміє розмовляти через вбудований динамік. Ця можливість відноситься до розряду «не для всіх», бо деякі власники iPhone і, тим більше Apple Watch не використовують Siri взагалі або ж так, як задумували в компанії. Однак, для всіх інших ця можливість виявиться приємним доповненням, так як часто це може бути зручним. Починаючи навіть від таких дрібниць, як встановити нагадування, створити запис в календарі або відправити повідомлення будь-кому, і закінчуючи здійсненням дзвінка або пошуком інформації в інтернеті дана опція збільшує комфорт використання як годинника, так і телефона.

Такий функціонал теж став можливим завдяки, перш за все, новому процесору, який дозволив повноцінно працювати всій системі відтворення мови та її моніторингу. Ну і не обійшлося без додавання і оптимізації потрібних процесів на програмному рівні, за рахунок поновлення watchOS 4. До слова, повноцінно розмовляти через Apple Watch series 3 ви можете не тільки з Siri, а й з будь-яким співрозмовником по телефону. І цей процес, як не дивно, дуже зручний. Адже основною незручністю використання телефону часто є що? – правильно, зайняті, мокрі, вимазані (нехай навіть у щось харчового характеру) руки. А у випадку з Apple Watch вам досить буде тільки один раз натиснути кнопку відповіді і надалі займатися своїми справами, не утримуючи телефон у руках.

Чутність у динаміка дуже хороша – такого рівня якості навіть не очікуєш спочатку використання, дуже вже він добре передає тембр і тонкощі інтонацій мови. Взагалі вся концепція використання смарт-годинника як переговорного пристрою для носіння  дуже дивна, але і зручна. З одного боку, не завжди хочеться, щоб усім оточуючим було чутно, про що ви говорите по телефону. Але в описаних нами вище випадках, коли вам саме незручно відповісти на дзвінок звичайним способом і тим більше тримати телефон руками, то цей варіант дуже виручає.

Швидкодія

Apple_Watch_3 5

Даний параметр ви найбільш явно зможете відчути в нових Apple Watch series 3, так як він значно відрізняється від першої версії і навіть трохи від другої. Швидкодія новітньої версії watchOS (на сьогодні це 4.3), оснащеної безліччю нових функцій, вже не так прекрасно на першій версії смарт-годинника. Все ж швидкість процесора і, відповідно, загальна продуктивність сильно впливає на плавність роботи годинника, від покоління до покоління і це на власні очі можна спостерігати на перших серіях годинника. На series 2 швидкодія вже значно краще і практично неможливо до чогось причепитися. Однак, якщо бути дуже прискіпливим або ж покласти дві версії поруч, здійснюючи одні й ті самі  дії, то відмінності вже будуть помітні. По-справжньому вся продуктивність watchOS 4+ розкривається лише на третій версії Apple Watch і саме тому він, можливо, і гідний такої уваги.

Блискавичний відгук на будь-яке натискання, швидкий процес включення і відключення, хороша швидкість роботи і поновлення – саме за такі особливості з ідеальною оптимізацією Apple полюбили мільйони і, саме таким має бути їх фірмовий смарт-годинник.

Автономність

Apple_Watch_3 6

Ще однією суттєвою «роботою над помилками», яку провела компанія Apple, слід вважати збільшену автономність нової версії Apple Watch. Час його роботи може досягати 3 днів і цілком нормальні випадки, коли, виїхавши в п’ятницю вранці з дому на роботу, а потім відразу ж на уїк-енд, то повернувшись у неділю ввечері ви все ще будете щасливим володарем працюючого Apple Watch. Втім, такі сценарії можуть і не завжди повторюватися, так що краще, звичайно ж, брати з собою завжди зарядний пристрій для нього. Адже не буває абсолютно ідентичних умов використання, та й про «інтенсивну експлуатацію» у всіх нас поняття різні.

Інші важливі особливості

Apple_Watch_3 7

Як і попередня модель Apple Watch – series 3 має якісний пило-та вологозахищений корпус. Це означає, що якщо ви використовуєте годинник не з шкіряним ремінцем (якому небажано промокнути), то ваше активне проведення часу може не обмежуватися умовами використання годинника, так як він витримає практично все. Може занурюватися як в прісну, так і солону воду (в розумних межах – без екстриму і дайвінгу), відмінно почуває себе у ванній і душі, спортзалі або під час пробіжки. Apple Watch series 3 є не просто стильним аксесуаром, як його звикли всі бачити, а й прекрасним помічником на кожен день, з яким ви зможете як урізноманітнити, цей самий день, так і зробити його продуктивнішим.

Збільшена автономність годинника зіграла найкращу роль у процесі завоювання нових симпатій, бо заряду на один день багатьом недостатньо в старих моделях, а збільшена при всьому цьому продуктивність виглядає просто як казка. Першокласний дизайн і величезний вибір фірмових ремінців абсолютно на будь-який смак (у тому числі за ціною значно дорожче самих Apple Watch), дозволяє створювати і поєднувати його з будь-якими можливими стилями. При цьому ви завжди можете бути впевнені, що ваші ремінці ви зможете одягати на будь-які Apple Watch будь-якого покоління – головне вибирати відповідний розмір з двох. В іншому – вони повністю взаємозамінні і універсальні.

Що ж стосується функціональності, то на сьогоднішній день, series 3 є одним з найкращих смарт-годинників, по відстеженню вашого стану здоров’я, аж до найтонших нюансів роботи серця, які тільки можливо заміряти пристроєм,що носиться  зап’ясті . А так як з виходом кожної нової прошивки, кожного нового iPhone кількість функцій тільки збільшується і не за горами нові версії і нові презентації, то ми впевнені, що навіть Apple Watch 3 буде здатний нас здивувати і не раз.

50688 0 cookie-check Огляд Apple Watch series 3 або який годинник вибрати в якості щоденного супутника

Читайте також:

Перший погляд на Huawei P20
Перший погляд на Huawei P20
10 Квітня, 2018, 03:17 742 5
Нещодавно ми вже писали про найбільшу модель з лінійки P20 виробника Huawei, презентація якої ефектно пройшла у Парижі. Крім найбільшої моделі, Huawei P20 Pro, компанія...
Смотреть результаты
Модельний ряд планшетів Samsung
Модельний ряд планшетів Samsung
Планшетний комп’ютер став для нас незамінним другом і помічником, а особливу популярність отримали гаджети від компанії Samsung. Популярність планшета легко пояснити, адже він може стати...
Смотреть результаты
Модельний ряд смартфонів Samsung
Модельний ряд смартфонів Samsung
Смартфони Samsung на сьогодні є найбільш популярними гаджетами, тому ми вирішили розглянути найбільш актуальні їх моделі на початок поточного року. Корейський гігант електроніки, побутової техніки...
Смотреть результаты