search
Підписатися

logo

Модельний ряд ноутбуків Lenovo

12 Квітня, 2018, 07:01 6

Lenovo досить своєрідний бренд, особливо якщо розглядати конкретно категорію ноутбуків. Ноутбуків Lenovo багато і в них не так вже й просто розібратися.

Вибираючи для себе новий ноутбук, ми рідко звертаємо свою увагу на назву моделі, цифри або літери, які вказані в номенклатурі. Логіка проста, навіщо мені звертати увагу на масу непотрібних мені символів, у той час, коли я в один момент зможу скласти для себе реальну цінність ноутбука, швидкоплинно ознайомившись з його параметрами. Почасти це так і є, якщо ви дійсно розбираєтеся в цих самих параметрах, а не просто думаєте, що розбираєтеся. У разі ноутбуків Lenovo справи йдуть куди простіше, ніж може здатися, адже виробник подбав про нас і самостійно розділив свої ноутбуки на категорії.

Модельный ряд ноутбуков Lenovo - разные ноутбуки Lenovo

Найбільшу бюджетну і недорогу категорію ноутбуків в Lenovo назвали IdeaPad. Ця категорія відрізняється найбільш раціональним співвідношенням вартості і технічних параметрів. Серія IdeaPad орієнтована в більшій мірі на невимогливих користувачів. Наступною категорією є ThinkPad, яка може бути відома нам з давніх часів, коли лідером в сфері IT-технологій була компанія IBM. Ця серія ноутбуків призначена для ділових людей, яким комп’ютер необхідний більш як професійний інструмент, але не іграшка. А ось для ігроманів (так званих, геймерів) розробники Lenovo підготували серію ноутбуків Legion, яка орієнтована саме на продуктивність в сегменті графіки. Найнезвичайнішою серією є Yoga, яка представляє собою симбіоз ноутбука і планшета. Найбільш цікаві моделі у кожній серії ми розглянемо для вас сьогодні.

Ноутбуки Lenovo IdeaPad

Lenovo IdeaPad 320-15IAP (80XR00QCRA)

Модельный ряд ноутбуков Lenovo - Lenovo R00

Подібна модель є найдешевшим ноутбуком серед усіх, які ми сьогодні розглянемо. Такий ноутбук відмінно підійде для тих, хто не планував витрачати велику суму на покупку комп’ютера, до того ж особливо високі параметри вам не потрібні. Дана модель оснащена базовим процесором сімейства Celeron, але при цьому він працює на основі чотирьох ядер. Об’єм оперативної пам’яті ноутбука становить 4 Гб, що власне нормально, адже для сучасного ноутбука, навіть найпростішого, менший обсяг просто неприйнятний. Цікавою особливістю даного ноутбука є його жорсткий диск, який має 1 Тб пам’яті. Погодьтеся, що для бюджетного ноутбука це вкрай непогано. Шкода лише те, що подібний ноутбук не має встановленої операційної системи. Таким чином, ми повинні будемо після покупки подбати ще й про це.

Lenovo IdeaPad 320-15IAP (80XR016CRA)

Модельный ряд ноутбуков Lenovo - Lenovo R016

Сучасні умови життя диктують нам і більш сучасні вимоги до наших персональних комп’ютерів. Для молодих і активних людей, найімовірніше, ноутбук, який ми розглянули кроком раніше, виявиться не досить продуктивним  навіть для мінімальних потреб. У такому випадку, розробники компанії Lenovo приготували для нас комп’ютер зі схожим, але більш потужним 4-ядерним процесором серії Pentium. Він має такий же обсяг оперативної пам’яті 4 Гб, але менший обсяг локальної пам’яті – 500 Гб. Але ось кардинальна відмінність даної моделі полягає в тому, що вона має власну відеопам’ять 2 Гб, завдяки зовнішній відеокарті. Це робить ноутбук навіть у базовій комплектації більш сучасним і швидкодіючим. Додатковою ж його особливістю є попередньо встановлена ​​ліцензійна Windows 10 Home, завдяки чому після покупки даного ноутбука нам не потрібно буде переживати про те, де б знайти необхідні файли і хто нам їх встановить і налаштує.

Lenovo IdeaPad 320-15ISK (80XH01VRRA)

Модельный ряд ноутбуков Lenovo - Lenovo XH001

Як ми вже встигли з’ясувати, серія ноутбуків IdeaPad від Lenovo відноситься до категорії недорогих і, як можна припустити, не дуже продуктивних і потужних. Але, тим не менше, Блог Comfy, навіть у бюджетній серії ноутбуків зумів відшукати відмінну модель з хорошими параметрами і такою ж гарною вартістю. Дана модель обладнана процесором Core i3-6006U і відразу 8 Гб оперативної пам’яті. Чи часто такий обсяг ОЗУ надають для бюджетних ноутбуків? При чому, обсяг локальної пам’яті ноутбука становить відразу 2 Тб, і тепер ви вже точно зможете вмістити всі свої файли на одному диску і не замислюватися про те, що місце на ньому може незабаром закінчитися. Подбав розробник в даній моделі і про роздільну здатність екрана, адже тут його формат відповідає стандарту Full HD, тоді як у більшості інших ноутбуків серії IdeaPad цей показник дорівнює формату HD.

Ноутбуки Lenovo ThinkPad

Lenovo ThinkPad 13 (20J1005ERT)

Модельный ряд ноутбуков Lenovo - Lenovo J1005

Серія ноутбуків ThinkPad створена для ділових людей, а сучасна ділова людина може використовувати свій ноутбук в абсолютно будь-яких умовах, в будь-який час і в різних положеннях. Саме такі вимоги висувають перед нами сучасні умови. Таким чином, можна припустити, що ноутбук для сучасної ділової людини повинен бути максимально продуктивним, але при цьому і максимально зручним. Дана модель ThinkPad 13 відрізняється компактними розмірами, адже її екран має розмір 13,3 “, але при цьому потужність ноутбука цілком відповідає тим параметрам, до яких ми звикли. Комп’ютер оснащений процесором Core i5-7200U і 8 Гб ОЗУ. Особливо цікавим для нас може стати наявність диска SSD на 256 Гб, який зробить роботу всієї системи в цілому максимально швидкою. Основний недолік даної моделі полягає у відсутності встановленої операційної системи.

Lenovo ThinkPad 13 (20J1003TRT)

Дана модель зовні нічим не відрізняється від того ноутбука, який ми розглянули кроком раніше, адже за своєю суттю це він і є, але з більш досконалими характеристиками. За ці самі досконаліші характеристики ми повинні будемо заплатити і більше грошей. Так за що ж ми заплатимо? По-перше, ми отримуємо кращу роздільну здатність на тій же діагоналі дисплея, адже тепер вона має формат Full HD, а не просто HD. Запустивши свій ноутбук відразу після покупки, ми більше не побачимо просто чорний екран, а побачимо знайомий логотип Windows 10, адже дана модель має встановлену версією Pro. Ще однією цікавою особливістю даної моделі є вбудований сканер відбитків пальців, завдяки якому ми зможемо надійно заблокувати свої персональні дані і який не так властивий для ноутбуків.

Lenovo ThinkPad T470 (20HD000ERT)

 У тому випадку якщо наша професійна діяльність виходить за рамки того, що нам пропонує продуктивність системи ноутбуків запропонованих раніше, то ми можемо розглянути новий варіант. У даному випадку, окрім усього перерахованого вище, ми отримуємо більш потужний процесор серії Core i7-7500U, який посприяє більш злагодженій роботі системи в цілому. Але перед цим ми зможемо помітити іншу особливість моделі, адже вона має великий розмір екрану, який збільшений до 14 “з тією ж роздільною здатністю. Таким чином, ноутбук стає більш продуктивним, а при цьому ще й з більшим  екраном. Зручність транспортування пристрою при цьому не страждає, адже розміри корпусу збільшені незначно, але ось візуально, ми зможемо охопити куди більше робочого простору, ніж раніше.

Ігрові ноутбуки Lenovo Legion

Lenovo Legion Y520-15IKBN (80WY002XRA)

Вимоги до ігрових ноутбуків  дуже високі. Це й зрозуміло, для того щоб грати на ноутбуці, йому потрібні високі параметри, якими і наділені ноутбуки серії Legion. Якщо розглядати ноутбук базової ігрової комплектації, то дана модель повністю відповідає їм. Ми маємо потужний 4-ядерний процесор Core i7-7300HQ, який працює спільно з 8 Гб оперативної пам’яті. Доповнює цю роботу відеокарта з 4 Гб відеопам’яті. Локальна пам’ять пристрою сконцентрована на диску SSD об’ємом 256 Гб. Подібні параметри передбачають досить непогані результати при відносно невисокій вартості ноутбука. Зовні ноутбук серії Legion ми зможемо відрізнити за  агресивним забарвленням у червоних і чорних тонах, як у нашої моделі, його корпус буде виконаний з пластика.

Lenovo Legion Y520-15IKBN (80WK00UVRA)

Наступна модель ігрового ноутбука зовні мало чим відрізняється від попередньої, але щодо внутрішніх параметрів ми отримуємо куди більше переваг. Як ми вже встигли помітити, ноутбуки серії Legion є ігровою серією, а для ігрових комп’ютерів найбільш важлива можливість запуску ігор і відтворення їх на найвищих параметрах. Одним з найбільш важливих параметрів для цього є відеоадаптер. Саме в цьому і криється головна відмінність нової моделі від тієї, яку ми розглянули крок назад. Вся справа в тому, що в даному випадку ми отримуємо дійсно ігрову редакцію відеокарти від Nvidia GeForce GTX 1050Ti. Подібне оснащення ноутбука дозволить нам запускати на ньому найсучасніші і нові ігри, які пропонують нам розробники. У корпус же ноутбука додані елементи металу, що покликане створити більш надійну конструкцію.

Lenovo Legion Y520-15IKBN (80YY009FRA)

Модельный ряд ноутбуков Lenovo - Lenovo YY009

Запасливість досить непогана людська риса. Особливо якщо це стосується запасливості характеристик і параметрів під час покупки нового ноутбука, адже завдяки своїй запасливості, ми зможемо вибрати ноутбук, який прослужить нам не тільки найближчим часом, але й залишиться актуальним і корисним для нас надалі. З подібної точки зору можна розглядати покупку комп’ютера, як в базовій комплектації, так і ігрового. Розглядаючи дану модель ноутбука, ми отримуємо більш продуктивну відеокарту GeForce GTX 1060. При цьому обсяг вбудованої пам’яті на SSD диску вдвічі більше, ніж у попередніх моделей і становить 512 Гб. Подібні параметри дозволяють нам розраховувати на цей пристрій не тільки сьогодні, але і в найближчому майбутньому. А значить, ми не будемо боятися, що наш ноутбук через кілька років стане повністю неактуальним.

Незвичайні ноутбуки Lenovo YOGA

Lenovo Yoga 520-14IKB (81C800DARA)

Модельный ряд ноутбуков Lenovo - Lenovo C800

Серія ноутбуків Lenovo Yoga є своєрідним симбіозом ноутбука з планшетом. Розміри, найчастіше, застосовуються середні. У нашій моделі вони складають 14 “, чого для тих користувачів, які звикли до планшетних комп’ютерів має здатися більш ніж достатньо. Як відомо практично кожному, в конструкцію ноутбука невід’ємно входить його клавіатура. Але от якщо вам ця клавіатура не потрібна, то в звичайному ноутбуці ви її нікуди не дінете. Якщо ж ми розглядаємо ноутбук Lenovo Yoga, то ми зможемо розкласти наш пристрій так, як нам буде зручно, навіть «навиворіт». Але, на жаль, наш гаджет, при досить непоганих параметрах,  не оснащений зовнішньою відеокартою, що не дозволить реалізовувати його як повноцінний ігровий пристрій.

Lenovo Yoga 520-14IKB (81C800CVRA)

Модельный ряд ноутбуков Lenovo - Lenovo C800CVRA

Зовні Lenovo Yoga мало чим відрізняється від звичайного ноутбука, навіть бюджетного. Але якщо розібратися детальніше, то розуміємо, що ноутбук Yoga може розгортатися абсолютно в різних напрямках, навіть якщо ми вирішимо повністю відкинути клавіатуру в такій моделі, то нам це точно вдасться. А ось причина, по якій ми повинні заплатити за цю модель більше, полягає в його продуктивності, адже тут встановлений процесор Core i7-8550U. З першого погляду це може здатися прекрасним, але трохи розібравшись, розуміємо, що ця модель процесора, хоч і продуктивна, але відноситься до категорії мобільних, що видає нам симбіоз з планшетом. У роботі ж з пристроєм, відчути, що ми маємо справу з ноутбуком, а не з планшетом, зможемо завдяки системі Windows 10 Home, яка встановлена ​​на ноутбуці.

50785 0 cookie-check Модельний ряд ноутбуків Lenovo

Читайте також:

Огляд Apple Watch series 3 або який годинник вибрати в якості щоденного супутника
Огляд Apple Watch series 3 або який годинник вибрати в якості щоденного супутника
11 Квітня, 2018, 07:38 933 9
Багато найпалкіших фанатів Apple, які люблять купувати нові продукти відразу ж, після їх появи у продажу, звичайно ж вже обзавелися смарт-годинником Apple Watch 3. Однак,...
Смотреть результаты
Перший погляд на Huawei P20
Перший погляд на Huawei P20
Нещодавно ми вже писали про найбільшу модель з лінійки P20 виробника Huawei, презентація якої ефектно пройшла у Парижі. Крім найбільшої моделі, Huawei P20 Pro, компанія...
Смотреть результаты
Модельний ряд планшетів Samsung
Модельний ряд планшетів Samsung
Планшетний комп’ютер став для нас незамінним другом і помічником, а особливу популярність отримали гаджети від компанії Samsung. Популярність планшета легко пояснити, адже він може стати...
Смотреть результаты