search
Підписатися

logo

Огляд холодильників ATLANT: талановита техніка з Білорусі

27 Вересня, 2017, 09:59 10

Білоруський виробник побутової техніки ATLANT дуже близький нам, адже завод з виробництва холодильників, морозильних камер та пральних машин знаходиться зовсім поруч.

Побутова техніка ATLANT відома, напевно, кожному з нас. Ми або використовували техніку від білоруського виробника особисто, або чули про неї від своїх знайомих та родичів. Може здатися дивним те, що переважна кількість відгуків від тих, хто коли-небудь користувався холодильником або пральною машиною ATLANT оптимістичні, а користувачі такої техніки наполегливо  рекомендують її всім нам. Дивно це тому, що багато хто з нас вже давно звикли до того, що хороша і якісна побутова техніка доступна нам лише від виробників з далекого зарубіжжя, наприклад корейських виробників, німецьких, англійських, американських, часом навіть ми починаємо вірити в китайські бренди.


Обзор холодильников атлант_талантливая техника из белоруссии - логотип атлант

Але от якщо справа стосується виробника, який розташований на території України або Білорусі, ми стаємо налаштовані досить скептично або навіть зовсім підозрілими. З якихось причин нам здається, що побутова техніка з наших країн не може бути якісною. Але якщо розглядати конкретно виробника ATLANT, то дуже приємно відзначати те, що в даному випадку наші скептичні настрої помилкові, а білоруські холодильники, пральні машини та морозильні камери мають високу якість та відмінну працездатністю, яка нічим не поступається навіть найвідомішим брендам. Сьогодні ми розглянемо найпопулярніші і затребувані холодильники від білоруського виробника, компанії ATLANT.

Які холодильники пропонує нам ATLANT

Обзор холодильников атлант_талантливая техника из белоруссии - холодильник атлант в интерьере

Як ми вже встигли переконатися, техніка ATLANT має високу якість і той, хто хоч раз стикався з подібною побутовою технікою в своєму будинку, залишився повністю задоволеним. Таким чином, слоган білоруського виробника, який звучить «Талановита техніка», повністю відповідає дійсності. Не є винятком з правил і холодильники ATLANT, які не менш «талановиті», ніж решта білоруської техніки. Постійні читачі нашого блогу знають, що холодильники бувають різні, а для інших нагадаємо, що холодильники можуть бути однокамерні, з верхньою морозильною камерою, нижньою морозильною камерою, холодильники типу side-by-side. Так само вони можуть мати різну систему заморозки, і навіть різну кількість компресорів.

Обзор холодильников атлант_талантливая техника из белоруссии - холодильник атлант приоткрытый

Білоруський виробник має величезний асортимент різних типів холодильників, який не обмежується лише типом розташування морозильної камери, системою заморозки, а найголовнішою особливістю холодильників ATLANT є холодильники, які оснащені  відразу двома  компресорами. Варто так само відзначити, що холодильники ATLANT мають сучасний дизайн, який нічим не поступається найвідомішим виробникам подібної техніки. Крім усього іншого, холодильники від білоруського виробника зможуть вписатися в будь-який інтер’єр, адже крім сучасного дизайну компанія ATLANT може запропонувати нам не тільки стандартні холодильники білого кольору, але і золотисті, сталеві, сріблясті тощо.

Обзор холодильников атлант_талантливая техника из белоруссии - холодильник атлант на кухне

Важливим фактором крім привабливого дизайну для нас є ще й практичність, а крім цього і надійність холодильника. Напевно кожен з нас, купуючи новий холодильник, розраховує на те, що він прослужить нам далеко не один рік, а можливо навіть і не одне десятиліття. Про надійність і довговічність холодильників ATLANT свідчить його гарантійний термін, який складає повних 3 роки. Мало хто з інших відомих виробників надає такий тривалий термін гарантії на свою техніку.

Холодильники ATLANT з крапельної заморожуванням

Обзор холодильников атлант_талантливая техника из белоруссии - капельный холодильник

Як, напевно, всі ми знаємо, холодильники з крапельною системою заморозки вимагають регулярного розморожування з періодичністю 6-8 місяців. Холодильники з подібною системою заморозки мають невисоку вартість, і вони представлені як в моделях з верхньою морозильною камерою, так і з нижньою морозильною камерою. Крім цього, хоч і рідше, але все одно зустрічаються однокамерні холодильники. Як ми вже помітили, вартість холодильників з крапельною системою заморозки трохи нижча, ніж у інших, що є їх незаперечною перевагою, крім цього, такі холодильники не втрачають високого рівня вологості в своїх холодильних камерах через відсутність вентиляторів в стінках корпусу.

Обзор холодильников атлант_талантливая техника из белоруссии - холодильник с верхней морозильной камерой

Однією з найбільш популярних моделей холодильників від білоруського виробника є холодильник ATLANT MXM 2835-95. Це агрегат з верхнім розташуванням морозильної камери. Завдяки своїй конструкції, він має невеликі габарити, але при цьому обсяг холодильного відділення складає 202 літри. Це досить хороший обсяг, який практично не поступається високим холодильникам  з нижньою морозильною камерою. Проте, традиційно для такого розміщення морозильної камери, вона має  не тільки невеликий обсяг – 70 літрів, але і не оснащена окремими  ящиками. Сам холодильник має білий колір і чудово підійде для негабаритної або може навіть маленької кухні.

Обзор холодильников атлант_талантливая техника из белоруссии - холодильник с нижней морозильной камерой

Однак, якщо нам необхідний недорогий холодильник з крапельною  системою заморожування, але більшою морозильною камерою, то компанія ATLANT може запропонувати нам агрегат з нижньою морозильною камерою – XM 4721-101. Такий холодильник буде мати  дещо більший корпус, ніж попередній, але при цьому його холодильна камера має не на багато більший обсяг, який становить 210 літрів. Істотне збільшення, завдяки більшому корпусу, отримала морозильна камера, яка в даній моделі становить 101 літр. Крім цього морозильна камера оснащена трьома окремими ящиками, які сприяють збереженню в них абсолютно різноманітних продуктів.

Холодильники ATLANT з системою No Frost

Більш сучасним типом системи заморозки є система No Frost, яку ми з вами так само називаємо «сухим» заморожуванням. Такий тип холодильників найчастіше виконаний з нижнім розташуванням морозильної камери, які не вимагають частого регулярного розморожування. Такі холодильники досить лише періодично чистити і протирати від залишків і слідів тієї їжі, яка в них зберігалася. Крім цього в холодильниках з системою No Frost найчастіше застосовується роздільна система регулювання температури, завдяки якій ми зможемо незалежно один від одного контролювати температурний режим в морозильній камері і холодильній, чого зазвичай не зустріти в аналогах з крапельною системою.

Обзор холодильников атлант_талантливая техника из белоруссии - холодильник с сухой заморозкой

Найбільш популярною моделлю білоруського холодильника з системою No Frost є модель ATLANT XM 4421-180-N. Це холодильник в незвичайному сталевому кольорі, який виглядає значно дорожче і презентабельніше своїх аналогів білого кольору. Об’єм холодильної камери такого холодильника становить 208 літрів, а морозильної – 104 літри. Завдяки його системі заморозки ми зможемо заморожувати в такій морозильній камері не тільки м’ясні та морепродукти, а й ягоди, овочі та фрукти. Їх якісні характеристики після розморожування залишаться такими самими, як і перед нею.

Обзор холодильников атлант_талантливая техника из белоруссии - холодильник с дисплеем на двери

Ще однією затребуваною моделлю з так званим «сухим» заморожуванням є модель холодильника ATLANT XM 4425-189-ND. Головною особливістю такого холодильника є те, що він оснащений  винесеним на дверцята дисплеєм і панеллю керування. Завдяки такій панелі управління ми зможемо контролювати температуру у холодильному та морозильному відділеннях, не відкриваючи сам холодильник. Така можливість вкрай зручна, адже ми маємо можливість не запускати зайве тепло в свій холодильник. Обсяг же холодильника можна вважати стандартним. Його холодильне відділення складає 203 літри, а морозильне оснащено відразу чотирма ящиками, але при цьому її обсяг становить 107 літрів.

Холодильники ATLANT з двома компресорами

Обзор холодильников атлант_талантливая техника из белоруссии - холодильники с двумя компрессорами

Головною оманою , що  стосується холодильників з двома компресорами є  те, що такі холодильники споживають вдвічі більше електроенергії і їх показники шуму двоє більше однокомпресорних аналогів. Продиктована така омана простим розумінням того, що два компресори вдвічі гучніші та затрат ніші , ніж один. Але це зовсім не так. Вся справа в тому,  якщо холодильник оснащується відразу двома компресорами, то вони дещо слабші за потужністю ніж один, адже таким компресорам  не потрібно буде обслуговувати весь холодильник, а тільки лише холодильне або морозильне відділення. Таким чином, наявність відразу двох компресорів дає нам можливість включати або відключати окремо одну з камер холодильника, окремо регулювати в них температуру, а в тому випадку якщо один з компресорів вийде з ладу з якої-небудь причини, то це не приведе до повної зупинки холодильника , як у випадку з однокомпресорним аналогом.

Обзор холодильников атлант_талантливая техника из белоруссии - двухкомпрессорный холодильник

Найбільш затребуваною моделлю серед двокомпресорних холодильників є ATLANT XM 6021-100. Це холодильник, який має крапельну систему заморозки і нижнє розташування морозильної камери. Завдяки його будові морозильна камера має досить великий об’єм, який становить 96 літрів і три окремі ящики всередині. Крім цього, обсяг холодильника становить 225 літрів, що дозволить розмістити в такому холодильнику всі ті продукти, які ми любимо і хочемо зберегти довше їх свіжість. Не дивлячись на те, що такий холодильник оснащений  відразу двома компресорами, його показник шуму складає всього 40 дБ.

Обзор холодильников атлант_талантливая техника из белоруссии - двухкомпрессорный холодильник с продуктами

Якщо ж морозильна камера в попередній  моделі вам здалася маленькою і незначною, то модель холодильника ATLANT XM 6023-100 може запропонувати нам морозилку з об’ємом 139 літрів і відразу чотири окремих ящики. Такий холодильник трохи вище і має зріст 195 см, що дозволяє істотно не втратити в обсягах холодильного відділення, яке становить 201 літр. Обидва холодильники виконані в класичному білому кольорі і зможуть вдало вписатися в будь-який інтер’єр сучасної кухні.

41442 0 cookie-check Огляд холодильників ATLANT: талановита техніка з Білорусі

Читайте також:

Огляд смартфона Huawei Nova Lite 2017 – Блог Comfy!
Огляд смартфона Huawei Nova Lite 2017 - Блог Comfy!
20 Вересня, 2017, 12:10 799 7
Бюджетні і недорогі смартфони завжди будуть цікаві, з огляду на той факт, що в гострій конкурентній боротьбі їх функціонал вдосконалюється. Раніше бюджетні смартфони асоціювалися у...
Смотреть результаты
Слідами ювілейної презентації Apple: все, що ви хотіли знати про новенькі iPhone 8, 8 Plus та iPhone X
Слідами ювілейної презентації Apple: все, що ви хотіли знати про новенькі iPhone 8, 8 Plus та iPhone X
Напевно, немає людини, яка б не чула про iPhone. І мало серед нас тих, хто не чекає щорічну вересневу презентацію Apple. Шанувальники компанії – з...
Смотреть результаты
Що говорили конкуренти Apple про перший iPhone
Що говорили конкуренти Apple про перший iPhone
9 січня 2007 Стів Джобс провів презентацію, на якій показав перший iPhone. Через кілька років «яблучний» смартфон став культовим пристроєм, і перетворив Apple в найдорожчу...
Смотреть результаты