search
Підписатися

logo

Огляд Huawei Y5 2017

07 Вересня, 2017, 05:35 10

 

Найгарячіша новинка вересня, яка відноситься до категорії бюджетних смартфонів – Huawei Y5 2017. Саме про цей смартфон ми сьогодні і поговоримо.

Зовсім недавно ми задалися дуже цікавим питанням. Наскільки популярні бюджетні смартфони? Напевно, якщо порівнювати обсяги куплених бюджетних смартфонів, припустимо, з iPhone або ж Samsung Galaxy S8, то перевага в кількості штук буде саме за бюджетними смартфонами. Таке твердження нелегко спростувати, але  так само нелегко  й довести. Проте, багато хто з нас звик до того, що огляди на найпопулярніших  ресурсах, в тому числі і на нашому блозі, стосуються супер популярних та продуктивних смартфонів. І якщо цей смартфон не флагман, то, як мінімум, відноситься до бізнес-класу.

Обзор Huawei Y5 2017 - размеры смартфона

Ну а якщо ж бюджетні смартфони купують, то, безумовно, до них є інтерес і вам хотілося б дізнатися про них трохи більше. Ми вирішили виправити ситуацію і слідом за оглядами флагманів розповімо вам про недорогий смартфон, який ось-ось тільки недавно з’явився у продажу. Це недорогий Huawei Y5 2017, який покликаний замінити вже відому багатьом  модель Huawei Y5 II. Новий смартфон від Huawei отримав деякі поліпшення, від чого його продуктивність покращилася, але зовні залишився все тим же Y5. Чи зможе новий бюджетний гаджет гідно замінити популярну сьогодні модель? Розібратися в цьому питанні ми спробуємо сьогодні.

Як виглядає Huawei Y5 2017

Обзор Huawei Y5 2017 - новый смартфон

Якщо подивитися на новий Huawei Y5 2017, то може  скластися враження, що ми тримаємо модель 2016 року, адже відмінностей між ними вкрай мало. Габарити нового смартфона залишилися абсолютно такими ж, якими були і в попередній моделі. Ось тільки новинка стала трохи тонше – замість 8,9 мм, глибина стала 8,4 мм. Однак таку різницю визначити «на око» не так вже й просто. Але при цьому Y5 2017 став трохи важче, адже минулорічна модель важила на 10 грамів менше. І все ж ці 10 грамів вловити без застосування спеціальних приладів не так вже й легко.

Корпус Huawei Y5 2017 виготовлений повністю з пластика, що не дивно, адже більшість смартфонів в даній ціновій категорії мають подібний корпус. Знову ж виявляємо схожість з торішньою моделлю, яка мала точно такі ж характеристики корпусу. Незмінним залишилося також  і розташування допоміжних клавіш, роз’ємів і динаміка. Якщо у вас був Huawei Y5II, але ви вирішили оновити його до Y5 2017, то міняти свої звички не доведеться, адже все залишилося на своїх місцях. Навіть «Розумна кнопка», яка вигідно відрізняє модель даної лінійки від інших залишилася на колишньому місці.

Обзор Huawei Y5 2017 - экран смартфона

Фронтальна частина смартфона більшою мірою зайнята 5-дюймовим сенсорним дисплеєм. Фізичних кнопок на ньому немає, навігація і управління роботою смартфона буде здійснюватися завдяки сенсорним клавішам, які розташовані в нижній частині екрана. Основною відмінністю корпусу Huawei Y5 2017 від попередньої моделі стала тилова частина корпусу, адже замість повністю гладкої задньої панелі ми отримуємо більш структуровану. Колірний асортимент ми маємо практично той же, що й був, за винятком чорного кольору, який в моделі 2017 замінив сірий. Решта золотий та білий залишилися без змін.

Основні параметри Huawei Y5 2017

Обзор Huawei Y5 2017 - смартфон в разных цветах

 

І якщо зовні нову модель Huawei Y5 2017 відрізнити від торішньої вкрай складно, то її параметри стали значно краще і кардинально відрізняються від моделі Huawei Y5II. Забігаючи трохи вперед, поспішаємо помітити те, що компанія Huawei подбала про те, щоб новий смартфон став краще саме в тих аспектах, які актуальні саме сьогодні. Давайте спробуємо пригадати, чого нам не вистачало в торішньому Y5II. В першу чергу, нам не вистачало продуктивності смартфона, що було виправлено, фронтальна камера була вкрай слабкою за сучасними мірками, а також  нам катастрофічно не вистачало вбудованої пам’яті.

Обзор Huawei Y5 2017 - смартфон в руке

Головною ланкою в загальній продуктивності смартфона, безумовно, є процесор. У моделі Huawei Y5 2017 за продуктивність відповідає процесор MediaTek MT6580 з тактовою частотою 1,3 ГГц. Досить середній показник, але для бюджетного смартфона, до яких відноситься розглянута нами модель, цілком нормальний результат. Однак основне поліпшення стосується зовсім не процесора, продуктивність прибула в збільшенні обсягу оперативної пам’яті, якої в Huawei Y5 2017 стало відразу 2 Гб. Вбудовану пам’ять так само подвоїли, відтепер її стало 16 Гб. Проте, навіть в новій моделі її можна розширити картою пам’яті до 128 Гб.

Обзор Huawei Y5 2017 - задняя панель смартфона

Як ми вже відзначали вище, змін в зовнішньому вигляді смартфона практично не відбулося. Залишилися без змін і розміри дисплея, які відповідають 5 “. При цьому роздільна здатність екрану складає формат HD 1280х720 пікселів. Яскравість і реалістичні кольори на екрані смартфона забезпечує технологія IPS, по якій і розроблений дисплей нового смартфона.

Обзор Huawei Y5 2017 - батарея смартфона

Безумовно, крім продуктивності і вбудованої пам’яті в смартфоні вкрай важлива його автономність. Звичайно ж, нам би хотілося, щоб наш смартфон, незалежно від його вартості, міг працювати без підзарядки якомога довше. Надавтономним  Huawei Y5 2017 зробити вкрай складно, з огляду на те, що вартість даного смартфона з самого початку планувалася невисокою. Проте, навіть в таких скромних обмеженнях розробникам компанії Huawei вдалося оснастити свій новий гаджет батареєю на 3 000 мАг. З огляду на те, що Huawei Y5 2017 працює під управлінням операційної системи Android 7.0 (Nougat), яка відрізняється високою енергоефективністю, запасу автономності  новій моделі повинно вистачити надовго.

Камера Huawei Y5 2017

Обзор Huawei Y5 2017 - камера смартфона

В сучасних умовах камера смартфона часто виявляється чи не його візитівкою. Звичайно ж, ми не хочемо знизити важливість і необхідність всіх інших параметрів і характеристик будь-якого з гаджетів, але, як показує практика, дуже часто рішення про покупку або не купівлю якогось з смартфонів приймається в розрізі якості його камери. Таким чином, маючи хороші результати фото-і відеозйомки, будь-яка модель смартфона може стати досить успішною. Можливо, саме тому мало не основний упор щодо поліпшення характеристик Huawei Y5 2017 торкнувся параметрів його камери.

Обзор Huawei Y5 2017 - фотография

І якщо роздільна здатність основної камери для фотозйомки залишилася незмінною і становить 8 Мп при апертурі f / 2.0, що само по собі досить не погано, то фронтальна камера отримала деяке поліпшення і відтепер має роздільну здатність 5 Мп. Така тенденція зовсім не здається дивною, адже сьогодні вкрай модно робити селфі або, як ми їх любимо називати, «себешки». Якщо аналізувати фотографії фронтальної та основної камер, то результат здається досить непоганим. Звичайно ж, він далекий від того, що пропонує нам професійний фотоапарат, але беручи до уваги вартість смартфона, розуміємо, що кращого просто бути не може.
Обзор Huawei Y5 2017 - фотография с отпуска

Крім пам’ятних фото ми любимо ще знімати і відеоролики, які в подальшому через деякий час (навіть через багато років) ми дуже любимо переглядати і згадувати найрадісніші моменти свого життя. Для цього нам необхідна хороша камера, яка в сучасних умовах повинна проводити відеозйомку в такому форматі, щоб зняті ролики можна було переглядати не тільки на невеликому екрані смартфона, але і на екрані монітора ноутбука і навіть телевізора. Смартфон Huawei Y5 2017 здатний записувати відео в форматі FullHD 1920х1080 пікселів. Дуже цікаво, що такою роздільною здатністю відеозйомки володіє не тільки основна камера, але і фронтальна.

Обзор Huawei Y5 2017 - отличное качество видео

Серед основних особливостей камер смартфона Huawei Y5 2017 варто відзначити наявність окремого спалаху на фронтальній камері. Дане доповнення допоможе зробити якісні фотознімки навіть в умовах поганої освітленості, наприклад пізно ввечері. Крім усього іншого, обидві камери смартфона мають автофокус, який дозволить швидко і якісно сфокусуватися на потрібному об’єкті і виділити його серед інших.

Порівняння Huawei Y5 2017 і Huawei Y5 II

Обзор Huawei Y5 2017 - бренд huawei

Параметри смартфона              Huawei Y5 2017                Huawei Y5 II

                                                           Екран

Діагональ                                                5 ”                                        5″

Роздільна здатність екрану           1280х720 HD                  1280х720 HD

Тип екрану                                               IPS                                       IPS

                                                    Основні параметри

Процесор         MediaTek MT6580 4-ядерний 1,3 ГГц     MediaTek MT6582 4-

ядерний 1,3 ГГц

Оперативна пам’ять                                2 Гб                                      1 Гб

Вбудована пам’ять                                16 Гб                                        8 Гб

Розширення пам’яті                 microSD до 128 Гб              microSD до 32 Гб

Батарея                                              3 000 мАг                                2 200 мАг

Операційна система             Android 7.0 (Nougat)           Android 5.1 (Lollipop)

Камера

Основна камера                                  8 Мп                                         8 Мп

Фронтальна камера                            5 Мп                                          2 Мп

Відео                                          FullHD 1920х1080                      HD 1280х720

Корпус

Матеріал корпусу                        Пластик                                        Пластик

Габарити (ШхВхГ)                    143,8х72х8,4 мм                   143,8х72х8,9 мм

Вага, г                                                145 г                                              135 г

 

Обзор Huawei Y5 2017 - разные смартфоны

Сьогодні ми розглядали нову модель Huawei Y5 2017  у контексті минулорічного Huawei Y5 II. Ми з’ясували, що обидва смартфона зовні залишилися неймовірно схожими, настільки схожими, що глянувши на обидва смартфона швидким поглядом, можна зовсім не відрізнити їх один від одного. Проте, змін виявилося чимало, і виявилися вони досить вагомими. Для початку варто відзначити збільшення обсягу вбудованої та оперативної пам’яті. Крім цього суттєво покращена фронтальна камера, яка відповідає, в першу чергу, за якісні селфі (неймовірно модні сьогодні) та відеозв’язок. Крім цього в Huawei Y5 2017 ми зможемо проводити відеозйомку у форматі FullHD, чого ми не могли робити раніше. Важливий аспект удосконалення лінійки в 2017 році торкнувся автономності смартфона, адже батарея нової моделі має заряд 3 000 мАг, що майже в 1,5 рази більше, ніж раніше.

40378 0 cookie-check Огляд Huawei Y5 2017

Читайте також:

IFA-2017. Найцікавіші новинки Samsung і крута новина від Huawei – Блог Comfy!
IFA-2017. Найцікавіші новинки Samsung і крута новина від Huawei - Блог Comfy!
05 Вересня, 2017, 12:47 746 8
Берлінська виставка споживчої електроніки IFA-2017  у самому розпалі. Компанія Samsung привезла на захід відразу кілька «розумних» носимих  гаджетів. Це: стильний спортивний годинник Gear Sport, фітнес-браслет...
Смотреть результаты
Що таке безкаркасні меблі і в чому їх переваги
Що таке безкаркасні меблі і в чому їх переваги
Популярність зручних, недорогих і оригінальних безкаркасних меблів постійно зростає. Крісла та диванчики з м’яким наповнювачем миттєво приймають форму тіла і дозволяють повністю розслабитися. А ще...
Смотреть результаты
Galaxy Note 8 проти iPhone 7 Plus: битва флагманів
Galaxy Note 8 проти iPhone 7 Plus: битва флагманів
Незважаючи на те, що 2017 рік ще не закінчився, його вже зараз можна сміливо назвати роком мобільних технологій. В кінці минулого місяця компанія Samsung представила...
Смотреть результаты