search
Підписатися

logo

Модельний ряд ноутбуків Hewlett-Packard (HP)

19 Квітня, 2018, 02:48 6

Комп’ютери можуть мати абсолютно різну форму – десктоп, моноблок тощо. Але найбільш популярним різновидом сьогодні є ноутбуки.

Як ми вже не один раз говорили, комп’ютери, у тому числі і ноутбуки, можуть мати абсолютно різні параметри. Призначення у різних ноутбуків теж абсолютно різне, тому, вибираючи новенький ноутбук, потрібно чітко розуміти, для чого він нам потрібен і як ми його плануємо використовувати. Так ми зможемо вибрати для себе найбільш оптимальну модель. Але так само варто мати на увазі, що, навіть розібравшись у тому, які приблизні параметри нам потрібні, зробити остаточний вибір буде ой як не просто. Вся справа в тому, що схожі параметри  будуть мати відразу кілька десятків ноутбуків, вибрати один з яких нелегко.

Модельный ряд ноутбуков HP - ноутбук HP

Таким чином, ми в черговий раз робимо спробу допомогти вам у цьому нелегкому питанні і розібратися в моделях ноутбуків від популярної американської компанії Hewlett-Packard, яку ми більше знаємо під простішою абревіатурою HP. Для цього ми виконали чималий обсяг роботи, вивчаючи весь доступний асортимент ноутбуків HP. Так нам вдалося вибрати кілька найбільш оптимальних моделей, на наш погляд, починаючи від недорогих і закінчуючи самими що ні на є ігровими машинами. І щоб вам не вдалося заплутатися навіть у такому невеликому переліку, ми вирішили згрупувати всі моделі. Першими розглянемо недорогі ноутбуки, потім універсальні ноутбуки, а на десерт, розповімо вам про ігрові моделі.

Недорогі ноутбуки HP

HP 250 G6 (2SX58EA)

Часом нам зовсім не потрібний надпродуктивний ноутбук, адже ті цілі і завдання, для яких ми його плануємо використовувати, можуть обмежуватися лише банальним переглядом фільмів і роликів, серфінгом в інтернеті або виконанням  якихось нескладних робочих питань, які не виходять за рамки програм Microsoft Office. Звичайно ж, в даному випадку було б не розумно купувати дуже дорогий і потужний комп’ютер, адже нам повністю підійде така модель, як ноутбук HP 250 G6.

Модельный ряд ноутбуков HP - HP 250 G6 (2SX58EA)

Даний ноутбук має класичний дизайн і пластиковий корпус. Розміри екрану стандартні і складають 15,6 “з роздільною здатністю формату HD. При цьому він обладнаний 2-ядерним процесором Intel Celeron і 4 Гб оперативної пам’яті. Ми б вкрай не рекомендували навіть звертати увагу на ноутбуки з меншим об’ємом, адже вони можуть просто повільно працювати. Головною ж перевагою даної моделі є її веб-камера, яка має формат HD.

HP 250 G6 (2SX58EA)

Діагональ екрану                         15,6 ”

Роздільна здатність                      1366х768 HD

Процесор                                       Intel Celeron N3350 2-ядерний 1,1 (2,4) ГГц

Оперативна пам’ять                      4 Гб DDR3 L

Жорсткий диск                              HDD 500 Гб

Відеокарта                                      Інтегрована

Операційна система                      Немає

HP 15-ra023ur (3FY99EA)

Наступна модель зовні дуже схожа на попередню, але має дещо більший запас продуктивності. Таким чином, якщо HP 250 G6 здався вам недостатньо цікавим, але вам як і раніше необхідний недорогий ноутбук з базовою продуктивністю, то HP 15-ra023ur вже точно вам сподобається. Ні в розмірах екрану, ні в його вирішенні, змін не відбулося. Але ось найголовнішим плюсом цього ноутбука стає його процесор Intel Pentium, який працює на основі чотирьох ядер. Навіть з огляду на те, що обсяг ОЗУ залишився таким же, продуктивність в цілому, завдяки процесору, істотно зросла.

Модельный ряд ноутбуков HP - HP 15-ra023ur (3FY99EA)

Вкрай важливим і актуальним питанням на сьогодні є використання ліцензійного програмного забезпечення. У випадку з попередньою моделлю, після покупки ми будемо змушені додатково оплачувати операційну систему, її встановлення та налаштування. Але ось HP 15-ra023ur вже має встановлену Windows 10 Home, що позбавить нас від необхідності нести додаткові витрати на її установку після покупки.

HP 15-ra023ur (3FY99EA)

Діагональ екрану                          15,6 ”

Роздільна здатність                       1366х768 HD

Процесор                                       Intel Pentium N3710 4-ядерний 1,6 (2,56) ГГц

Оперативна пам’ять                      4 Гб DDR3 L

Жорсткий диск                              HDD 500 Гб

Відеокарта                                      Інтегрована

Операційна система                     Windows 10 Home

HP 15-bw636ur (2WH69EA)

І ось, нарешті, ми дісталися до найцікавішої моделі в категорії недорогих ноутбуків. Цікавою дану модель робить відразу кілька факторів. Одним з основних таких факторів є процесор AMD A9 з високою частотою роботи – до 3,6 ГГц. Об’єм оперативної пам’яті залишається на рівні 4 Гб, але в даному випадку її тип – DDR4, що спільно з потужним процесором обіцяє істотно додати в продуктивності і швидкості роботи. Так само як і у минулій моделі, придбавши даний ноутбук, ви автоматично стаєте власником ще й ліцензійної операційної системи Windows 10 Home.

Модельный ряд ноутбуков HP - HP 15-bw636ur (2WH69EA)

Ще одна важлива відмінність, яка, напевно, вам сподобається, полягає в тому, що HP 15-bw636ur обладнаний дискретною відеокартою Radeon з власною відеопам’яттю на 2 Гб. Це дозволить нам більш комфортно працювати в графічних або відеоредакторах, а так же часом ми зможемо запустити на цьому ноутбуці нескладні ігри.

HP 15-bw636ur (2WH69EA)

Діагональ екрану                        15,6 ”

Роздільна здатність                     1366х768 HD

Процесор                                     AMD A9-9420 2-ядерний 3,0 (3,6) ГГц

Оперативна пам’ять                    4 Гб DDR4

Жорсткий диск                           HDD 500 Гб

Відеокарта                                   AMD Radeon 520 2 Гб

Операційна система                    Windows 10 Home

Універсальні ноутбуки HP

HP 15-bs018ur (1ZJ84EA)

Поняття «універсальний ноутбук» досить умовне. Ми маємо на увазі, що такий ноутбук повинен мати продуктивність вище середнього, володіти якимись особливостями, так званими фішками, а ще такий ноутбук, крім базових задач, повинен мати можливість виконувати практично все, що нам необхідно. Одним з найбільш вдалих рішень в категорії універсальних ноутбуків є модель HP 15-bs018ur. Таким його робить, по-перше, екран, який хоч і має такі ж розміри, як і всі попередні, але його роздільна здатність вже має у своєму розпорядженні формат Full HD, а сам екран матовий з антивідблисковими властивостями. Таким чином, ми отримуємо високу деталізацію зображення і позбавляємося зайвих відблисків, які так заважають в роботі.

Модельный ряд ноутбуков HP - HP 15-bs018ur (1ZJ84EA)

По-друге, продуктивним ноутбук робить процесор, який хоч і 2-ядерний, але з серії Intel Core i3, що обіцяє нам високу швидкість роботи. Шкода тільки, що в HP 15-bs8ur немає встановленої операційної системи, тому будьте готові до того, що вам необхідно буде подбати про її установку.

HP 15-bs018ur (1ZJ84EA)

Діагональ екрану                           15,6 ”

Роздільна здатність                       1920х1080 Full HD

Процесор                                         Intel Core i3-6006U 2-ядерний 2,0 ГГц

Оперативна пам’ять                      4 Гб DDR4

Жорсткий диск                              HDD 500 Гб

Відеокарта                                     AMD Radeon 520 2 Гб

Операційна система                      Немає

HP 15-bs507ur (2FQ30EA)

Але от якщо крім високої продуктивності для нас важливий ще й великий обсяг пам’яті, то краще звернути свою увагу на HP 15-bs507ur, який обладнаний жорстким диском з об’ємом 1 Тб, замість 500 Гб, як у попередніх моделей. Це дозволить нам зберігати в пам’яті ноутбука набагато більше інформації, і ми не будемо змушені шукати заповітні вільні мегабайти тоді, коли нам потрібно буде зберегти черговий файл. Приємним бонусом в даному ноутбуці також буде наявність передвстановленої Windows 10 Home.

Модельный ряд ноутбуков HP - HP 15-bs507ur (2FQ30EA)

Більшість інших параметрів, таких як розмір екрану, процесор або обсяг оперативної пам’яті, точно такі ж, як і в попередній моделі. Але для того, щоб наш ноутбук не став вже дуже дорогим, його екран зробили звичайним матовим без додаткових антивідблискових властивостей, а його роздільна здатність відповідає формату HD.

HP 15-bs507ur (2FQ30EA)

Діагональ екрану                          15,6 ”

Роздільна здатність                      1366х768 HD

Процесор                                       Intel Core i3-6006U 2-ядерний 2,0 ГГц

Оперативна пам’ять                     4 Гб DDR4

Жорсткий диск                             HDD 1 Тб

Відеокарта                                    AMD Radeon 520 2 Гб

Операційна система                     Windows 10 Home

HP 250 G6 (2LB99EA)

Обидва попередніх ноутбука дуже схожі один на одного. Наступна ж модель кардинально відрізняється від них. Але перед тим як розповісти вам про те, чим же так сильно різниться HP 250 G6 від інших розглянутих сьогодні ноутбуків, варто зауважити, що при стандартній діагоналі екрана 15,6 “, він має роздільну здатність Full HD, що, насправді, досить важливо і надає користувачеві безліч переваг. Перше чим відрізняється наш ноутбук від інших моделей, своїм невеликим об’ємом пам’яті на 256 Гб, але це скоріше перевага, а не недолік, адже тип носія, який встановлений в даній моделі, є SSD. Це обіцяє нам безшумну і швидку роботу системи в цілому.

Модельный ряд ноутбуков HP - HP 250 G6 (2LB99EA)

Наступна відмінність ноутбука полягає в наявності приводу для DVD-дисків, який в наш час так рідко зустрічається в ноутбуках. Вся справа в тому, що подібні диски вже давно вважаються застарілим типом носія, тому і від приводів для них все частіше вирішують відмовлятися. Але от якщо ви володієте великою колекцією дисків, то наявність такого приводу в HP 250 G6 вкрай важлива. Крім іншого, дана модель має в своєму розпорядженні встановлену систему Windows 10 Pro (а не Home), яка обіцяє істотно більші можливості під час роботи з нею.

HP 250 G6 (2LB99EA)

Діагональ екрану                           15,6 ”

Роздільна здатність                        1920х1080 Full HD

Процесор                                        Intel Core i3-6006U 2-ядерний 2,0 ГГц

Оперативна пам’ять                       4 Гб DDR4

Жорсткий диск                              SSD 256 Гб

Відео карта                                     Інтегрована

Операційна система                     Windows 10 Pro

Ігрові ноутбуки HP

HP Pavilion 15-cc550ur (2WH83EA)

Ігровий ноутбук ігровому ноутбуку – різниця. Наступну модель з серії Pavilion назвати ігровою можна з величезною натяжкою, адже він має досить скромні параметрами для цього. Але от якщо назвати його ігровим ноутбуком початкового рівня, то претензій буде істотно менше. На відміну від інших неігрових моделей, наша оснащена потужним (але при цьому двоядерним) процесором Intel Core-i7 і відразу 8 Гб оперативної пам’яті. Таким чином, нестачі в продуктивності ми вже точно не відчуємо.

Модельный ряд ноутбуков HP - HP Pavilion 15-cc550ur (2WH83EA)

Безумовно, ігровий ноутбук, нехай навіть і початкового рівня, обов’язково повинен мати дискретну відеокарту. Є вона і в нашій моделі – це GeForce 940MX, яка хоч і не відноситься до когорти ігрових, але все ж має відразу 4 Гб власної відеопам’яті. А ось зануритися в ігровий процес ми зможемо завдяки, хоч і невеликому 15,6-дюймовому екрану, але з роздільною здатністю Full HD, яка обіцяє для нас чудову деталізацію і промальовування зображення на ньому.

HP Pavilion 15-cc550ur (2WH83EA)

Діагональ екрану                          15,6 ”

Роздільна здатність                      1920х1080 Full HD

Процесор                                   Intel Core i7-7500U 2-ядерний 2,7 (3,5) ГГц

Оперативна пам’ять                      8 Гб DDR4

Жорсткий диск                             HDD 1 Тб

Відеокарта                                   Nvidia GeForce 940MX 4 Гб

Операційна система                     Windows 10 Home

HP Omen 15-ce052ur (3FW88EA)

А ось якщо ми хочемо стати володарем справжнісінького ігрового ноутбука, без будь-яких застережень, щодо того, чи володіє він початковим рівнем або ще чимось, то нам потрібно буде звернути увагу на серію ігрових ноутбуків від компанії HP – Omen. Ми можемо навіть зовні впізнати такі ноутбуки, які мають індивідуальну нестандартну форму, а чорний колір корпусу доповнюється яскравими червоними вставками. Екран має діагональ 15,6 “, антивідблискові властивості і роздільну здатність формату Full HD.

Модельный ряд ноутбуков HP - HP Omen 15-ce052ur (3FW88EA)

За високу продуктивність в системі буде відповідати 4-ядерний процесор Intel Core-i7 і 8 Гб оперативної пам’яті. Погодьтеся, досить непогана зв’язка. Крім цього, ноутбук оснащений відразу двома внутрішніми дисками – стандартним HDD на 1 Тб для зберігання інформації на ньому, і SSD на 128 Гб, який забезпечить високу швидкість роботи встановленої операційної системи та ігор. У ноутбуці HP Omen, звичайно ж, встановлена ​​справжнісінька ігрова відеокарта GeForce GTX 1050Ti з 4 Гб пам’яті. Все це дозволить встановити і запустити на такому ноутбуці абсолютно будь-яку гру, яку тільки ви захочете!

HP Omen 15-ce052ur (3FW88EA)

Діагональ екрану                     15,6 ”

Роздільна здатність                  1920х1080 Full HD

Процесор                                   Intel Core i7-7700HQ 4-ядерний 2,8 (3,8) ГГц

Оперативна пам’ять                 8 Гб DDR4

Жорсткий диск                         HDD 1 Тб + SSD 128 Гб

Відеокарта                                Nvidia GeForce GTX 1050Ti 4 Гб

Операційна система                Windows 10 Home

HP Omen 17-an054ur (2LE49EA)

У тому випадку, якщо ви не хочете купувати нові ноутбуки щороку або два, але при цьому вам дуже хочеться, щоб він довго залишався актуальним, то краще розглянути наступну модель все з тієї ж ігрової серії Omen. Перевершує він попередній ноутбук практично за всіма параметрами (в тому числі і по параметру вартості). Перша відмінність, яка відразу впадає в очі, це екран ноутбука, який має діагональ 17,3 “, при цьому ще й формат зображення відповідає якості Ultra HD. З таким екраном ми ризикуємо повністю зануритися в ігровий процес і провести там не один день.

Модельный ряд ноутбуков HP - HP Omen 17-an054ur (2LE49EA)

Процесор пристрою залишився незмінним, але збільшили обсяг оперативної пам’яті, причому вдвічі і тепер у нас у розпорядженні цілих 16 Гб! Хорошим запасом може виявитися і внутрішня пам’ять, адже її тепер 2 Тб на HDD і 256 Гб на SSD. Тепер вже точно всі найулюбленіші ігри помістяться в пам’яті одного лише ноутбука. А, так званою, «вишенькою» на всьому цьому торті, виявляється потужна відеокарта GeForce GTX 1070 зі 8 Гб пам’яті.

HP Omen 15-ce052ur (3FW88EA)

Діагональ екрану                          17,3 ”

Роздільна здатність                       3840х2160 Ultra HD

Процесор                                      Intel Core i7-7700HQ 4-ядерний 2,8 (3,8) ГГц

Оперативна пам’ять                     16 Гб DDR4

Жорсткий диск                            HDD 2 Тб + SSD 256 Гб

Відеокарта                                   Nvidia GeForce GTX 1 070 8 Гб

Операційна система                    Windows 10 Home

90198 0 cookie-check Модельний ряд ноутбуків Hewlett-Packard (HP)

Читайте також:

Огляд JBL Boombox – переносний «музичний центр»
Огляд JBL Boombox - переносний «музичний центр»
17 Квітня, 2018, 05:43 955 6
Складно знайти людину, яка б ніколи не чула про таку компанію як JBL. Маючи за плечима вже більше ніж піввікову історію і підкоривши всю Америку,...
Смотреть результаты
Модельний ряд смартфонів Huawei
Модельний ряд смартфонів Huawei
Смартфони Huawei, так само як і інші популярні бренди оновлюються регулярно. Давайте розберемося в актуальному асортименті 2018 року. Дуже часто трапляється так, що ми вибираємо...
Смотреть результаты
Огляд планшета Samsung Galaxy Tab Active 2
Огляд планшета Samsung Galaxy Tab Active 2
Ми вже знаємо багато захищених від попадання пилу і вологи смартфонів, але ось планшети з таким захистом нам не звичні. Свій планшет ми, найчастіше, використовуємо...
Смотреть результаты