search
Підписатися

logo

Модельний ряд смартфонів Meizu

02 Травня, 2018, 05:34 8

Смартфони Meizu за короткий час стали дуже популярними в Україні завдяки безлічі факторів.

Що важливо в сучасному смартфоні і чому нам подобається та чи інша модель? Звичайно ж, для нас дуже часто вирішальну роль грає вартість смартфона, адже перед покупкою новенького гаджета ми обов’язково підраховуємо доступний наявний бюджет для цього. Наступним фактором, який також стає визначальним, є зовнішній вигляд смартфона, включаючи його колір і матеріал корпусу з якого той виготовлений. Погодьтеся, якщо смартфон не подобається нам зовні або незручний в руці, то, навіть якщо він має видатні параметри, швидше за все, ми його не купимо. І, безумовно, дуже важливим нюансом при покупці смартфона стають його параметри.

Саме ці параметри на сьогоднішній день найбільш важливі сучасному користувачеві, який вже не так часто звертає увагу на популярні бренди і рейтинги продажів того чи іншого гаджета. Саме тому смартфони під брендом Meizu так швидко отримали величезну популярність і справжнє народне визнання в нашій країні, адже всі три найголовніші фактори цієї самої популярності збіглися в гаджетах Meizu. При цьому модельний ряд даного виробника досить широкий і регулярно оновлюється, вдосконалюючись і підлаштовуючись під нові вимоги. Сьогодні ми розберемо три найбільш популярні цінові сегменти в смартфонах від Meizu, починаючи від недорогих і оптимальних і, закінчуючи смартфонами бізнес-класу. Преміум сегмент ми вирішили не розглядати, адже він міцно зайнятий більш дорогими брендами.

Підписуйся на наш Telegram-канал

Бюджетні смартфони Meizu

Meizu M5c

Найбільш затребувані і популярні смартфони – бюджетні. Саме недорогі гаджети користуються найбільшим попитом і їх купують частіше за інші, тому зовсім не дивно, що в даному ціновому сегменті компанія Meizu (яка дуже хоче стати найпопулярнішою) представила дуже широкий асортимент. Однією з найбільш недорогих, але при цьому дуже гідних і затребуваних моделей, в сегменті бюджетних смартфонів є Meizu M5c. Це смартфон у пластиковому корпусі, який оснащений двома редакціями вбудованої пам’яті – на 16 Гб і на 32 Гб, від чого буде залежати і його вартість. Цікавою особливістю смартфонів M5c є широкий колірний асортимент, який включає в себе чорний корпус, золотий, синій, рожевий і навіть червоний.

Головними перевагами даної моделі перед іншими є невисока вартість і хороший акумулятор. До слова, батарея пристрою  має об’єм 3 000 мАг, а з огляду на відносно невисокі параметри смартфона, які не сильно навантажують акумулятор, такого заряду може вистачити на два дні повноцінного використання.

Meizu M5c

Діагональ екрану                       5 ”

Роздільна здатність                    1280х720 HD

Тип екрану                                  IPS

Процесор                                    MediaTek MT6737 4 ядра по 1,3 ГГц

Оперативна пам’ять                   2 Гб

Вбудована пам’ять                    16 Гб або 32 Гб

Камера основна                         8 Мп

Камера фронтальна                   5 Мп

Батарея                                       3 000 мАг

Операційна система                  Android 6.0 (Marshmallow)

Meizu M5s

Ми вже не раз переконувалися в тому, що навіть недорогі смартфони можуть мати гарну продуктивність та інші технічні параметри. В черговий раз для нас це підтверджує компанія Meizu своєю популярною моделлю M5s. На відміну від попереднього смартфона, в цьому ми отримуємо вже не пластиковий, а металевий корпус, що більш приємно тактильно, в той момент, коли він знаходиться в руці. Дисплей пристрою трохи більший і має в своєму розпорядженні діагональ 5,2 “замість 5”, але його роздільна здатність залишилася незмінною.

Незважаючи на незначне збільшення вартості, модель M5s має істотно більший запас продуктивності, який реалізований у 8-ядерному процесорі і 3 Гб оперативної пам’яті. При цьому обсяг локальної пам’яті може бути різним – 16 Гб або 32 Гб. Виходячи з досвіду огляду минулої моделі, розуміємо, що від цього буде залежати остаточна вартість смартфона. Зупиняючи свій вибір на Meizu M5s, ми отримуємо перевагу так само ще і в камерах пристрою, які мають роздільну здатність 13 Мп основна і 5 Мп фронтальна.

Meizu M5s

Діагональ екрану                               5,2 ”

Роздільна здатність                           1280х720 HD

Тип екрану                                         IPS

Процесор                                           MediaTek MT6753 8 ядер по 1,3 ГГц

Оперативна пам’ять                         3 Гб

Вбудована пам’ять                           16 Гб або 32 Гб

Камера основна                                13 Мп

Камера фронтальна                           5 Мп

Батарея                                               3 000 мАг

Операційна система                          Android 6.0 (Marshmallow)

Meizu M6

За своєю суттю, Meizu M6 є більш новою моделлю з супутніми доробками і вдосконаленнями. Але, в той же час, вона стала своєрідним симбіозом попередніх двох смартфонів. Таким чином, модель M6 змогла об’єднати в собі всі найкращі сторони двох смартфонів. Так, вона має 5,2-дюймовий дисплей  і потужний 8-ядерний процесор. Але, при цьому, оптимізація пристрою і невисоке навантаження на батарею об’ємом 3 070 мАг, створює всі умови для гарної автономності гаджета.

Як ми вже встигли з’ясувати, розробники компанії Meizu дуже люблять пропонувати нам відразу кілька редакцій смартфонів з різним об’ємом пам’яті. Не виключенням став і Meizu M6, який ми можемо вибрати в декількох варіантах – на 16 Гб і на 32 Гб. Проте, істотно вирішили вдосконалити фронтальну камеру для селфі, яка отримала роздільну здатність 8 Мп, замість 5 Мп в минулих моделях.

Meizu M6

Діагональ екрану                               5,2 ”

Роздільна здатність                           1280х720 HD

Тип екрану                                          IPS

Процесор                                        MediaTek MT6750 4 ядра по 1,5 ГГц і 1 ГГц

Оперативна пам’ять                          3 Гб

Вбудована пам’ять                           16 Гб або 32 Гб

Камера основна                                13 Мп

Камера фронтальна                           8 Мп

Батарея                                               3 070 мАг

Операційна система                         Android 7.0 (Nougat)

Оптимальні смартфони Meizu

Meizu M5 Note

Наступна категорія смартфонів, яку ми вирішили виділити, може сильно не відрізнятиметься за вартістю, але кардинально відрізняється за своїми параметрами. Такі смартфони можуть для когось виявитися найбільш якісним рішенням в питанні співвідношення цінової політики та технічних параметрів. Але в той же час, деякі параметри даних девайсів, можуть виявитися неприйнятними, а альтернативним рішенням стануть саме ті смартфони, які ми вже сьогодні розглянули. Першим гаджетом з серії оптимальних смартфонів ми вирішили розібрати Meizu M5 Note. Виходячи з назви моделі (а саме з приставки Note), ми можемо зрозуміти, що це смартфон з екраном більше середнього.

Швидше за все, це так і є, адже M5 Note має екран діагоналлю 5,5 “і  роздільну здатність формату Full HD. Наступним параметром, за яким ми можемо зрозуміти, що даний гаджет може виявитися «оптимальним», є його висока продуктивність і потужний акумулятор з хорошою автономністю. Так, Meizu M5 Note обладнаний 8-ядерним процесором з високою частотою роботи, 3 Гб оперативної пам’яті і батареєю об’ємом 4 000 мАг.

Meizu M5 Note

Діагональ екрану                    5,5 ”

Роздільна здатність                  1920х1080 Full HD

Тип екрану                                LTPS

Процесор                                   MediaTek MT6755 8 ядер по 1,8 ГГц і 1 ГГц

Оперативна пам’ять                 3 Гб

Вбудована пам’ять                   16 Гб або 32 Гб

Камера основна                        13 Мп

Камера фронтальна                   5 Мп

Батарея                                       4 000 мАг

Операційна система                   Android 6.0 (Marshmallow)

Meizu M6 Note

Як ми вже встигли згадати раніше, розробники компанії Meizu регулярно радують нас новими моделями своїх смартфонів, які отримують нові можливості і відповідають новим віянням моди і попиту користувачів. В даному випадку, ми розглянемо оновлену редакцію смартфона з серії «Note». Таким смартфоном у 2018 році став Meizu M6 Note. Зі змін даної моделі варто відразу звернути увагу на процесор, який став більш оптимізованим, потужним і продуктивним.

Крім цього, можна помітити наявність більшої кількості лінз камери. Справа в тому, що основних камер стало відразу дві – одна на 12 Мп, а друга на 5 Мп. Подібний крок дозволяє нам робити  зйомки портретних фото і створювати популярний сьогодні ефект «Боке». Фронтальна камера отримала дозвіл 16 Мп, що робить Meizu M6 Note відмінним рішенням для любителів і шанувальників, так званих «себешок».

Meizu M6 Note

Діагональ екрану                         5,5 ”

Роздільна здатність                     1920х1080 Full HD

Тип екрану                                   LTPS

Процесор                                     Qualcomm Snapdragon 8 ядер по 2 ГГц

Оперативна пам’ять                   3 Гб

Вбудована пам’ять                       16 Гб або 32 Гб

Камера основна                           12 Мп + 5 Мп

Камера фронтальна                      16 Мп

Батарея                                          4 000 мАг

Операційна система                    Android 7.0 (Nougat)

Meizu M6s

Можливо, Meizu M6s є найбільш цікавим рішенням в своїй вартісній категорії не тільки серед модельного ряду гаджетів Meizu, а й серед усіх інших смартфонів в цілому. Вся справа в тому, що в цій моделі реалізували ряд популярних інновацій, які більше за інших привертають сучасних користувачів. Так, наприклад, даний смартфон  має технологію безрамкового екрану, що робить розміри його 5,7-дюймового дисплея досить значними, при тому, що габарити корпусу залишаються вельми компактними. До слова, дисплей смартфона має захист від пошкоджень за технологією Gorilla Glass.

Модельный ряд смартфонов Meizu - meizu m6s

Ще однією цікавою особливістю даної моделі є її процесор, адже в даному випадку розробники компанії Meizu вирішили вдатися до допомоги вже перевіреного і випробуваного процесора Samsung Exynos. Так Так! Ми зовсім не помилилися, Meizu M6s обладнаний 6-ядерним процесором від популярного корейського виробника. Крім цього варто згадати камери смартфона, які крім відмінної роздільної здатності  для фото – 16 Мп основна і 8 Мп фронтальна камери, має можливість зйомки відео у форматі Ultra HD.

Meizu M6s

Діагональ екрану                         5,7 ”

Роздільна здатність                    1440х720 HD +

Тип екрану                                  IPS

Процесор                                    Samsung Exynos 7872 6 ядер по 2 ГГц

Оперативна пам’ять                   3 Гб

Вбудована пам’ять                    32 Гб

Камера основна                        16 Мп

Камера фронтальна                   8 Мп

Батарея                                   3 000 мАг

Операційна система              Android 7.0 (Nougat)

Смартфони Meizu бізнес-класу

Meizu MX6

Для багатьох з нас може бути загадкою, що ж мається на увазі під поняттям «бізнес-клас». Зазвичай в даній категорії маються на увазі смартфони з досить високими параметрами продуктивності, можливо навіть такі, що претендують на зіставлення з флагманами. Однією з моделей смартфонів Meizu, які повністю можуть відповідати таким параметрам, є Meizu MX6. Головною відмінною рисою такого смартфона стає його 10-ядерний процесор з максимальною тактовою частотою 2,3 ГГц. При цьому продуктивність смартфона доповнена відразу 3 Гб або 4 Гб оперативної пам’яті, якою можуть похвалитися, як правило, тільки флагмани.

Модельный ряд смартфонов Meizu - meizu mx6

Діагональ дисплея становить добротні 5,5 “з роздільною здатністю Full HD, що робить нас володарем гаджета з великим екраном, який при всіх інших перевагах має ще й відмінну деталізацію зображення. Корпус смартфона виконаний з металу і скла, що робить його схожим з найпопулярнішими брендовими смартфонами.

Meizu MX6

Діагональ екрану                           5,5 ”

Роздільна здатність                      1920х1080 Full HD

Тип екрану                                     TDDI

Процесор                        MediaTek MT6797 10 ядер по 2,3 ГГц, 1,9 ГГц і 1,4 ГГц

Оперативна пам’ять                     3 Гб або 4 Гб

Вбудована пам’ять                        32 Гб

Камера основна                            12 Мп

Камера фронтальна                     5 Мп

Батарея                                        3 060 мАг

Операційна система                   Android 6.0 (Marshmallow)

Meizu Pro 6

Наступна модель Meizu Pro 6 може повністю претендувати на звання не смартфона з категорії бізнес-класу, а повноцінного флагмана. Проте, ми вирішили розташувати даний гаджет саме в цій категорії, виходячи з міркувань відносно помірної вартості моделі і розуміючи, що вже доступна новіша і доповнена інноваціями модель Meizu Pro 7. Давайте ж розглянемо, що пропонують нам розробники Meizu в даній моделі.

Для початку, ми отримуємо відмінний захист нашого 5,2-дюймового дисплея за технологією Gorilla Glass 4. Крім цього, в розробці дисплея була застосована технологія Super Amoled, яка робить екран смартфона яскравим, але при цьому не створює великого навантаження на батарею. Процесор, який відповідає за основну швидкість роботи пристрою, 10-ядерний з максимальною частотою роботи 2,5 ГГц. Це досить вражаючий показник (в той же час і багатообіцяючий). А ось основна камера пристрою має роздільну здатність 21 Мп і можливість зйомки відео у форматі Ultra HD.

Meizu Pro 6

Діагональ екрану                      5,2 ”

Роздільна здатність                 1920х1080 Full HD

Тип екрану                               Super Amoled

Процесор                               Helio X25 10 ядер по 2,5 ГГц, 2 ГГц і 1,4 ГГц

Оперативна пам’ять                 4 Гб

Вбудована пам’ять                  32 Гб або 64 Гб

Камера основна                       21 Мп

Камера фронтальна                 5 Мп

Батарея                                      2 560 мАг

Операційна система               Android 6.0 (Marshmallow)

Підписуйся на наш Telegram-канал

51543 0 cookie-check Модельний ряд смартфонів Meizu

Читайте також:

Модельний ряд ноутбуків Hewlett-Packard (HP)
Модельний ряд ноутбуків Hewlett-Packard (HP)
19 Квітня, 2018, 02:48 1109 6
Комп’ютери можуть мати абсолютно різну форму – десктоп, моноблок тощо. Але найбільш популярним різновидом сьогодні є ноутбуки. Як ми вже не один раз говорили, комп’ютери,...
Смотреть результаты
Огляд JBL Boombox – переносний «музичний центр»
Огляд JBL Boombox - переносний «музичний центр»
Складно знайти людину, яка б ніколи не чула про таку компанію як JBL. Маючи за плечима вже більше ніж піввікову історію і підкоривши всю Америку,...
Смотреть результаты
Модельний ряд смартфонів Huawei
Модельний ряд смартфонів Huawei
Смартфони Huawei, так само як і інші популярні бренди оновлюються регулярно. Давайте розберемося в актуальному асортименті 2018 року. Дуже часто трапляється так, що ми вибираємо...
Смотреть результаты