search
Підписатися

logo

Наскільки швидкі нові зарядні пристрої Samsung в 25 Вт

07 Травня, 2019, 07:43 5

Безліч бездротових технологій, сучасний темп життя і потужні компоненти смартфонів,  що швидко розряджають акумулятори, вимагають створювати або батареї збільшеної місткості, або поліпшені способи зарядки. У першому випадку, ми впираємося в технології, габарити і вага пристрою, які не хочуть рухатися з місця або збільшуватися. А ось зі швидкістю зарядки, як з’ясувалося, ще не все втрачено. І, хоча, існують вже декілька модифікацій швидких зарядок, компанія Samsung представила свою – на 25 Вт. Як це працює на практиці і які відмінності від звичного вже зарядного пристрою на 15 Вт – читайте далі.

Насколько быстры новые зарядные устройства Samsung в 25 Вт 2

З виходом на світовому ринку моделі Galaxy S10 з підтримкою мереж 5G, всі побачили також оновлений, і більш потужний зарядний пристрій від Samsung, який видавав 25 Вт потужності. І, поки на нашому ринку не з’явився Samsung Galaxy A70, який вже доступний до замовлення, у нас не було можливості перевірити наскільки ефективний цей потужний зарядний пристрій. Тепер же, така можливість з’явилася і тестування було проведено.

Насколько быстры новые зарядные устройства Samsung в 25 Вт 3

У тесті брали участь смартфони Galaxy A70 і Galaxy S10 + – вони мають найбільш сучасну начинку і ємні акумулятори. Всі смартфони починали заряджатися, коли рівень заряду показував лише 3%. Кожен з отриманих результатів пройшов три етапи перевірки і щоразу був отриманий однаковий результат:

Насколько быстры новые зарядные устройства Samsung в 25 Вт 4

Як бачите, 25-ватна зарядка здатна зарядити новий A70, з акумулятором на 4500 мАг, до 33% за 30 хвилин, в той час як стара, 15-ватна, за цей же час заповнить його ємність тільки на 26%.

Показники зарядки за 45 хвилин майже зрівнялися і, чомусь, не мали істотної різниці – мабуть, вся справа в алгоритмі процесу зарядки, який йде не лінійно, а по експоненті, зменшуючи струм і збільшуючи час. Ці криві у кожного зарядного пристрою різні.

Що ж стосується результату за одну годину, то у випадку з новою 25-ватною моделлю вдалося зарядити потужний акумулятор Galaxy A70 до 67%. Стара ж, 15-ватна модель, змогла заповнити акумулятор лише на 60% його місткості. Для порівняння в таблиці наведено дані по аналогічним тимчасовим відрізкам і результатами зарядки смартфона Galaxy S10 +, за допомогою 15-ватного зарядного пристрою.

Як стало зрозуміло – швидкість зарядки одним і тим же блоком живлення акумуляторів з різною ємністю плюс-хвилин пропорційно відрізняється, чого не скажеш про нову 25-ватну модель. Чисто теоретично, вона повинна заряджати на 67% швидше, ніж 15-ватна модель. Але, знаючи стурбованість компанії Samsung станом своїх акумуляторів, щоб цей новий спосіб заряджання, не вилився серією «перегрівів» або загорянь нових смартфонів, швидше за все справа в програмному обмеженні і щадному режимі використання цього потужного ЗП.

Як довго це обмеження буде діяти – невідомо. Висувати скептичні припущення, що це маркетинговий хід і зарядка не здатна на такі потужності не варто, тому що в його створенні немає нічого складного. А ось реалізувати правильний алгоритм підзарядки акумулятора, щоб він не перегрівався і не деградував від цього – набагато складніше. В наслідок чого, мабуть, ми і можемо спостерігати таку незначну різницю в швидкості роботи нового ЗП.

Насколько быстры новые зарядные устройства Samsung в 25 Вт 1

 

76953 0 cookie-check Наскільки швидкі нові зарядні пристрої Samsung в 25 Вт

Читайте також:

Нова ОС замість Android – в Google представили Fuchsia OS
Нова ОС замість Android - в Google представили Fuchsia OS
07 Травня, 2019, 07:28 1296 9
З’явившись більше 10 років тому, операційна система Android зробила революцію в світі тільки  народжуваних тоді смартфонів і сьогодні це одна з найпопулярніших ОС, встановлена ​​на...
Смотреть результаты
Що буде, якщо проковтнути навушник AirPods?
Що буде, якщо проковтнути навушник AirPods?
Незвичайна історія сталася в Тайвані, де власник навушників AirPods Бен Хсю, який заснув з ними, вранці виявив тільки один. Після невдалого візуального пошуку, Бен вирішив...
Смотреть результаты
Google зможе автоматично очищати історію вашої активності у смартфоні
Google зможе автоматично очищати історію вашої активності у смартфоні
У мережі ходить багато історій, як реальних, так і гіпотетичних про витік особистих даних, зловмисників, які скористалися ними і про велику кількість інформації, яка збирається...
Смотреть результаты