search
Підписатися

logo

Модельний ряд планшетів Huawei

03 Травня, 2018, 02:00 9

Модельний ряд планшетних комп’ютерів компанії Huawei не такий великий, як у смартфонах, але розібратися в ньому не менш цікаво.

Планшетний комп’ютер є досить своєрідним пристроєм,  це  одночасно  комп’ютер і мобільний девайс. Планшет може служити для нас як засобом дозвілля, так і робочим інструментом. При цьому ми можемо легко взяти його з собою в подорож або у відрядження, адже, як правило, він досить компактний і легко поміщається у сумку або валізу. Проте, сучасні планшети  відрізняються  один від одного за різноманітними технічними параметрами, які є вкрай важливими під час його вибору. Сьогодні ми не будемо розбиратися у всіх премудростях і тонкощах вибору планшетного комп’ютера, а просто розглянемо найбільш оптимальні і цікаві планшети від компанії Huawei.

Можливо, у компанії Huawei не так багато планшетів, як у інших виробників, але навіть ті моделі, які присутні в модельному ряді, є досить цікавими і навіть, в деяких нюансах, індивідуальними, порівняно з конкурентами. Сьогодні ми вирішили представити вам найбільш цікаві, на наш погляд, планшети від Huawei в абсолютно різних цінових категоріях. Таким чином, якщо ви вирішили обзавестися новеньким планшетом, та ще й від компанії Huawei, то подальша інформація виявиться для вас вельми цікавою і корисною. Ми представимо вам планшети, починаючи від найдешевших і простих, закінчуючи преміальними моделями.

Бюджетні планшети Huawei

Huawei MediaPad T3 7 “8Gb (BG2-W09)

Насправді в сфері планшетних комп’ютерів, компанія Huawei робить явний акцент в сторону саме недорогих гаджетів. Саме з цієї причини бюджетних моделей у китайського виробника більш ніж достатньо, але ось високопродуктивних комплектуючих в даному напрямку не багато. Однією з перших, ми б хотіли розповісти вам про модель MediaPad T3, яка є 7-дюймовим девайсом з роздільною здатністю екрану 1024х600 пікселів. Такий планшет непогано підійде для базових завдань, він може стати непоганим робочим інструментом або просто засобом для серфінгу в мережі Інтернет.

huawei_mediapad_3_7__1

Однією з особливостей, які варто відзначити відразу, є металева задня кришка пристрою. Саме вона надає недорогому гаджету більше престижу і солідності. Крім цього, планшет з металевим корпусом, куди більш приємно розташовується в руці, ніж пластиковий. Додатковою особливістю планшета є акумулятор, який має хороший заряд – 3 100 мАг. З огляду на невисоку продуктивність планшета, даних параметрів буде цілком достатньо як мінімум на один день активного використання девайса. До класу  недорогих планшетів, дану модель ми змогли віднести  через те, що вона не має можливості установки СІМ-карти для використання мобільного інтернету або здійснення телефонних дзвінків. Таким чином, якщо нам буде необхідний інтернет в нашому планшеті, то ми будемо змушені шукати зону покриття Wi-Fi.

Huawei MediaPad T3 7 “8Gb (BG2-U01)

Не варто зайвий раз нагадувати про те, що планшетний комп’ютер є мобільним пристроєм. А для будь-якого сучасного мобільного пристрою дуже важливо, щоб він мав  можливість роботи з мобільною мережею. Завдяки цьому, в деяких моделях планшетів, у тому числі і в даній, ми можемо здійснювати телефонні дзвінки і користуватися 3G-інтернетом в тому випадку, якщо немає поряд зони з покриттям Wi-Fi. Якщо ж розглядати планшет зовні, то він мало чим відрізнятиметься від того, який ми розглянули перед ним – той же корпус і ті ж габарити.

Внутрішні параметри теж дуже сильно збігаються, але є деякі відмінності. Процесор в даній моделі використовується інший, але з тією ж частотою роботи, а, відповідно, приблизно з тією ж продуктивністю. Варто також враховувати і те, що в обох пристроях встановлено однаковий обсяг оперативної пам’яті, що робить їх загальні параметри неймовірно схожими. Але ось що дійсно виділяє даний планшет, порівняно з більш недорогим, так це обсяг його вбудованої пам’яті, який на 1000 мАг більше і становить 4 100 мАг. Всі інші параметри в повній мірі збігаються з тими, які ми розглядали в минулій моделі.

Huawei MediaPad T3 7 “16Gb (BG2-U01)

Об’єм вбудованої пам’яті в пристрої, насправді, досить важливий. При цьому, зовсім не цікаво, який максимальний обсяг карти пам’яті може бути встановлено, адже діють різноманітні обмеження. Головним  обмеженням є той фактор, що ті додатки, які ми встановлюємо на свій планшет, розташовують всі свої файли саме на локальній пам’яті пристрою і ніяк не можуть бути перенесені на карту пам’яті. Таким чином, якщо пам’ять пристрою заповнена, то встановити інші додатки, ігри або щось  ще, нам не вдасться, поки ми не звільнимо простір на локальній пам’яті гаджета.

bg2-u01_3

 

Дана модель нічим не відрізняється від попередньої, крім обсягу вбудованої пам’яті, яка рівно вдвічі більше і становить 16 Гб. На наш погляд, саме такий обсяг пам’яті найбільш оптимальний в сучасних умовах, адже треба розуміти,  якщо ви встановите навіть невелику кількість додатків і ще залишиться достатній обсяг пам’яті, то всі встановлені додатки будуть оновлюватися, і рости в обсязі, займаючи , таким чином, локальну пам’ять планшета. Її буде ставати все менше і менше, поки вона і зовсім не закінчиться. Тому, вкрай важливо, якщо ви плануєте встановити на свій планшет більше трьох програм, щоб той мав пам’яті не менше 16 Гб.

Планшети Huawei бізнес-класу

Huawei MediaPad T3 8 “16Gb 3G (KOB-L09)

Планшетні комп’ютери, які ми можемо віднести до бізнес-класу, повинні мати істотно більший запас технічних параметрів, які розробники передбачили в них. Вся справа в тому, що планшети з цієї «касти» призначені для більш серйозних завдань, і ми легко зможемо використовувати їх навіть у професійних цілях. Зробити нам це дозволить велика продуктивність, яка прихована в цих пристроях. Візуально дану модель від попередніх відрізнити можна завдяки її великим розмірам, адже в даному випадку ми отримаємо 8-дюймовий планшет з великими розмірами корпусу. При цьому роздільна здатність екрану теж стає більше і відповідає формату HD 1280х800 пікселів.

huawei_mediapad_3_8.0_16gb_3g_kob-l09_gold_7

При тому, що планшет став більше,  встановлений процесор, став так само більш потужним. При тому, що він такий же 4-ядерний, частота його роботи трохи вища, ніж в попередніх моделях. Але ось дійсно більш продуктивним робить дану модель істотно більший обсяг оперативної пам’яті, який складає відразу 2 Гб. Поліпшено, також  виявилася і камера пристрою, роздільна здатність якої становить 5 Мп. Для того щоб зберегти той же рівень автономності або навіть поліпшити його при тому що параметри пристрою збільшилися, нам може знадобитися велика батарея, яка і передбачена в даній моделі об’ємом 4 800 мАг.

Huawei MediaPad T3 10 “16Gb 3G (AGS-L09)

Найчастіше рядового користувача планшет привертає великими розмірами дисплея. Звичайно, параметри ми зможемо підібрати такі, як нам потрібні, але при цьому розміри екрану можуть відрізнятися. Розглядаючи дану модель, ми отримуємо непоганий планшет, якщо розглядати його з точки зору продуктивності, але з набагато більшим дисплеєм. Розмір дисплея даної моделі становить 9,6 “, що може стати відмінним варіантом для перегляду відео, фотографій, проведення відеоконференцій або здійснення відеодзвінків. Як і попередні моделі планшетів, даний обладнаний можливістю установки SIM-карт, але при цьому, використовувати її ми зможемо для отримання доступу до мобільного інтернету 3G, але не зможемо дзвонити з нього.

huawei_mediapad_3_10.0_16gb_3g_ags-l09_grey

Продуктивність даної моделі цілком відповідає тим параметрам, які необхідні для того, щоб здійснювати професійну діяльність або просто проводити дозвілля. Обсяг оперативної та локальної пам’яті повністю відповідає попередній моделі. Так само залишається незмінним і обсяг батареї гаджета 4 800 мАг, що, швидше за все, обіцяє нам скорочення часу автономної роботи, адже при збільшенні діагоналі пристрою, витрата його батареї також  збільшується.

Преміум-сегмент планшетів Huawei

Huawei MediaPad M3 Lite 10 “16Gb (BAH-L09)

Ми впевнені, що більшість наших читачів усвідомлює той факт, що ті параметри планшетів, які ми розглянули в попередніх моделях, дуже далекі від ідеалу. Досягти ідеалу, якщо вірити відомій народній приказці, неможливо, адже йому немає меж. Але ось прагнути до нього ми можемо. Дана модель планшетного комп’ютера може повністю відповідати званню «флагман», адже це один з найбільш передових планшетів компанії Huawei. Він має найбільший розмір дисплея – 10,1 “, роздільна здатність якого відповідає формату Full HD. Це обіцяє нам відмінну деталізацію і яскравість зображення на екрані.

Продуктивність, яка відповідає преміум-сегменту, забезпечує 8-ядерний процесор Snapdragon і 3 Гб оперативної пам’яті, чого не було ні в одній з розглянутих нами сьогодні моделей. Більш досконалими стали і обидві камери гаджета – фронтальна і тилова. Обидві лінзи наділили здатністю 8 Мп, що обіцяє нам непогані фотознімки і відмінні селфі. Встигнути зробити все, що ми спочатку запланували від одного заряду акумулятора нам, швидше за все, вдасться. Вся справа в тому, що в моделі MediaPad M3 Lite обсяг акумулятора становить 6 660 мАг, чого буде достатньо для здійснення великого обсягу операцій і завдань.

51577 0 cookie-check Модельний ряд планшетів Huawei

Читайте також:

Топ-5 пристроїв на системі Android
Топ-5 пристроїв на системі Android
26 Квітня, 2018, 09:58 1513 10
Операційна система Android на сьогоднішній день активована більш ніж на 2 млрд. пристроїв. Цей показник робить ОС Android наймасовішою системою у світі. Напевно, багато хто...
Смотреть результаты
Модельний ряд ноутбуків Asus
Модельний ряд ноутбуків Asus
Величезний асортимент ноутбуків від компанії Asus може заплутати необізнаного з такою технікою споживача. Ми ж вирішили розібратися з усією цією рутиною. З одного боку, дуже...
Смотреть результаты
Функціональні помічники на кухні – міксери, блендери, мікрохвильовки
Функціональні помічники на кухні - міксери, блендери, мікрохвильовки
Підписуйся на наш Telegram-канал Двадцять перше століття ознаменувалося  найшвидшим зростанням технічного прогресу в багатьох сферах, що не оминуло й такі необхідні аксесуари як побутові помічники...
Смотреть результаты