search
Підписатися

logo

Масштабне оновлення Telegram — відеодзвінки, анімовані аватари та нові функції<

28 Липня, 2020, 11:19 0

Команда розробників Telegram викотила свіженьке оновлення додатка, поповнене немаленькою кількістю нових функцій — цікавих та корисних, на котрі користувачі чекали вже давненько. Але є й одне але: велика частина усіх цих функцій доступна поки що лише власникам гаджетів від бренду Apple.

Отже, розповідаємо, що нового з’явилося у липневому оновленні Telegram, якими фішками вже можуть скористатися власники пристроїв, що працюють на базі Android, і як зателефонувати по відеозв’язку через додаток «Телеграм». Знайомимося з новими функціями Telegram!

Це цікаво: ТОП-10 прихованих можливостей Telegram, про які ви могли не знати

Відеодзвінки в Telegram

І почнемо ми наш невеличкий екскурс з функціонала відеодзвінків. Відеовиклики через додаток Telegram поки що доступні лише на гаджетах з ОС iOS. І тільки в тестовому режимі. При цьому навіть офіційний блог месенджера про цю нову опцію поки що мовчить — хоча функція вже доступна користувачам, вона все ще перебуває на стадії розробки й тестування. Але скористатися нею все ж таки можна. Отже, розповідаємо, де знайти відеодзвінки в Telegram та як вони активуються!

  1. Зайдіть до магазину App Store й оновіть додаток Telegram до останньої версії — 6.3.
  2. Запустіть оновлений месенджер та зайдіть у дебаг-меню, 10 раз поспіль натиснувши на іконку «Налаштування».
  3. Активуйте у цьому меню опцію експериментальних функцій (Experimental Feature).

02

Після цих маніпуляцій ви зможете запустити відеодзвінок у Telegram натисканням кнопки Video call, що з’явиться у вашому профілі. Знайти цю кнопку можна буде у рядку з іконками основних функцій програми під вашим аватаром.

Але для того, щоб зробити відеодзвінок за допомогою цього месенджера, подібні маніпуляції мають бути виконані не тільки вами, а й вашим співрозмовником. Тобто здійснювати та приймати дзвінки через Video call у Telegram поки що можуть тільки власники iOS-пристроїв.

Відеоаватарки в Telegram

Ще одна цікава нова функція додатка Telegram також пов’язана з відео: в додатку з’явилася можливість використання анімованих відеоаватарок замість статичних фото. При цьому іконкою вашого профілю в чатах буде служити той кадр з завантаженого для аватара відео, який ви виберете вручну самі.

Новина за темою: В Telegram може з’явитися розділ Stories

Відеоаватари в Telegram можна редагувати. Також, як і будь-які завантажені відеоролики. Причому змінювати можна різні параметри — від яскравості чи контрастності до косметичних ефектів, наприклад, згладити тон та фактуру шкіри.

Зміни у доступних раніше опціях

Деякі оновлення отримали і вже запущені функції. Наприклад, відтепер, коли інші користувачі зв’язуються з вами в Telegram за допомогою розділу People Nearby («Люди поруч»), ви одразу будете бачити інформацію про те, на якій відстані від вас знаходиться співрозмовник. А для ініціатора чату в новій версії програми став доступним симпатичний вітальний стікер.

Люди поруч

Функція відображення свого місцерозташування активується вручну. Щоб задати дозвіл на демонстрацію інформації щодо місцезнаходження, треба зайти до «Контактів» додатка Telegram, відкрити розділ People Nearby та встановити налаштування «Показувати мене тут».

Є деякі зміни й для файлів, котрими обмінюються користувачі. Наприклад, відтепер маленькі прев’юшки усіх фото та відео в ваших листування будуть відображатися в списку чатів та в меню пошуку за повідомленнями. А ще максимальний розмір файлів, що можна відправляти через Telegram, тепер становитиме 2 ГБ.

Нові функції Telegram для Android

Ну а що стосується змін у додатку Telegram для Android-пристроїв, то тут цікавого поки що значно менше. Наприклад, власникам гаджетів на базі Android став доступний новий вид музичного програвача в месенджері — з новим функціоналом програвання, оновленим дизайном та більш зручним розворотом списку треків.

Також деякі приємні оновлення отримало й віконце введення тексту в листуваннях. Тепер під час набору повідомлення розмір віконця з текстом плавно збільшується, що дозволяє бачити більшу частину набраного тексту без ручної прокрутки, що дуже зручно. Ну а редагування відеозаписів, котрі відправляються через месенджер, отримало функції кадрування та повороту. Тож тепер можна підрізати відео перед відправленням та легко змінювати за необхідності вертикальну орієнтацію на горизонтальну.

 

Джерела фото: kod.ru, telegram.org

105298 0 cookie-check Масштабне оновлення Telegram — відеодзвінки, анімовані аватари та нові функції<

Читайте також:

Раптовий слух: Розділ Stories може з’явитися в Telegram
Раптовий слух: Розділ Stories може з’явитися в Telegram
21 Липня, 2020, 02:21 698
Останнім часом цікаві чутки та інсайдерська інформація щодо гаджетів та програмного забезпечення прямо-таки зачастили. І ось зараз мережею почав гуляти черговий цікавий слух. Цього разу...
Смотреть результаты
Нові емодзі для Android та iOS з’являться цього року
Нові емодзі для Android та iOS з’являться цього року
До Всесвітнього дня емодзі, котрий відзначається в усьому світі 17 липня, IT-гіганти Google та Apple презентували величеньку добірочку нових емодзі. Нові смайли стануть доступними користувачам гаджетів...
Смотреть результаты
Всесвітній день шоколаду: ТОП-4 рецептів і море смачного натхнення
Всесвітній день шоколаду: ТОП-4 рецептів і море смачного натхнення
11 липня святкують Всесвітній день шоколаду. І ми знаємо, як його не пропустити – приготувати неймовірно смачний десерт. Наприклад, класичний фондан. Цей гарячий шоколадний десерт...
Смотреть результаты