search
Підписатися

logo

Google випадково розкрив дату офіційного релізу Android 11

09 Липня, 2020, 12:28 0

Якщо випадкові зливи інформації щодо майбутніх релізів, законспірованих новинок та глобальних оновлень ПЗ — це ціле мистецтво, то Google у ньому вочевидь досяг рівня просвітленого майстра. Наприклад, цього разу ну надзвичайно природно-випадковим чином компанія засвітила дату виходу стабільної версії операційної системи Android 11.

Дата релізу нової версії ОСі була показана у відеоролику, що був залитий до конференції Hey Google Smart Home Summit. Інформацію продемонстрували на одному зі слайдів презентації з відповідним аудіорядом.

Блог Comfy рекомендує: 9 цікавих ігор для Android, що працюють без інтернету

Отже, вихід Android 11 спочатку був анонсований компанією Google на «третій квартал 2020 року», але точна дата релізу до останнього трималася в таємниці. У залитому (і вже, звісно, благополучно прихованому) відео на YouTube було продемонстровано слайд зі списком завдань для розробників, обов’язкових до виконання у строк до 8 вересня 2020 року — дня, на який заплановано офіційний реліз Android 11.

Скріншот

Візуальна інформація супроводжувалася озвученням та субтитрами з цією ж самою датою. Якщо враховувати, що минулого року стабільна користувацька версія операційної системи Android 10 була запущена 3 вересня, то злита сьогодні дата дуже навіть схожа на правду.

Що на нас чекає в Android 11? Близько тижня тому Google почав розсилати тестувальникам стабільну бета-версію нової операційної системи, і користувачі поділилися знайденими у цій ОС цікавими функціями.

Наприклад, учасники тестування відзначили появу нових кнопок управління та швидкого доступу в менюшці Quick controls, котра окремо налаштовується, масштабний апгрейд шторки, перероблений і непогано доповнений функціонал камери, а також серйозні поліпшення у загальних параметрах безпеки пристрою. Окрім того, нова версія операційної системи Android отримала нативну підтримку модемів 5G. Фінальний варіант бета-версії був розісланий користувачам, які володіють пристроями Pixel, у перших числах червня.

Джерела фото: keddr.com, teknobizdeyiz.com

104896 0 cookie-check Google випадково розкрив дату офіційного релізу Android 11

Читайте також:

Масштабне оновлення приносить функції Galaxy S20 смартфонам Samsung Galaxy A71 і A51
Масштабне оновлення приносить функції Galaxy S20 смартфонам Samsung Galaxy A71 і A51
08 Липня, 2020, 11:57 650
Оновлення прошивки, що Samsung почала активно розсилати для більш ранніх моделей, принесло смартфонам Samsung Galaxy A71 та Samsung Galaxy A51 дещо цікавеньке. Гаджети отримали деякі...
Смотреть результаты
Інсайдерська інформація: Нові чутки про Samsung Galaxy Watch 3
Інсайдерська інформація: Нові чутки про Samsung Galaxy Watch 3
Останнім часом інсайдери просто-таки тішать нас новими чутками та цікавими подробицями щодо очікуваних новинок світу гаджетів та геймінгу. І цього разу дещо цікавеньке про смарт-годинники...
Смотреть результаты
Оголошена дата презентації ігрового смартфона ASUS ROG Phone 3. Що про нього вже відомо?
Оголошена дата презентації ігрового смартфона ASUS ROG Phone 3. Що про нього вже відомо?
Бренд ASUS розкрив дату презентації довгоочікуваної геймерської новинки — ігрового смартфона ASUS ROG Phone 3. Судячи з таймера зі зворотним відліком, що з’явився на офіційному...
Смотреть результаты