search
Підписатися

logo

Нові моделі MacBook можуть отримати функцію Face ID

28 Липня, 2020, 11:28 0

Співробітники видання 9to5Mac повідомляють, що вже найближчим часом ноутбуки MacBook можуть отримати оновлення, котре надасть лептопам підтримку функції Face ID. Такий цікавий прогноз, як ви розумієте, був зроблений не на порожньому місці — користувачі засікли відповідні алгоритми у коді свіженької бета-версії macOS Big Sur.

Зокрема, код нової бети macOS Big Sur beta 3 містить дані щодо камери PearlCamera, вона ж система для біометричної ідентифікації по обличчю TrueDepth. Але й це ще не усі знахідки — також у коді знайшли вшиті ідентифікатори BioCapture та FaceDetect, котрі також задіяні в роботі функції Face ID на мобільних пристроях Apple, що працюють під ОС iOS.

MacBook Face ID

Тому в 9to5Mac припустили, що разом з Face ID на MacBook переберуться й деякі інші пов’язані з цим функціоналом фішки, наприклад, додатки доповненої реальності та маски. Така версія не позбавлена логіки — у роботі цих функцій також задіяні ресурси TrueDepth, тому їхній «переїзд» на Макбуки цілком ймовірний.

Корисна стаття: Як підключити айфон до комп’ютера або ноутбука?

Але ось що стосується термінів запуску нової опції, то тут все трохи менш райдужно. Річ у тім, що мобільні чипсети CPU Intel, що використовуються зараз у лептопах MacBook, не оснащені вбудованими нейронними процесорами, необхідними для функціонування Face ID на Макбуках. Тобто для того, щоб повноцінно реалізувати в MacBook ідентифікацію користувачів по обличчю, Apple доведеться використовувати інші процесори для своїх мобільних ПК.

Тому з великою ймовірністю варто чекати появи Face ID вже в новому поколінні MacBook, котре буде обладнано ARM-процесорами з движком Neural Engine — чипами власної розробки Apple. Про самі процесори, до речі, команда з Купертіно вже розповідала на виставці WWDC 2020. Тож, ймовірно, чекати яблучні ноутбуки з функцією Face ID варто вже наприкінці 2020 року, оскільки приблизно в такі терміни світу й повинні представити перші MacBook з чипами Apple Silicon.

Джерела фото: www.tomsguide.com, ilounge.ua

 

105306 0 cookie-check Нові моделі MacBook можуть отримати функцію Face ID

Читайте також:

Масштабне оновлення Telegram — відеодзвінки, анімовані аватари та нові функції<
Масштабне оновлення Telegram — відеодзвінки, анімовані аватари та нові функції<
28 Липня, 2020, 11:19 732
Команда розробників Telegram викотила свіженьке оновлення додатка, поповнене немаленькою кількістю нових функцій — цікавих та корисних, на котрі користувачі чекали вже давненько. Але є й...
Смотреть результаты
Раптовий слух: Розділ Stories може з’явитися в Telegram
Раптовий слух: Розділ Stories може з’явитися в Telegram
Останнім часом цікаві чутки та інсайдерська інформація щодо гаджетів та програмного забезпечення прямо-таки зачастили. І ось зараз мережею почав гуляти черговий цікавий слух. Цього разу...
Смотреть результаты
Нові емодзі для Android та iOS з’являться цього року
Нові емодзі для Android та iOS з’являться цього року
До Всесвітнього дня емодзі, котрий відзначається в усьому світі 17 липня, IT-гіганти Google та Apple презентували величеньку добірочку нових емодзі. Нові смайли стануть доступними користувачам гаджетів...
Смотреть результаты