search
Підписатися

logo

Кросівки на 3D-принтері від New Balance

01 Липня, 2019, 10:17 9

Знамените взуття від New Balance постає в новому, ультрасучасному вигляді. Співпрацюючи з компанією Formlabs, що спеціалізується на створенні 3D-принтерів і взагалі методах тривимірного друку, New Balance створили оновлену модель кросівок 990-серії.

Кроссовки на 3D-принтере от New Balance 2

Оновлення торкнулося підошви кросівок і реалізувалося у вигляді п’яточної частини, надрукованої на 3D-принтері. Особливий матеріал, фірмової розробки, Rebound Resin, що має кращі зносостійкі якості ніж популярний EVA, ще й легше і не деформується з часом.

Кроссовки на 3D-принтере от New Balance 3

Відмінною рисою цього матеріалу є також великий запас міцності, який дозволить навіть високим і великим власникам долати безліч сотень кілометрів, без зносу підошви.

Кроссовки на 3D-принтере от New Balance 4

Первісна партія буде складати всього лише 500 екземплярів і коштувати 185 доларів за пару. Така кількість обумовлена ​​непростими способами друку і високою вартістю кросівок. З плином часу New Balance розширить виробництво і збільшить обсяг взуття, що випускається таким методом.

Кроссовки на 3D-принтере от New Balance 5

З боку компанії Formlabs також ведуться розробки поліпшеного для цих завдань 3D-принтера, який дозволить якісніше і швидше друкувати підошву для взуття. І, хоча, кросівки від New Balance вже не перші, які створені методом тривимірного друку, але вони можуть стати дуже популярними.

Шукаєте оригінальні пристрої? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні новинки в світі техніки і не тільки !;)

82190 0 cookie-check Кросівки на 3D-принтері від New Balance

Читайте також:

Реклама нових AirPods 2, знята на вулицях Києва
Реклама нових AirPods 2, знята на вулицях Києва
01 Липня, 2019, 09:53 660 9
Популярні бездротові навушники AirPods в цьому році отримали оновлення, у вигляді другої версії, і стали ще цікавіше. Більш продуктивний процесор, покращена якість передачі сигналу, новий...
Смотреть результаты
Революційна розробка акумуляторів від Nokia – потужніше більш ніж в 2 рази
Революційна розробка акумуляторів від Nokia - потужніше більш ніж в 2 рази
Навіть з урахуванням безперервного прогресу і відходу від викопних ресурсів до поновлюваних, слабкою ланкою в цій сфері енергетики залишаються акумулятори. Вони заважають електромобілям конкурувати в...
Смотреть результаты
Відчуй себе кінозіркою з додатком Morphin
Відчуй себе кінозіркою з додатком Morphin
Спілкування в соціальних мережах у сучасної молоді і не тільки цілком може переважати над звичайними зустрічами з друзями і «живим спілкуванням». Саме тому ця сфера...
Смотреть результаты