search
Підписатися

logo

Інтелектуальні двері для тварин, що не пропускають “здобич” у їх зубах

03 Липня, 2019, 07:45 9

Більшість людей люблять котиків – вони милі зовні, муркочуть і взагалі дуже потішні, коли за ними спостерігаєш. Але є у цих тварин і інша сторона – вони нічні хижаки і відрізняються від своїх великих котячих побратимів тільки розмірами. Звичайна домашня кішка або кіт може спіймати птаха, летючу (і тим більше звичайну) мишу, щура та безліч інших більш дрібних істот. Звичайно ж, як порядний вихованець, більшість домашніх тварин несе цю «здобич» у будинок, чим шокує більшість господарів і господинь. А винахідливий інженер, що працює в компанії Amazon, придумав як «навчити» двері для котів, за допомогою камери і системи ШІ, розпізнавати наявність цієї самої «здобичі» в зубах кота і пускати чи не пускати його в будинок.

Сама ідея – очевидна. Нікому з нас вдома не потрібні спіймані дикі гризуни, хоч і дбайливо складені біля порога вашим улюбленцем. Такої ж думки дотримується і Бен Хамм, у якого є кіт Metric, що приносить йому різних напівживих істот, після нічних гулянь. Як мінімум – це не приємно, а як максимум – не гігієнічно і тварина будить господаря, так як веде себе зі здобиччю неспокійно.

Умная дверь, не пропускающая животное с добычей 3

Бен поєднав камеру Amazon DeepLens, систему, побудовану на Arduino, здатну замикати засув дверцят і власне, маленький дверний отвір для тварин. Камера DeepLens підтримує машинне навчання і дозволяє правильно розпізнавати задані образи. Таким чином, Бен навчив її визначати – чи йде кіт до дверей і чи немає у нього чогось у зубах. Якщо немає – то передавати сигнал на систему запору замка і відкривати двері. Також він навчив камеру визначати кота, що йде з дому і закривати за ним двері.

Умная дверь, не пропускающая животное с добычей 4

Звичайно ж, досягти ідеальної роботи відразу ж не вдалося. Але на сьогоднішній день, «навчивши» ШІ декількома тисячами фотографій, власник кота може похвалитися 5 вдалими закриттями дверей з 6. Всі п’ять разів в зубах у кота Metric щось знаходилось і лише один раз штучний інтелект помилково не зміг розпізнати здобич, в його зубах.

Любите розумні гаджети? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні новинки в світі техніки !;)

82687 0 cookie-check Інтелектуальні двері для тварин, що не пропускають “здобич” у їх зубах

Читайте також:

Кросівки на 3D-принтері від New Balance
Кросівки на 3D-принтері від New Balance
01 Липня, 2019, 10:17 951 9
Знамените взуття від New Balance постає в новому, ультрасучасному вигляді. Співпрацюючи з компанією Formlabs, що спеціалізується на створенні 3D-принтерів і взагалі методах тривимірного друку, New...
Смотреть результаты
Реклама нових AirPods 2, знята на вулицях Києва
Реклама нових AirPods 2, знята на вулицях Києва
Популярні бездротові навушники AirPods в цьому році отримали оновлення, у вигляді другої версії, і стали ще цікавіше. Більш продуктивний процесор, покращена якість передачі сигналу, новий...
Смотреть результаты
Революційна розробка акумуляторів від Nokia – потужніше більш ніж в 2 рази
Революційна розробка акумуляторів від Nokia - потужніше більш ніж в 2 рази
Навіть з урахуванням безперервного прогресу і відходу від викопних ресурсів до поновлюваних, слабкою ланкою в цій сфері енергетики залишаються акумулятори. Вони заважають електромобілям конкурувати в...
Смотреть результаты