search
Підписатися

logo

Кращі способи звільнити місце на Android-смартфоні – Блог Comfy!

18 Березня, 2018, 02:55 9

Локальна пам’ять будь-якого з гаджетів не гумова і має властивість рано чи пізно закінчуватися. Як же нам звільнити потрібний простір?

На скільки б не був великим обсяг внутрішньої пам’яті вашого Android-смартфона, настане той момент, коли ця пам’ять закінчиться. А трапляється це, як правило, в дуже не підходящий момент. Саме в цей час нам потрібно встановити корисний додаток, веселу гру або просто зробити фото пам’ятного моменту. І ось ми починаємо  метушливо шукати те, що можемо видалити або стерти з пам’яті гаджета безболісно, ​​так щоб шкоди не було. Звичайно ж, для таких випадків придумано чимало спеціальних утиліт, які ефективно чистять всілякі тимчасові файли і видаляють  програми, що ми рідко використовуємо. Але навіть вони не здатні очистити деякі сховища, де знаходяться призначені для користувача дані. Тому ручна очистка завжди ефективніша. Так що ж робити, якщо місце на Android-смартфоні закінчилося?

Видаліть збережені карти

Лучшие способы освободить место на Android-смартфоне - удаляем карты

Дуже  часто для того щоб добре орієнтуватися в тій місцевості, де ми знаходимося, ми використовуємо навігацію або просто карти. Особливо це актуально, якщо ми знаходимося не в своєму рідному регіоні, а, наприклад, у відпустці або відрядженні. Нерідко використання карт для навігації відбувається в режимі онлайн, але багато розробників таких сервісів подбали про те, щоб ви мали доступ до них, навіть якщо інтернет на вашому гаджеті відсутній. Відбувається це завдяки тому, що програма самостійно або з вашого на те дозволу закачує карти того регіону або області, який в даний час необхідний. Збережені таким чином карти можуть займати сотні або навіть гігабайти простору внутрішньої пам’яті смартфона. Видаливши офлайнові копії збережених карт, ми зможемо отримати більше вільного місця на смартфоні.

 

Видаляємо збережені плейлисти

Лучшие способы освободить место на Android-смартфоне - удаляем фотографии

Немалу частку місця на наших смартфонах може займати наша улюблена музика. Але от якщо ми не закачуємо музичні треки, а користуємося, наприклад, стрімінговими сервісами, які дозволяють прослуховувати музику без її закачування в пам’ять смартфона, то, яке ж буде наше здивування, що навіть таким чином ми можемо втрачати дорогоцінні мегабайти, а іноді навіть цілі гігабайти пам’яті. Варто розуміти, що прослуховуючи музику в будь-якому з плейлистів, ми, тим самим, завантажуємо цей плейлист на пам’ять власного смартфона (повинні ж дані про прослухані треки десь зберігатися). Таким чином, якщо ми позбудемося збережених плейлистів, це дозволить нам звільнити ще якусь кількість місця. При цьому ми можемо просто перенести їх на пам’ять MicroSD карти, щоб уникнути повного видалення.

Видаляємо зайві фотографії та відеоролики

Лучшие способы освободить место на Android-смартфоне - удаляем фотографии

 

Багато хто з виробників сучасних смартфонів роблять явний акцент на поліпшення та удосконалення камер своїх пристроїв. Завдяки такій тенденції ми отримуємо більш якісні і чіткі фотографії, а так само максимально барвисті зняті відеоролики. Але тут є певний побічний ефект. Через кардинальне поліпшення якості камер наших смартфонів, ми отримуємо більш об’ємні фотографії і відеоролики, які займають чималу частку місця на нашому гаджеті. Вихід тут досить простий. Ми можемо перенести весь подібний контент в хмарне сховище і навіть встановити автоматичний запис своїх майбутніх фото і відео саме там, а не на локальній пам’яті. Такий крок позбавить нас від необхідності регулярної ревізії наших фотографій в пошуку того, що ми можемо видалити, щоб звільнити відсутнє місце на смартфоні.

Позбавляємося від кеша браузера

Лучшие способы освободить место на Android-смартфоне - удаляем кэш браузера

Величезну частину інформації ми шукаємо за допомогою мережі Інтернет. У сучасних умовах ми можемо робити це навіть без використання своїх персональних комп’ютерів. А навіщо, якщо це успішно можна зробити за допомогою смартфона? Але в тому випадку, якщо для серфінгу по нетрях інтернету ми використовуємо наш Android-смартфон, варто розуміти, що це може стати ще однією причиною передчасного заповнення пам’яті на нашому гаджеті. Відбувається це через завантаження, які ми здійснюємо в процесі серфінгу і через кешовані файли в нашому браузері. При цьому зовсім не має значення, який браузер ви використовуєте, кожен з них зберігає кеш на наших пристроях. Для того щоб отримати додатковий простір на нашому смартфоні, нам необхідно видалити весь накопичений кеш в браузері і очистити файли, які накопичилися в папці завантажень.

Видаліть ігри, які більше не потрібні

Лучшие способы освободить место на Android-смартфоне - удаляем игры

Важко уявити собі смартфон, на якому не встановлено жодної гри. Навіть якщо гаджет потрібний вам в першу чергу для дзвінків, повідомлень та інтернету, то рано чи пізно настає момент, коли ви все одно встановлюєте якусь головоломку або аркаду, щоб скоротати час дозвілля або просто якогось очікування. Наприклад, сидячи в черзі на прийом до терапевта, ми можемо «вбити» час грою три в ряд. Але ось коли таке дозвілля або очікування закінчуються, ми перестаємо грати в гру, а вона все одно залишається в пам’яті нашого смартфона, адже ми геть забуваємо видалити її. Таким чином, якщо провести своєрідну ревізію встановлених ігор на нашому смартфоні і видалити ті, в які ми не граємо, то ми зможемо отримати додатково чималий обсяг пам’яті на нашому Android-смартфоні.

49091 0 cookie-check Кращі способи звільнити місце на Android-смартфоні – Блог Comfy!

Читайте також:

Кращі способи звільнити місце на iPhone і Pad
Кращі способи звільнити місце на iPhone і Pad
15 Березня, 2018, 01:04 2155 8
Недостатній обсяг пам’яті на мобільному гаджеті є болючою темою для багатьох з нас. Особливо це стосується iPhone або iPad. Напевно у кожного траплялося таке, коли...
Смотреть результаты
10 корисних функцій браузера Google Chrome
10 корисних функцій браузера Google Chrome
Навіть якщо ви не використовуєте на своєму комп’ютері браузер Google Chrome, то, напевно, не раз чули про нього. Це свідчить про те, що він є...
Смотреть результаты
Топ-5 поліпшень в Samsung Galaxy S9 і S9 +
Топ-5 поліпшень в Samsung Galaxy S9 і S9 +
Чи не  найголовніша презентація 2018 року позаду, Galaxy S9 і S9 + нам показали. Прийшов час розібратися, чим же він став краще. Смартфони-флагмани від Samsung...
Смотреть результаты