search
Підписатися

logo

Кращі підлогові ваги – рейтинг моделей в магазині Comfy

04 Жовтня, 2018, 06:24 8

Зміст:

 1. Основні особливості підлогових ваг, які завдання виконують.
 2. На що звертати увагу при виборі підлогових ваг?
 3. ТОП 10 моделей підлогових ваг.
 4. Поради по експлуатації пристрою.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Основні особливості підлогових ваг і які завдання виконують

Всі підлогові ваги можна розділити на дві групи: механічні та електронні. І у кожної є свої ЗА і ПРОТИ.

Принцип роботи механічних підлогових ваг заснований на пружині, яка під вагою людини змінює свій розмір і з’єднана з покажчиком ваги. Плюси механічних ваг – це незалежність від джерела живлення, вимір ваги до 200кг і досить низька ціна.

Але є і мінуси:

– обмежена функціональність – дають свідчення тільки ваги;
– висока похибка, від 0,2 до 0,5 кг, яка з часом зростає через зношування пружини і інших механічних частин і може досягати 1 кг.

У електронних підлогових ваг такі недоліки відсутні. Вага вони вимірюють точніше, функцій виконують більше і з часом похибка не змінюється (зазвичай становить 0,1 кг). Принцип роботи електронних ваг заснований на датчику деформації, через який проходить електричний струм. Звідси і єдиний недолік – залежність від джерела живлення.

На що звертати увагу при виборі підлогових ваг?

 1. Матеріал корпусу. Корпус підлогових ваг обох типів може бути виконаний з пластика, скла, металу, покритий силіконом і навіть з бамбука. Покриття з дерева приємне за тактильними відчуттями, з силікону – не ковзає, зі скла – красиво і стильно виглядає, з пластика – більш бюджетний варіант, з металу – холодить, але міцне, з природного каменю – красиво і дорого виглядає, але ваги важкі.
 2. Максимальна вага і похибка. Максимальне навантаження підлогових ваг зазвичай становить 130-150 кг, є моделі з максимальною вагою 160-180кг, зустрічаються і до 200кг. Похибка у механічних моделей зазвичай до 0,5 кг, а у електронних – 0,1 кг. Якщо для вас важлива точна вага, то вибирайте моделі з найменшою похибкою. Вибір максимального навантаження залежить від того, з якою вагою люди будуть користуватися приладом.
 3. Підсвічування дисплея, внесений монітор. Ваги з підсвічуванням дисплея дуже зручні, особливо для людей з поганим зором або, якщо ваги розташовуються в слабо освітленому приміщенні. Слід звернути увагу на розмір цифр і показників на дисплеї. Так само є варіанти з виносним монітором, його можна закріпити на стіні на рівні очей і не доведеться нахилятися.
 4. Вологостійкість. Такий параметр важливий, якщо ви планує користуватися вагами у ванній кімнаті.
 5. Можливість зміни висоти ніжок ваг. Це важлива функція, якщо підлоги не зовсім рівні, а ваги необхідно вирівняти для точності вимірювання ваги.
 6. Одиниці виміру. При покупці обов’язково уточніть в яких одиницях вимірюють вагу ваги (кг, фунти).
 7. Додаткові функції. Сучасні електронні підлогові ваги – це міні-комп’ютери. Вони багатофункціональні. Розглянемо їх можливості і додаткові функції:
 • Електронні ваги з пам’яттю можуть запам’ятовувати і аналізувати динаміку зміни ваги декількох користувачів. Залежно від моделі ваг, вони запам’ятовують 5-10 користувачів, а деякі і більше 10. Ваги самі визначають і розпізнають користувачів по вазі.
 • Розрахунок індексу маси тіла (ВMI, Body Mass Index) вагами відбувається при кожному зважуванні в автоматичному режимі. Для цього необхідно заздалегідь внести зріст, стать і деякі інші параметри всіх користувачів в пам’ять ваг.
 • Розрахунок процентного співвідношення жирової, м’язової і кісткової тканини. «Розумні» прилади мають біоімпедансний датчик, який аналізує склад тіла по біоелектричної опору тканин організму. Через наші ступні проходить слабкий струм в 0,4 міліампера і на основі отриманих даних обчислюється відсоток жиру, м’язів і кісток, а також відсоток утримання води в тілі. Така процедура нешкідлива, але для вагітних і людей з імплантованими кардіостимуляторами та дефібрилятором – протипоказана. Тому розробники подбали про те, щоб датчик при необхідності відключався.
 • Синхронізація зі смартфоном. Через блютуз смарт-ваги передають інформацію на смартфон, за допомогою додатків йде синхронізація гаджетів і обробка результатів, з подальшими рекомендаціями. Це зручно для людей, що займаються спортом, що стежать за своїм здоров’ям, які дотримуються дієт.

 • Автоматичне включення і виключення ваг.

ТОП 10 моделей підлогових ваг

Якщо ви ще не зробили вибір, то ознайомтеся з рейтингом підлогових ваг для будинку від магазину COMFY.

 1. Ваги підлогові Xiaomi Mi Smart Scal
  Ультрасучасні і стильні підлогові ваги Xiaomi Mi Smart Scale вигідно вирізняються з-поміж інших електронних ваг інтерактивною складовою, лаконічним дизайном і невисокою вартістю. Ваги Xiaomi Mi Smart Scale дозволять не тільки визначити вагу з урахуванням індексу маси вашого тіла, але також відстежити незначні його зміни в часі, завдяки синхронізації з телефоном і функціонального мобільного додатку Mi Sport.
 2. Ваги підлогові Xiaomi Mi Smart Scale 2
  Кращі підлогові смарт-ваги Xiaomi Mi Smart Scale 2 – оновлена версія підлогових ваг з інтелектуальною системою. Лаконічний дизайн, мінімальна товщина, невидимий дисплей з автоматичним регулюванням яскравості, розширені можливості управління за допомогою фірмового додатка Mi Fit, сумісність з Android 4.4, iOS 8.0 і новішими версіями, мінімальна похибка вимірювання 0,05. Сучасні технології дозволяють оцінити показники обсягу м’язової тканини та обміну речовин, отримати інформацію по масі тіла і виміряти ІМТ (BMI), дізнатися рівень вмісту вісцерального жиру, побачити показники кісткової маси, показники вмісту води, дізнатися значення вмісту жирової тканини в організмі, а також оцінити загальний фізичний стан і статура. Сукупна кількість вимірюваних параметрів – 10. Розумні ваги здатні розпізнавати і зберігати дані 16 осіб.
 3. Ваги підлогові YUNMAI Balance Smart Scale Black (M1690-BK)
  Підлогові електронні ваги Yunmai Mini Smart Scale Black стануть незамінним помічником для будь-якого користувача, що відслідковує зміни своєї ваги. Прилад має просту в експлуатації конструкцію зі скляною міцної і зносостійкого платформою, здатною витримувати вагу користувача до 180кг. Дана модель розрахована на активну експлуатацію і передбачає можливість збереження даних про 16 користувачів. Похибка вимірювання не перевищує 100 г, є можливість контролю 10 найбільш основних характеристик. Розумні ваги дадуть рекомендації по щоденному споживанню калорій, є режим вимірювання для спортсменів, функція автоматичного включення / вимикання і можливість синхронізації з смартфоном або іншим гаджетом по Bluetooth 4.0. Гарантія 2 роки.
 4. Ваги підлогові YUNMAI Mini Smart Scale Blue (M1501-BL)
  YUNMAI Mini – мініатюрне продуктивний пристрій, необхідне, щоб стежити за здоров’ям і фізичною формою. Зовнішній вигляд відрізняється особливою лаконічністю завдяки автентичного дизайну і якісним матеріалам: ABS-пластику і металевим білим сенсорам по кутах. Дана модель знаходиться на стику оптимально компактного розміру і флагманської продуктивності за невисоку вартість.
 5. Ваги підлогові Beurer PS 240
  Такі підлогові електронні ваги, як Beurer PS 240, не можуть залишитися без уваги, адже це стильна сучасна модель з відмінними технічними і робочими характеристиками. Beurer PS 240 має міцну і стійку конструкцію з платформою Soft Grip, доповнену гумовим покриттям, яке перешкоджає ковзанню і має приємну на дотик структуру. У ньому передбачено збільшених розмірів ЖК дисплей, на якому відображаються дані вимірювань з точністю до 50 м Варто відзначити, що максимально допустиме навантаження на таку модель становить 180 кг. Німецька якість дозволяє назвати їх найточнішими вагами.
 6. Ваги підлогові Beurer GS300 Turquoise
  Ще один представник німецького бренду Beurer. Особливістю є силіконове покриття поверхні ваг, яке не ковзає.
 7. Ваги підлогові Vitek VT-1982 Black
  “Точні, прості, міцні, стабільні ваги. Дрібні камінці під стопами приємно пожвавлюють,” – відгук покупця точно характеризує цю модель ваг. Точність вимірювання заявлена 1г, максимальна вага – 180кг, матеріал корпусу – натуральний камінь. Стильні і лаконічні.

 1. Ваги підлогові Tefal PP1140V0
  Підлогові ваги Tefal PP1140V0 представляють собою сучасну електронну модель, виконану в стильному дизайні з красивим малюнком в сірій кольоровій гамі. Максимальна вага вимірювання 160 кг. Основою таких ваг служить скляна
  Підлогові ваги Tefal PP1140V0 представляють собою сучасну електронну модель, виконану в стильному дизайні з красивим малюнком в сірій кольоровій гамі. Максимальна вага вимірювання 160 кг. Основою таких ваг служить скляна платформа з РК дисплеєм. Є функція автоматичного включення і виключення, а також індикатор, що допомагає відстежити рівень заряду батареї.
 2. Ваги підлогові Saturn ST-PS1240
  Електронні підлогові ваги Saturn ST-PS1240 відрізняються лаконічним дизайном і високою точністю вимірювань. Ваги розраховані на користувачів вагою до 180 кг, а максимальна похибка приладу складає лише 100 г. Ваги оснащені високоточними сенсорами погрішності, дозволяючи розраховувати на коректність вимірів в звичайних побутових умовах.
 3. Ваги підлогові Saturn ST-PS0290
  Бюджетний варіант простих електронних ваг, що користується попитом у покупців. Максимальне навантаження 180 кг, похибка – 0,1 кг. Є функція автоматичного вимкнення, матеріал корпусу – скло. Плюси – невисока ціна, відомий бренд.

Поради по експлуатації пристрою

 1. Ставити ваги на рівну поверхню, або вирівнювати за допомогою регулювання висоти ніжок.
 2. Уникати перевантаження пристрою, не перевищувати максимальну вагу, зазначений в інструкції.
 3. Для зважування акуратно вставати сухими ногами на ваги.
 4. Під час експлуатації пристрою стояти рівно і нерухомо.
 5. Якщо стався збій в роботі, вимкнути ваги, почекати кілька хвилин і включити знову.
 6. Для догляду за поверхнею ваг підійде волога чиста серветка.

У магазинах представлений великий асортимент підлогових ваг. Тому знайти те, що підійде саме вам, цілком можливо. Але головний критерій якості вимірювального пристрою аж ніяк не кількість додаткових функцій, а його точність. Віддайте перевагу простим, але якісним моделям з тривалою гарантією.

61022 0 cookie-check Кращі підлогові ваги – рейтинг моделей в магазині Comfy

Читайте також:

Як налаштувати VPN на смартфоні?
Як налаштувати VPN на смартфоні?
04 Жовтня, 2018, 04:23 2077 8
Зміст: Навіщо може знадобитися VPN на смартфоні Поради з налаштування VPN Різниця налаштування VPN на андроїд і IOS Підписуйтесь на наш telegram-канал В епоху інформаційних...
Смотреть результаты
Конвектор або масляний обігрівач? Рейтинг кращих моделей
Конвектор або масляний обігрівач? Рейтинг кращих моделей
Зміст: Конвектор і масляний обігрівач – особливості, переваги і недоліки кожного з видів техніки Порівняння ТОП 5 моделей техніки кожного виду за параметрами: ціна, продуктивність,...
Смотреть результаты
Як сфотографувати екран? – Просте керівництво для різних типів пристроїв
Як сфотографувати екран? - Просте керівництво для різних типів пристроїв
Ситуації, коли терміново потрібно зберегти інформацію з екрану, виникають дуже часто: під час ігор, перегляду відеороликів, роботи з документами або при спілкуванні через інтернет. Сучасні...
Смотреть результаты