search
Підписатися

logo

Комп’ютер в школу. Розглядаємо найбільш зручні та необхідні параметри.

22 Серпня, 2017, 11:29 11

Зібрати в школу дитину перед початком навчального року є нелегким заходом. Більш того, необхідно ще й забезпечити гідні умови навчання.

Щорічно мільйони наших громадян в серпні відчувають неймовірний стрес. Вся справа в тому, що наших дітей необхідно збирати в школу, купувати їм необхідний одяг, книжки, зошити, ручки і лінійки. На все це потрібні певні фінансові витрати, тому зовсім не дивно, що батьки відчувають певний стрес. Однак ще більше здивування нас може спіткати тоді, коли ми усвідомлюємо, що одних лише куплених навчальних аксесуарів в серпні мало, адже для навчального процесу в сучасних умовах одних лише підручників і зошитів недостатньо. Вся справа в тому, що з ростом і розвитком електроніки та електронних комунікацій в нашому суспільстві навіть для освітніх цілей нашим дітям необхідні ще й комп’ютери.

Компьютер в школу - клавиатура

Як би це не дивно звучало, але на сьогодні велику частку інформації наші діти можуть почерпнути зовсім не з виданого в школі підручника, а з мережі Інтернет. Для комунікації з цією самою глобальною мережею Інтернет і буде необхідний комп’ютер в будь-яких його проявах. Як показує практика, найбільш зручним і довговічним комп’ютером для підлітків стає саме настільний комп’ютер, іншими словами десктоп, а не ноутбук, нетбук, моноблок або планшетний комп’ютер. Таким чином, сьогодні ми спробуємо більш детально розібратися в тому, який саме комп’ютер найкраще підійде для наших з вами школярів.

Комп’ютер для навчання

Компьютер в школу - десктоп

У сучасних сім’ях дуже часто трапляється так, що в будинку знаходиться не один, а відразу кілька комп’ютерів. Справа в тому, що кожен з членів сім’ї прагне володіти персональним комп’ютером, щоб зберігати на ньому необхідну інформацію і використовувати його з індивідуальними зручними лише йому настройками. Крім цього, використання відразу декількох комп’ютерів, призначених для різних членів сім’ї, сприяє тому, що ми можемо використовувати їх в той час, коли нам зручно, а не тоді, коли прийшла наша черга.

І ось в тому випадку, якщо ваша сім’я вже має комп’ютер з необхідними параметрами і можливостями, а зараз необхідний лише десктоп для освітніх цілей вашій дитині, то саме зараз ми і розглянемо найбільш зручні і необхідні параметри. Дуже багато батьків, приходячи за покупкою нового комп’ютера для свого чада, не мають навіть і найменшого уявлення про те, який саме десктоп необхідно купувати. Чи варто купувати дорогий комп’ютер або досить лише того, який відноситься до категорії бюджетних?

Компьютер в школу - дети с компьютерами

Зазвичай, незалежно від того, в якому класі навчається дитина, надто дорогий системний блок для комп’ютера, який буде використовуватися в освітніх заходах, купувати необхідності немає. Вся справа в тому, що такий комп’ютер найчастіше використовуватиметься для пошуку інформації в мережі Інтернет, перегляду відеороликів і читання електронних книг. Для подібних заходів видатні параметри десктопу просто будуть не потрібні.

Рекомендовані параметри:

Процесор: Intel Pentium 4-ядерний

Оперативна пам’ять: 4 Гб

Тип оперативної пам’яті: DDR4

Обсяг накопичувача: 500 Гб

Тип відеокарти: інтегрований

Компьютер в школу - учёба за компьютером

Дотримуючись цих основних параметрів, ви, безумовно, зможете зробити правильний вибір і при цьому не переплатити за новий комп’ютер. Такий десктоп не вдасться використовувати для надто вимогливих ігор, але для навчання такий десктоп цілком згодиться. Не варто забувати про те, що більшість бюджетних комп’ютерів може не мати вбудованого дисковода, тому спочатку настійно рекомендуємо переконатися в його наявності або ж приготуватися використовувати в якості носіїв інформації флеш-накопичувачі.

Універсальний комп’ютер

Компьютер в школу - пользуемся мышкой

Розглянутий нами варіант десктопа чудово підійде для навчання, але для багатьох інших більш вимогливих операцій він може виявитися марним. Крім  того використовуючи варіант десктопа для навчання, який ми зазначили трохи вище, ви або ваша дитина через деякий час захочете поміняти його на що-небудь більш потужне. Це напевно трапиться, адже ми стаємо більш вимогливими до своєї техніки, а наші діти в процесі свого росту і розвитку набувають нові потреби. Для того щоб забезпечити зростаючі потреби і запити свого чада ми можемо підібрати комп’ютер, який буде володіти дещо більш високими параметрами, а відповідно, таким чином, ми зможемо передбачити зростаючі запити наших дітей.

Компьютер в школу - компьютер apple

Всі ми з вами прекрасно розуміємо, що персональний комп’ютер дитиною буде використовуватися не тільки для навчання, але і для проведення певного дозвілля. Найчастіше таким дозвіллям виявляються комп’ютерні ігри або перегляд цікавих фільмів і мультфільмів. І не варто думати, що дитина даром і безглуздо проводить свій час, адже після плідної роботи, під якою ми маємо на увазі шкільний освітній процес, дитині не завадило б і розслабитися. Розслабитися вона може за допомогою ігор у дворі зі своїми друзями, а іноді і просто вдома за власним комп’ютером. І ось щоб це було можливо, нам необхідно буде вибрати трохи вищі параметри, ніж раніше, що, відповідно, тягне за собою і деяке збільшення вартості комп’ютера.

Рекомендовані параметри:

Процесор: Intel Core i3 2-ядерний

Оперативна пам’ять: 4 Гб

Тип оперативної пам’яті: DDR4

Обсяг накопичувача: 500 Гб

Тип відеокарти: дискретний

Обсяг відеопам’яті: 2 Гб

Компьютер в школу - ребёнок за компьютером

Для того щоб комп’ютер нашого школяра мав ширші можливості, ми вибираємо процесор з іншої серії, яка володіє більшою продуктивністю, і зовнішню відеокарту з власною пам’яттю. Це дозволить дитині грати в деякі ігри під час проведення свого дозвілля. Але не тільки для цього необхідна дискретна відеокарта. Адже для того, щоб повноцінно працювати або навчатися роботі в графічних редакторах, вона так само життєво необхідна. Таким чином, якщо ви вирішите виховати зі свого чада дизайнера, то варто задуматися над покупкою саме цього варіанту збірки десктопа.

Компьютер для всего

Компьютер в школу - компьютер для всего

Ну а що ж робити, якщо школяр з відзнакою закінчив попередній навчальний рік? Ефектні оцінки в табелі або навіть вручення похвальних грамот, вимагає і не менш ефектного входу в наступний навчальний рік. Таким ефектним «входом в новий навчальний рік» може стати подарунок з боку батьків у вигляді новенького комп’ютера, який зможе допомогти успішному учневі в навчанні і проведенні корисного дозвілля. Звичайно ж, всі ми розуміємо, що під корисним дозвіллям маються на увазі не тільки комп’ютерні ігри, а й загальноосвітні заходи, які можуть стосуватися навіть хобі наших дітей, але для всебічних цілей, в тому числі і улюблених всіма дітьми комп’ютерних ігор, підійде далеко не кожен десктоп .

Компьютер в школу - учимся с компьютером

Не варто лякатися того, що ми зараз запропонуємо вам комп’ютер, який буде мати несумірний цінник, порівняно з тими, які ми розглянули декількома кроками раніше. Безумовно, даний комп’ютер буде коштувати дорожче, але і його використання буде більш тривалим, адже комп’ютер з такими параметрами замінити потрібно куди пізніше, ніж, припустимо, той, який ми розглядали найпершим. А ще такий комп’ютер буде приносити більший комфорт під час свого використання, адже він зможе впоратися абсолютно з будь-якими завданнями, які ми перед ним поставимо. Також такий десктоп може стати не тільки комп’ютером для школяра, але і загальносімейним комп’ютером.

Рекомендовані параметри:

Процесор: Intel Core i5 або i7 4-ядерний

Оперативна пам’ять: 8 Гб або 16 Гб

Тип оперативної пам’яті: DDR4

Обсяг накопичувача: 1 Тб

Тип відеокарти: дискретний

Обсяг відеопам’яті: 2 Гб (або більше)

Компьютер в школу - работаем за компьютером

Про системний блок з подібними параметрами, напевно, мріє кожен школяр, будь це учень початкових або старших класів. Тому, якщо ви плануєте порадувати свою дитину покупкою новенького десктопа на самому початку навчального року, то комп’ютер саме з такими характеристиками порадує його більше за інших.

 Що знадобиться ще? 

Компьютер в школу - монитор

Напевно, кожен з нас розуміє, що, купуючи системний блок, нам знадобляться ще й, так звані, периферійні пристрої. Для початку нам необхідний буде монітор, а його параметри будуть багато в чому залежати від того, який саме комп’ютер ми придбаємо. Наприклад, якщо ми вибираємо десктоп для навчання, то самого простого монітора з діагоналлю 19-21″ буде повністю досить. Якщо ж ми вибираємо універсальний комп’ютер, то ми можемо визначатися між моніторами 21-23″, в інших же випадках, вибір між діагоналлю практично не обмежується.

Компьютер в школу - клавиатура и мышь

Безумовно, будуть потрібні ще клавіатура, миша і акустична система. Без них обійтися буде неможливо. Проте, вибір даних аксесуарів складно поділити на якісь категорії, адже в цьому випадку багато залежить від індивідуальних переваг. Однак не варто забувати про те, що сьогодні ми вибирали комп’ютер саме для школяра, тому треба задуматися над тим, щоб запастися достатньою кількістю флешок і карт пам’яті, адже для збереження необхідної інформації вони вкрай важливі.

Компьютер в школу - операционная система

Важливим аспектом при покупці нового комп’ютера є операційна система. У переважній більшості випадків в сучасних комп’ютерах операційна система відсутня і нам необхідно її встановлювати або самостійно, або за допомогою фахівців. Блог Comfy категорично рекомендує вам встановлювати лише ліцензійні операційні системи, найбільш оптимальною з яких на сьогодні є Windows 10. Саме ця операційна система на сьогодні гарантує найбільш стабільну і якісну роботу вашого десктопа або будь-якого іншого комп’ютера.

39413 0 cookie-check Комп’ютер в школу. Розглядаємо найбільш зручні та необхідні параметри.

Читайте також:

Як почистити і надалі максимально ефективно користуватися акаунтом gmail
Як почистити і надалі максимально ефективно користуватися акаунтом gmail
18 Серпня, 2017, 07:16 3718 10
Gmail.com став одним з найважливіших поштових серверів на даний час. Для цього, звісно, є купа причин. Це і зручність, і розповсюдженість, і, звісно ж, прив’язка...
Смотреть результаты
Back to School – гід по гаджетах для школи
Back to School - гід по гаджетах для школи
За вікном ще активно смажить сонце, літо ще в самому розпалі, але грамотні батьки розуміють, що готуватися до школи потрібно не за один день, не...
Смотреть результаты
Графічний планшет для школяра
Графічний планшет для школяра
Ось і пройшло 2 місяці літа. Канікули добігають кінця і дбайливі батьки вже придивляються до шкільних приладь – канцтоварів, книжок, форми і, звичайно, техніки. Сучасній...
Смотреть результаты