search
Підписатися

logo

Топ-5 телевізорів літа 2017 – Блог Comfy!

22 Серпня, 2017, 12:02 10

Телевізор практично в кожному будинку є тим пристроєм, завдяки якому, хоч іноді, збирається вся родина разом.

Сучасний телевізор перестав бути просто телевізором. Вони стали розумними і набули великі розміри екрану. І якщо ще якісь десять років тому щоб подивитися фільм на мало-мальськи великому екрані, нам необхідно було вирушати в кінотеатр, то зараз ми можемо створити умови кінотеатру у власному будинку. Але, як це часто буває, задумавши придбати новий телевізор, ми опиняємося в розгубленості. Вся справа в тому, що на вітринах різноманітних магазинів ми можемо побачити величезну кількість різноманітних зразків і моделей. Розібратися в такому розмаїтті телевізорів недосвідченому покупцеві вкрай важко.

Топ5 телевизоров лета 2017 - смотрим телевизор

Таким чином, вибір навіть самого звичайного телевізора може затягнутися на кілька днів, а в деяких випадках навіть на кілька тижнів. Але що ж робити, якщо хочеться дивитися телевізор вже сьогодні, а не затягувати процес на роздуми, зважування всіх «за» або «проти» і виснажливе вивчення відгуків і коментарів до різноманітних моделей? Блог Comfy, намагаючись допомогти в даному питанні, зібрав кілька найбільш популярних моделей телевізорів на літо поточного року. Підбирали ми абсолютно різношерстні телевізори, не звертаючи уваги на виробника або діагональ екрану. Телевізори, які ми представимо далі стали найбільш продаваними і затребуваними серед українських покупців. Однак право розподілити місця між даними телевізорами ми залишили за собою, тому у випадку, якщо ви з чимось будете не згодні, ми раді прочитати вашу думку в коментарях до цього матеріалу.

 #05 Samsung UE32J4500AKXUA 

Топ5 телевизоров лета 2017 - телевизор Samsung 32

Можливо, поява цієї моделі телевізора в нашому рейтингу може виявитися досить несподіваною, адже Samsung UE32J4500AKXUA є одним з найпростіших в своїй категорії і не володіє якимись надсучасними інноваціями або технологіями. Проте, саме ця простота і відносно невисока вартість і сприяє високій популярності даного телевізора. Його діагоналі екрана 32″ цілком достатньо для розміщення в спальні або навіть невеликій вітальні. Функціонал телевізора не обмежується лише ефірними телеканалами, він оснащений вбудованим тюнером для цифрового телебачення T2 і має функцію Smart-TV. Таким чином, володар Samsung UE32J4500AKXUA зможе переглядати онлайн фільми, телепередачі або просто відеоролики.

Топ5 телевизоров лета 2017 - телевизор Samsung 32 серфинг

Невисокій вартості даної моделі сприяє невелика діагональ екрану, як ми вже сказали вище, вона становить 32″, а також HD роздільна здатність екрана 1366х768 пікселів. Проте, при таких параметрах екрана у цієї моделі телевізора є частота розверстки 200 Гц, що є досить непоганим показником. Таким чином, для своєї категорії телевізор від компанії Samsung має досить непогане зображення, чому сприяють вищеописані параметри.

Для того щоб використовувати функцію Smart-TV досить буде підключити телевізор до вашої мережі wi-fi, а також ввести базові настройки, і він буде готовий до роботи. Крім цього, Samsung UE32J4500AKXUA володіє достатнім набором роз’ємів для підключення до нього додаткових пристроїв, наприклад флеш-накопичувачів, додаткової акустики, супутникового телебачення і так далі.

#04 Sony KDL40WE663BR 

Топ5 телевизоров лета 2017 - телевизор Sony горы

Дещо більшою популярністю на сьогодні користуються телевізори з діагоналлю екрана від 40″ до 43″. Телевізор з такими розмірами не здасться маленьким, а також не буде занадто великим. Саме така діагональ екрана у телевізора Sony KDL40WE663BR. Телевізори Sony традиційно наділені відмінною якістю зображення, яскравими фарбами і реалістичними кольорами і відтінками. Зовні телевізор досить привабливий і виглядає дуже сучасно, чому сприяють дуже тонкі рамки навколо екрану. Повністю безрамковим телевізор назвати не можна, але окантовка корпусу дійсно невелика.

Топ5 телевизоров лета 2017 - телевизор Sony футбол

При діагоналі екрану 40″ його роздільна здатність становить 1920х1080 пікселів, що відповідає формату Full HD. Це сприяє тому, що зображення на екрані буде більш детальним і точним. Крім цього модель телевізора Sony KDL40WE663BR володіє технологією X-Reality PRO, яка сприяє поліпшенню зображення навіть середніх параметрів до належної якості. Це спеціальний процесор від компанії Sony, який оптимізує текстуру, колір, різкість і знижує рівень шумів в зображенні. Звичайно ж, телевізор від компанії Sony володіє всім необхідним функціоналом для сучасних умов, що включає в себе наявність тюнера цифрового телебачення і функції Smart-TV. Завдяки можливості підключити телевізор до мережі Інтернет ми більше не будемо прив’язані до розкладу телеканалів, адже зможемо подивитися улюблені телепередачі у зручний для себе час.

Топ5 телевизоров лета 2017 - телевизор Sony

Телевізор Sony KDL40WE663BR є досить захищеним телевізором. У ньому реалізована фірмова технологія X-Protection PRO, яка захищає телевізор від пилу, вологи, стрибків напруги і навіть ударів блискавки.

 #03 LG 43UH610V 

Топ5 телевизоров лета 2017 - телевизор LG

На сьогоднішній день практично кожен з нас прагне придбати телевізор з якомога більшою діагоналлю екрана. Однак при цьому ми не забуваємо і про те, що зображення на цьому самому екрані було максимально якісним і деталізованим. Варто розуміти, що формат Full HD вже давно не є межею, а для нас стають доступні новітні фільми і ролики в роздільній здатності Ultra HD або як його ще називають 4К. Таким чином, телевізори, які здатні відтворювати контент подібного характеру набувають все більшої популярності серед українських покупців. Одним з найпопулярніших телевізорів з роздільною здатністю екрану 3840х2160 пікселів влітку 2017 року стала модель LG 43UH610V.

Топ5 телевизоров лета 2017 - телевизор LG со смартом

Діагональ екрану в даному телевізорі становить 43″, а роздільна здатність екрану відповідає формату 4К. При цьому додаткові фірмові технології від компанії LG сприяють тому, що навіть зображення з невисокою роздільною здатністю буде відтворюватися на екрані телевізора від LG максимально якісно. Так в LG 43UH610V застосовується функція HDR PRO, яка сприяє відтворенню зображення в найбільш наближеному до якості реального світу, а тривимірна обробка кольору дозволяє уникнути перекручування реалістичності кольору і передає для нас всі найбільш натуральні відтінки того, що ми дивимося.

Топ5 телевизоров лета 2017 - телевизор LG ultra hd

Як і більшість сучасних телевізорів, LG 43UH610V відноситься до категорії розумних телевізорів. Проте, виділяється він серед багатьох розумних телевізорів своєю надзвичайно гнучкою і зручною у використанні операційною системою WebOS 3.0.

#02 Philips 50PUS6162/12

Топ5 телевизоров лета 2017 - телевизор Philips

Ми вже говорили про те, що за допомогою сучасних телевізорів ми можемо створити умови кінотеатру безпосередньо у власному будинку. Однак для цього телевізора з діагоналлю 40-43″ може бути недостатньо. Тому кіноманам або просто любителям перегляду спортивних змагань на великому екрані завжди хочеться обзавестися великим телевізором, щоб мати можливість відчувати себе безпосередньо в самому центрі подій. Але ось перешкодою для того, щоб наша мрія мати великий телевізор здійснилася, іноді стає і досить чимала вартість таких телевізорів.

Топ5 телевизоров лета 2017 - телевизор Philips с HDR

Телевізор Philips 50PUS6162/12 володіє великою діагоналлю екрану 50″ і роздільною здатністю екрану 3840х2160, що відповідає формату 4К. Здавалося б, телевізор з таким розміром екрану і найкращою на сьогоднішній день роздільною здатністю екрану повинен володіти цінником з високою вартістю. Проте, телевізор від компанії Philips є досить доступним для рядового українського покупця, але при цьому володіє рядом фірмових технологій, які сприяють найкращій якості зображення.

Топ5 телевизоров лета 2017 - телевизор Sony футбол

Створювати якісне зображення на екрані телевізора Philips 50PUS6162/12 дозволяє ряд технологій, серед яких фірмовий процесор Pixel Plus Ultra HD. Завдяки даній технології відтворення будь-якого контенту на телевізорі Philips не викликатиме жодних ускладнень. Так само буде доступна технологія HDR Plus, яка сприяє максимально реалістичному відтворенню кольору і різноманітних відтінків. Таким чином, зображення на екрані телевізора буде максимально реалістичним і природним.

 #01 Samsung UE40MU6100UXUA 

Топ5 телевизоров лета 2017 - телевизор Samsung 40

Величезний телевізор це, звичайно ж, добре, але як показує статистика, найбільшою популярністю в українських сім’ях влітку 2017 року користувалися саме телевізори в середній діагоналі 40-43″. А ось чи не найпопулярнішим цього літа став телевізор Samsung UE40MU6100UXUA. Даний телевізор має достатню діагональ, а крім цього має відмінні параметри і фірмові технології, які роблять його дуже затребуваним. Діагональ екрану в даній моделі становить 40″, при цьому його роздільна здатність відповідає формату Ultra HD і становить 3840х2160 пікселів.

Топ5 телевизоров лета 2017 - телевизор Samsung 40 ultra hd

Крім основних характеристик, телевізор від компанії Samsung має низку індивідуальних особливостей. Однією з таких особливостей є тип використовуваного екрану. Він одночасно володіє глянцем і яскравими барвистими кольорами, але в той же час він антибліковий. Здавалося б, дві непоєднувані характеристики, але вони дійсно об’єдналися в одному екрані і телевізор можна сміливо дивитися навіть при відкритому вікні днем або сонячним ранком.

Топ5 телевизоров лета 2017 - телевизор Samsung 40 one remote

Для того щоб фарби і кольори на екрані телевізора не втрачали свій природний відтінок, в телевізорі Samsung UE40MU6100UXUA застосовується ряд фірмових технологій, таких як Purcolour і UHD Dimming. А для більшого комфорту використання і управління телевізором, в даній моделі реалізований пульт управління One Remote, який став більш простим і позбувся безлічі непотрібних кнопок. Ще однією особливістю телевізора Samsung є його функція Smart-TV, яка працює під управлінням фірмової операційної системи Tizen. Ця система по праву вважається однією з найбільш зручних і функціональних серед всіх найбільш відомих нам.

39417 0 cookie-check Топ-5 телевізорів літа 2017 – Блог Comfy!

Читайте також:

Комп’ютер в школу. Розглядаємо найбільш зручні та необхідні параметри.
Комп'ютер в школу. Розглядаємо найбільш зручні та необхідні параметри.
22 Серпня, 2017, 11:29 1967 11
Зібрати в школу дитину перед початком навчального року є нелегким заходом. Більш того, необхідно ще й забезпечити гідні умови навчання. Щорічно мільйони наших громадян в...
Смотреть результаты
Як почистити і надалі максимально ефективно користуватися акаунтом gmail
Як почистити і надалі максимально ефективно користуватися акаунтом gmail
Gmail.com став одним з найважливіших поштових серверів на даний час. Для цього, звісно, є купа причин. Це і зручність, і розповсюдженість, і, звісно ж, прив’язка...
Смотреть результаты
Back to School – гід по гаджетах для школи
Back to School - гід по гаджетах для школи
За вікном ще активно смажить сонце, літо ще в самому розпалі, але грамотні батьки розуміють, що готуватися до школи потрібно не за один день, не...
Смотреть результаты