search
Підписатися

logo

Історія успіху. Компанія Huawei

05 Серпня, 2016, 10:57 7

Зміст

  1. З чого все починалось
  2. Виробництво гаджетів
  3. Бренд Honor
  4. Huawei в Україні
  5. Вихід на міжнародну арену

Підписуйтесь на наш Telegram — канал

З чого все починалось

З чого все починалось 2

«Секрет успіху Huawei в тому , що ми віддані клієнту і зосереджені на його потребах , чого б нам це не коштувало. Наша компанія працює в 170 країнах світу і ніколи не припиняла надавати свої послуги не дивлячись на складні , небезпечні умови для життя та здоров’я працівників, включаючи землетрус в Чилі в 2010 році і вибух на АЕС в Японії в 2011 році»

Жень Чженфей,

засновник компанії Huawei

З чого все починалосьКомпанія Huawei офіційно була заснована в вересні 1987 року в Женьчжені в якості торгового представництва гонконгської компанії, що виробляла комутатори для офісних ATC (PBX). Засновником є бувший офіцер, замісник голови інженерного корпусу народно-визвольної армії Китаю Жень Чженфей.

Статутний капітал був в розмірі 21000 юанів, а штат складався 14 співробітників, в основному бізнес-агентів з Гонконгу. «Huawei» – це офіційна англійська назва, що є транслітерацією китайської. В перекладі має два тлумачення, це «блискуче досягнення» або «все для Китаю».

Історія успіху. Компанія Huawei 2

1990 рік став початком незалежних досліджень і комерціалізації технологій PBX для готелів і малих підприємств. Ще через два роки вже було відкрито два дослідні центри. Проте на той час ще невелика компанія, що спеціалізувалась на обладнанні зв’язку базової технології свій перший прорив здійснила запустивши програмно контрольований комутатор “C&C08” (для використання в сільській місцевості), який був найпотужнішим на той час апаратом в Китаї. В 1994 році Huawei Tech­nologies отримала вигідний контракт на розвиток телефонної мережі. При цьому її річний оборот досяг 1,5 млрд. юанів. А потім компанія поступово починає займати і ринок іншого обладнання для зв’язку. Частка ринку поступово розширялася і до кінця 1990-х років компанія Huawei з кількома іншими конкурентами спільно займають більшу частину китайського внутрішнього ринку.

комутатори для офіс

У 1997 році вдалося досягти запуску рішень безпровідної передачі на базі GSM. А в 1998 відбулось розширення до рівня міських мереж в Китаї.

В 1999 році був відкритий центр НДДКР (науково – дослідні та дослідно конструкторські роботи) в Бангалорі, Індія, який в 2001 р. отримав сертифікат СММ 4-го рівня, а в 2003 р. – 5 рівня. Такий самий центр відкривається в Стокгольмі у 2000 році, а через рік відкрито ще 4 центри НДДКР в США. На той момент об’єм продаж на зовнішньому ринку досяг 100 млн. доларів США.

Виробництво гаджетів

У 2003 році компанія приймає важливе рішення по створенню підрозділу споживчої електроніки Huawei Business Group (відоме також під назвою Huawei Device). Основними завданнями підрозділу були розробка і виробництво смартфонів, планшетів, пристроїв мобільного широкосмугового доступу і рішень для будинку.

Рік по тому Huawei Device представила перший телефон стандарту WCDMA, а трохи пізніше з’явилася модель Huawei U626 з підтримкою технології 3G. Вона була відзначена нагородою «Charlton Media Group» як кращий 3G-пристрій.

Huawei U626

У 2009 році інженери створили перший смартфон на базі ОС Android, а менеджери компанії уклали угоду з оператором T-Mobile про просування нового гаджета на ринку мобільних пристроїв.

MediaPad

У 2011 році на хвилі популярності планшетних ПК підрозділ Huawei Device представив на виставці «Communic Asia» свій перший планшет MediaPad, що працює під управлінням операційної системи Android. Вражаючі результати дозволили компанії увійти до трійки найбільших виробників смартфонів поряд з такими гігантами, як Samsung і Apple.

Бренд Honor

Бренд Honor

Бренд Honor (від англ. – «Честь») був представлений компанією Huawei 16 грудня 2013 року. Першою моделлю, яка вийшла під новою назвою, став смартфон Honor 6. Лінійка орієнтована на сучасне покоління інтернет-користувачів і поширюється відповідним чином – через онлайн-канали, а просування бренду йде переважно через популярні соціальні мережі, де так люблять проводити час молоді люди. Уже в перший рік появи бренд Honor приніс компанії прибуток в 2,4 млрд доларів США.

Huawei в Україні

Компанія представлена на території України з 1998 року. Офіційні продажі пристроїв Huawei на території України розпочалися ще на початку 2000-х років через операторів зв’язку. У 2006 році укладено договір з найбільшим оператором фіксованого зв’язку Utel. У 2008 році почалася співпраця з оператором Kyivstar, а з 2009 року – з оператором Life.
Навіть у теперішній час більшість з операторів як мобільного, так і фіксованого зв’язку України знають і довіряють якості пристроїв Huawei. Найбільшими корпоративними клієнтами є «Київстар», «МТС», «Астеліт», «Укртелеком», «Інтертелеком», «Телесистеми України» (ТМ «People.net»).

Вихід на міжнародну арену

До кінця 2002 року, компанія Huawei зробила понад 3797 км національної оптичної передачі магістральної лінії телекомунікації. До 2003 року обсяг продажів компанії Huawei в країнах СНД сягав понад 300 мільйонів доларів США, займаючи передові позиції на ринку СНД серед великих міжнародних постачальників обладнання.

Вихід на міжнародну арену 2

Східна Європа і Південна Європа на той були відкритими ринками, також компанія Huawei активно просувається в Західній Європі та Північній Америці. Штаб-квартира в Європі базується в Парижі.

В 2003 році було створено підприємство спільно з «3com» по розробці рішень для корпоративної мережі передачі даних.  А в 2004 році запрацювало спільне підприємство з компанією Siemens для розробки TD-SCDMA технології мобільного зв’язку для китайського ринку. Компанія Huawei виграла контракт на оптимізацію національної магістральної мережі China Telecom. Метою даного проекту є оптимізація China Telecom в провінції Гуандун, а це 163 км магістральної мережі. Компанія Huawei і China Telecom підписали контракт на будівництво понад одного мільйону ADSL ліній, з метою подальшого зміцнення позиції Huawei як найбільшого телекомунікаційного стратегічного партнеру Китаю.

Huawei

Компанія Huawei також підписує контракт з голландським оператором мобільного зв’язку Telfort на суму більше 25 мільйонів доларів США. Компанія Huawei зобов’язалась збудувати мережу комунікацій третього покоління. Це перший контракт що дав змогу домогтися таких серйозних успіхів в Європі.

Вихід на міжнародну арену

У 2005 році вперше закордонні продажі перевищили продажі на внутрішньому ринку.

Через деякий час були підписані і договори на поставку обладнання з Vodafone і англійським оператором British Telecom . Для останнього партнера компанія Huawei розгорнула мережу мультисервісного доступу (MSAN , від англ. «Multi – Service Access Node») .

У 2006 році за ціною 880 млн. доларів США було продано 49% акцій компанії HЗС. У співпраці з компанією Motorola створили спільний центр НДДКР в Шанхаї по розвитку технології UMTS.
Розроблено нову технологію візуальної ідентифікації (VI) . Нова технологія VI відображає орієнтацію на замовника, новаторство, стабільне і неухильне зростання і гармонію. На виставці «Hong Kong МСЕ 2006», Huawei запустила рішення FMC на основі всіх IP-мережі. Кількість абонентів Huawei Mobile Softswitch перевищило сто мільйонів. Як лідер світового ринку мобільних технологій, мобільні поставки Softswitch Huawei займають перше місце в світі.

У 2007 році у співпраці з Symantec створено спільне підприємство з розробки зберігання і захисту даних. Цього ж року було створено спільне підприємство з Global Marine по створення комплексних трансатлантичних мережевих рішень. До кінця 2007 року компанія Huawei є партнером з усіма найбільшими операторами зв’язку в Європі. В цьому ж році стартував запуск стратегії за рішеннями ALL IP FMC для отримання переваг операторами мереж, від економії TCO до зниження споживання електроенергії .

Компанія Vodafone присвоює нагороду «2007 Global Supplier Award» компанії  Huawei. На той момент компанія Huawei була єдиним постачальником мережевого устаткування , удостоєним цієї нагороди.

Global Supplier Award» компанії Huawei.

У 2008 році за версією журналу «Business Week» компанія Huawei ввійшла в десятку найвпливовіших компаній світу. В цьому ж році займає 3-е місце в світі, згідно з рейтингом «Inform», за часткою світового ринку серед постачальників устаткування для мереж мобільного зв’язку. Також проводить першу велику комерційну установку систем UMTS/HSPA в Північній Америці для компаній TELUS і Bell Canada. Всесвітня організація із захисту інтелектуальної власності (WIPO) назвала Huawei найбільшим заявником в рамках Договору про патентну кооперацію (PCT) з 1737 заявками на патенти, опублікованими за 2008 р.; 10% міжнародних патентів LTE.

У 2009 році частка ринку серед бездротового зв’язку є другою в світі. Відбувся перший запуск на швидкості 100G від маршрутизатора до системи передачі. В цьому ж році було створено більше 3000 виробничих площадок з використанням альтернативних джерел енергії, що дало змогу зменшити розхід ресурсів для основної продукції компанії Huawei на 20 %.  Також було успішно запущено першу в світі комерційну мережу LTE/EPC для TeliaSonera в Осло (Норвегія). Також в цьому ж році компанія Huawei  отримує премію “2009 Corporate Award” від Асоціації зі стандартизації IEEE (IEEE – SA) та нагороду “Arcelor Mittal Boldness in Business” від Financial Times за досягнення і внесок в розвиток ринків країн, що розвиваються.

При цьому ще увійшла в п’ятірку найбільш інноваційних компаній за версією  американського журналу «Fast Company». У 2009 році інженери створили перший смартфон на базі ОС Android , а менеджери компанії уклали угоду з оператором T – Mobile про просування нового гаджета на ринку мобільних пристроїв.

У 2010 році компанія Huawei перевершила таких гігантів як Nokia, Siemens, Alcatel-Lucent, Ericsson, і стала другим в світі за величиною виробником обладнання зв’язку. В цьому ж році компанія Huawei створює центр оцінки інформаційної безпеки в Великобританії, а також підписує Добровільну угоду про захист навколишнього середовища з Міністерством промисловості та інформаційних технологій Китаю (MIIT). Також в 2010 році вводиться в експлуатацію понад 80 мереж SingleRAN, з них 28 – це комерційні мережі LTE/EPC. Також компанія Huawei приєднується до Комітету ООН з широкосмугового зв’язку та розвитку цифрових технологій . Журнал «The Economist» присвоює компанії нагороду «2010 Корпоративне застосування інновацій».

история

У 2011 році продаж смартфонів компанії Huawei досяг позначки більше 20 млн штук. В тому ж році компанія Huawei купує частку компанії Symantec за 530 млн. доларів США. Відбувається запуск рішення HUAWEI SmartCare, а також GigaSite і архітектури для вирішення U2Net. Тоді ж було створення 20 центрів хмарної обробки даних, а також створюється «Лабораторія 2012». В 2011 році компанія Huawei удостоюється 6 вищих нагород в області LTE.

26 лютого 2012 року в Барселоні були показані перші моделі гаджетів, оснащених чотириядерними процесорами власної розробки. У той час, компанія Huawei стала першою компанією, яка почала встановлювати в свої гаджети процесори власної розробки. Цей крок зламав монополію на ринку мобільних центральних процесорів таких компаній, як Qualcomm, Texas Instruments і TI процесор NVidia.

30 липня 2012 у Пекіні офіційно випущений новий продукт компанії Huawei – система Emotion UI. Це свого роду додаткова оболонка, що дає змогу спростити користування смартфоном і захистити його. Цей продукт компанія  Huawei інтегрувала у всі свої власні продукти, щоб дослідити можливість розвитку власної автономної операційної системи.

NVidia

Також в 2012 році компанія бере активну участь у розвитку глобальних процесів, вкладає інвестиції в європейські ринки, зокрема у Великобританію, створює центр наукових досліджень і розробок в Фінляндії, а також раду директорів і наглядову раду у Франції і Великобританії. Була розроблена перша в галузі система оптичної передачі 400G DWDM, та відбувся запуск лінійної плати 480G з найбільшою ємністю в сфері IP. В той час проводиться активна співпраця з замовниками з 33 країн в області хмарних обчислень і створюється найбільший в світі хмарний простір для локальних терміналів, який використовують у щоденній роботі приблизно 70 000 чоловік.

У 2013 році в Лондоні був відкритий «Глобальний фінансовий центр» (Global Finance Centre, GFC), головними завданнями якого є управління фінансовими ризиками і забезпечення ефективності, безпеки та відповідності фінансових операцій високим світовим стандартам. Діяльність Європейського Центру Логістики, відкритого в Угорщині, поширюється на країни Європи, Центральної Азії, Близького Сходу і Африки.
У 2013 році компанія Huawei працює в трьох основних секторах бізнесу, а саме це обладнання мережі зв’язку, корпоративні мережі і побутова електроніка. Серед них, бізнес побутової електроніки розвивається найшвидше. Компанія Huawei у сфері продажу мобільних телефонів піднялася на третє місце в світі, позаду компанії Apple і Samsung.

25 лютого 2014 року на «Mobile World Congress», компанія Huawei запустила найменший в світі інноваційний маршрутизатор операторського класу – маршрутизатор Atom. «Атомний маршрутизатор» розміром з палець може передати будь-який вузол в поточній мережі. Він не потребує живлення і підтримує безперешкодний доступ до 3G/4G мобільних мереж. Управління може відбуватися в режимі реального часу для кожного користувача.

9 жовтня 2014 був сформований рейтинг 100 світових брендів, де компанія Huawei зайняла 94 місце. Це перша китайська компанія в цьому списку.

30 вересня 2014 року, Huawei інвестувала 1,5 млрд євро у Франції на розвиток смартфонів.

Смартфон 1

Згідно опублікованого 8 червня 2016 «ТОР-100 найдорожчих світових брендів» компанія Huawei займає 50-е місце і при цьому піднялася на 20 позицій відносно рейтингу за 2015 рік.

90001 0 cookie-check Історія успіху. Компанія Huawei

Читайте також:

Керамічні ножі: що за звір та як його приручити
Керамічні ножі: що за звір та як його приручити
05 Серпня, 2016, 12:03 1679 8
Рекомендуємо прочитати: Розбираємося в посуді частина 4: Ножі Часта потреба заточування лез металевих ножів і прагнення любителів здорової їжі до відсутності металічного присмаку в улюблених...
Смотреть результаты
Напої з кавуна. 7 смачних ідей
Напої з кавуна. 7 смачних ідей
Кавун … Без нього літо – не літо. У цій величезній смугастій ягоді стільки води, що її так і хочеться «випити». Це ми вам і...
Смотреть результаты
Відповідаємо на основні питання про мультиварку
Відповідаємо на основні питання про мультиварку
Зміст: Що таке мультиварка, навіщо вона потрібна? Які бувають чаші? Як можна мити чашу мультиварки? Яких об’ємів бувають чаші для мультиварки? Які бувають типи нагріву?...
Смотреть результаты