search
Підписатися

logo

Instagram захистить підлітків від спілкування із дорослими користувачами

17 Березня, 2021, 06:19 0

У соціальній мережі Instagram грядуть зміни, котрі зроблять цю площадку безпечнішою для неповнолітніх користувачів. Відтепер у цій соцмережі діятимуть правила, що забороняють відправляти адресовані користувачам-підліткам повідомлення з акаунтів дорослих. Можливість такого листування збережеться тільки у тому випадку, якщо акаунт підлітка є підписником акаунта дорослого.

Крім того, молодшому поколінню користувачів Instagram у деяких випадках показуватимуться інформаційні сповіщення-попередження. Такі «підказки безпеки» майданчик показуватиме дитині, якщо вона спробує відправити приватне повідомлення дорослому користувачеві, за профілем якого раніше була помічена «потенційно підозріла поведінка». Також у соціальній мережі введуть обмеження на показ профілів підлітків у розділі рекомендованих користувачів.

Папка «Фото», фото Скрін Instagram

Щодо безпеки: Як захистити акаунти в Instagram, Facebook та Google від злому?

Сповіщення безпеки в Instagram нагадуватимуть дитині про те, що потрібно дотримуватися максимальної обережності, надаючи іншим користувачам будь-яку особисту інформацію, відправляючи свої фото та відео. У цих повідомленнях юним користувачам виводитимуться нагадування щодо того, що ніхто не має права тиснути на них, примушувати до спілкування або ж вимагати надання будь-якої інформації. А ще функціонал таких підказок надасть підліткам можливість подати скаргу на користувача-дорослого та повністю заблокувати отримання від нього будь-яких повідомлень.

Папка «Фото», фото Листування і блокування 1

Папка «Фото», фото Листування і блокування 2

Корисна стаття від Блогу Comfy: Як видалити акаунт в Instagram назавжди?

У компанії не повідомляють подробиць того, як саме працюватимуть алгоритми Instagram, котрі визначатимуть факт тієї самої «підозрілої поведінки» на сторінках дорослих користувачів. Проте як приклад такої потенційно небезпечної поведінки представники майданчика назвали розсилку великої кількості запитів на додавання в друзі та повідомлень користувачам, молодшим за 18 років.

Для поліпшення функціонування цієї опції розробники Instagram задіяли технології штучного інтелекту та машинного навчання. З їхньою допомогою, як очікують у компанії, алгоритми майданчику зможуть точніше визначати реальний вік користувача незалежно від того, яка саме інформація вказана ним у профілі.

Також ми писали: Instagram працює над вертикальним гортанням у Stories

Нова функція має запрацювати вже найближчим часом. Попередні терміни, озвучені компанією, досить розмиті, але в Instagram обіцяють, що нова функція безпеки почне працювати в низці країн Європи, Америки та Азії вже до кінця березня 2021 року. Точний перелік країн, в яких має в першу чергу запрацювати нова функція, поки що не озвучується.

113230 0 cookie-check Instagram захистить підлітків від спілкування із дорослими користувачами

Читайте також:

Роль Філіпи Ейльхарт у «Відьмаку» отримала Кессі Клер
Роль Філіпи Ейльхарт у «Відьмаку» отримала Кессі Клер
17 Березня, 2021, 02:32 925
Нещодавно в ЗМІ з’явилася інформація, що другий сезон «Відьмака» від Netflix покаже нам події, пов’язані з храмом Мелітеле та его жрицею-настоятелькою Неннеке, і ось зараз...
Смотреть результаты
Сині помилки через оновлення KB5000802 усунено — Microsoft випустила новий патч
Сині помилки через оновлення KB5000802 усунено — Microsoft випустила новий патч
Оновлення для ОС Windows 10, що вийшло 9 березня 2021 року, неабияк попсувало нерви користувачам — патч приніс низку вкрай неприємних помилок та проблем. Наприклад, чимало користувачів...
Смотреть результаты
Apple VR окуляри
Apple VR окуляри
Судячи з усього, найближчими роками компанія Apple потішить своїх шанувальників цілою серією цікавих гаджетів для віртуальної реальності — про це повідомив, посилаючись на власні джерела,...
Смотреть результаты