search
Підписатися

logo

Як видалити акаунт в Instagram назавжди?

05 Травня, 2023, 11:40 0

Instagram — одна з найпопулярніших соціальних мереж у світі, але іноді виникають ситуації, коли користувачі вирішують видалити свій обліковий запис. І причини можуть бути різними: від бажання приховати своє особисте життя від сторонніх «глядачів» у мережі до необхідності радикально звільнити час для більш важливих справ. Так, «Інстаграм» інколи займає занадто багато часу, і це стає проблемою.

Ви твердо вирішили піти з Instagram? У такому разі маємо попередити, що видалення облікового запису в Instagram — це остаточне рішення, і ви не зможете відновити свій профіль після видалення, тож робити таке варто обдумано. Що ж, тоді розповідаємо покроково, як видалити обліковий запис у Instagram швидко й повністю — зі смартфона чи комп’ютера.

Отже, тримайте корисні поради від Блогу COMFY для тих, що хоче видалити свій профіль з Instagram!

Також рекомендуємо: Чому смартфон швидко розряджається — 9 найчастіших причин

Як видалити свій обліковий запис у Instagram зі смартфона

Ну що, ви остаточно вирішили порвати з Instagram і назавжди (або ж на деякий час) покинути цю соціальну мережу. На вашому смартфоні встановлено мобільний додаток Instagram? Тоді беремо свій смарт і запускаємо цей апп. Далі вам потрібно виконати такі кроки:

 1. Відкрийте мобільний додаток Instagram і зайдіть у свій профіль, тапнувши по іконці свого облікового запису в нижньому правому кутку програми. Якщо ви не авторизовані в ньому, то спочатку потрібно буде залогінитися під своїми обліковими даними.
 2. Натисніть три горизонтальні лінії у верхньому правому куті екрана та виберіть «Налаштування». В актуальній версії програми цей пункт йде найпершим у списку.
 3. У верхній частині меню, що відкриється, ви побачите пошукове поле. Натисніть на нього й почніть набирати запит «Деактивація або видалення». Відкрийте запропонований після цього розділ налаштувань, і ви побачите список облікових записів.
 4. Виберіть із нього той профіль у Instagram, який ви хочете видалити.
 5. Прочитайте інструкцію, яка з’явиться на екрані, щоби переконатися, що ви дійсно хочете видалити свій обліковий запис — на цьому етапі сервіс запропонує вам видалення або деактивацію та докладно розповість, який результат має кожен із цих двох варіантів.
 6. Після вибору варіанта «Видалення облікового запису» програма попросить вказати причину такого кроку, і тут ви можете вибрати будь-який пункт із запропонованих — на кінцевий результат це не вплине.
 7. Введіть пароль для підтвердження дії та видаліть свій обліковий запис.

Це все, що потрібно зробити, щоби видалити свій обліковий запис у Instagram через мобільний додаток на смартфоні. Але якщо ви обираєте повне видалення, то пам’ятайте, що після цього ви не зможете відновити свій профіль — усі ваші дані включно з фотографіями та відео будуть видалені назавжди й безповоротно. Але не відразу.

Що відбувається після видалення облікового запису «Інстаграм»? Коли ви надсилаєте заявку на видалення, усі дані з нього (інформація у профілі, відео та фото, пости, вподобання, підписники) будуть також видалені. Водночас обліковий запис блокується одразу, проте повне його видалення відбувається за 30 днів після надсилання заявки, а якщо точніше, то в період від 30 до 90 днів з моменту подання цього запиту. І хоча протягом цих 30 днів дані про ваш обліковий запис все ще зберігатимуться на серверах Meta, відновити видалений профіль буде вже не можна — тільки створити новий з тим самим ім’ям, якщо воно не буде зайнято до того моменту.

Корисні поради від Блогу COMFY:Як відновлення заводських налаштувань допомагає прискорити роботу смартфона;

Смартфон Samsung Galaxy M33 5G 6/128Gb Green (SM-M336BZGGSEK)

8499 грн

Купити

Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 4/128Gb Onyx Gray

6499 грн

Купити

Смартфон OPPO A17k 3/64Gb Blue

3499 грн

Купити

Як видалити свій обліковий запис у Instagram з комп’ютера

Якщо ви використовуєте програму Instagram на комп’ютері, то порядок дій для видалення облікового запису буде приблизно таким самим, оскільки інтерфейс десктопної версії вельми схожий на мобільну. І, звісно ж, після видалення облікового запису в «Інстаграм» з ПК відновити свій профіль після цього теж буде неможливо — це правило єдине для всіх.

Отже, як видалити обліковий запис в Instagram з ПК?

 1. Запустіть програму Instagram на комп’ютері. Натисніть на три горизонтальні смужки ліворуч внизу, щоби розгорнулося меню, і на віконці натисніть «Налаштування».
 2. Ліворуч зверху ви побачите невеликий блок «Центр акаунтів» — тут потрібно вибрати пункт «Особиста інформація».
 3. У меню знайдіть у до розділу «Керування акаунтом», а в ньому знайдіть пункт «Деактивація або видалення».
 4. Далі виконуйте ті ж самі дії, що й під час видалення профілю Instagram через смартфон.

Важливо! Якщо ви використовуєте браузерну версію Instagram, то опція видалення облікового запису через меню «Центр облікових записів» може бути недоступною, тому в браузері потрібно безпосередньо відкрити посилання Видалення акаунту Instagram, вибрати причину видалення та підтвердити дію введенням пароля.

Збереження даних перед видаленням облікового запису Instagram

Як ми вже казали, після видалення облікового запису в цій соціальній мережі ви не зможете відновити свої дані з профілю, тому, якщо ви хочете зберегти якісь важливі вам дані, необхідно заздалегідь створити їх резервну копію. Водночас порядок дій для завантаження резервної копії ваших даних через ПК та смартфон відрізнятимуться.

Як скачати дані профілю Instagram через смартфон:

 1. Відкрийте програму Instagram на своєму смартфоні або планшеті та торкніться іконок профілю.
 2. У верхньому правому куті натисніть кнопку з трьома смужками й виберіть пункт «Ваші дії», а в ньому — «Завантажити інформацію».
 3. Вкажіть адресу своєї електронної пошти, на яку вам буде зручно отримати лінк для завантаження даних та підтвердьте дію введенням пароля.
 4. Протягом 30 днів з моменту відправлення цього запиту на вказану вами електронку надійде посилання на завантаження ваших даних із Instagram.

Дізнайтесь більше: Звільняємо пам’ять гаджетів Mac — корисні програми та поради

Як скачати дані профілю Instagram через ПК:

 1. Зайдіть у свій профіль Instagram на ПК і натисніть кнопку з трьома смужками в лівому нижньому кутку екрана.
 2. У меню, що відкрилася, натисніть «Налаштування» — «Конфіденційність і безпека» — «Завантаження даних» — «Запит файлу».
 3. Вкажіть адресу електронної пошти для отримання посилання на завантаження та позначте, у якому форматі вам буде зручно отримати копію своїх даних.
 4. Введіть пароль та підтвердьте надсилання запиту.
 5. Протягом 30 днів з моменту відправлення цього запиту на вказану вами електронку надійде посилання на скачування ваших даних із Instagram.

Але оскільки видалення тут безповоротне, у деяких випадках більш вірним рішенням може бути не видалення, а тимчасова деактивація облікового запису «Інстаграм». Така дія приховує профіль користувача, усі його пости, реакції, підписників та іншу інформацію — так само, як і під час видалення, але з можливістю повного відновлення. Ну а щоби відновити тимчасово заблокований акк в Instagram, вам потрібно буде просто заново в нього залогінитися, і після введення паролю все знову запрацює.

Як бачите, повне видалення облікового запису в Instagram справа досить проста, хоча швидко знайти цей функціонал у меню можна не завжди. А хочете більше корисної інформації про гаджети, соціальні мережі та інші цікаві вам теми? Тоді частіше заглядайте на сторінки Блогу COMFY — у нас завжди є, що почитати! 😉

105856 0 cookie-check Як видалити акаунт в Instagram назавжди?

Читайте також: